Opinie o Kovo w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kovo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kovo o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kovo w Rumia

Gustlik

Nie, przemysł stoczniowy w Polsce to położą - Norweskie Stocznie , bo wszyscy teraz tam pracują z Trójmiasta .A Górnicy,Chemicy i piekarz nie chcą w Polski Stocznia pracować ?

kuba

otto pracował w stoczni marynarki wojennej w gdyni zwolnili go z bo nie potrafił wykonac swojej pracy zadłuzył stocznie przez niego na stocznie syndyk połozył ręke niedługo utopi firme kovo ostrzegam wszystkich przed tym delikwentem

Chrzan

Wiem bo spotykam sie z panami na gsr. Otto slyszalem ze idealem nie jest alse nikt mi nie mowil ze z kasa jest cos nie tak, a o tym szybko sie roznosi. Moim zdaniem sa ok.

tor

to przyjmij sie do pracy to zobaczy jaki system jest w firmie kovo otto pokarze ci jak ta firma działa

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Monter kadłubowy Holandia aluminium w firmie Kovo? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
Chrzan

Ja słyszałem że tam nieźle zarabiają w tym kovo. A za co obcina ?

rudy

otto opcina stawki nie polecam tej firmy bałagan (usunięte przez administratora)

adam

Z tego co wiem to mają duże zapotrzebowanie na Holandię, i każdy monter i spawacz musi zrobić próbki ( zakład mają gdzieś w rumi ) i tylko po przejściu próbek można wyjechać, może z tąd cały czas dają ogłoszenia. Dzwoniłem ostatnio o pracę w Polsce i nic nie mieli, babeczka mówiła, że jak będzie coś w Polsce to da znać. Chłopaki mówią że na czarno u nich nie da rady, i słyszałem też że kasa na czas.

gdanszczanin

Ja u nich pracowałem w Gdańsku jeszcze miesiąc temu, było mało pracy i podjąłem zajęcie w innej firmie. To prawda że teraz trzeba pracować i nie da się ciemnoty wcisnąć nowemu kierownikowi, i to może się nie wszystkim podoba. Facet bynajmniej wie co się na projektach dzieje i wymaga po prostu lojalności i rozsądku. za 2 tygodnie kończę zlecenie i chcę do nich wrócić. Chyba jako jedna z nielicznych Firm nie zatrudniają na czarno i kasa jest na czas. pozdrawiam i osobiście polecam tym którzy chodzą do pracy żeby pracowaać !!!

karol

przecież oni ciągle dają ogłoszenia czy taka rotacja jest tam czy dziadostwo??????

bee

holandia moze ok ale to co sie dzieje w polsce dzieki nowemu pasterzowi to nawet szkoda gadac i kasa idzie pod stolem

kowal

witam o prosze widze nowe opinie o firmie kovo podpisuje sie po tym nie polecam firmy a propo pana otto nie wypowiadam

rogal

pracowałem w kovo za kadencji OTTO masakra w miesiacu moze ze 100godz nie polecam tej firmy z nikim nie mozna powaznie porozmawiac straszny bałagan

xenos

nie wiem jak pracuje sie przez nich w Pl ,ale w Holandii nie ma na co narzekac,wspolpracuja z Konekta ,dobre mieszkania,dobre stawki,dlugie projekty-ja polecam ,moze nie w Polsce,ale w Nl na pewno,pracowalem i kasa sie zgadzala,ale tak jak mowie-nie wiem nic o ich pracy w Pl-slyszlaem,ze nie za wesolo jet na tej remontowce i do tego jakis nowy -mowili mi znajomi-jakas zenada nie prowadzacy,Holandie polecam

krzychu

witam pracowałem w tej firmia na stoczni w gdansku przyjeli pana (usunięte przez administratora) kierownika niema pojecia o robocie niezna rysunku izometrycznego nie polecam firmy oszukuja z godzinami i stawkami

Welder

Nie wiem czy moja opinia bedzie pomocna - Ale byłem na kontrakcie w Norwegii z ludzmi z Gdanska i Gdyni -I każdy o tej firmie wyrazła sie ŻLE - a o wlascicieli to juz prawdziwe (...) opowiadano -jednym słowem ''MOCNY W GęBIE ''-jak w reklamie ..tych słynych papierosów .

bodo

dobre firmy ciagle szukaja ludzi bo maja prace glabie kapusciany,pracuje dla nich,nie ma kasy pod stolem ,sa przelewy na kata jak w cywilizowanym kraju a nie w rumunii,maja dobre kontrakty i dobrze placa,rzygac mi sie chce od tych wpisow-same niedojdy pisza glupoty,zawsze narzekaja najslabsi.ja nie narzekam,mam prace,mam przyzwoite mieszkanie i ubezpieczenie -musza je miec/myslcie do cholery czasami.jak sie cos stanie na stoczni to kto za to beknie? mamy polskie umowy.i oni placa ubezpoieczenie za nas.

spawacz

Dobra firma co ciągle szuka ludzi ?ogólnie nie polecam z kasa i godzinami problem !

monter

monter

pracowalem w firmie kovo w holandii.firma jest wyplacalna nie ma problemu z godzinami i kasa.jednak nie polecam tej firmy.slabe warunki mieszkaniowe nawet bardzo slabe obsluguja stocznie chorwackie gdzie raczej czujesz sie jak niewolnik i slyszysz jak chorwat krzyczy tempo tempo.zapewniaja transport na terenie holandii jak przyjedziesz swoim autem to masz transport.jest wiele lepszych firm od firmy kovo.ciagle szukaja nowych jeleni najwiecej oglasza sie firma kovo czyli rotacja jest ekstremalna nie bez przyczyny.

I jak się okazuje pieniądze pod stołem albo i wcale.....W ogóle ta firma to sepy i zatrudnia tylko młodych łamagów, bo stary nie chce zapieprzać za frajer !

spawacz

No to jest nieprawdopodobne ,ze o naciągaczach pisze ie dobrze .Domniemuję ,ze te pozytywne wpisy to panie z biura !Normalny człowiek nie chciałby osz...ć takiej pseudo firmy !

Zostaw merytoryczną opinię o Kovo - Rumia

• Jak się pracuje w Kovo?

Zobacz opinie na temat firmy Kovo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kovo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kovo