Opinie o Newmor Polska Sp.z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Newmor Polska Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Newmor Polska Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newmor Polska Sp.z o.o. w Wrocław

Zbigniew Nowy wpis

Jak wygląda komunikacja w Newmor, szczególnie między pracownikami? Można powiedzieć, że relacje są na plus? Warto ogólnie składać CV czy raczej odradzacie? Dajcie znać.

Nickk Nowy wpis
@Zbigniew

Firma bardzo fajna, polecam prace.

Kinga Nowy wpis

@bodzio właśnie, jak długo już tam pracujesz ?

Bodzio

Myślę, że pewnym osobom brakuje chęci do pracy a normalne wymagania firmy są bardzo trudne do realizacji. Ja w każdym razie polecam firmę.

Cws Nowy wpis
@Bodzio

Ciekawe jak długo tam pracujesz...

Olga

@. a co się zalicza do tych dużych wymagań firmy i jak się to na stawkę przekłada?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Newmor Polska Sp.z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Byłem i dziękuję bardzo.... Duże oczekiwania a wynagrodzenie śmieszne. Jak wyżej!

@.

Potwierdzam opinię ! Albo firma ma długi ,nie potrafi zarządzać pieniędzmi ,lub grają na zwłokę ,że ktoś się nie upomni o swoje. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą !

Filipek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

ropao

Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na przedstawicieli? Ja to bym się załapał, skoro zapewniona jest umowa na uczciwych warunkach, ale szkoda, że nie określili jakich przeciętnych zarobków można się spodziewać. Premie na pewno się trafiają skoro doceniają.

dafi

ci co zachwalaja czlonkowie rodzinki zapewne ! - fajna atmosfera, zadowoleni? haha Cala zaloga odeszla sama

mniop
@dafi

Potwierdzam, pracowałam tak parę lat temu i było to samo strach, terror i inwigilacja. Odeszłam w momencie jak zaczeli akurat montowac kamery- chociaż nie to było bezpośrednim powodem. Odradzam każdemu.

Biggest

Pracowałam tam przez chwilę - ale po poznaniu lepiej firmy i prezesa - zrezygnowałam.. Nie polecam.. W firmie panuje strach- który widać na każdym kroku Ludzie są smutni w tej firmie

ropao

Jak pracowalem to nie widzialem jeszcze zeby ktos awansowal. ŚMIESZNE. Dobra atmosfera w dziale technicznym z "wtyką"? A czy w całej FIRMIE jest dobra atmosfera?!!! ...dno...

hahaha

to napewno pisał sam prezes :P, albo osoba, która dostała takie polecenie....zenada...winny zawsze się tłumaczy - później można mówic tylko o NIEdocenianiu pracowników / nie dotyczy to oczywiscie nowych przez jakis czas :D

ebed

Zarobki? szkoda słów.... a o podwyżce nie ma na co liczyć. Jak ustaliłaś kwotę na poczatku pracy to jedziesz już tak do końca. A o premiach można zapomnieć..... Jak ktoś chce się przekonać to zapraszam....

gruby

Pracuje się dobrze - ale tylko przez pierwszy rok ! - potem następuje burza w mózgu - przez nowe procedury, podejście zarządu do ludzi, nowe aneksy do umowy i wtedy zaczyna się obojętność.. niechęć do pracy.. głos zarządu powoduje duszności, wymioty ... nie polecam

Mirek

ci co zachwalają członkowie rodzinki zapewne

kandydat

Czy wszystkie komentarze powyżej sa prawdziwe? Można wywnioskować że raczej tak, bo kto by pisał nieprawdę pisaną przez samych pracowników. Nie wygląda to dobrze...... Mam u nich rozmowę w sprawie pracy - proszę o informację czy praca jest na 'chwilę' czy raczej na 'dłużej' i jak jest wysokość wynagrodzenia? Wszyscy podpisują papierek z zakazem konkurencji po wygaśnięciu umowy?

Adams

Pierwsze miesiące pracy człowiek jest zafascynowany zauroczony firma.. Ale jak odchodzi jest najszczesliwszym człowiekiem na świecie!! Ulga której nie da się opisać!!! Odradzam!!! szkoda zdrowia

ebed
@Adams

Trafiłeś w sedno, u mnie fascynaj=cja trwała troche dłużej, ale z czasem okazalo się że zamiast coraz więcej(bo pracy 3 x więcej) zarabiam coraz mniej ;)

gumiś

ha ha...., raczej z rodzinnej firmy nie udało sie zrobić korporacji.....nie muszę pisac dlaczego..... i raczej daje do myslenia fakt że powoli wszyscy zwalniają się z tej firmy! Tu liczy się sałata dla firmy a nie człowiek, nie mówiąc już o pracownikach! Ja odradzam tam pracować! szkoda sił i czasu!

alladyn

Praca w Newmor jest dla ludzi,ktorym chce sie pracowac i nie leca w gumki. Nie jest latwo-plany sprzedazowe ambitne,ale mozna za to zgarnac fajna prowizje,ktora zalezy tylko i wylacznie od nas % od sprzedazy. Co prawda szef jest czlowiekiem nerwowym,ale prowadzac taka firme trudno bys spokojnym i poblazliwym dla pracownikow.Jezeli jestes szczera otwarta osoba nie majaca nic do ukrycia-napewno sie z nim dogadasz. Mozna sie duzo nauczyc i zdobyc doswiadczenie i dobre kontakty w sferze inwestorow architektow czy generalnych wykonawcoW,jednak trzeba sie liczyc z zakazem pracy u konkurencji gdyby ktos zakonczyl kariere w Newmor.

yellow

dawid- zatrudnij się to zobaczysz czy mają czas czy nie- powodzenia ;)

AEGGB

ci co zachwalają członkowie rodzinki zapewne

Zostaw merytoryczną opinię o Newmor Polska Sp.z o.o. - Wrocław

Newmor Polska Sp.z o.o.