Opinie o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GELLWE / FOODCARE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GELLWE / FOODCARE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Prezes powinien się zapoznać z nową kampanią GoWork: https://www.gowork.pl/pracodawco-aty Absolutny brak zarówno pomysłu na prowadzenie przedsiębiorstwa czy nawet przekazu/idei jaka powinna nieść ze sobą firma. To zwykła "jednoosobowa działalność", która rozrosła się do dużych rozmiarów nie dzięki pomysłowi czy współpracy, a jedynie przez szczęście, które usytuowało jej początki w latach 90. W obecnych czasach firma nie miałaby prawa zaistnieć. A sam właściciel powinien honorowo sprzedać firmę, a nie dalej pomiatać wszystkimi na prawo i lewo myśląc, że złapał Boga za nogi, czy że jest "pożal się Boże" wielkim przedsiębiorcą. Obstawiamy rychły upadek w następnych latach w związku z brakiem poszanowania pracownika i jego wielką fluktuacją. (usunięte przez administratora)

kolorodardo

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca w FOODCARE na stanowisku elektromechechnik i jakie są tam zarobki i czy warto

Zawiedziony

Obecnie poszukują KAMA, czy może ktoś uczciwie napisać czego można się spodziewać w tej firmie, na tym stanowisku? Proszę o jakieś informacje.

Mini

Praca jako pH średnia ....kierownik w zachodniopomorskim dramat....zero pomocy z jego strony nie reaguje na nic ....poprostu unika problemów które mu się gromadzą ...dziwie się że no tam pracuje ...kadra wyższa dramat ...chodzi tylko o robienie tabelek ....sumując koleś nie nadaje się do pracy na tym stanowisku u nie bardzo wiem dlaczego go jeszcze trzymają ....

Edek
@Mini

i nic dobrego nie da się serio powiedzieć?

Janusz
@Edek

Rozważasz zatrudnienie w firmie Gellwe/ food care? Na chwilę obecną widzę, że firma poszukuje pracownika na stanowisku magazyniera. Czytając ofertę, można dowiedzieć się, że firma wymaga doświadczenia zawodowego od potencjalnych kandydatów. Możecie napisać, jak wygląda to w rzeczywistości? Może pracodawca robi wyjątki i daje szanse osobom bez doświadczenia zawodowego?

Shmoo

A jak zarobkowo?

Janusz
@Shmoo

Masz na myśli na jakim poziomie jest wynagrodzenie w Gellwe i jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie http://www.foodcare.pl/pl_pl/kariera/oferty-pracy.html jest kilka ofert rekrutacyjnych. Niestety nie znam stawki wynagrodzenia, ale jeżeli umówisz się na rozmowę rekrutacyjną na pewno rekruterzy odpowiedzą na Twoje pytanie, a także na jakie dodatki do wypłaty możesz liczyć. Daj znać jeżeli się zdecydujesz.

Mini
@Edek

Niestety nic dobrego ...powinni zacząć od zwalniania kadry wyższej która nic nie robi ....a później ma pretensje o wszystko ....niech się w końcu do roboty weźmie

Magdalena
@Mini

Fajnie, że dołączyłaś do dyskusji. Jednak kwestia, którą poruszyłaś wymaga jeszcze kilku słów wyjaśnienia. Co właściwie oznacza stwierdzenie, iż kadra kierownicza firmy Gellwe/ food care niewiele robi? Mogłabyś podać nam jakieś przykłady konkretnych sytuacji? Wówczas dopiero będziemy mogli nieco dokładniej odnieść się do Twojej wypowiedzi.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GELLWE / FOODCARE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
No cóż

Skąd oni te baby tam pobrali? Agresja, (usunięte przez administratora) brak szacuku do drugiego. Nie dziwię się, że ludzie nie chcą tam pracować. Praca jak to na produkcji, ale atmosfera okropna. Nie powinny brać tego do siebie osoby, które są w porzadku, a są tez takie.

@No cóż

Może warto spróbować porozmawiać między sobą, aby uzdrowić atmosferę w Gellwe/ food care? Zawsze lepiej się pracuje, gdy relacje między współpracownikami są przyjazne. Prawda? A co jeszcze mógłbyś powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Długo już jesteś zatrudniony w Gellwe/ food care?

Aneta

@prawdaaaaaa, możesz powiedzieć jak długo pracujesz i w jakim dziale? Jak można wnioskować z innych opinii warunki pracy w firmie Gellwe/ food care, w każdym dziale mogą się różnić. Napisałaś/eś czego według Ciebie brakuje, ale może są jakieś plusy. Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz benefitów pozapłacowych?

Aneta

Czy może ktoś napisać jakie są warunki pracy w dziale produkcji? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jak wygląda atmosfera w pracy i jakie są relacje z przełożonymi? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z food care.

laborantka

Hej, pracowałam w firmie FoodCare na stanowisku specjalisty ds. kontroli jakości w Niepołomicach. Ogólnie polecam - firma super jeśli potrzebujesz uzbierać doświadczenie. Kasa marna niestety, ale jeśli się nie ma żadnego doświadczenia to myślę, że warto trochę zacisnąć pasa, żeby móc sobie wpisać w CV. Ludzie bardzo fajni, przynajmniej w laboratorium :) Na produkcji różnie, większość operatorów na liniach w porządku, jedynie na tzw. "co-packing" strach czasem wchodzić bo dziwni ludzie tam pracują. Jeśli chodzi o operatorów to nie narzekali na kase i jeszcze się z nas laborantek śmiali że my po studiach mniej zarabiamy :( Na co-packingu, czyli części gdzie ludzie ręcznie pakują towary, słyszałam że pieniążki słabe. Dodam jeszcze, że większość ma niestety pracę w tzw. cztero-brygadówce (godz. 6-18 i 18-6), co mnie osobiście totalnie nie odpowiadało, ale dużo ludzi tam sobie to chwali (więcej dni wolnych). Praca również w soboty i niedziele. W sezonie wakacyjnym można pomarzyć o urlopie, co jest trochę zrozumiałe bo po prostu wtedy się więcej napojów produkuje. Szefowa laboratorium p. Aneta nie jest tak naprawdę taka straszna jak się może na pierwszy rzut oka wydaje. Wyczuwa strach i gnębi tych co się jej boją, ale jak masz luźne podejście to się dogadasz :D Powodzenia wszystkim aplikującym!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Pawelek

Witajcie jestem ph na terenie Sląska. Auto przeciętne, ale jeździ. Flota Opel chyba w całej Polsce. Podstawa jak w większości firm, jednak wymagają własnej działalności. Handel cięzki, ponieważ ceny wysokie z miesiąca na miesiąc i coraz trudniej uhandlować i pozyskać nowego gdzie hurty i podhurty rozdają w niższych cenach niż nam. GPS jest napewno w aucie. Limity na paliwo karta flotowa ( można się wyrobić na miesiąc pracy ). Pracuje się od wczesnego ranka do późna. Wymagają bazy danych i doświadczenia. Skusiłem się bo nie miałem alternatywy tymczasowo, ale już teraz żałuje. Menagment kiepski, relacje trudne brak kontaktu i utrudniona współpraca. Trzeba samemu sobie radzić w każdej sytuacji. Od cen zakupowych z firmy jako ph do cen końcowych czyli klient zarabiamy na róznicy. Czym drożej sprzedasz tym więcej zarobisz. Polityka firma niepoważna, sprzedaja towar w sieci, markety i mniejsze sieciówki w bardzo niskich cenach. Tak niskich, że sami mamy problem ze sprzedażą. Dookoła TANIEJ !!!! Czekam od dawna na wymiane auta na wieksze, ale cos budget im chyba stoi . Ogolnie zmieniam tzn szukam lepszej roboty tu jest kibel !!

AntyKibel
@Pawelek

Sam jeeteś kibel, pozdrów żonkę na kasie w Biedrze

Aneta

@No to frugo, dlaczego? Czy mógłbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Gellwe/ food care. Bardzo proszę Cię o podanie jakichś konkretów. @Franek, widziałam, że pytałeś o pracę w tej firmie. Zdecydowałeś się aplikować? @Marian, rozumiem, że pracowałeś na tym stanowisku, tak?

No to frugo

Uwaga na czarną jagodę feeeeeeee niesmaczna. Nie polecam pracy nawet największemu wrogowi!!!

Franek

Czy ktoś napiszę jakie warunki mają handlowcy?

Marian
@Franek

franek jakie wypracujesz sobie warunki takie masz,kwestia induwidualna,na kokosy nie licz,ostry zapierdziel min.20 wizyt,ceny są strasznie rozwalone w całej Polsce Puszke Blacka sprzedawają desperaci po 0,99 netto i jeszcze im PH dokładają z dominatora,rozpierducha.

Aneta

Rozumiem, że firma oferuje benefity, ale tylko dla osób zatrudnionych bezpośrednio przez firmę. Jakie są to benefity?

Zniesmaczony
@Aneta

Jedyny benefit ktory oferuje firma to karta Multisport. Chyba, ze benefitem nazwiesz codzienny stres przez prace w wyjatkowo nieprzyjemnej atmosferze - to wtedy faktycznie Foodcare jest liderem na rynku krakowskim. Odradzam wszystkim, ktorzy chca pracowac a nie tylko walczyc o utrzymanie stolka ( a tu WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE! ).

Hellberg
@Zniesmaczony

Na produkcji nie ma takich problemów. Tutaj ludzie ze sobą fajnie wspolpracuja. Praca jest wymagajaca ale nie siermiężna. Byćmoże wyżej jest walka o stołki.

myszkausa

Witam Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda obecnie praca w Gellwe .Cały czas są przyjęcia ,często widzę ogłoszenia Czy płacą tak samo jak kiedyś

Gogol
@myszkausa

Pensja operatora maszyn w rozlewni foodcare to 2700 zł brutto + premia, brygadzista 3300 brutto + premia. Stosunkowo wysokie premie wydajnościowe więc najsłabiej zarabiający dostają ok. 2600 zł do ręki a brygadziści w granicach 3200, 3300 (dochodzą dodatkowo bonusy frekwencyjne, stażowe etc.). Wczasy pod gruszą dla wszystkich, karty multisport tylko dla brygadzistów.

Danuta

Nie polecam. To praca dla ludzi bez ambicji i szacunku do siebie samego. Nawet Ukraińcy uciekają z tego chorego zakładu a zarobki 1600 zł na rękę. Panuje tu totalny chaos a kierownicy zmieniają się jak nie powiem co. Brak możliwości rozwoju nie mówiąc już o awansie jak ktoś umie dobrze lizać ... to może liczyć. Nie poleciłabym tej pracy najgorszemu wrogowi.

Aneta

@C widzę, że nikt do tej pory nie udzielił Ci informacji na to pytanie. Możesz powiedzieć, czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to dodatkowe informacje na temat procesu rekrutacji będą bardzo pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

C

Jak wygląda praca na stanowisku młodszego specjalisty ds. Kontroli jakości? Jak płacą?

Aneta

@Zniesmaczony wspominasz, o codziennym stresie jaki odczuwasz w pracy oraz nieprzyjemnej atmosferze. Z czego to wynika? Czy praca w dziale, w którym pracujesz wiąże się z dużą presją?

Man szit

JAk wygląda praca dzisiaj na produkcji ? Jak z tempem pracy, jak wyglądają nadgodziny i weekendy ? Man power poszukuje ludzi. Czy warto ? Nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę

mata hari
@Man szit

Moim zdaniem nie warto .

Zostaw merytoryczną opinię o GELLWE / FOODCARE - Kraków

• Jak się pracuje w GELLWE / FOODCARE?

Zobacz opinie na temat firmy GELLWE / FOODCARE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GELLWE / FOODCARE?

GELLWE / FOODCARE