Opinie o Kovo w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kovo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kovo o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kovo w Rumia

holender

pracując w holandii musisz miec ubezpieczeni np.CZ

xxxx2

brak holenderskiego ubezpieczenia, wypłaty co miesiąc a nie co tydzien jak na holenderskiej umowie. naganiacz dla konekta bv

ŁYSY

robie dla kovo od około pół roku. Z kasą ma problemu. A mieszkania są na normalnym poziomie. Zależy gdzie ja akurat miałem jednoosobowy chłopaki mają czasem 2. To są normalne mieszkania i wszystko jest ok, no chyba że nie którzy salonów oczekują. Jak poprzednio jechałem z innej firmy to mieszkaliśmy w 5 w jednym pokoju to była lipa a do tego okazało się na koniec że nie miałem ubezpieczenia, w kovo tego problemu nie ma. Zawsze można znaleść coś lepszego ale jak dla mnie są ok

ani konekta3

oj chyba pomyliłaś sie, przypomnij sobie z kim sądziłaś sie?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Monter kadłubowy Holandia aluminium w firmie Kovo? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
anti kovo i monekta2

koordynatorów koordynatorków koordynusiów czyba ze 20 a pracowników 10 nieźle no nie? jak przyjeżdzali w jakiejś sprawie to po trzy po czterech . (usunięte przez administratora)

abel

pracuje dla nich juz jakis czas .z kasa nie ma problemow a to,ze trzeba pracowac nie kazdemu pasuje.przemial ludzi tez jest duzy bo zbyt czesto tak zwani fachowcy nie radza sobie z rysunkiem iso.sa plusy i minusy ale osobisci kariery u nich nie mam zamiaru robic

xxxx

Z tego co słyszałem to normalny Polski naganiacz czyli nie zarobisz oni robią dla konekty takze konekta musi zarobić potem oni muszą zarobić a wtedy ty na samym końcu dostajesz ochłapy dobre dla młodego kawalera który chce se pare zł zarobić i zobaczyć Nl

slepy

kamery to dobra sprawa, przynajmniej za ściemniaczy nie będziesz musiał harować. Uważam, że wszędzie powinny być, bynajmniej majster nie będzie zrzucał winy na ciebie za innych jak będą opóźnienia, bo najlepiej wszyscy winni a majster z biura nie wychodzi :)

FOBEL

BYŁEM TRZY DNI TEMU PYTAŁEM SIE O PRACE WSZEDŁEM NA CHALE ZOBACZYŁEM KAMERY NIE GORZEJ JAK W OBOZIE POSTAWIŁ BYM SZEFA NA 8 GODZIN NA SZLIFIERKE CIEKAWE CZY GODZINE BY WYTRZYMAŁ TEMPO NIE POLECAM FIRMY (usunięte przez administratora)

stary

Panowie, czy można konkrety, opowieści, że firma jest zła tyczy 99% firm na rynku, z opinii kolegów którzy pracowali to nie wynika aby chcieli kogoś oszukać, przecież można zawsze gorzej trafić, a i nikt na kasę nie narzekał i ponoć nie ma problemu z wyjaśnianiem spraw finansowych. Ponoć nie są tacy źli jak by ich opisywali. a z tego co się zorientowałem drzwi mają zawsze otwarte. Czy możecie opisać coś konkretnego tylko proszę o opinię kogoś poważnego ' na kontraktach od 10 lat więc wiecie o czym pisze'. pozdro.

simon

NMC znam tą firme Konecta zajeła miejsce Olbeku Nie wiem jak sie tam teraz pracuje i czy Zimny dalej tam rządzi ale potrafił po wyglądzie zwalniac polaków

prawda

Koledzy firma Kovo to firma działająca jako pomocnik firmy Konekta . Pomocnik zawsze ma gorzej.Prace gorszej kategorii np. stocznia uciekinierów z b.Jugosławii o nazwie NMC , warunki lokalowe tragedia. Nory w których upycha się robotnika jak śledzia w konserwę. Pijaństwo bez ograniczeń.Ludzie którzy macie trochę honoru TO NIE MIEJSCE DLA WAS

SIWY

WŁASNIE PODJOŁEM PRACE W TEJ FIRMIE JAKO SPAWACZ NIE POLECAM TEJ FIRMY A NA TEMAT (usunięte przez administratora)TO SIE NIE WYPOWIADAM BO MOZNA NA JEGO TEMAT NAPISAC KSIĄZKE TOTALNY (usunięte przez administratora)FIRMA DRUT

rogal

firma niema pojecie o robocie (usunięte przez administratora)nie nadaje sie do pełnienia swojej funkcji ale bajere to ma opanowane do perfekcji czekamy kiedy firma sie rozsypie

Były z Gdyni.

Jestem ciekawy "Mocny" ile i jakie stanowisko zajmujesz w tej dziwnej firmie która zamiary są duże, gorzej z możliwości .Pozdro dla (usunięte przez administratora). Jedziesz na Holandię ...malować wiatraki ?

Były z Gdyni.

A gdzie Czarny byłeś ??I ile zarobiłeś???

Czarny

Byłem od nich 2 razy w Holandii i jestem zadowolony. Zaliczki i wypłata na czas, firma wypłacalna, mieszkania też w miarę ok. -polecam

Życzliwy..

Mocny.... skoro się poznaliśmy się bliżej i popisaliśmy, o lepszym życiu zawsze tam gdzie nas nie ma..../pojedziesz ...zobaczysz...wspomnisz/ to może powiesz mnie coś w zaufaniu na temat tej całej Firmy " KOVO " bo nie znam tego rynku z trój miasta a tu dochodzą do mnie słuchy ze to jakaś porażka ...Koledzy dzwonią w sprawie Holandia i /ciekawa oferta/i ciągle słyszą co innego...np. Ze będą rozmowy,ze będą egzaminy itp.zero konkretów I co tu jest prawdą a co fikcją i jak na taśmach "WPROST"

bury

nie polecam firmy małe zarobki tygodniowo przez firme przechodzi 5ciu monterów STACHU TRAKTUJE LUDZI JAK ZERO

Życzliwy..

Mocny normalnie się rozpłakałem ....rozczuliłeś mnie ...Ale zapłaczesz i ty jak wyjedziesz zagranice popracujesz po 12 godz.gdzie będziesz musiał sam się wyżywić/A jak z Polski nie weźmiesz to Cenny cię powalą/ ,pomieszkasz w 5 na 1 m /bo każdy pracodawca chciałby jak najmniej wydać a jak najwięcej wyrwać/ a rożnych ludzi się spotyka którzy szaleją z radości z żona nie widzi lub dziewczyna .No i przyjdzie dzień wypłaty a tu ...Niespodzianka-Albo wypłata sie nie zgadza albo innego rodzaju wymówki ...np.Bo przelew się spóźnia,bo brzydka pogoda i wiele innych tłumaczeń....Wiec nie zawsze praca zagranica to nie zawsze oznacza ..lepsze życie .No bywają tacy co płaco zgodnie z umową i ale taki mało..Wiesz to jest jednak duża kasa i nie którzy wariują..

Życzliwy..

Witam chciałem się zapytać o opinie w sprawie KOVO gdyż wybieram się do nich na w sprawie HOLANDII.Tylko czegoś nie rozumie ??? Gdzie oni mają siedzibę w końcu czy w RUMI czy na ul.Starowiejskie??i CZY KTOŚ COŚ WIE NA TEMAT WYJAZDU DO Holandii???

Zostaw merytoryczną opinię o Kovo - Rumia

• Jak się pracuje w Kovo?

Zobacz opinie na temat firmy Kovo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kovo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kovo