Opinie o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GELLWE / FOODCARE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GELLWE / FOODCARE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GELLWE / FOODCARE w Kraków

galaretka

Układy, spiski, intrygi do tego spora rotacja. Ratuj się kto może!

julia

w centrum zainteresowania pracowników Gellwe, szczególnie Pań jest tempo pracy. Niektóre Panie bardzo lubią poruszać ten temat, czepiać się tempa innych pracowników, a same nie potrafią czasem wykonać niektórych czynności, np zrobić prosty karton, a pracują tyle lat, co jest wręcz zaskakujące. ale za to dobrze wychodzi im ocenianie innych i patrzenie im na ręce oraz pogawędki o kierowniku oraz na inne tematy. np. jak minął dzień, jak Pan maszynista nie potrafi być na czas przy maszynie, a więcej mu płacą:)

julia

Foodcare-Zabierzów Uwaga! Ludzie czasem nagadują na innych, a potem czekają na twoją reakcję i donoszą do następnego pracownika, więc to, że komuś wolno mówić głupoty, to jeszcze nie oznacza, ze Tobie też, bo jesteś nowy i masz mniejsze prawa i z kogoś przecież trzeba mieć ubaw. powodzenia:)

xenia

Mam nadzieje, ze ktoś po przeczytaniu mojej wypowiedzi i powyższych innych na temat pracz pracownik i kierowników w firmie Foodcare w Zabierzowie będzie miał pełniejszy obraz firmy i wyrobi sobie własne zdanie. A Firma Manpower ciagle jeszcze aplikuje pracowników, gdyby ktoś szukał pracy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GELLWE / FOODCARE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Maja

Powyższy opis dotyczył firmy Foodcare w Zabierzowie.

Monia

Oczywiscie moja wzpowiedz dotyczyla firmz Foodcare w Zabierzowie.

julia

Panie z Gellwe są dobrze zorganizowane i zaradne, jeśli chodzi o zorganizowanie pracy i poradzenie sobie w każdej sytuacji, tylko czasem zpracownikami Manpowera nie mogą się dogadać:)Kierownik zapracowany, o czym świadczą jego obchody po hali.

xenia

Kierownik?-dobre pytanie. Jest ich kilku. Każdy na innej zmianie. Poza pracą biurową sporo czasu spędzają na hali obserwując prace maszyn i pracowników. Z opowieści niektórych pracowników wynika, że szczególnie jeden z nich chodzi i robi czarną listę pracowników do zwolnienia. Raz nawet słyszałam opinię jednego z pracowników o kierowniku: „Młody i głupi to jeszcze nic nie wie”. Z kolei niektórzy pracownicy okazują mu specyficzny hołd czy szacunek i wstają, kiedy przechodzi koło maszyny, ale tylko raz na jakiś czas. A kiedy stoisz czekając na maszynę i nie masz nic do roboty, to każą Ci albo iść na inną maszynę do pomocy albo udawać, ze coś robisz, byleby nie było, że nic nie robisz, bo kierownik chodzi i pilnuje. Zdarzy się, iż kierownik angażuje się w zwykłe prace, prawdopodobnie, gdy brakuje ludzi, a mianowicie zbiera z taśmy produkty po uruchomieniu maszyny, gdy Panie są w innej części hali i nie zdążono ich poinformować o ruszeniu maszyny. Także można go spotkać jak pomaga Panu maszyniście w czynnościach z tyłu maszyny. By mieć pewność, że nowy pracownik został dobrze poinformowany o swojej pracy przychodzi i sprawdza to pytając, czy koleżanki pokazały jak się wykonuję pracę. Ciężko ocenić czy to prawda, ale jedna z pracownic się żaliła, że jeden z kierowników to się na nią uwziął, ale później raczej było w porządku, bo potem przedłużono jej umowę. Z kolei inna młoda pracownica siada na chwilę, bo ją bolą nogi i po 2 minutach wstaje spanikowana, że ma pecha i kierownik z daleka ją widział i pewnie znowu jej coś powie, ale pomimo tego to i tak prowadzi sobie pogawędki z maszynistą, który jej podrzuca słodycze bawiąc się w Świętego Mikołaja z okazji dnia 6 grudnia. Jeśli chodzi o wypłaty to są na czas. Oczywiście z tego, co słyszałam pracownicy z Gellwe dostają je 10 każdego miesiąca, a spod Manpowera 15, ale może zdarzyć się, że jest dzień wcześniej.

Monia

Nie należy jednak oceniać pracowników Gellwe tylko po jednej negatywnej opinii. Mianowicie pracownicy Gellwe są bardzo uprzejmi i pokażą, jak wykonać pracę oraz gdzie i co leży. Czasem jednak są tak przejęci swoją pracą i zapracowani, że kiedy ich zapytasz o materiały do pracy to odpowiedź brzmi: ”Poszukaj w sklepie, co ma oznaczać, że masz mieć oczy i z tyły i z przodu głowy i wiedzieć, co twój współpracownik robił minutę temu i gdzie położył materiały do pracy”. Niektórzy jednak przepracowani pracownicy i przejęci swoją rolą lubią ponarzekać na pracowników spod firmy Manpower, a Ci chcąc pokazać, że trochę przesadzają, również im się potrafią w słowach odwdzięczyć, co szczególnie widoczne jest na stołówce, kiedy pracownicy Gellwe obgadują Panią spod firmy Manpower w jej nieobecności, a Pani spod firmy Mapower robi to samo zamiast porozmawiać ze sobą prosto w oczy, licząc, że może koleżanka jej przekaże. Ponadto po wyjściu pracownicy spod firmy Manpowera ze stołówki, Pani spod firmy Gellwe wyskakuje z hasłem: „Jakbym jej przyżnęła. Czesze się na stołówce, kto to widział”. Z kolei innego dnia Pani spod firmy Manpowera nie chcąc być gorsza chwali się, że pokazała Pani spod firmy Gellwe i też zastosowała odpowiednie słowa, bo sobie nie pozwoli. I że ta osoba jest bardzo wredna i dobrze, ze z nią nie pracuje. Zdarzają się też pracownicy, którzy tylko ponarzekają na niemiłe słowa kolegi bądź koleżanki i po paru dniach już ich nie ma, bo mają inną pracę. Zawsze pozostaje opcja zgłoszenia do firmy Manpower. Z kolei Panowie spod firmy Gellwe pracowicie wykonują swoją robotę i jeszcze mają czas, by poobserwować pracę Pań, zagrać rolę Mikołaja i osłodzić życie Paniom w pracy. A nawet gdy znajdą przez przypadek pająka w pracy to przynoszą brygadzistce do pooglądania. Z kolei głównodowodząca Pani brygadzistka jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, rozdziela pracę na hali, pracuje na maszynach, czasem pracuje w roli paletowego i potrafi udzielić szczegółowych wskazówek dotyczące twojej pracy, gdybyś nie rozumiał słowami: „Tylko słuchaj co do Ciebie mówi Pani brygadzistka (to jest osoba odpowiedzialna za pracę maszyny w danym dniu)”.

ewa

A kierownicy na produkcji jacy? Wypłata zawsze jest na czas?

Maja

Dziwi mnie fakt, iż na stołówce wywieszona jest karteczka "Widać po słowie, kto co ma w głowie", czyli chodzi tutaj o używanie wulgaryzmów i jest raczej tylko na pokaz, bo starzy pracownicy przy nowych używają słów(usunięte przez administratora) a kiedy im to wypomnisz, to się tłumaczą faktem, że ich wkurzyłaś oraz słowami, każdy jest "ulepiony z innej gliny". Czyli zachowanie jak w przedszkolu, bo zasada na pokaz i tylko ma zrobić dobre wrażenie przed nowymi pracownikami lub obowiązywać nowych pracowników. W dodatku straszą kierownikiem, twierdząc, że nie można usiąść, a sami siadają. Zupełnie jak w przedszkolu. Chyba ludzie za długo tam pracują, nudzi im się w życiu, więc robią sobie żarty z innych, a plotki o Tobie krążą po całej hali:) Na szkoleniu mówi się o nietykaniu żywności palcami, a jednak niektórzy starzy pracownicy lekceważą to i podjadają musli palcami z pojemnika, z którego potem wsypują do leja, z którego proszek idzie z powrotem do maszyny i do opakowań. I tak wygląda przestrzeganie zasad bhp w firmie Foodcare w Zabierzowie, co jest prawda, którą niektórzy próbują ukryć :)A pracowałam tam w 2013 roku i dwa lata temu i nic się nie zmieniło. A poza tym pracownicy Gellwe czepiają się twojego tempa pracy, a sami rozmawiają przez dłuższy czas o swoich problemach życiowych

janpan

jako ze moja opinia znika :) gratulacje obiektywnosci tego serwisiku Ja rozumiem, że na poziomie menagmentu firma moze byc ok ;) Ale na milosc boska, traktowanie bez krzty szacunku ludzi na produkcji w tym KOBIET - tak ! to Ci ludzie wypracowuja dochod tego bajzlu, swiadczy o niedojarzalosci, malosktowosci BRAKU profesjonalizmu przez menagment jak z chinskiego importu. Licze ze kazdy ze szklanego biura zastanowi sie czy warto miec w cv ten watpliwej wartosci wpis.

ddddd

TA FIRA TO DRAMAT SZCZEGÓLNIE SIĘGOWOŚĆ SZUKAJĄ JELENI DO ROOTY ZEBY INNI OGLI SIE OBIĄĆ PLOTOWAĆ UWGA NA KINĘ (usunięte przez administratora) JAKICH MAŁO

aaa

jest przecież autobus pracowniczy z chrzanowa za 170 zł miesiecznie .

eee
@aaa

Do Aga ja będę jeździć od wtorku do Zabierzowa (usunięte przez administratora)

Aga

Witam, Chciałąm zapytac czy jezdzic ktos z chrzanowa tam do gellwe, bo bede szukac transportu

trespas

rotacja jak w autobusie, radze unikac!

an

ok

op

pracowałam w tej firmie zerowe poszanowanie człowieka i jego praw podsłuchy szantaże pracowników itp. fałszywi ludzie szczególnie (usunięte przez administratora)

MW89

Foodcare Because We Care :-) Pozdro dla ziomków ;-D i dziewczyn z labo...

aaaa

popieram głównie dlatego po 7 miesiącach rzuciłam ta robote choc było fajnie kobiety które tam pracują niektóre sa naprawde pożądne . praca jest ok , nie zgadzam się z opinia że jest tam obóz pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o GELLWE / FOODCARE - Kraków

• Jak się pracuje w GELLWE / FOODCARE?

Zobacz opinie na temat firmy GELLWE / FOODCARE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GELLWE / FOODCARE?

GELLWE / FOODCARE