Opinie o OHP w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy OHP. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w OHP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OHP w Lublin

Były pracownik-wychowawca Nowy wpis

łamanie prawa Łamanie Kodeksu Pracy, arogancja Kierownictwa, niskie pobory, unikać tam pracy.

Mikos Nowy wpis

Jak się pracuje ? Słyszałem sporo dobrego. Warto starać się o pracę?

danny

przepracowałem w OHP wiele lat, na szczęście to już odległa przeszłość. Akurat nie w Lubelskiej WK, ale miejsce jest bez znaczenia, liczy się sama struktura, firma. Zarobki gorzej niż marne, tak, jak ktoś napisał powyżej- najwazniejsze są procedury,wyniki, sprawozdawczość, tabele. Bezustanne ciśnienie na teren ze strony Komend Wojewódzkich, a na te z kolei ze strony Komendy Głównej. Szefostwo już od jakiejś dekady tylko i wyłącznie z klucza politycznego- niestety, bardzo rzadko są to kompetentne osoby, najczęściej zwyczajne jełopy. I bez róznicy, czy chodzi o PO, PiS czy inne PSL. Merytorycznie zerowe szanse na nauczenie się czegokolwiek, na jakiekolwiek wzbogacenie warsztatu zawodowego. Kasa, jak wspomniałem, żenująca, na poziomie najniższej krajowej, za to wymagania bardzo wysokie. Praca pod presją wyników, targetów etc.

Mila Nowy wpis
@danny

W 100 procentach sie zgadzam; tez pracowalam w innym regionie polski i akurat w CEIPM;na ogloszeniach co innego a faktycznie robi sie co innego. Zero wsparcia dla nowego pracownika, zero informacji jakie dokumenty, kiedy i jak wypelniac sam sie dowiedz albo powines to juz wiedziec. A kierownictwo zero kompetencji zero ludzkiego podejscia.

der Nowy wpis

jest oferta dla osób chcących popracowac fizycznie - przy wykładaniu towaru w Gądkach i stawka tutaj to te 15 zł brutto wiec w porówaniu do innych miast na przykład to jest naparde bardzo dobra stawka.

Aplikowałeś do firmy OHP? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

balbina

Polecam skontaktować się i dowiedzieć u źródła. W skrócie powiem, że jest to długofalowy projekt - najpierw miesięczny kurs zawodowy a potem trzymiesięczny staż w wyszkolonym zawodzie. Dodatkowo otrzymuje się wynagrodzenie- stypendium szkoleniowe oraz stażowe.

yloo

a tak na serio jak tam jest? wiadomo władze się zmianiają ale na codzień ta praca ma jakiś plus? atmosfera grupowa? no a instytucja chyba nie ma za dużego prestiżu?

Xzc

Umowa o pracę na magazynie za 220??? Jak to możliwe??

Vica

To niezle u Was placa, 2000 zl - niezla pensja jak na lubelskie. Mieszkanie mozna wynajac. Czy ta zawrotna kwota to tak po znajomosci z KG, czy raczej trzeba sie zaprzyjaznic z Pania Podsekretarz? Czy jedno i drugie?

xy

teraz jest straszny mobbing, nie da sie pracować, omijajcie tą firmę z daleka jak chcecie być zdrowi

nowy

Tak, ale to nieprawda, jak chce się kogoś zniszczyć i ośmieszyć to najłatwiej oskarżyć go o molestowanie. TP to akurat jedyny poczciwy szef, teraz już były szef wydelegowany przez PSL. Już wszyscy zdołali za nim zatęsknić po zeszłorocznej zmianie.

mm

A czyn ktoś słyszał o molestowaniu w OHP lublin przez T.P bo coś dochodziły takie słuchy.

XY

Zarobki śmiesznie niskie. Obecnie "sprawiedliwie" oceniane są osoby mające względy szefowej, atmosfera jest nieciekawa - mobbing, brak profesjonalizmu. Problemy jak w wielu innych budżetówkach.Podobieństwo do korpo: struktura przytłacza, ważniejsze od ludzi są procedury,ma się realny wpływ na niewiele, a kierują tym wszystkim idioci.

nowy

witam, znajomy che mi załatwić pracę w OHP w Lublinie. Trochę się waham, bo różne rzeczy słyszałem o pracy w tej firmie. Czy tam można normalnie pracować i czy ludzie są sprawiedliwie oceniani? Napiszcie bo nie mam dobrych doświadczeń z firmami państwowymi, a bardzo już potrzebuję roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o OHP - Lublin

• Jak się pracuje w OHP?

Zobacz opinie na temat firmy OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OHP