Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie T-Mobile Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w T-Mobile Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Warszawa

Ciekaw

Czy ktos pracujący na Marynarskiej byłby w stanie powiedziec, którego dnia miesiąca dostajecie pensję? ;l

@Ciekaw

Do końca miesiąca, najczęściej 27go na koncie.

Ciekaw

A z jakieho banku wysyłają?

OnaOna

Czy ktoś z Was pracował jako Konsultant ds korespondencji na umowę zlecenie ? Możecie coś na ten temat powiedzieć ?

Janek

Nikomu pracy tu nie polecam zwlaszcza backofficowej. Na każdym kroku kombinatoryka co zrobić żeby pracownika przymusić do wykonania coraz większej ilości coraz trudniejszych zadań za coraz mniejsze pieniądze. System motywacyjny skonstruowany jest tak że jeżeli w jednym miesiącu wykonasz 120 procent celu w koeljnym taka ilość będzie na 100procent wi ec motywacja jest żadna chyba że chcesz pracować więcej i więcej i wiecej za te same lub coraz niższe pieniądze. Dodatkowo otrzymanie premii zależy od rzeczy na które często nie masz wpływu. Absurdalne wskazniki. Przy czym do ostatniej chwili nie wiadomo czy cele do premii zostały spełnione i czy taka będzie wypłacona. Fala wypowiedzeń starych pracowników....

Dawid

Jak przedstawia się rozliczenie za korzystanie z kursów? Czy to trzeba samemu opłacić czy nie?

Jan
@Dawid

Wszystko free

Konsultant Ds. Klienta Indywidualnego

Rekrutacja bardzo pozytywnie najpierw formuła grupowa. Pytania co do przewag oferty abonamentowej a kartowej, scenka sprzedażowa i obiekcje klientów potem rozmowa indywidualna. Na kolejny dzień telefon że rekrutacja przebiegła pomyślnie. Wskazanie mi miejsca pracy i dogadanie szczegółów.

Motywacja do pracy, Wymagania finansowe, Ile czasu potrzebuje by robić plany na sprzedażowe na 100%

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Jolero

Jak chcesz zarabiać pieniądze i powiem stanowczo 6,8,10 tys netto miesięcznie i lubisz się lenić w sensie tylko gadać z ludźmi, kiedy wiesz co mówisz to masz w poważaniu kierowników. Wiesz zawsze możesz iść na budowę i robić po 280 godzin miesięcznie i zarobić 4. zapieprzac

Lidia

@Mama, dziękuję bardzo za Twoją wyczerpującą odpowiedź? W sieci można znaleźć sporo ofert pracy do T-Mobile, czy możesz nam jeszcze powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji w firmie, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać, czy są przeprowadzane testy sprawdzające naszą wiedzę i umiejętności?

Mama
@Lidia

To chyba a zależy od stanowiska. Ja miałam tylko rozmowę z moim bezpośrednim przełożonym, zwykła rozmowa o doświadczeniu zawodowym, umiejętnościach itp.

Lidia

@Lusy, jak długo pracujesz w T-Mobile, bądź pracowałaś? Możesz powiedzieć jak z rozwojem zawodowym w firmie, czy można liczyć na szkolenia podnoszące nasze kwalifikacje? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy, relacje z przełożonymi, przygotowanie do pracy?

@Lidia

Lista szkoleń bardzo szeroka - platforma on-line dostępna dla każdego, na niej kilkaset szkoleń z różnych zakresów takich jak rozwój osobisty, umiejetnosci przywódcze, techniczne itp. Globalny kurs angielskiego i niemieckiego dostępny dla każdego.

ktoś

Plany coraz wyższe i wymagania coraz większe a zarobki 2-3 krotnie niższe niż jeszcze 4-5 lat temu ... klienci coraz gorsi ... ta branża już dawno upadła

Lusy
@ktoś

Potwierdzam

Lidia

@Mama, napisałaś o dobrej atmosferze i dobrych relacjach z przełożonymi oraz o licznych benefitach pozapłacowych. To dobra informacja dla osób zainteresowanych pracą w firmie T-Mobile. Czy możesz jeszcze powiedzieć czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, czy umowę zlecenie zależną od przepracowanych faktycznie godzin? Jak wygląda system premiowy?

Mama
@Lidia

To zależy od stanowiska i działu. Są umowy na zlecenie ale to na stanowiska sezonowe. W centrali wielkość na umowę o pracę. Jak premie w sprzedaży wyglądają tego nie wiem, w centrali roczna premia wyliczania wg osiągniętych planów indywidualnych i korporacyjnych.

Jak wygląda szkolenie to w Warszawie 2 tygodniowe?? Pokoje są 1 czy 2,3 osobowe?? Ogolnie jak tam atmosfera i po ile godz dziennie szkolenie?

@Zainteresowany

Też się chętnie dowiem. Ktoś, coś?

Gosia
@Ania

Czas szkolenia w Warszawie bedzie dla wszystkim najlepiej wspominanym szkoleniem :) pokoje 2 osobowe szkolenie standardowo 8 h dziennie. Mega przyjazna atmosfera. polecam :)

Lidia

@Długoletni pracownik Z usługi tzw. tajemniczego klienta korzysta wiele firm, ma to na celu głównie zidentyfikowanie błędów popełnianych przez pracowników oraz poprawę jakości obsługi klienta. Czy w firmie T-Mobile pracownikowi, który dosyć kiepsko wypadł podczas oceny przez tajemniczego klienta przyznawana jest niższa prowizja? Czy na wysokość prowizji składają się jeszcze inne czynniki, oprócz ilości podpisanych umów?

Długoletni pracownik

Praca w salonie jest bardzo ciężka,klienci są okropni i traktują cię jak (usunięte przez administratora) Plany coraz wyższe ,więcej podpisujesz umowy w skali miesiąca a prowizja na tym samym pułapie. T-Mobile czuje,że szuka oszczędności .wymyślają coraz to głupie zobostrzenia, tajemniczy klient to żenada i welcom menadżer... Szukają sposobów żeby tylko uciąć ci prowizje za (usunięte przez administratora) obsługę. Już rozglądam się za nowa praca

Lidia

@anonim Zależy co masz na myśli pytając czy coś się dzieje? W jakim terminie masz, czy może już miałeś szkolenie? Dopiero zaczynasz pracę w T-Mobile czy jesteś już pracownikiem? Zachęcam do podzielenia się wrażeniami dotyczącymi pracy.

Lidia

@megad Przypominam, że jesteśmy na forum publicznym - nie można tu nikogo obrażać. Jeżeli masz coś do zarzucenia kierownikom, proszę opisz to w taki sposób, aby podzielić się merytorycznymi informacjami nie łamiąc regulaminu. Czy wiadomo coś więcej na temat szkoleń w T-Mobile w Warszawie?

@Lidia

Witam, wysyłają mnie na szkolenie do wawy. Moje pytanie na marginesie czy w godzinach wieczornych coś się dzieje, czy coś można "wyrwać" że się tak wyrażę. Pozdrawiam Kluczbork galerię

gosc wawa

witam, zostalem zaproszony na rozmowe pirwszy etam, spotkanie grupowe kilka osob i dwie osoby od rekrutacji . Byly scenki i jako drugie zadanie zbijanie obiekcji. Zostalem oceniony pozytywnie. Zaprosili mnie na drugi etap i tu calkowita porazka. Spodziewalem sie konkretow jak i co sprzedajemy jakie zarobki, szkolenia itp cokolwiek o firmie. Mialem miec spotkanie z pania manager a zamiast tego bylo dwoch mlodych i b mlodych niby managerow. jeden ze 25 lat max , a ja mam 45 zaznaczam ze okolo 20 lat w sprzedazy na sluchawce ale i bezposredniej. Na tym etapie panowie do mnie ze rozegramy scenke - mysle sobie ok i wiecie co? Jak poprowadzilem tak rozmowe ze mlodego tego 25lat zatkalo to zmienili temat i druga scanka.. MASAKRA . Nie tego oczekiwalem a jesli juz to oni sie nie znaja lub nie chca fachowca do pracy a to dzialanie na szkode T MOBILE czyz nie?:)) Zarobki z tego co wiem b dobre ale jestes niewolnikiem. I nawet bym na to poszedl ale niestety niekompetentni sa ludzie ktorzy rekr. do firmy. Tacy niby wygadani a jednak jeszcze wiele naulki przed nimi.

megad
@gosc wawa

tam idioci są kierownikami

Tina

T-Mobile jako firma jest całkiem ok - wypłata w terminie, liczne benefity, prywatna opieka medyczna etc. Natomiast praca tu (Warszawa) jest żenująca. Ludzie na wysokich stanowiskach nie mają za grosz klasy. Niby "Warszawa" - kojarzy się tak jakby prestiżowo. Nic bardziej mylnego. Niektórym sloma z butow wystaje. To jest właśnie warszawska kultura - nieświadomo czy się śmiać czy płakać. Nie ma szans na podwyzki - aktualnie zatrudniają za śmieszne pieniadze. Poza tym w firmie "moda na sukces" - tylko tak da się coś zdziałać. Nie polecam. Nie ma się nawet od kogo czegoś nauczyć - na chwilę obecną ta firma niczego sobą nie reprezentuje. A i zasięg mają słaby. Dwa razy próbowałam się przekonać do Ti - za dużo. Zmarnowany czas.

jan
@Tina

Tina ale ta warszawska kultura to same słoiki ,więc nie dziw się,ze słoma im z butów wystaje

Wędzonka
@Tina

W Warszawie ciężko o warszawską kulturę bo tu jest pełno przyjezdnych słoików i oni to (usunięte przez administratora) wnoszą do Warszawy, taki słoik pojedzie potem do innego miasta i narobi obciachu a potem mówi że jest z warszawy bo mieszka tam raptem 2 lata.

Xddddd

Pracuje w t-mobile od marca i złego słowa nie mogę powiedzieć kierowniczka - lepszej osoby chyba nigdy nie spotkałem zespół zgrany zero spiny wiadomo plany planami ale wszystko na luzie polecam

Lidia

A jaka jest atmosfera wśród pracowników T Mobile? @Zainteresowany, masz już pierwsze opinie o pracodawcy? Jak faktycznie wygląda to szkolenie? Czy odbywa się tylko w Warszawie? Są dodatkowe bonusy od tego pracodawcy?

fagot
@Lidia

Kto zaczyna dzisiaj szkolenie w Warszawie?

Nnnnnnn

Szczerze nie polecam nikomu. Kierownicy to wielkie państwo którzy lubią gnębić ludzi. Zmieniają cały czas zdanie. Targety z kosmosu coraz więcej nie zadowolonych klientów masakra. Jeżeli nie zrobisz targetu i nie będziesz miał idealnych rozmów to dostaniesz 1800zl podstawy za zapiepszanie światek piątek i niedziele no i najwazniejsze dostaniesz na głowę śmiesznego pseudo kierownika który o wszystko nawet o najmniejsza (usunięte przez administratora) się czepia. Grobowa atmosfera która dodatkowo dobija nikt z nikim nie rozmawia.Jezeli nie masz swojego zdania i lubisz wchodzić w tyłek to jest to miejsce dla Ciebie.

gosc wawa

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 8 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.

T-Mobile Polska S.A.