Opinie o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

Nicky

Trafiłem do Semahead w okresie ostatnich zmian. Musze powiedzieć że powstał zamęt ale ludzie się wspierają, widać że jest to jedna drużyna. Wszyscy chuchają i dmuchają na klientów i tak powinno być. Nie wierzcie w bajki.

123a

Semahead ma więcej przyjaciół niż wrogów to od razu widać po tych wpisach ????

aaa

Jestem z konkurencji z zaciekawieniem czytam te komentarze. Jestem zdegustowany atakami personalnymi, inwektywami, praniem brudów. Ten kto to robi nie ma klasy, albo umiejętności aby rywalizować fair. Nie będę ani reklamował ani odradzał tej agencji, kto będzie się chciał dowiedzieć się i tak dowie. Chciałbym tylko spotkać te szczurki co nam branżę psują.

Rob

Byłem z Semahead na wyjeździe integracyjnym na mazurach, był sztos!!!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dziennikarz w serwisie Sport?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Nick111

Kurcze przykro co się dzieje, życzę byłym i obecnym pracownikom Semahead jak najlepiej, powinniśmy się trzymać razem! Jest taka grupa na facebooku dla zainteresowanych ????

google

Rynek agencji w Polsce dzieli się na jakościowe/ilościowe i „po trupach do celu”. Semahead zaliczyłabym do pierwszego grona – w towarzystwie Bluerank, Performance Media, Artefakt. Iloścowie pracujące z mniejszymi klientami to np. Sunrise (też należy do interii). Trzeciej grupy się domyślcie ????

SwiezeWarzywo
@google

Sunrise nie należy do interii. Pozdro.

lkjh

To na pewno nie miejsce dla każdego. Jest typ ludzi którzy byli zwalniani albo odchodzi sami. Najczęściej młode pokolenie – „młode wilki” albo wilczki ???? Charakteryzują się postawą roszczeniową, młodym wiekiem, wydaje im się że wszystko potrafią. A to miejsce uczy pokory oj tak. Dają dużo odpowiedzialności ale jak się coś zepsuje to jest krucho. Niektórzy nie wytrzymują…

znam much dobrze

Dużo tu propogandy a mało konkretów więc zabiorę głos – semahead daje: luxmed, wyjścia integracyjne, duże wsparcie merytoryczne, jest sporo osób od których można się uczyć. Nie podobają mi się natomiast : pensje mogły by być lepsze, siedziba odbiega od standardów w branży, czasem są sztywne procedury co utrudnia pracę.

Ja ja

Musicie wszyscy wiedzieć jak działa gowork – ten portal żyje z podłych opinii, można je usunąć za pieniądze. To że Semahead czyli Interia tego nie robi świadczy że mają gdzieś maluczkich hejterków :D

cc

To co się tam dzieje teraz jest bardzo tajemnicze ale nie oceniaj książki po zakładce.

nick

Semahead to taki utytułowany startup. W Krakowie mamy Deve (agencja jednego człowieka który w zasadzie zajmuje się tylko szkoleniami), Promo (które wciąż próbuje dogonić semahead na wszystkie sposoby ale jeszcze mu daaaaleko), novem (oni się specjalizują w innych obszarach marketingu) i w zasadzie tyle. Jest też kilku freelancerów, mniejszych agencji. Nie dziwie się, że Semahead budzi tyle emocji, zawsze wszyscy „pretendenci” będą zajadle atakować – merytorycznie i emocjonalnie aby podważyć kompetencje i autorytet. Wg mnie o dorobku świadczy opinia klientów (nie wg jakiegoś kiepskiego raporciku gdzie się samemu ich wystawia i przygotowuje do odpowiedzi) ale taka prawdziwa – w pół godziny można skontaktować się z 2-3 klientami większości agencji i porównać. A co do miejsca pracy – to samo – każdy kto ma głowę na karku wpisze Semahead na linedin i szybko nawiąże kontakt z ludźmi którzy powiedzą prawdę.

Damian

Każdy kto szuka merytorycznej opinii dostanie ją łatwo – można się skontaktować z obecnymi pracownikami lub byłymi. Opinie gdyby je uśrednić wszędzie będą podobne – nie każda decyzja kadry zarządzającej tej agencją była w porządku, szczególnie jeśli chodzi o awanse i sprawy personalne. Ale jest to subiektywne – jednych ludzi się lubi innych nie. Na pewno na tle innych wyróżniające jest poczucie misji – nie tylko kasa się liczy, ma być porządnie i uczciwie na każdym kroku. Dodatkowo na pewno zaplecze korporacji daje bezpieczeństwo ale też ogranicza. Choć pewnie bardziej ogranicza wysoko postawiony management niż szeregowych specjalistów.

Smilie

Jeśli nie Interia (semihed) to co? Czy są jakies inne agencje interaktywne w Krakowie? Gdzie warto pojsc? Patrzac po ilości kometarzy chyba sa nawieksi?

nick20

Pracuje teraz w innej agencji, mam świetne stanowisko. Wszystkiego czego się nauczyłem o marketingu dowiedziałem się w Semahead. Najpierw na praktykach, potem jako specjalista i starszy specjalista. Z rozrzewnieniem wspominam tamte czasy. Jest tam naprawdę świetny klimat i atmosfera do rozwoju. Pomysły są wspierane, każdy jest zachęcany do innowacyjnego myślenia i ryzykowania. Ludzie dostają dużą odpowiedzialność, klienci chwalą. Kampanie które współtworzyłem były nagradzane i zmieniały Polskę. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca w Krakowie. Jedyna wada jest taka że to w Warszawie zarabia się godziwe pieniądze, ale utrzymanie w Krakowie też jest tańsze. Pozdrawiam

march

Zamiast pisać głupoty dajcie mi znać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Ile jest etapow? Jakie są pytania? Interesuje mnie analityka lub pozycjonowanie

Robcio

Ale się ich wszyscy boją, ciekawe czemu hihi

Google

Ciekawe dlaczego nikt się tutaj nie podpisuje ? same nicki …. Jakież to są opinie? Czy są wiarygodne? Ten portal jest jak ściek, popatrzcie gdzie indziej, linkedin, facebook, tam za opiniami stoi konkretna osoba i można z nią porozmawiać. Nie zdziwiłbym się gdyby za wszystkimi negatywnymi stała jedna lub dwie osoby, zwolnione za kiepską pracę i próbujące zadowolić pracodawcę (konkurnecyjną agencję) Think about it!

Kuchcio

Przykro to czytać co się tu wyprawia. To świetne miejsce, jeśli ktoś uważa inaczej niech się podpisze pod opinią i porozmawia merytorycznie. Cieszę się, że znalazło się sporo osób które pisze jak jest i nie pozwala na oczernianie.

Agencja Semahead ma ugruntowaną pozycje i dobrą reputację. Jeśli ktoś wybiera karierę po stronie agencji a nie klienta to będzie tam szczęśliwy

Nick_nick

Na pewno żaden talent się u nich nie zmarnuje. Chyba połowa ludzi po stronie klienta a także agencji miała z nimi doczynienia. Albo na stażu nich albo wręcz pracowali dluzej . To o czyms świadczy. Taka krakowska kuźnia talentów albo nawet nie krakowska bo sporo ludzi poszło do warszawy. Znam tez agencje co cały zarząd z sema pochodzi :P wyobrazcie wiec sobie poziom jaki panuje. Ale to plusy a wiadomo ze sa tez minusy haha

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.
3.2/5 Na podstawie 270 ocen.
  • os. Teatralne 9a
    31-946 Kraków

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.