Opinie o Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. w Mroczeń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. w Mroczeń

Matt

Czy jakiś pracownik produkcji może wypowiedzieć się odnośnie zarobków tapicera na ile realnie można liczyć i przy ilu godz pracy?

Witam zastanawiam sie nad aplikowaniem do tej firmy , jak wyglada praca w tej firmie na produkcji , atmosfera,placa, umowa na olx zbyt ladnie to wyglada :) nie chce marnowac czasu Dziekuje

@Kandydat

Omijać szerokim łukiem szkoda czasu. Nie ma premierai. Za chorobowe ZUS płaci 80 % I prezes zabiera jeszcze z postawy 2zlote z godziny Nie postrzegają kodeks pracy.

@Kandydat

Dostaniesz na początek max 18zł na godzinę pracuje się do 7-17 Jak chcesz kończyć wcześniej to niema problemu gdy nie robisz tego notorycznie. Nie ma dodatku za nadgodziny ile godzin wypracujesz tyle zarobisz. Jedyny plus to że cię nikt nie goni do pracy.

Grzech

Czyli akordu nie ma w tej firmie ? I skladki odprowadzane są od tego co się zarobi czy najniższa krajowa i reszta pod stołem ?

Piort

Firma tragedia jakość wykonania słaba, materiał najtanszy z chin, nie rozwiązują reklamacji, spychają na przewoźnika. Są na skraju bankructwa lub totalnie nie posiadają umiejętności rozmowy z ludzmi w każdym razie nie chcą reklamować uszkodzonego produktu. Przykro że spotyka się jeszcze takie firmy. No ale cóż nic nie trwa wiecznie firma niby prosperuje od 2002 roku może technologicznie i jakościowo zostali w tym roku. Nie polecam

Riczi
@Piort

Pracowałem w tej firmie,meble z odpadów sklejka najtańszej jakości połączona z dektura i chińskim materiałem, zero kontroli jakości, kanapy wracające z reklamacji od większych odbiorców, wysyłane są do prywatnych ludzi w Polsce, większość pracowników to Ukraina.

Krzychu
@Riczi

Większość ukraina ? tam sami polacy pracują widać ściemę która Riczi pisze . kontrola jest jak najbardziej, ja pracowałem krotko ale dobrze to wspominam . stelaże naprawę dobre i chyba riczi ma Jakis uraz na tle prywatnym hehe ;D firma ma dobre wzory i da sie wyciaglnac duża kasę jak sie dobre meble robi

Jolanta
@Krzychu

Cześć, super, że się tutaj wypowiedziałeś. Wspomniałeś, że pracowałeś w firmie i dobrze to wspominasz. Czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Jak oceniasz poszczególne warunki zatrudnienia w Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa?

@Piort

Wszystko jest z najtańszych materiałów Właściciel jest dusigrosz robi najtańszym kosztem. Ludzie nie kupujcie u nich mebli!!

Grzech

A jak wyglądają zarobki na produkcji ?

Elżbieta M.

Meble piękne. Czas oczekiwania ok 6 tyg. Niska cena. Polecam!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agnieszka K.

Firma Ropez otrzymała ode mnie nie lada wyzwanie a mianowicie realizację kanapy typu Chelsea pod wymiar oraz w kształcie litery U i zadania się podjęła...Przy pomocy przemiłej Pani Mariki zostały ustalone wszystkie szczegóły - zarówno techniczne na podstawie rysunków jak i wizualne dzięki próbkom materiałów. Wybór padł na French Velvet 685 kolor czarny. Po uzyskaniu odpowiedzi na moje wszystkie dość liczne pytania, zamówienie trafiło do realizacji. Dodatkowo zdecydowałam się jeszcze na dwie pufy w komplecie w tym samym kolorze i z tego samego materiału oraz poduszki z wypełnieniem. Z duszą na ramieniu czekałam na finał. Uprzedzono mnie, ze czas realizacji może potrwać do 6 tygodni ale ja znając życie nastawiłam się nawet na 8 aby tylko wszystko się udało i poszło zgodnie z planem. Jak się okazało po dwóch tygodniach otrzymałam informację, że kanapa jest gotowa. Następnie byłam informowana o każdym etapie dostawy wielokrotnie. Miałam także bezpośredni kontakt z przewoźnikiem, który nawet pomógł mi ja wnieść do domu i poczekał aż wszystko sprawdzę czy się zgadza gdyż kanapa wraz z pufami, poduszkami i oddzielnie spakowanymi nogami do przymocowania, dotarła do mnie w 7 częściach. Paczki były dobrze zabezpieczone. Montaż kanapy okazał się naprawdę łatwy gdyż wystarczyło dokręcić nogi w miejsca dokładnie zaznaczone - efekt końcowy zniewalający !!! Wszystko poszło jeszcze lepiej niż oczekiwałam - kanapa jest piękna i wygodna - robi niesamowite wrażenie wręcz bym powiedziała, że jeszcze lepsze na żywo niż na stronie. Pierwszy raz w życiu zamawiałam kanapę przez internet bez patrzenia, dotykania i siadania na niej więc byłam pełna obaw. Dodatkowo wiele komentarzy nie jest pozytywnych co rodzi również obawy ale ja przekonując się na własnej skórze mogę śmiało i uczciwie polecić firmę Ropez a także Panią Marikę. Dodam, że to mój pierwszy komentarz w życiu o jakimkolwiek zakupionym produkcie,. A zrobiłam to celowo żeby rozwiać wątpliwości wielu osób tak jak ja je miałam przez chwile czytając niepochlebne opinie...

Jacek

Witam, aby podzielić się z Państwem swoją, zarazem subiektywną i obiektywną opinią o Firmie ROPEZ i zakupionych w tym przedsiębiorstwie meblach rozpocznę od faktów. Kiedy przeczytałem w Internecie opinie o tej firmie miałem bardzo mieszane uczucia. Bardzo duża ilość negatywnych komentarzy dotyczących jakości wykonania, obsługi klienta i czasu dostawy prawie przekonała mnie aby zrezygnować z zamówienia przez Internet mebli w tym przedsiębiorstwie. Dodatkowo zamówiłem bezpłatne próbki materiału aby sprawdzić jakość materiału i kolor a otrzymałem kawałeczki materiału o wymiarach: 1,5cm x 1,5cm, co oczywiście nie pozwoliło mi dobrze wybrać koloru i struktury tkaniny a jednak zaryzykowałem… W dniu 12 marca zamówiłem przez stronę ROPEZ 2 fotele Chesterfield, pikowany York, rodzaj tkaniny : Casablanca 2314 oraz sofę Chesterfield pikowaną Cambridge 3, rodzaj tkaniny : Casablanca 2314. W związku z tym, że fotele i sofa nie należały do tej samej serii mebli poprosiłem o wykonanie foteli bez ozdobnych wykończeń na frontach oraz w miarę możliwości aby przeszycia były w miarę możliwości technologicznych podobne do sofy. Już następnego dnia otrzymałem e-maila od Pani Mariki, że fotele mogą być wykonane bez ozdób ale przeszycia nie mogą być zmienione z powodów technologicznych Dodatkowo otrzymałem e-maila z przeprosinami i informacją, że z powodu kłopotów z dostawcami okres dostawy może wydłużyć się do 8 tygodni… Po dwóch tygodniach otrzymałem informację od firmy kurierskiej, że następnego dnia kurier dostarczy zamówioną sofę. Następnego dnia, godzinę przed dostawą otrzymałem telefon od kuriera i pytanie czy jestem gotowy na odbiór zamówionej sofy i prosił o przygotowanie gotówki (zamówienie z opcją: płatność przy odbiorze). Kurier po przyjeździe i mojej propozycji zapłaty za pomoc, chętnie wniósł zamówioną sofę i poczekał na sprawdzenie jakości mebla. Analogicznie fotele zostały dostarczone po 6 tygodniach. Pani Marika z działu obsługi klienta przedsiębiorstwa ROPEZ na wszystkie moje pytania odpowiadała tego samego lub następnego dnia i starała się wytłumaczyć dlaczego dostawa foteli jest opóźniona. A teraz moja opinia subiektywna…Meble są PRZEPIĘKNE a jakość wykonania NIESAMOWITA (niestety kolor o jeden ton jaśniejszy od oczekiwanego z powodu zbyt małych próbek tkaniny)! Nie ma porównania do mebli dostępnych w popularnych sklepach sieciowych a w porównaniu do innych mebli zamawianych przeze mnie przez Internet, to zamówione meble z firmy ROPEZ to inna liga! Z czystym sumieniem polecam zakupione przeze mnie meble w ROPEZ i Panią Marikę, która opiekowała się moim zamówieniem! W dobie wszechpanującego szaleństwa COVID uważam, że warto było czekać! Opinii dokonałem całkowicie bezinteresownie i w oparciu o prawdziwe dane i własne oczekiwania.

Janusz

Dramat od 3 miesięcy reklamacja niezałatwiona choć jej zasadność została uznana. Poczałkowo deklarowali jakieś terminy , a teraz nawet nie odpisują . Unikać szerokim kołem.

abc

@Robert firma się rozwija, a czy pracownik ma tu szanse na rozwój?

Aneta

Ostrzegam was wszystkich którzy chcą cis kupić w tej firmie Dramat przyszła mu cifa pi 45 dniach potargana nie te nogi ci zamawiałam i pineski krzywo przybite i taka firma co olała sprawę zganiajac na kuriera!!!! Kurier chyba przemalowal nogi i pozmieniał pineski!!! Gdybym mieszkała bliżej podjechalabym osobiście żeby im n.... Panu Aneta właścicielka nie odbiera jyz telefonu odemnie wysyła mi SMS ze jest u dentysty itp Skandal Fuszera nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Nie zamawiajcie tam nic szkoda waszych nerwów straciłam kasę i nerwy swoje dramat!!!!!!

Robert

Dobra firma, polecam pracę u nich. Z tego co widać firma się rozwija, nowy sklep internetowy www.mebleropez.pl

Anonymus
@Robert

Nie ma to jak szef sam poleca swoją firmę i ta reklama strony :D Brawo ! :)

michalin95
@Anonymus

jest tylko jeden robert na świecie?

Gosc
@Anonymus

Bo to jeden (usunięte przez administratora)na świecie jest!! Gratuluje inteligencji ;)

@Gosc

Jak aktualnie wygląda poziom wynagrodzenia za pracę w tej firmie? Proszę o podanie konkretnych kwot na początku zatrudnienia.

Rechatinka
@Robert

To oprócz kanap produkujecie jeszcze inne meble? Jeśli jest sklep internetowy z chęcią zobaczyłabym ofertę.

Igor

To firma działa także online teraz, tak?

Mirela Fraczek

Polecam, meble super jakości, Pan z obsługi konkretny

@Mirela Fraczek

Fajnie, że meble, które Cię zainteresowały, okazały się dobrej jakości. Mogłabyś dodać, dlaczego akurat z oferty tej firmy postanowiłaś skorzystać? Być może otrzymałaś rekomendację od któregoś z Twoich znajomych, dlatego chciałbym to zweryfikować.

Czarek

Ile zarabia stolarz?

Mieczysław

Ktoś już pracował w Fabryce Mebli Ropez i napisze czy firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Jak z atmosferą w zakładzie? Brak aktualnych informacji o tym na forum.

Artur

Pracuje w tej firmie od kilku lat - oddział Kluczbork , i nie mogę powiedzieć nic złego na tą firmę .Rozumiem ze rynek pracy w okolicach Kepna jest bardziej rozwinięty niż w Kluczborku, i w waszych okolicach ludzie narzekają na różnych pracodawców,lecz tez trzeba cieszyć się z tego co się ma.

Arek

Zakupiłem w tej firmie narożnik. Był mały poślizg terminowy ( 3 dni). Lecz jakość produktu nadrabia mała nieterminowość . Ogólnie jestem zadowolony.

Rozczarowana

Firma tragedia!!! Nie polecam!!! Kompletny brak szacunku do klienta. Mój problem reklamacji, który trwa od marca. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomości, ciągle przekładają terminy załatwienia reklamacji. Pani, która jest właścicielem firmy, przerzuca odpowiedzialność na innych, zamiast rozwiązać problem, dbając o dobre imię firmy. Jak najbardziej NIE POLECAM!!!!

Oszukana

Nie polecam tej firmy . Totalny brak szacunku dla klienta. Zamówiony towar jest ciągle przekładany a kierowca zapowiada sie na 22 lub 24 w nocy a w rezultacie psuje mu się samochód i nie przyjeżdża wcale..i tak kilka razy. Robią ludzi w konia.

Niezadowolony klient
@Oszukana

U mnie było dokładnie tak samo. Zamiast obiecywanych 3 tygodni było prawie 6. Śmiech na sali z takim podejściem do klienta...zabawa jak z dzieckiem. Kanapa generalnie ładna, w miarę ładnie wykonana, aczkolwiek mój egzemplarz przyszedł z licznymi wadami produkcyjnymi. Aktualnie trwa proces reklamacyjny więc nie wiem jak to się jeszcze skończy.

Może ktoś chciałby tu pracować bo jest dobrze ale nie spełnia oczekiwać więc pisze złośliwe opinie?

Mariusz1978

Polecam firmę ROPEZ produkuja piękne meble, na ich obsługe złego słowa nie powiem, Pan z obsługi klienta udziela konkretnych odpowiedzi. Szybko zwiezle i na temat

Zostaw merytoryczną opinię o Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. - Mroczeń

• Jak się pracuje w Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 108 lok. A
    63-604 Mroczeń
  • NIP: 6191000852 KRS: 0000078322

Ropez Fabryka Mebli Robert I Aneta Poszwa sp.j.