Opinie o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Premium Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Premium Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Mario

Firma tragedia . Wysłali nas z bratem do Klagenfurtu do Austri. Warunki przedstawione po przejechaniu na miejsce były całkiem inne niż Pan Daniel nam przedstawił. Bardzo zależało im abyśmy podpisali umowę i rano poszli do pracy A oni to załatwia. Zaś Pan Ramiz z uśmiechem na ustach tu na miejscu w Austri zapewniał nas że od nich więcej pieniędzy nie dostaniemy. Ogólnie przed wyjazdem wydawali się bardzo konkretni. Teraz dzwoni i zwala winę na nas że mogliśmy podpisać umowę. Ogólnie nie polecam nikomu korzystania z usług tej firmy. Szkoda czasu i pieniędzy wydanych w wyjazd. Powiedzą Ci że 26e diety A po przejechaniu okazuje się że diety jest 13e bo jeszcze mieszkanie trzeba opłacić lecz przed wyjazdem twierdzili że mieszkanie opłaca pracodawca tylko zapomnieli napisać że z Twoich pieniędzy.

Pedro32

Witam Czy to nie jest czasami MB Serwis z Opola .Chyba nazwę zmienili ?

gulu
@Pedro32

To firma Ewiko.

Jarek Kwiatkowski

Firma najgorsza z możliwych. Zlecił nam pracę w Niemczech na wentylacji bez niemieckiego ale z angielskim. Przejechalismy 1350 km, pracowaliśmy 2,5 dnia czyli 21,5h I stwierdzono że to koniec pracy dla nas. Firma niemiecka stwierdziła że tylko na tyle potrzebowała a ewiko wiedziało. Mimo to, żeby zamydlic nam oczy dali nam umowę na stałe. Pracowaliśmy 1 dzień stycznia i 2 dni lutego I ostatecznie rozliczymy się ponoć 20 marca. Warunki mieszkaniowe fatalne. Niby pensjonat zrobiony z obory gdzie nadal są krowy a wejście jest bezposrednio z wiatrołapu. Wszędzie totalny smród. Unikać jak ognia firmy Ewiko. Jarek Kwiatkowski

ELEKTRYK
@Jarek Kwiatkowski

To akurat norma , jednego gościa po wakacjach wysłała na tą sama budowę wiedząc , że majster go nie chce, innych na 2 dni przysyła wiedząc o tym dokładnie , czasami to pomylili i się i nie na ta budowę wyśle a jeszcze indziej to do koloni i z powrotem wysłała dwóch gości , UNIKAJCIE TEJ FIRMY JAK OGNIA , JEST WIELE INNYCH NA RYNKU

KLsnid
@Jarek Kwiatkowski

Potwierdzam . Ewiko to są (usunięte przez administratora) i hamy.

Witam, mam jechać do Berlina jako elektryk już w poniedziałek, Z tego co tu czytam to ta firma jakaś masakra a może coś się zmieniło?

Bk
@Nowy

Nie jest masakra trzeba sie przyzwyczaic

elektromonter

Rekrutacja przeniega wyśmienicie, obiecują zlote gory, nic nie trzeba ze soba brac nawet ciochow roboczych, obiecuja narzedzia i ciuchy, po dojezdzie do miejsca pracy okazuje sie ze wszystkie obiecanki sa bez pokrycia, jedyne co pokrywalo sie z obietnicami to fakt iz co tydzien wyplacaja zaliczki w kwocie 250€ celem oplaty za kwatere

Ogolnie przeprowadzil 5 minutowa rozmowe po niemiecku i stwirrdzili iz sie nadaje, lecz po spotkaniu innych osob nie mam pojecia o czym oni rozmawiali na rozmowie gdzyz spotkalem osobnikow ktorzy nie potrafili wymienic dni tygodnia po niemiecku

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Paulina

@Weronika, czy odezwał się do Ciebie ktoś w związku z Twoją prośbą? Jeśli otrzymałaś istotne informacje o firmie i warunkach zatrudnienia w niej, to zachęcam do podzielenia się nimi z innymi użytkownikami forum. Czy Twój tata zdecydował się na pracę w Premium Work?

Weronika

Witam, czy pracuje ktoś obecnie w ww. firmie? Mój tato chce podjąć tam pracę, byłabym wdzięczna gdyby ktoś się do mnie odezwał i coś więcej mi o tej firmie powiedział. werkaa1@vp.pl

Urgrent

Chciałbym wyjechać do niemiec jako pomocnik hydraulika. Dajcie znać jak ktoś coś wie lub pracuje. Podaje mail: Urgent@interia.eu Poradźcie proszę.

Pedro32

Czy to nie jest MB Serwis z Opola też są na oleskiej.Chyba zmienili nazwę?

edi

Mam wyjechać z tej firmy do pracy w DHL ktoś coś wie bardzo proszę o info na ch.edi@op.pl

mike

Firma to (usunięte przez administratora) i chlew , ludzi maja za nic , kwaterują w jakiś szambach , lepiej to maja uchodźcy w schroniskach , kombinacje na wypłatach , proszenie się o zaliczki , dwie różne umowy jedna polska i niemiecka oczywiście z różnymi składkami , umowy do reki nie dostaniesz , nie dadzą ci tylko wyślą na adres zameldowania w Polsce -dziwne , diety sa brutto nie netto, praca na kilka tygodni a potem relokacje ciągłe i nowe nory

Bartosz

Firma ok. Kanciarzy na rynku nie brakuje, a tu jednak zawsze wypłata na czas i możliwość pobierania zaliczek. Pracuję z wujkiem jako pomocnik hydraulika. Warunki zakwaterowania były przeciętne, ale po zgłoszeniu sprawy firma szybko zareagowała i znalazła lepsze. Możemy śmiało polecić.

były elektryk

Firma to szambo , dwie umowy polska krotka i niemiecka ta druga zresztą w innej treści i stawce godzinowej .Dieta 40 to brutto nie netto . Praca na kilka tygodni , potem do nowej nory -- dosłownie .Na pomoc nie ma co liczyć , nic nie mogą i NIE CHCĄ. Zmieniła nazwę bo ludzi nie mają i to chyba przedtem była jescze inna nazwa!!

Roberto

Pracowałem z kolegą (świeżo po zakończeniu szkoły) w ewiko jako elektrycy. W sumie pracowalismy około roku. Praca była ok,mieszkania również. Wiadomo hotel 5-cio gwiazdkowy to nie był ale warunki normalne, dostęp do neta, było ok. Kasa była na czas, więc nie mogłem narzekać. Jakby nie narzeczona pracowałbym do dziś ;)

Paulina

@Jarek Kwiatkowski skoro dostaliście umowę na stałe to nie było szansy, że po jakimś czasie znowu znajdzie się dla Was praca? A kto rozwiązał umowę z firmą ewiko Personal i po jakim czasie? Czy to się odbyło właśnie 20 marca?

Paulina

@redii owszem wchodząc na stronę firmy ewiko Personal wyskakuje strona Premium Work, co oznacza, że firma zmieniła nazwę. Jeżeli chcesz wyjechać za granicę do pracy to polecam Ci zajrzeć do poradnika dla pracowników przygotowanego przez agencję: http://premium-work.pl/1810-2/ Myślę, że pomoże Ci rozjaśnić wiele niejasnych kwestii w związku z wyjazdem.

redii

Witam chciałbym się dowiedzieć czy firma ewiko to teraz premium work może ktoś wie i jeżdzi z nimi jako elektryk jeśli tak to proszę o kontakt redmar@vp.pl chciałbym się dowiedzieć czy warto z nimi wyjechać do pracy.

Paulina

@były pracownik myślę, że to nie miejsce, by kogoś obrażać. Na forum jest regulamin, który obowiązuje każdego z nas https://www.gowork.pl/regulamin Co dla Ciebie znaczy "ma nas za nic"? O jakie zachowania chodzi? Zgłaszaliście to do biura ewiko Personal Sp. z o.o.?

Paulina

@Andrzej i wróciłeś po tym wydarzeniu do Polski? Myślę, że skoro Twojej sprawy nie dało się załatwić przez telefon to trzeba było się przejść do biura. Jeżeli nie ty, to może ktoś z bliskich w Polsce i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Czy zrobiliście to? Minęło trochę czasu i wszyscy jesteśmy ciekawi czy sprawa została rozwiązana.

wczoraj wróciłem z "wycieczki" z Kolonii , wyjechałem z soboty na niedzielę ,żeby obeznać teren , dojazd itp.. 28 lat praktyki w zawodzie , znajomość języka mi nie pomogła , bo nie miałem się gdzie wykazać. Pomijając ,że pensjonat zorganizowano 35 km od miejsca pracy , 3 rodzaje komunikacji miejskiej 1 godz.45 najszybciej, jadąc do pracy rano przedstawiciel Ewiko dzwoni do mnie ,żebym już na ten adres nie jechał , bo zerwali umowę ...wysyła mnie na inny adres i idę 20 min na butach zastaje Helmuta montera pieców 2 funkc. gazowych pracuje z nim do 14.30 (od 10), po czym mnie odsyła do domu bez podania przyczyn.Pan z Ewiko rozkłada ręce ,przykro mu i do widzenia , umowy na 20 stronach o kant (usunięte przez administratora).. firma horror , nie wyobrażam sobie kogoś kto by tam pojechał bez znajomości języka i zastał taką sytuację. Z rozmów z mieszkańcami pensjonatu dowiedziałem się trochę o ewiko , same negatywy , wszyscy przeszli do podobnej czysto niemieckiej firmy KÖNIG GmbH & Co KG i na dużo lepszych warunkach

Paulina

@Robert czy takie zachowanie miało wobec Ciebie miejsce czy jeszcze jakiś pracowników? Może napisz tutaj jakąś radę dla ewiko Personal, żeby polepszyć stosunki pracownik-szef? Jest szansa, że pracodawca zapozna się z tym i wprowadzi to w życie. Uważasz, że to dobry pomysł, żeby wprowadzić jakieś zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Work Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Premium Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Work Sp. z o.o.