Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie T-Mobile Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w T-Mobile Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Warszawa

Lidia

@Prapra dziękuję na odpowiedź na forum. Rozumiem, że nie jesteś zadowolona z pracy ze względu braku szkoleń. @xxz czy tylko dla nowych pracowników są organizowane szkolenia? Czy można liczyć na jakieś premie w T-Mobile?

Nicki
@Lidia

Zdaje się, że nie wszyscy nowi pracownicy maja szkolenia. Chyba ze wezmiemy bhp pod uwage, bo takie to owszem bylo.

xxz

Szkoleniowcy niby są dla nowych pracowników ale te "szkolenia" są na żenująco niskim poziomie .Później trzeba wszystko doczytac np z regulaminu zamieszonego na stronie internetowej hahaha .Robią testy sprawdzające wiedzę i wynik wpływa na to marne wynagrodzenie..Rotacja pracowników jest bardzo duża ,większość szybko ucieka.Nie dziwi mnie negatywna opinia klientów o t-mobile,bo rzeczywiście w tej firmie nikt nie wie.Przełożeni mają bardzo małą wiedzę i głownie zajmuja się wypełnianiem tabelek

Nick1

Niestety-praca w tej firmie to jeden wielki zawód. Już proces rekrutacji był nieprofesjonalny, ale mimo to zdecydowałem się podjąć pracę z nadzieją, że to tylko kiepski start. To był błąd, później było tylko gorzej. Zarobki są na bardzo słabym poziomie. Target bardzo wysoki, ciężki do zrobienia. Zero szkoleń, zero możliwości rozwoju. Odradzam.

JXX
@Nick1

Popieram w 100%,szkolenia na bardzo niskim poziomie a poźniej wymagania pseudo opiekunów z kosmosu ,NIE POLECAM

nostro

Witam Macie choć orientacyjną wiedzę jakie zarobki są na stanowisku change managera ?

Konsultant Ds. Klienta Indywidualnego

Rekrutacja bardzo pozytywnie najpierw formuła grupowa. Pytania co do przewag oferty abonamentowej a kartowej, scenka sprzedażowa i obiekcje klientów potem rozmowa indywidualna. Na kolejny dzień telefon że rekrutacja przebiegła pomyślnie. Wskazanie mi miejsca pracy i dogadanie szczegółów.

Motywacja do pracy, Wymagania finansowe, Ile czasu potrzebuje by robić plany na sprzedażowe na 100%

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Lidia

@Anonimowo piszesz, że pracujesz w dziale rozwiązań grupowych, powiedz czy masz możliwość jakiegoś awansu? Jeśli ktoś chce aplikować to pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko SAP Solution Designer Master Data Management, kto aplikuje?

Antek

Cześć! Może ktoś będzie w stanie mi pomóc i coś wyjaśnić. Otóż jest tak: T-mobile ma zawartą umowę z agentem, a on wynajmuje lokal pod działalność od pana X. T-mobile przedstawia do podpisu porozumienie, które będzie ofertą najmu lokalu złożoną przez pana X T-mobile'owi jeśli dojdzie do: a) wypowiedzenia albo rozwiązania umowy agencyjnej, albo b) wypowiedzenia albo rozwiązania umowy najmu pomiędzy panem X a agentem, albo c) cofnięcia autoryzacji. Ową ofertę T-mobile może przyjąć poprzez złożenie jednostronnego oświadczenia najemcy lokalu (czyli agentowi) i panu X. W konsekwencji spowoduje to zawarcie umowy najmu lokalu pomiędzy panem X a T-mobile na takich samych warunkach jak umowa najmu między panem X a agentem. Ponadto T-mobile proponuje by strony postanowiły, że zmiany postanowień umowy najmu pomiędzy panem X a agentem, dokonane po dniu jej zawarcia, które będą mniej korzystne dla najemcy (agenta) w stosunku do wersji obowiązującej w dniu zawarcia umowy najmu, nie będą wiązały T-mobile. Po co T-mobile'owi takie porozumienie? Czy to normalna praktyka? Jakie są konsekwencje takiego porozumienia? Czy jeśli dojdzie do wstąpienia T-mobile'a w stosunek najmu z panem X, to wciąż będą wiążące postanowienia tej umowy np. co do warunków wypowiedzenia czy rozwiązania umowy najmu? Chodzi o to, że pan X - gdyby okazało się, że agent albo pan X rezygnuje - nie chce się wpakować w stosunek obligacyjny z T-mobile, z którego nie będzie mógł się uwolnić. Dzięki! Antek

rekrutowany

byłem na rekrutacji w kwietniu,gość powiedział,że dostałem się do drugiego etapu i mam czekać na telefon ,to podadzą datę i miejsce spotkania.Po kilku dniach zadzwoniła pani z działu hr ,wysłała mi materiały do nauki na drugi etap i kazała czekać na telefon od kierowniczki salonu,co oczywiście nie nastąpiło. Wysłałem cv jeszcze raz,jeszcze raz byłem na pierwszym etapie pod koniec maja gdzie ten sam gość znowu zapewnił,ze dostałem się do drugiego etapu i jutro zadzwoni osobiście i poda datę i miejsce drugiego etapu i do dziś nie zadzwonił.Za każdym razem na rekrutacji było ok 10 osób a nie zatrudnili żadnej.Rozmawiałem z 5 osobami z rekrutacji i one miały taka sama sytuację.Ta rekrutacja to ściema,chcą tylko zdobyć cv z numerami telefonów ludzi,którym będą telefonicznie wciskać swoje produkty.Jakoś dziwnym przypadkiem 2 dni temu zadzwoniła pani z call center T-mobile z "fantastyczną ofertą".

tmobile

Checie zobaczyc jak jest naprawde ? wpiszczie w google tmobile strajk włoski (chyba tu linku nie mogę wkleić) -przeniesie Was do telixa -tam jst forum pracowników -(niestety dość mocno już moderowane ) -zobaczycie co to za firma

Szukam pracy

A jak wyglądają przerwy ? Ilu minutowe o której ? Chodzi mi zwłaszcza w weekend

A czy to ważne

Odradzam pracę w Warszawie w sprzedaży i obsłudze klienta w kanale call center. Pseudorekruterki, pseudorekrutacja. Biorą ludzi z przypadku (co nie oznacza że biorą każdego). Osoby rekrutujące nie mają pojęcia o rekrutacji i jak ją przeprowadzać... Potem zostaje praca w call center na korporacyjnych warunkach. Wisienką na torcie jest pensja z dobrymi prowizjami, ale mimo wszystko nie wynagradza to wszystkich innych ujemnych aspektów pracy dla tej firmy.

JA
@A czy to ważne

Popieram w 100% ,JEDEN WIELKI PIER...NIK

Wiesz, może faktycznie od poczatku tej umowy o prace nie dostaniesz ale po jakimś czasie z pewnością ,nawet jako zwykły konsultant masz dobra podstawę i premie

Pit

hahahahahaaahhaaahha

Zagubiony

Kochani, pomóżcie. jakie aktualnie są stawki które może dostać Konsultant infolinii klienta biznesowego? Da się z tego wyżyć i zarobić jakieś premie? I druga sprawa- w ogłoszeniu widziałem, za zatrudnienie jest na umowę o pracę. Czy w razie potrzeby jest możliwość dorobienia sobie godzinami, czy układają grafik tylko na wielkość etatu i koniec?

matteo

Jest teraz rekrutacja na "Przedstawiciel Handlowy T- Mobile - Medium Business" Wady/zalety? Jak wygląda praca na tym stanowisku oraz zarobki?

Arek

A, oczywiście nie zadzwoniła do mnie po spotkaniu : )

Arek

(usunięte przez administratora)br /> Pani z HR (akcent zagraniczny) kontaktowała się ze mną 2 razy. 1 razem obiecała, że zadzwoni do mnie za kilka dni..nie zadzwoniła ;p 2 razem (pare tygodni później) zadzwoniła do mnie i chciała przeprowadzić ze mną rozmowę. Poprosiłem Ją żeby zadzwoniła do mnie za 30 minut bo właśnie wchodzę na spotkanie ;) Beszczelnie, łamana Polszczyzną stwierdziła "dobrze, jak będę miała czas i możliwość to zadzwonię" :D Szanowny T-Mobile, może lepiej zainwestować w Kogoś na poziomie ;p Pozdrawiam,

czy to prawda, że umowa współpracy z przedstawicielem/ajentem ma kilkadziesiąt stron i trzeba podpisać weksel in blanco?

MK

Ja po raz 4 byłam na rozmowie do cc w Łodzi i po raz ostatni więcej cv nie wyśle rekruter prowadzi tak rozmowe aby jej nie zaliczyć aby nie sprzedać każdy argument sprzedażowy na nie nie dawaj prezentów i bonusów sprzedaj bez dawania czegoś lepszego jak salon czy online oferta i cena tel ma być identyczna koniec mca jak sprzedaż dostaniesz super premie-wreszcie spasowałam i powiedziałam jak nie sprzedam to trudno bo mnie zaczeła irytować gadka na zasadzie odbijania piłeczki za drogo nie potrzebuje żony musze spytać co przeszłam 1obiekcje wyskakiwała z kolejną na koniec praca na Wersalskiej choć kadry i w ogłoszeniu było możliwość wyboru od razu uprzedziłam Wersalska mnie nie interere mam za daleko na Żeligowskiego chce tam 10min pieszo i jestem w pracy!!!na rozmowie traktują jak półinteligenta więc wiecznie szukają ludzi...

joszko

Nie polecam pracy w T-Mobile, codzinnie stres cyfry dnia wypelnianie stosu tabelek kaza wciskac beznadziejna ofertę stare laptopy i usługi bankowe co chwile zmieniają systemy prowizyjne raz jest dobrze a na drugi miesiac dostajesz samą podstawę, poza tym mobbing na porządku dziennym

odp. na 2345

do 2345. to nie jest forum dla klientów a dla pracowników, wiec zabieraj swoje 4 litery ze swoim tematem szpiclu dyrektorski albo zasuwaj do sklepu po ofertę. Tu porusza się prawdziwe dramaty pracowników uciśnionych przez korporacje a nie oferty dla klientów. żegnam ozięble.

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 8 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.
1.8/5 Na podstawie 99 ocen.

T-Mobile Polska S.A.