Opinie o Kovo w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kovo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kovo o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kovo w Rumia

Jaka jest kultura pracy w Kovo?

artur

Wysoka, ludzie na poziomie.

Monter

Po drugie Ty dostajesz 13 e po 20 latach spędzonych w stoczniach w Pl i za granica a przyjezdza gość który pierwszy raz widzi statek na oczy bo mu ktoś tam załatwił robotę i ma też 13e.Pozytywnego mogę powiedzieć tyle że to co podpiszesz co do warunków napewno dostaniesz kasa też się zgadza.

Monter

Parodia firmy dostajesz polska umowę zlecenie 13 e jedziesz swoim samochodem skladki niby odprowadzone ale podatku 0 czyli będziesz musiał podatek zaplacic sam(usunięte przez administratora)

paweł

dziwne porządna firma dba o pracownika a kovo na okrągło się ogłasza zmienic tych rekruterow kogo oni zatrudniają pajace

Jerzy
@paweł

Każda firma która się rozwija ciągle poszukuje nowych pracowników, to chyba normalne? :D A tak poza tym - pracujesz też w Kovo, tak? Co możesz powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tej firmie? Jesteś zadowolony z pensji? :)

@Jerzy

Ten Pan nie pracuje w naszej firmie...mimo iż jest to popularne imię, nie mamy osoby zatrudnionej o takowym..(sic!) Tak więc nie odpowie Panu na pytanie jak się u nas pracuje.

@Kovo

Czy aż tak trudno domyślić się, że pracownik użyje dowolnego nicku, aby nie zostać z punktu rozpoznanym? Jako ludzkość nie dotarliśmy raczej jeszcze do punktu, w którym można wprost wyrażać opinie bez obawy o utratę pracy, przyjaciół, czy innych niezbędnych do przetrwania benefitów ;) PS. Łacińskie "tak!" w mojej opinii niezbyt pasuje do powyższego zdania. Co miałoby ono podkreślać?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Monter kadłubowy Holandia aluminium w firmie Kovo? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
Obserwator

Wie ktoś może jaka to umowa czy zlecenie czy o pracę czy jak to wygląda???

Natalia
@Obserwator

Umowa zlecenie...Mąż jechał na dwa tyg i wrócił po 3 dniach...Kierownik najebany,policja go szukała itp... Wypłacili marne grosze na konto a o resztę trzeba było się prosić...To nie forma godna polecenia bo porządną firma nie traktuje tak pracowników tylko o nich dba...Jednym słowem lekko pisząc TRAGEDIA...NIE POLECAMY..

Halina
@Natalia

Rozumiem, naprawdę super, że napisałaś o doświadczeniach męża z Kovo. Przykro mi, że były takie negatywne oczywiście. Naprawdę nie było żadnych plusów tej pracy? Jeśli masz ochotę napisać coś więcej o pracodawcy, to chętnie poczytam.

@Natalia

Przede wszystkim Pani Natalio cieszymy się, że jest już z Panią wszystko ok. Mąż po trzech dniach zjechał do obłożnie chorej Pani do szpitala. Zatem nie przez względy projektowe. Co do pieniędzy to dostał dokładnie taką stawkę jaka była w ogłoszeniu. I na koniec nie zadzwonił do nas, żeby powiedzieć, ze rezygnuje z kolejnego projektu (trzymaliśmy go cały czas na ubezpieczeniu), czym zwyczajnie w świecie nas wystawił. Nie odbierał telefonów, odczytywał informacje na fb, a mimo to nie skontaktował się z nami. Wszystkich potencjalnych naszych pracowników prosimy samych o ocenę tej sytuacji.

Jaka umowa obowiązuje w Kovo podczas okresu próbnego?

odpowiedź

Umowa zlecenie

@odpowiedź

A później, już po okresie próbnym? :) Można liczyć na umowę o pracę w Kovo? :D

Monter

Trzeba być skończonym żeby jechać do Holandii na jakiej śmiesznej umowie zleceniu od najniższej krajowej a resztę kasy mieć wypłaconą jako dieta co z tego że płacą na czas jak nie co tydzień jak to jest w Holandii wszystko jest spoko do puki Ci się nic nie stanie mowie o wypadku w pracy wtedy to całe kovo wypnie 4 litery na was.Odradzam.

@Monter

Pracownicy posiadają pełne ubezpieczenie na okres trwania umowy oraz istnieje możliwość ubezpieczenia swojej rodziny. Pracownikom są też wyrabiane karty Ekuz, które pozwalają na bezpłatną wizytę w szpitalu w razie jakiegokolwiek wypadku w pracy. Co do wypłaty jest możliwość wypłacania w dwóch przelewach na konto- zaliczki oraz pełnego wynagrodzenia (nie wszyscy chcą z tej opcji korzystać).

Hoho
@ja

Hah i co jeszcze do tego frytki dajecie niezartuj sobie zeby szanowny pan S zawiozl cie do szpitala to trzeba go prosic pol dnia a pozniej z laska przyjedzie i niedokonca tak za darmo pozdro mordeczki

Hoh
@Monter

A czemu niedodales ze pokoje 2 osobowe kwatery katastrofa samochody bez przegladu jeszcze troche i beda sie tozpadac jeden po drugim a koordynator pan S to juz inna bajka ponoroatu czlowiek bez mozgu

Kovo

Nic nie warci są rekrutacja do (usunięte przez administratora)

Ted

Kovo i ci rekruterzy to jakas paranoja takie czasy (usunięte przez administratora)

Spawacz Wejherowo

Sami niech pracują na jakieś śmiesznej śmieciowej umowie która do niczego się nie liczy cały czas się ogłaszają chyba duże rotacje w ludziach albo brak chętnych do pracy dobre firmy się nie oglaszaja.

spawacz
@Spawacz Wejherowo

dla kogo śmieciowa dla tego śmieciowa, płacą składki do nfz i emerytalne tak że masz pełne ubezpieczenie i do emerytury też

karol

czego się burzysz popatrzcie tylko kogo zatrudniacie wystarczy

karol

rotacje straszne rekruterzy do wymiany firma ogłasza się nonstop cos jest nie tak u nich

ale
@karol

o co chodzi z tymi rekruterami ? pisz konkrety żeby wszyscy wiedzieli a nie tak że nie wiadomo. Ogłoszenia wszyscy dają i co z tego cieszyć się tylko że jest wybór i praca.

Monter

(usunięte przez administratora)trzeba zapłacić podatek we własnym zakresie rozumiem.Tzn nie trzeba do puki US się nie dopatrzy że na umowie widnieje np.2 tyś a na kąto wplywa 10 ktoś będzie musiał zapłacić podatek w wysokości 19% od kwoty 8 tys.

Heh
@Monter

Masz stawkę za godzinę a nie 5 czy 10 tys w umowie, ile godzin przepracujesz za tyle masz zapłacone.

Jak jest z pakietem medycznym w Kovo? Można dołączyć rodzinę?

tak można

Ile jest zmian w Kovo?

xXx

To zależy na jakim projekcie jesteś. Są projekty gdzie są dwie zmiany, są też że nie ma.

Ktos

Ogólnie praca sama w sobie nie jest zla jak to przez pośrednika w delegacji kasa na czas aczkolwiek kadra dowodząca za granicą tzw pseudo koordynatorzy to bez komentarza ludzie nie mający o niczym jedyne co znają to język angielski lub holenderski. Pracownicy to w większości alkoholicy sfrustrowani życiem także jak lubi ktoś chlac to robota wsam raz. Tu pijesz 7 dni w tygodniu zaraz po pracy

Ktos

Nie mówię o 2-3piwkach tylko o waleniu wody codziennie ale widać po poziomie wypowiedzi jacy ludzie tma pracują

Jacek
@Ktos

Przede wszystkim chciałem zwrócić Ci uwagę na to, co napisałeś/aś w dwóch ostatnich zdaniach. Takie stwierdzenia są nie na miejscu. Pamiętaj, że jest to forum ogólnodostępne, zatem nie powinno się pisać takich rzeczy publicznie, a ponadto, każda taka opinia powinna być uzasadniona i dokładnie zweryfikowana. Mógłbyś napisać coś więcej o wynagrodzeniu i sytuacji z koordynatorami? Dziękuję z góry.

@Jacek

Pojedz a sam zobaczysz, wynagrodzenie żadnych obiekcji na czas poza faktem że na umowie inaczej do ręki inaczej bo cześć jest płacone jako dieta

Ryszard
@Ktos

Widziałem na stronie firmy, że zapewniają zakwaterowanie, opiekę koordynatora na miejscu oraz atrakcyjne warunki finansowe. Czy wszystko to jest opłacane przez Kovo ?Jak wysokie jest wynagrodzenie?

lol

Hahaha mówisz, że codziennie 2-3 browarki to nie alkoholizm? A co innego? Zapewne jesteś z tych co nie mają zainteresowań poza siedzeniem przed tv i piciem browarów. Normalnie wciąż się dzieje życia cud u ciebie hahaha

Tomasz Zieliński GD

Dla mnie firma krzak nie byłem od nich w pracy ale za to byłem na próbkach grzałem tyle kilometrów zrobiłem próbki praca miała być za parę dni czekałem i nigdzie nie pojechałem także uważajcie bo firma objecują i nic z tego nie wychodzi jak macie wyjazd z innej firmy to z tą dajcie sobie spokój.

zibi

Za kilka dni wyjazd świąteczny wrócę na pewno. Współpraca z firmą Kovo bardzo dobra, dba o swoich pracowników nie tylko finansowo ale też pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów. Polecam wszystkim.

Spaw
@zibi

A to pani z biura pisza;)

Sebastian
@Spaw

Nie ma znaczenia, czy opinie piszą osoby pracujące w biurze, czy na produkcji. Ważne, żeby wypowiedź zawierała rzeczywiste warunki zatrudnienia. Może mógłbyś także napisać jak zatrudnienie przebiega z Twojego punktu widzenia i jak postrzegasz wysokość wynagrodzenia i atmosferę w pracy. Podziel się proszę swoim doświadczeniem.

mietek1910

Pracuje w kovo już pół roku i kasa zawsze była na czas i wszystko się zgadzało. Holandia ma też inne plusy. Kumaci wiedzą o co chodzi. ;)

remo

Zacząłem pracę w Kovo kilka miesięcy temu i jestem pozytywnie zaskoczony. Ludzie z biura i tu w Holandii są wporządku, robota jak robota, kwatery czyste, kasa się zgadza a to najważniejsze. W Holandii żyje się super, dobry kraj do pracy i spokojnie po pracy. Ogólnie ok.

Normalny

Praca ok, kasa na czas, normalni ludzie na kwaterze. Ogólnie spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Kovo - Rumia

• Jak się pracuje w Kovo?

Zobacz opinie na temat firmy Kovo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kovo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!