Opinie o Hansa Construction sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hansa Construction sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hansa Construction sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hansa Construction sp. z o.o. w Warszawa

Krystian

firma zmienila nazwe z atk lowenthal na K.R Kraft Wassers radek absolutnie nie poczuwa sie by jakkolwiek zrekompensowac ludziom potracone pieniadze. Banda oszustow ktorzy najprawdopodobniej sami sobie busy podpalali. Dramat

małolat
@Gruby Benek

bo radek był w niej prezesem i czerpał z tego zyski latał sobie do dubaju auta na kredyt

Anetka Nowy wpis

Na imsig jest do prześledzenia ścieżka zmian w spółce i od 2013 roku nie widać tam zmiany nazwy, chociaż owszem, nawet np. w zeszłym roku zmieniali się wspólnicy. Czy Wy od tylu lat czekacie na spłatę wynagrodzeń? I jaka jest w ogóle sytuacja, czy wiecie coś o tym, że firma zatrudnia, czy już tylko istnieje, aby istnieć?

Irena

A za jaki okres czasu nie dostałęś pieniędzy? To byla jedna pensja, czy wiecej? :/ Daj znac co na to PIP :)

To są 3 pensje
@Irena

Mój mąż tam ma zarobione pieniądze i to nie małego aż 24 tysiace pracował w tej firmie dlugo

@To są 3 pensje

I co z nimi? Bo treść ukryta ale zrozumiałam, że jest problem z odzyskaniem?

@To są 3 pensje

do sądu gruby kasę ma i komornik ściągnie

Krystian

Jolanta
@Krystian

Ale czy zmiana nazwy odsuwa ich od takich zobowiązań? Kto wie, może jeszcze oddadzą pieniądze?

Gruby Benek
@Krystian

A dlaczego Radek miałby oddać komuś pieniądze po upadku poprzedniej firmy? Ludzie nie podpisując umów i pracując na czarno sami godzili się na takie warunki pracy i niepewność co do wypłaty...

@Jolanta

tylko sąd i wyrok potem komornik je kasę wyrwałem

@Gruby Benek

Czy można liczyć w Hansa Construction sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Doopa

Sylwia Aleksandra Klee zaginęła w Breithardt 9.08.2022. Szukają jej rodzina i Fundacja ITAKA.

Nicky
@Doopa

I co z nią się dzieje, wiadomo? Odnalazła się?

Gruby Lolo
@Nicky

nie minely 24 godziny a opinia ze Thorsten i Sylwia sa w Dubaju usunieta... dobrze to wszystko planujecie tylko pracujecie z za duza iloscia osb z dlugim jezykiem w niemczech ktorzy lubia sobie szeptac tu i tam. wsyzscy wiemy ze Radek dalej pracuje na ukladach Kle w niemczech. opalajcie sie do woli za kratami szybko zniknie wam opalenizna... :)))

byly pracownik

skąd takie informacje?

@byly pracownik

Był na tesla, mówił że mu nie zapłacili.....więc on ludziom też ( ta sama śpiewka jak zawsze) zostało paru oslow i jego ochroniarze reszta naiwniaków co pracowali odeszli w inne miejsca, słyszałem że siedzi w domu i od tygodnia pije, ludzie nie mogą się do niego dodzwonić bo znowu opóźnienie z pensjia.....

Czy w Hansa Construction sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Doopa

tak, na przywoz pijanego radka z bur... sorry, agencji towarzyskiej.

@Doopa

Na tym chyba rekrutacja wewnętrzna nie polega. ;p Czyli tak już serio to występują czy niekoniecznie?

@Wiktoria

Tak na serio, to można jeszcze pojechać po koks dla Torstena, albo przywieźć im pieniądze do knajpy, żeby ich nie zamknęli za niepłacenie rachunków.

@Doopa

Nie wiem na ile prawdy z tymi używkami jest ale to nikomu kompletnie nie wadzi i jest na to przyzwolenie? Firma nic do tego nie ma?

@Wiktoria

chodzi tu o tzw. prezesów, więc przyzwolenie było jak najbardziej, nawet polecenie. Nikomu oczywiscie by nie szkodziło, gdyby robili to z własnych pieniędzy, a nie z tych, których nie wypłacili pracownikom i podwykonawcom.

Barbara
@Doopa

Czy to niewyplacanie jest nagminne i dotyczy wszystkich pracowników? No bo przecież chyba nikt by tam nie został, bo po co? Mąż wybierał się jechać, nie dajemy rady z polskich pensji, a teraz to nie wiem...

@Barbara

@Barbara nie do tej firmy, ani żadnej powiązanej z tymi prezesami. Ludzie jadą, dostają pensje, może dwie, a później problemy z płatnościami. Siedzą kolejny miesiąc, bo mydlą oczy, że zapłacą. Po tem kolejny miesiąc, chciałbyś odejść ale myślisz sobie, że jak odejdziesz to już napewno nie zapłacą. Albo inna wersja, nie wypłacają pełnych faktur / pensji, zawsze coś zostaje zaległe i tak kwota jaką są Tobie winni rośnie. Absolutnie odradzam.

Wojciech
@Kasia

Jej to przykre to jest, że pracujesz i kasy nie dostajesz. Chyba nie tak powinno to wyglądać. Jak idziesz się upomnieć do prezesa o swoją kasę to jakie jest wytłumaczenie? Daję chociaż jakiś czas, kiedy wyrównają wszystko?

byly pracownik
@Wojciech

od początku 2020 zalegają z płatnościami, a ich wymówki były ze do końca tygodnia pieniądze się znajdą, oczywiście się nie znajdowały, a ludzie dalej pracowali bo znowu słyszeli ze pieniądze będą do końca tygodnia.

Izabela
@byly pracownik

Od 2020, to ktoś tam jeszcze pracuje, skoro od takiego czasu nie ma pieniędzy? Po takim czasie ludzie jeszcze mają nadzieję, że się znajdą te pieniądze, czy co? Mówimy o sytuacji sprzed ponad dwóch lat.

@byly pracownik

wiadomo ile w sumie tej kasy mogłoby wyjść? widząc tę datę to ja ciekawa jestem samej w sobie inflacji przy tym, na to poprawki nie będzie?

Radzio_grubas

Witam Jak radziu ma na nazwisko?

@Radzio_grubas

Kadri

Kacper

Słuchajcie, piszecie, że firma nic nie ma, a przecieź zawsze jeździli super samochodami i to chyba z 10, co się z nimi stało ?

@Kacper

Poczytaj na info Berlin auta zostały podpalone prawdopodobnie przez nich samych dla kasy

Sam tam mam utopione trochę kasy.. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Torsten sprzedał fabrykę którą miał i resztę co było wartościowe i uciekł wraz z żoną z kraju nie wiadomo gdzie. Żonę jego szuka rodzina po przez policje i fundację ITAKA. Został tylko radziu i kwiatek 3 pracowników giermków Obecnie radziu poszukuje pracowników do pracy koło Hamburga bo dorwał pracę godzinową więc uważacie gdzie dzwonicie w sprawie pracy. P.S RADZIU fajnie ludzi się wyrolowało finansowo?? Teraz to Torsten zostawił cię beż kasy i z zatopionym okrętem ????????????????????????

Wiktoria

Jak tak to czytam to się zastanawiam czy da radę normalnie doprowadzić do zwrotu tych utopionych środków? Sporo ich?

Ja własnie dostałem wyrok z sądu na nich ale z tego co piszesz to nie ma już z kogo sciągać. Konta Lowenthala są puste. Czy Radek był w zarządzie lowenthal atk? wiesz coś może? Skoro Thorsten uciekł to moze z Radka bedzie mozna sciągnąć kase. Oczywiscie Thorstenowi zakładam sprawę karną za oszustwo.

Jarek
@Marcin

Proszę o kontakt ..Gdzie złożyłeś sprawę i jaki wynik.?

@Jarek

Daj jakiś kontakt do siebie to zadzwonie

Jarek
@Marcin

Polecam kontakt do P. Michała: 575 002 927. Odzyskuje od nich pieniądze i wie gdzie mają je poukrywane. Z płaczę, ale oddają.

Tomasz

czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Krystyna
@Tomasz

A to kontakt do firmy to taka tajemnica? W Google go nie znajdziesz?

Prawnik z Berlina

Szanowni Państwo, Jeżeli jeszcze Państwo nie odzyskaliscie swoich należnych pieniędzy to prosimy o kontakt. Proszę dosłać kopie podpisanej umowy z firma ATK Löwenthal. z poważaniem Herr C.Conze info@splusm.org

Poszkodowany ????
@Prawnik z Berlina

Mam pytanie gdzie można zgłosić taka firma w Niemczech że (usunięte przez administratora) Ludzi i nie płaci dostałem na czarno 1 MC na drugi mnie wywalili bo zjechałem do Polski 2 dni wcześniej nie odzyskałem swoich pieniędzy ani moje dzieci i żona nie polecam banda zlodzieji

@Poszkodowany ????

Ja wlasnie zgłosiłem na policję, bo cała ta firma to przekręt na słupach bez siedziby i pieniędzy.

Juz chodzą słuchy że kierownicy nawet uciekaja z tonącego okrętu

Prawnik z Berlina

Pomożemy Państwu zablokować pieniądze na koncie firmowym tej firmy ATK Construction lub Löwenthal na okres 1 roku czasu. Na wniosek 3 wierzycieli nastąpi zablokowanie pieniędzy tej firmy w drugiej połowie czerwca 2021. W tym czasie należy udowodnić , ze pracowali państwo na budowie poprzez przesłanie protokołów odbioru i wystawionych faktur. Nasze wynagrodzenie jest prowizyjne i nie płacicie państwo za to "z góry".Nasza prowizja będzie potrącona z puli pieniędzy zablokowanych na koncie firmowym dłużnika.Zapisy i zgłoszenia dotyczące należnych zaległych pieniędzy zamykamy dnia 20.06.22 do godzo10.00. Pozdrawiam C.Conze info@splusm.org

P.R
@Prawnik z Berlina

Uważajcie na prawnik Berlin Pan Mirosław bardzo ładnie mowi niby bardzo poważny Pan ale niestety chcial podpisywać umowy w samochodzie chciałem czytać co podpisuje a on caly czas gadal i wywierał presję bo on się spieszy bardzo zeby podpisać nie polecam napewno.

Wyrolowany

UWAGA ...Ta firma od lat nie wypłaca ludziom . Nie dajcie się skusić , zapłacą raz może dwa dla zamydlenia oczu i koniec płacenia. Firma zmienia nazwy i prezesów bez majtku , który możnaby zająć . Obecnie pod nazwą ATK MONTAGE UG duża budowa w Berlinie

Przemysław
@Wyrolowany

Nie zapłacili ci pensji? To nie masz umowy żeby wyegzekwować kasę? Jak nie da rady polubownie to przecież jest PIP. Inni pracownicy też mają podobne problemy? Od dawna tak się dzieje w firmie?

@Przemysław

Dzieje się tak od lat z tego co się orientuję. PiP to instytucja działająca w PL , a firma jest niemiecka i działa na terenie Niemiec więc PIP tu nie pomoże.

Xyz

Zgadzam się z poprzednią opinią. Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Tzw.prezesi Radek i Torsten nadal (usunięte przez administratora) podwykonawców i pracowników. Czytając wcześniejsze wpisy :robią to od lat.Ciągle zmieniają nazwę firmy. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką perfidią.Przez nich mam duże problemy finansowe. Ich motto brzmi:obiecać,wykorzystać,nie zapłacić. Ludzi traktują, jak śmieci.Stosują mobing. Kto został przez nich oszukany,niech pisze. Zapewne jest nas o wiele więcej. OSTRZEGAM!!!! N(usunięte przez administratora)

Xxx
@Xyz

Witam też zostałem (usunięte przez administratora) przez nich ! Żeby prosić się o swoje wypracowane pieniądze , to skandal

@Xyz

Pomożemy Państwu zablokować pieniądze na koncie firmowym tej firmy ATK Construction lub Löwenthal na okres 1 roku czasu. Na wniosek 3 wierzycieli nastąpi zablokowanie pieniędzy tej firmy w drugiej połowie czerwca 2021. W tym czasie należy udowodnić , ze pracowali państwo na budowie poprzez przesłanie protokołów odbioru i wystawionych faktur. Nasze wynagrodzenie jest prowizyjne i nie płacicie państwo za to "z góry".Nasza prowizja będzie potrącona z puli pieniędzy zablokowanych na koncie firmowym dłużnika.Zapisy i zgłoszenia dotyczące należnych zaległych pieniędzy zamykamy dnia 20.06.21 do godzo10.00. Pozdrawiam C.Conze info@splusm.org

Rafał

Ta (usunięte przez administratora) firma tez mnie (usunięte przez administratora) moim zdaniem do puki ktoś tych ku... nie połamnie to się nie nauczą Radzio ja pamiętam i mam nadzieje że się spotkamý

Przerwać milczenie

To co się dzieje w ATK to żenada i cyrk na kółkach. Cała pseudo kadra kierownicza nadaje się do wożenia (usunięte przez administratora) IWASZEK gruby prosiaku ciekawe czy masz pojemny (usunięte przez administratora)

Lolo

Witam. Czy komuś ta firma w ogóle zapłaciła ? Moja faktura już powinna być zapłacona ale nadal cisz . Czy komuś udało się skutecznie wyegzekwować umowę i pieniądze ?

KONGLOMERAT
@Lolo

Witam. Mi też zalegają z płatnością

Sam nie płacisz i udajesz nie wiadomo kogo a tak na prawdę jesteś zwykłym leszczem

Zostaw merytoryczną opinię o Hansa Construction sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hansa Construction sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hansa Construction sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hansa Construction sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hansa Construction sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hansa Construction sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hansa Construction sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 39 ocen.

Hansa Construction sp. z o.o.