Opinie o Polska Ekologia Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polska Ekologia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polska Ekologia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Ekologia Sp. z o.o. w Racibórz

Zawiedziona

Informowanie o nieprzedłużeniu umowy w ostatni dzień, mimo wcześniejszych zapewnień to standard. Jeśli zgadzasz się na warunki umowy przy podpisywaniu i nie chcesz prawie nic więcej przy następnej to tak, jest to praca na lata, ale czy warto?Obietnice lepszych warunków są tylko obietnicami, a nawet jeśli to wkrótce bez skrupułów wymienią Cię na tańszy model lub tak zaorają, że sam zaczynasz szukać czegoś innego,bo Ci się odechciewa każdej złotówki.. Niestety wg mnie szkoda czasu i energii

Ewi
@Mariola

Proszę nie obrażać panienki z biura jak to pani pisze .pracowałam tam jakiś czas i nie spotkałam bardziej uprzejmej osoby która starała się w każdy sposób pomóc przez telefon jak się dało każdej osobie która dzwoniła z problemem i awaria .Jeżeli komuś żal pieniędzy pomimo przypomnień na serwis i wtedy coś się stanie to później proszę mieć żale sami do siebie .

Jaka jest kultura pracy w Polska Ekologia Sp. z o.o.?

Alka
@Krzysiek

A w tym roku jakie są plany tak właściwie? Ciekawi mnie tez ten wspomniany poziom co do wspominanych wymagań. Z czego wynika? czy część zespołu jednak daje rade skoro są one na takim poziomie? To jaka kasa z tego spływa obecnie?

Dzień dobry, z jakiej podstawy wyruszy dzisiaj doradca techniczny? Jest teraz dostępna oferta, w której jasno podkreślony jest fakt, że doświadczenie ma być jedynie mile widziane. zastanawiam się czy w takim razie może ono na cokolwiek wpływać względem podstawowych warunków zatrudnienia? występują w ogóle jakieś premie? nie widzę ich w opisie

Zawiedziona

@Zawiedziona

Też tak uważam. Najlepiej tyrać za dwóch za grosze. Firmy zdecydowanie nie polecam

Mariola
@Zawiedziona

Przedłużenie umowy ? Standard w tej firmie to brak informacji przed. Po okazuje się że nie zrobiłeś tego czy tamtego,a Panienka z biura uwaza się wszech wiedzaca , szkoda ze nie umie jasno przekazać informacji...telefonu nie odbiera jak jest potrzebna , ale szefować umie...ciekawe skąd takie wysokie kompetencje pracując w administracji...

@Mariola

Czyli nadal jest tak, że ciężko jest o przedłużenie umowy? Wiadomo dlaczego? Dziwne, przecież na to stanowisko i tak chyba trzeba potem kogoś zatrudnić. Ciekawe czy na kolejnej umowie warunki byłyby takie same, lepsze? Da się negocjować w razie co?

Ewi Nowy wpis
@Mariola

Jaka jest kultura pracy w Polska Ekologia Sp. z o.o.?

Były

Ha ha :) Jaka tam kultura??:) Tam to tylko ludzie bez kompetencji i znudzeni życiem. Jeśli szukasz pracy na poziomie to z dala od tej firmy

Były

Jedna wielka obłuda. Najgorsza to ta od zamówień!

Grażyna

Nie polecam firmy. Kierownicy sa tam pomijani we wszystkim najwazniejsza jest Dziewczyna z biura ktora swoja pozycje w firmie zalatwia pod stołem u Szefa ...

Krzysiek Nowy wpis
@Grażyna

Przyłączam się do Pani Grażyny! Ta z biura to wszystkie rozumy pozjadała... Najważniejszy to plan a jak ty to zrobisz ... to już jest nie ważne...! NIE POLECAM!!! OMIJAĆ Z DALA POLSKĄ ENERGIĘ! No chyba że komuś pasuje zarabiać minimalną krajową...

Alka Nowy wpis
@Krzysiek

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Polska Ekologia Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Księgowa?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Polska Ekologia Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Doradca techniczno - handlowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Firma od momentu podpisania umowy 10 sierpnia zamontowała i uruchomiła Pompę Ciepła w dniu 28 sierpnia. Doradca na spotkaniu wszystko nam wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie pytania. Ekipa montującą działała sprawnie i prace czysto wykonane. Wszystko wytłumaczyli. Wniosek na dotacje został złożony 30 sierpnia.

Obserwator

Były pracownik pod koniec zeszłego roku w odpowiedzi o zarobki wyjaśnił, że płacą tutaj najniższą krajową albo przyjmują na staż. Po pierwsze, czy nie mijał się z faktami, a po drugie, jak jest na teraz? Ile pierwsza pensja może wynieść dla montera paneli i czy zatrudniają na umowę o pracę? To dla mnie ważne, bo zarabiam obecnie w swojej firmie znacznie powyżej najniższej krajowej i szukam firmy, gdzie dostanę więcej, a ponad to będę mógł liczyć na zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony. Niestety nie widziałem żadnych ofert pracy, by podawane tu słowa zweryfikować.

Nie polecam tej firmy. Brak kontaktu po założeniu paneli. Są problemy i nie ma z kim ich skonsultować. Ta firma to porażka. Czekam jeszcze chwilę jak się nie odezwą nagłośnie o nich w telewizji i gdzie się da

Jerzy

Co z wymianą używanego invertera SAJ - pismo z 11.10.2021r

Wiktoria
@Jerzy

Po komentarzach wnioskuję, że szanse na podwyżkę są raczej marne. Podpowiedzcie zatem jaką kwotę wynagrodzenia można podać na rozmowie kwalifikacyjnej, aby później nie żałować? Po trzech miesiącach dają umowę na czas nieokreślony?

@Wiktoria

Najniższa krajowa albo staż

Ooooo ciekawe słowa a propos współczucie do pracowników. Obecnie szukają Logistyka ds importu. Ale ogłoszenie nie ma widełek płacowych. Wiecie jaka jest stawka na tym stanowisku? Początkowa albo już taka stała?

Zakup pompy w kwietniu montaż po 90 dniach zgodnie z umową. Wszystko działa, super !!!

Klient zadowolony

Zakupiłem w tej firmie panele i pompę ciepła. Panele w lutym, przedstawiciel uprzedzał, że teraz jest duży ruch w interesie i mogą być opóźnienia.. Montaż udało się na starych warunkach, pompę zamontowali kilka tygodni temu. Trochę się zeszło, ale wszędzie są opóźnienia. Na nowy samochód czeka się nawet rok. Pompa działa, panele także. Dziękuję Panu Rafałowi za pomoc.

Klient

Współczuje wszystkim pracownikom firmy, która oszukuje klientów. Uciekajcie od nich w imię honoru i wizerunku

Łucja
@Klient

Opowiesz coś więcej o tym swoim współczuciu? Ciebie też ktoś próbował oszukać, że takie wnioski tu snujesz?

Klient
@Łucja

Tak. Podpisałam umowę w styczniu, wpłaciłam zaliczkę. Otrzymywałam informację, że wszystko jest super i będzie montaż w terminie. W połowie marca się przedłużyło. Wysłali mi SMS, który zgodnie z umową przerywa bieg kary umownej i cisza. Jutro mija termin zmiany ustawy. Stracę 15 lat lepszych warunków przez „mydlenie oczu”. Nikt nie odbiera od klientów telefonów, ale pisząc o chęci zakupu to oddzwaniają w 5 minut. Ciagle naciągają nowych. Zamierzam złożyć pozew o odszkodowanie.

XV
@Klient

Możemy my jako klienci, których jest dużo więcej złożyć pozew zbiorowy. Szczególnie, że będziemy stratni na umowach na nowych gorszych warunkach po 1 kwietnia 2022r. Kara umowna 1500zl to nic przy tym ile się straci na nowym modelu przeliczeń. Przedstawiciel handlowi niby na zwolnieniu lekarskim, ale jak się pisze o kontakt to po paru minutach jest pytanie o numer telefonu i jak już widzą kto pisze to znowu cisza z ich strony. Naciągacze i (usunięte przez administratora)

Łucja
@XV

To okropne. Rozumiem, że zbieracie Państwo te wszystkie dowody jak próby podjęcia kontaktu itp? Bo w takiej sytuacji faktycznie chyba należy zareagować, skoro ponosi się z tego powodu tak wysokie straty. Ciekawe ile jeszcze osób ma taki problem

@Klient

Jest to firma która ma gdzieś swoich klientów, poprostu stosunek olewczy.

Rekrutacja

Zdecydowanie odradzam tą niekompetentną firmę. Firma przeprowadzała rekrutację którą rzekomo przeszedłem pozytywnie. Uzyskałem telefon o chęci rzekomego zatrudnienia po czym sprawa ucichła. Droga Polska Ekologio, następnym razem nie oszukujcie swoich przyszłych kandydatów.

Julia
@Rekrutacja

jak wyglądała sama rekrutacja i na jakie stanowisko była? czy pojawiło się takie ogłoszenie ponownie skoro jednak ty nie zostałeś zatrudniony ? próbowałes wyjasnic jeszcze ta sytuacje czy już odpuściles?

W Kielce Polska Ekologia Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Klienci

Tylko na chwile sobie bieżnie durni do wykorzystywania ludzi. Oby nie lokalnie bo im będą opony przebijać

Alicja
@Klienci

Na chwilę? To znaczy na ile?

człowiek

Witaj! Jak wszędzie powszechnie wiadomo, wszędzie trzeba pracować, co wyróżnia, zgodność z warunkami umowy, które zostały przed podjęciem pracy ustalone, wszak umowa wiąże obie strony. Czyli jeśli szukasz pracy, która Ciebie rozwija a nie zwija to warto podjąć ryzyko, spróbować, może akurat to będzie praca dla Ciebie i to na długie lata.

Leszek
@człowiek

Praca na długie lata? To znaczy że można dostać umowę na czas nieokreślony i mieć ciepła posadkę? Powiesz jak to konkretnie wygląda jak przychodzi do podpisywania umowy?

Zawiedziony
@człowiek

Bzdura! I tak ostatecznie bierzecie swoich!

Urszula
@Zawiedziony

ale zostałeś zwolniony czy już na rozmowie kwalifikacyjnej nie wyszło?

rita

Mam wrażenie, że ta firma to rozdmuchany balon nad którym wisi widmo zagłady. Żadnego poszanowania dla klienta i jego problemów z ich produktem, który okazał sie wadliwy.Buta i niekompetencja w zakresie reklamacji gwarancyjnej. Hurtownia sprzedaje a ekologia wystawia faktury a potem jest odbijanie pałeczki. Totalna paranoja i uważam ktoś powinien zrobic z tym porządek.

ktoś
@rita

U nas było podobnie. Odradzam zakupu czegokolwiek w tej firmi

Arko

Pracuję w firmie od trzech miesięcy wszelkie ustalenia przed podpisaniem umowy na czas określony się potwierdziły polecam, atmosfera jest dobra w firmie można powiedzieć rodzinna.

Q

Przestrzegam. Zostałem zaproszony na szkolenie wstępne. Z racji, że do Raciborza mam ponad 600 km musiałem upewnić się, że mój brak doświadczenia w pracy jako przedstawiciel nie przekreśla mojej kandydatury (rekruterzy często nie przykładają się do swojej pracy i nie zauważają nawet tak oczywistych rzeczy). Zostałem zapewniony przez osobę rekrutującą oraz jednego z dwóch managerów, że nie ma z tym problemu. Zapraszają na szkolenie. Zatrudnią mnie na okres próbny, a czy się utrzymam zależeć będzie tylko ode mnie. Na takie warunki liczyłem więc udałem się w podróż do Raciborza. Odbyłem szkolenie, wróciłem do domu. Po dwóch dniach otrzymałem sms od managera, że ze względu na mój brak doświadczenia nie są w stanie zaproponować mi etatu. KURTYNA! #FACEPALM

Zawiedziony
@Q

Ja również przestrzegam. Do firmy ciężko się dodzwonić co świadczy o olewackim podejściu do klienta. Z tego co słyszałem nowym kandydatom ciężko dostać pracę bez polecenia. Lepiej nie tracić czasu i szukać pracy gdzieś indziej

Pawe

Dzień dobry. czy ktoś obecnie pracuje w firmie jako przedstawiciel i może powiedzieć coś więcej o pracy?

Sunexprof
@Pawe

Hej na jaki region chcesz kandydować ?

Kinga

@mania co masz na myśli ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Ekologia Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Polska Ekologia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Ekologia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Ekologia Sp. z o.o.?

Polska Ekologia Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Piaskowa 7
    47-400 Racibórz

Polska Ekologia Sp. z o.o.