Opinie o Chde Polska Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chde Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Chde Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chde Polska Sp. z o.o. w Rzeszów

Jola

Nie polecam aptekom zakupowania sprzętu medycznego od tej firmy.Chyba że chcecie się Państwo narazić na dodatkowe koszty.Zero kompromisów,nasylanie na apteki mecenasow i ciaganie po sadach za cos co dawno bylo zaplacone.Oszusci!!!!! Zdecydowanie odradzam!!!!.Jest tyle innych firm na rynku od których można kupować dobry sprzęt medyczny,dodatkowo na dużo korzystniejszych warunkach.Dzisiaj jest zbyt duża konkurencja na rynku żeby tak traktować klientów.Wstyd P.Prezesie.

Janek

Tragedia!!!!Nie polecam tej firmy niskie zarobki,poniżanie pracowników.Oszusci!!!Jak najdalej od tej firmy

aptekarz

na szczęście mam prawo wyboru microlife i rossmax .....??? nie dziękuję, na mojej półce żaden z tych chińskich niby "sprzętów medycznych" nie stanie ....

Edyta

@wp czy długo pracujesz w firmie Chde Polska Sp. z o.o.? Nie próbowałaś porozmawiać z pracodawcą o szkoleniach? Czy powiesz w jaki sposób są rozwiązywane umowy o pracę? Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Chde Polska Sp. z o.o.? Każda pozostawiona informacja na forum jest ważna.

@Edyta

tak odpowiem, listem poleconym, jakieś pytania?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Chde Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

wp

2500 na rękę stare auto, plany z czapki, zero szkoleń, zero benefitów, aha i jak coś nie tak to rozwiązanie umowy o pracę w zaskakujący sposób, jakieś pytania jeszcze ??

mniej niż zero ....

a tak

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy jest szansa na premie

S.W.

Zarobki dla PF to około 2.5Knetto plus 5-10K kwartalnie. Medyczni 3Knetto i więcej plus 5-10K przy dobrych wiatrach za kwartał.

xxx

Absolutnie nie chodzi tutaj o kolesia z przed roku zawistna "stara gwardio uzupełniaczy półek" :) Właścicielu drogi, jest coś takiego jak GPS, przekonasz się natychmiast jakich masz"managerów", hahah:) Pozdro..

magi

Dzień Dobry. Podłość ludzka nie zna granic, szczególnie granic tej podłości brakuje "kolegom i koleżankom" pracującym w firmie Microlife. Tak usilnie próbowali "obsmarować" Pana P. a tu niespodzianka, Pan P. został zaproszony z powrotem do współpracy z firmą. Generalnie nigdy nie wierzyłem w to co czytałem a teraz tylko potwierdziło się to wszystko. Jednak czytając komentarze powyżej, jedno jest jasne: rzeczywiście NIE ZWALNIA SIĘ LUDZI ŚWIETNYCH, KOMPETENTNYCH, UCZCIWYCH I TAK ODDANYCH FIRMIE JAK PAN.P. Bo jak można wytłumaczyć fakt, że Pan P. znowu pracuje w tej firmie... Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!!

pf

Ciekawe kto zrobił kierownikiem tego złodzieja z Wawy? Czas się obudzić Panie właścicielu.

SEBA

Serdecznie polecam tą firmę.Jestem tutaj DYREKTOREM GENERALNYM i bardzo dobrze się pracuje. Produkty się same sprzedają więc mam dużo wolnego czasu;) Kocham Prezesa za to że jest dla nas bardzo wyrozumiały,ogólnie kocham tą firmę i raz jeszcze gorąco ale to gorąco polecam;)

ph

co do kierowników to byli i są bardzo słabi tylko patrzą jak najwięcej dla siebie przytulić ciekawe gdyby ktoś ich posprawdzał ile czasu by jeszcze pracowali :)

jasne

uważam tak samo jak tekst powyżej nt. p. Przemka. był to świetny człowiek i bardzo kompetentny, a nie pracuje ...... za uczciwość.

Były przedstawiciel

Dzięki Bogu juz nie pracuje....bo jest zbyt kompetentny na tą firmę. Jeśli o kierowniku mowa..to chyba po to jest żeby nadzorować,pomagać. .. wiadomo .że ten który pracuje nie napisze takiej opinii jak poniżej. TYLKO LESER,LEŃ,UZUPEŁNIACZ PÓŁEK ,HANDLARZ OBWOŹNY ...ITD.będzie miał najwięcej do powiedzenia.najlepiej nic nie robić. .robić dobre wrażenie i jeszcze wymagać żeby cię za to pochwalili.Dorośnij! ! Czlowieczku z poniższego komentarza-życie! Skoro tak ci źle było to idź do 'prestiżowej 'firmy...tam ci będą przyklaskiwali za nierobstwo .Nie ma się co oszukiwać. .z tym kierownikiem przynajmniej miło było wejść do apteki.Umiał rozmawiać nawet z oporni klientami...tak że później towar stał na półce!lepiej mieć kierownika który wymaga bo przez to uczy . ..niż 'plecaka'co zachowuje się jak zbędny balast na plecach a w aptece wtapia się w ścianę żeby nie przeszkadzać!!!ja Przemka wspominam bardzo dobrze..jest handlowcem zpowolania..bo to widac. A inni niech się do pracy lepiej wezmą a nie tylko narzekają .zapamiętaj czlowieczku . ..zapierniczasz-zarabiasz.niezapierniczasz...-narzekasz.Proste?

Paweł Czechowski - CHDE

Każde pozostanie po godzinach jest osobno konsultowane z przełożonym. Wtedy ustala się zakres pracy oraz wynagrodzenie za daną pracę po godzinach (i nie zawsze jest to wynagrodzenie w formie finansowej - masz tak jak ustalisz). Ja osobiście jako informatyk pracuje czasami nocami gdy inni śpią i raczej sugeruje przełożonemu, że będę chciał odebrać sobie te godziny kiedy indziej. Po wszystkim przygotowuje raport z wykonanych prac wraz z godzinami rozpoczęcia i zakończenia oraz sugeruje kiedy chciałbym je odebrać. Poza wyjątkowymi sytuacjami (super ważne sprawy w dniu w którym odbieram nadgodziny) firma się na to godzi i nie widzi w tym problemu. Jak już wcześniej pisałem wielokrotnie "masz to na co się umówiłeś". Kolego serbik nie wyciągaj wniosków co do pensji z poprzedniego posta ponieważ wychodzi ze 5 zł x 8 godzin x 20 dni to...... 800 zł. Nikt tak nie zarabia, znaczy w CHDE bo za inne firmy nie mogę ręczyć.

ch w de

a mówi sie ze tylko o przedstawicieli sie dba w tej firmie :D spróbujcie zatrudnic sie na nizszym szczeblu tej firmy :D tragedia 50 zł nieopodatkowane za 10 nadgodzin , prace 24h na telefonie i w urlopy tez telefon non stop dzwoni ;)

Paweł Czechowski - CHDE

Koleżanko/Kolego Olka - Dziękuje za krytyczną uwagę i postaram się udzielać opinii rzetelnych. Więc wyjaśnię: nie jestem reprezentantem pracodawcy a jedynie pracownikiem najemnym (zwykły etat). Dlaczego stoję po stronie firmy: otóż sprawa jest prosta - firma zawsze dbała o mnie oraz o moje sprawy. Mój staż pracy dość jasno pokazuje że da się pracować i da się zarabiać i to nie tylko przez przysłowiowy rok czasu. Co do drugiej części opinii może faktycznie trochę mnie poniosło, jednak nie potrafię zrozumieć anonimowego opluwania kogoś ze względu na jego wygląd, wzrost lub też sposób ubierania się - jest to dla mnie żenujące. Sam nie jestem gwiazdą ekranu ani wzorcem mody a mimo tego firma nie robi z tego żadnych problemów (co dość jasno pokazuje że liczą się umiejętności), ale widać dla innych jest to ważniejsze niż sama praca. Odnośnie "katowania się z nami" też wcale nie uważam że przesadziłem. Natura ludzka jest dość jasna i zadziwiająco często działa wg przysłowia "jak biją to uciekaj" więc skoro biją i masz dość to dlaczego dajesz sobie razy na plecy kłaść.

Przedstawiciel

Pracuje w firmie prawie 4 lata. Uważam, że od jakiegoś czasu źle dzieje się w firmie. Firma jak stała w miejscu tak stoi nadal.Podobno jest tak od lat 15. Nie ma nawet sali konferencyjnej tylko podobno siedzi się przy jakimś stole bilardowym bez okien:) Jedyne co się zmieniło to zera na koncie p.Żukowskiego. Myślę że jest teraz jednym z najbogatszych rzeszowiaków a na spotkania biznesowe chodzi w "dresach". No cóż jak to ktoś napisał wyżej, że chłop ze wsi....ale wieś z chłopa, nigdy". Zarobki w miarę ok, ale co oznacza w miarę to już indywidualna ocena. Zresztą, prosta zasada:sprzedajesz-zarabiasz, nie sprzedajesz-nie zarabiasz,jak wszędzie. Najbardziej niepokoi mnie sytuacja, że ludzie którzy "liżą" są na topie, a takich którzy walą prosto z mostu się nie akceptuje. Sami Dyrektorzy, którzy uważają że są niezbędni i starają się "robić" wszystko, po to aby być zauważalnym, bo jak tu być zauważalnym innaczej jak ma się całe 165cm wzrostu. Export-import od wszystkiego, mydło i powidło. Karierowicz jakich mało na rynku. Ludzie maja go już dosyć! Tak z mojej bezstronnej oceny sytuacji, uważam że idąc tym tokiem zarządzania firmą, za kilka lat firma wyjdzie na tym jak....Zabłocki na mydle. Na obecną chwilę odradzam tam pracę chyba że na przetrwanie.

@Przedstawiciel

To wierutne kłamstwo że firma stoi w miejscu od 15 lat. Rozszerzamy asortyment, otworzyliśmy oddział w KTW itp. Wypowiadać na temat rozwoju w firmy w ciągu ostatnich 15 lat może się naprawdę bardzo niewiele osób (staż) i nawet ja się do nich nie zaliczam. Jednak pytałem jak to wyglądało "na początku". Otóż 14 lat temu zabawa się rozpoczęła od sklepu medycznego (zatrudnienie 2 osoby) - obecnie zatrudnienie około 100 osób. Jeśli nie jest to rozwój to sam nie wiem co nim jest. Osobiste wycieczki na kogoś na innych stanowiskach uważam za gówniarskie i dziecinne (zwłaszcza lecąc po czyimś wyglądzie). Jak pisałem wcześniej zamknij się z Panami "Ż" lub "importem-exportem od wszystkiego" w pokoju (koniecznie tym bez okien jak pisałeś) i ustal co leży ci na sercu. Skoro odradzasz to się zwolnij. W jakim celu katujesz się z nami? Czyżbyś był masochistą ?

Czechowski Paweł - CHDE

Firma ma jeszcze glukometry, mierniki Benecheck oraz cały asortyment firmy Hartmann. Jest co sprzedawać - aplikuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Chde Polska Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Chde Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chde Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chde Polska Sp. z o.o.?

Chde Polska Sp. z o.o.