Opinie o Chde Polska Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chde Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Chde Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chde Polska Sp. z o.o. w Rzeszów

Hej, szukam pracy i widziałam na stronie firmy, że jest oferta dla Asystentki Dyrektora. Problem jest taki, że po wejściu w link, okazało się że ogłoszenie ma trzy lata :P Firma naprawdę nikogo nie szuka, czy wrzucają oferty w jakieś inne miejsce? Chodzi mi głównie o stanowisko asystentki, ale niekoniecznie dyrektora. Może coś w sprzedaży by się znalazło? Widzę, że narzekacie na warunki, zarobki, ale może znajda się jakieś plusy? Nie wiem, może warto tu pracować, żeby nabrać doświadczenia?

Jak jest z pakietem medycznym w Chde Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@pracownik Nowy wpis

:) Nie da się dołączyć rodziny do Pakietu medycznego bo go nie ma :) :) Nawet dla pracowników. Niczego dobrego tu obecnie nie ma bo wszystko się wali.... Sprzedaż spada. NIe ma szans na realizację planów. Na szczęście zostały zdjęte bo byśmy wszyscy już dawno się zawineli. Dyrektor rządzi, zamknął wszystkim usta, wszyscy się teraz boją, nie ma już takich co mówią co myślą. jest Panem i Władcą. Prezesem dyryguje jak marionetką, bo biedny nie wie co się dzieje. Stare przysłowie mówi nie ma kota myszy....

BP Nowy wpis
@@pracownik

Pracowałem w tej i innych firmach - teraz z zawodowej perspektywy to była strata czasu (prywatnie poznałem świetnych ludzi). Zarobki były rynkowo marne i myślę, że nadal są. Z ciekawości podliczyłem swoje dochody w CHDE i w skrócie powiem, że obecnie zarabiam więcej w jednej premii rocznej niż netto za cały rok w komentowanej firmie, a mój roczny dochód w korpo przekracza 3 letni dochód w CHDE. Jeśli macie głowę na karku i kulturę osobistą na poziomie to nie tracie czasu na CHDE.

Hela Nowy wpis

Czy zatrudniał się ktoś jako asystentka? Nie widzę tu w miarę aktualnej opinii na ten temat a na stronie widnieje taka oferta. zastanawia mnie przy tym jednak odnośnik, ponieważ jest w nim napisane, że szukano kogoś ze 3 lata temu. czy to w ogóle aktualne? i czy warunki współpracy jakkolwiek się zmieniły?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Chde Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Xxx

Na jakie woj.aplikujesz ??

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Chde Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Grażyna

Od dłuższego czasu nie ma opinii, co do tej firmy. Może ktoś się wypowie jak się tu pracuje? Jak atmosfera i zarobki?

P

Kiedyś to było. Pracowałem jako przedstawiciel medyczny i dopóki nie zaczęto nas bezsensownie dociskać i szczuć na siebie to było ok. Pan Prezes miał pomysł na wprowadzenie glukometrów i średniego sprzętu medycznego. Gdyby nie fatalny dobór doradców i niesłuchanie osób z doświadczeniem z branży myślę, że teraz odcinał by kupony od interesu. Wynikiem słuchania Pana dyrektora vel niedoszłego prawnika, entuzjasty alkoholu oraz pokazywania (usunięte przez administratora) w oknach autobusu wycieczkowego (fakt do potwierdzenia przez pracujących) linia padła, ludzie poszli do zwolnienia. Pozostała sprzedaż, zwykły handel tyle, że w aptekach. Jedyne co się broni to sama marka Microlife i jej Rzeszowski serwis który zawsze stał na wysokim poziomie. Reasumując - jesteś sprzedażową bestią to zaimponujesz i Prezesowi i Dyrektorowi. Będziesz chwalony i poklepywany dopóki ci się kółko nie urwie - wtedy klops.

Nikt ważny
@P

Zgadzam się, dopóki dyrektor vel niedoszły prawnik nie położył łapy na wszystkim bo $ go uzależniały to pracowało się fajnie. Tak jak z glukometrami tak również i z Rosmxem było podobnie. Microlife został kiedyś przez ludzi bardzo dobrze wypromowany i teraz po prostu jest samograjem... Większej filozofii nie potrzeba aby go sprzedać, osoba bez żadnego doświadczenia świetnie by sobie z tym poradziła za 5razy mniejszą kasę. Zobaczymy co będzie z pempa, teraz vel prawnik będzie się mógł wykazać bo do Microlifa przyszedł na gotowo i od pierwszych mc odcinał kupony. ????

Olgierd

Kilkanaście lat działania a efekty widać. Dobrze działająca firma i to pod każdym względem.

Witam,jestem ze Swarzędza i miałem zepsuty ciśnieniomierz WatchBP Mikrolife(po gwarancji),którego nikt nie chciał sprawdzić nie mówiąc o naprawie.Zadzwoniłem do Działu Serwisu odebrał bardzo sympatyczny serwisant p.Daniel Pado,który usłyszawszy o moim problemie poprosił abym wysłał ciśnieniomierz do serwisu a on postara się szybko załatwić sprawę.Jakie było moje zdziwienie,że po tygodniu otrzymałem ciśnieniomierz sprawny (wymiana rękawa)i sprawdzony. Chciałbym podziękować p.Danielowi Pado za tak szybkie i pozytywne załatwienie sprawy.

Edyta

@Monia, czy jesteś pracownikiem w Chde Polska? Jeśli tak to zachęcam Cię do wypowiedzi na temat pracy w tej firmie. Jak oceniasz atmosferę pracy? @Przemo, pracujesz w Chde Polska? Może zechciałbyś wyrazić opinię o pracy w tym miejscu?

MK

A moze sie przedstawisz drogi przedstawicielu skoro oczerniasz dobra przedstawicielkę? To można uznać za zero profesjonalizmu , a nawet zazdrość.

Monia

Zenada podszywac sie pod klienta/ jak ktos nie chce , to nie zamawia !

Edyta

@MK, myślę, że forum Gowork.pl to nie miejsce na takie rozmowy. Forum ma być zbiorem opinii o pracy w różnych firmach, więc jeśli pracujesz w Chde Polska to zachęcam Cię do wyrażenia swojego zdania na temat pracy w tym miejscu. Opowiedz nam o swoich doświadczeniach z Chde Polska.

Przemo
@Edyta

W takim razie Edyto , to "Ania " jak logika pokazuje napisała niestosowny komentarz, zazdrość widać zżera ludzi......Pozdrawiam serdecznie.

Edyta

@Ania, według regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin na forum nie można opisywać konkretnych pracowników. Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem i może zostać usunięty. @Stella, niestety na stronie internetowej Chde Polska nie znalazłam takich informacji. Może ktoś z pracowników mógłby odpowiedzieć na to pytanie?

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Edyta

@Janek @Michał @Maciej Napisaliście, że praca dla tej firmy to wyzysk człowieka. Czy moglibyście napisać dlaczego tak sądzicie? Czy jest to związane wyłącznie z wynagrodzeniem w firmie, o którym także wspominacie? Może dostrzegacie w tej pracy jakieś pozytywne strony?

Waldemar

Również miałem do czynienia z tym sprzetem.Kupiłem dla taty cisnieniomierz,który ciągle sie psuł.Zwracając sie z prośba o wymianę otzrymałem odp.iż nie ma takiej mozliwości,mimo iż sprzęt był na gwarancji.Nie polecam tej firmy,dość miałem już przez nią kosztów i problemów

Wiktor

Może konkurencja inspiruje ludzi do pisania?

jaranw

W dniu dzisiejszym miałem przyjemność korespondować z Chde. Dziwi mnie, że Prezes sam odpowiada na maile i to w sposób tak bardzo niekompetentny. Chodziło mi o wymianę termometru NC 150, który został sprzedany z wadą (temp. ciała to 30 st. C????). Prezes zamiast pomóc klientowi udziela mu pouczenia jakie są jego prawa wykazując się przy tym ignorancją. Sprzedając wadliwy sprzęt Firma powinna natychmiast go wymienić dokonując jednocześnie przepraszając i starać się dokonać zadośćuczynienia, aby zachować dobrą markę. Dziwi mnie, że ktoś zawiera z taka firmą umowę na dystrybucję.

ktoss
@jaranw

U Nas w firmie nie pracował żaden Maciej :P

Maciej

Pracowałem w tej firmie jako przedstawiciel,wyzysk człowieka przez człowieka za marne grosze.Brak dodatkowych pieniędzy za osiagniete wyniki w stosunku do wykonywanej pracy.Ogólnie nie polecam tej firmy

Cezary

Czy jest powód, że tak mało piszecie ostatnio na forum?

Pracujący
@Cezary

Witam, Mało kto pisze na forum bo nie ma o czym pisać. Większość z nas pracuje wiele lat w firmie i nie obserwuje forum bo nie ma potrzeby :) Odniosę się do kliku ostatnich wpisów bo mi ręce opadają jak to czytam. W CHDE jest prawie zerowa rotacja pracowników więc nie wiem kto pisze te bzdury....Skoro jest mała rotacja tzn., że zarobki są ok lub konkurencja płaci mniej :P i nie warto zmieniać. Proste. A te wpisy ale aptekarz :P to jest moc :) Jak ktoś potrzebuje rzetelnej opinii o produktach niech zrobi rekonesans w aptekach ...

Zdecydowanie odradzam ta firmę,wyzysk człowieka,niskie pensje.Obecnie jest dużo ofert pracy na rynku i można wybrać znacznie lepiej płatną .

Zostaw merytoryczną opinię o Chde Polska Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Chde Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chde Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chde Polska Sp. z o.o.?

Chde Polska Sp. z o.o.