Opinie o Mediarecovery Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mediarecovery Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mediarecovery Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mediarecovery Sp. z o.o. w Katowice

Klarysa Nowy wpis

Nabory dla analityka i linii wsparcia SOC są już całkiem zakończone? oferta mi wygasła a widzę, z tutaj się nią już interesowano. Możecie mi opowiedzieć o zespole? Jaka występuje tam w nim atmosfera i jak często jest powiększany?

Cześć, widzę po ofercie, że analityk I linii wsparcia SOC działa w 20-osobowym zespole. Możecie mi opisać od strony organizacyjnej tę prace? widzę, że doświadczenia nie trzeba mieć, ja go nie mam ale z tego co czytam zakres obowiązków to ogarniam wskazane systemu operacyjne, protokoły i inne. jakiego zadania na rozmowie mogę się spodziewać?

Zespół HR Nowy wpis

Cześć, pytań z wiedzy ogólnej z obszaru IT a także sprawdzających umiejętność logicznego myślenia, szybkiego analizowania danych itp.

Larigo Group Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Firma jest totalnie niepoważna. Zakupiliśmy u nich kilka lat temu Demagnetyzer MD 205. Demgnetyzer od samego początku miał istotną wadę fabryczną, do której firma się przyznała. Pomyślałem "no cóż bywa" ... jednak urządzenie trafiało raz na serwis, drugi raz, trzeci raz ...... 8 raz. Gwarancja się skończyła, 1) Firm nie chce respektować przepisów wynikających z art. 581 K.C dotyczących biegu gwarancji w zakresie którym powinna 2) Na moje kategoryczne żądanie zwrotu gotówki. Na siłę chcą mi teraz oddać rzekomo naprawione i zmodyfikowane urządzenie. Co robili podczas poprzednich serwisów? NIE POLECAM, W markecie mają lepiej działający serwis

Pracował ktoś z Was jako Marketing Manager w Mediarecovery Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Mediarecovery Sp. z o.o. na stanowisko Project Manager? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Czy poznam bieżącą opinię odnośnie pracy jako specjalista ds. finansowych? wiem, że kwartał temu była wystawiana taka oferta, mnie interesuje praca od przełomu stycznia / lutego, czy wtedy jeszcze cos będzie opcjonalne? Jak sadzicie? Nie wiem tez jak ustosunkować się do tych poprzednich opinii, że dwa lata temu nie polecali składać papierów ale jak widać temat się urwał… macie jakieś szersze odniesienie?

Mediarecovery

Dzień dobry, rekrutacja na to stanowisko się zakończyła i nie planujemy na razie kolejnych w tym obszarze. Zachęcam jednak do zaglądania na naszą stronę internetową. Tam znajdują się zawsze wszystkie aktualne oferty pracy.

Rekrutowany

Nie polecam składać CV do tej firmy jeśli szanujecie swój czas. Zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, po odbytej rozmowie zlecają zadanie, a po wykonanym zadaniu nie informują, że odrzucają kandydaturę. Szanujcie kandydatów i chociaż napiszcie maila, że się nie udało... Jeśli chodzi o rozmowę to typowy HR - mało pytań technicznych, a reszta pytań mało wnoszących, jak np. "gdzie widzi się Pan za 5 lat?" Może praca w tej firmie jest w porządku, ale rozmowa rekrutacyjna bardzo rozczarowująca.

HR :)

Aktywnie nie szukamy. Ale proszę się z nami skontaktować. Jesteśmy otwarci na rozmowę z ciekawymi kandydatami :)

@HR :)

Witam @HR:) Proszę powiedz coś więcej na ten temat: 1.Czy w firmie możliwe jest zatrudnienie na podstawie B2B? 2. Czy firma organizuje regularnie jakieś eventy integracyjne? (przypominam o pandemii)- chodzi mi o spotkania na zoom bądź innych platformach. 3.Jak opisałbyś idealnego kandydata?( pytanie trudne, ale odpowiedź może być ciekawa). Pozdrawiam serdecznie!

Julia

Znalazłam kilka ofert pracy w Mediarecovery, w ogłoszeniu nie ma jednak informacji dotyczącej rodzaju oferowanej umowy... Może ktoś powiedzieć, jak to wygląda? Ciekawi mnie też, czy w obecnej sytuacji pracownicy mają możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.

like

Fajnie więc, że ta umowa o pracę jest jednak zapewniona @priti. Taka umowa jest też na stanowisku account managera, którego obecnie szukają. Podoba mi się też to, że zapewniają niezbędne narzędzia pracy i jest możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, także zagranicznych.

@like

@like, orientujesz się może, czy na stanowisku Specjalisty do spraw sprzedaży również oferują umowę o pracę? Ewentualnie byłabym zainteresowana kontraktem B2B? Czy znasz kogoś współpracującego z firmą na tej zasadzie?

Zuzanna

Jestem podekscytowana! Pojawiły się dwie oferty pracy dla Mediarecovery! Myślę, że moje doświadczenie i wiedza są wystarczające, aby pomyślnie przejść proces rekrutacji. Chciałabym się jednak dowiedzieć od osoby pracującej w Medicover, bądź byłego pracownika- jaka atmosfera panuje w firmie? Być może znasz kogoś, kto tam pracuje? Będę wdzięczna za opinie! Atmosfera w pracy jest dla mnie bardzo istotna, z wielu względów, o których wolałabym nie mówić. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Edyta

Szukają aktualnie Key Account Manager, czy ktoś z Was będzie aplikował i po rozmowie podzieli się wrażeniami? Jak pracodawca podchodzi do rekrutacji i czy ciężko zdobyć pracę w Mediarecovery Sp. z o.o.?

p_pracownik

Firma jest bardzo wyspecjalizowana w informatyce śledczej i to co robi to magia -świetna robota. Nie mam nic do zarzucenia, atmosfera świetna, duże możliwości rozwoju, poznania nowych technologii w tematyce bezpieczeństwa, innowacyjne podejście do bezpieczeństwa oraz bardzo dobra jakość i profesjonalizm wykonywanych usług. Firma cały czas podnosi rozwija kompetencje w tematach bezpieczeństwa, oby tak dalej to będzie ogromny sukces. Cieszę się ze mogę tu pracować i mieć własny wkład w rozwój firmy. Polecam :)

To praca, która nigdy się nie nudzi. Daje satysfakcje i kasę.

Nie polecam, stagnacja, nuda, mała kasa, ogólnie jedna wielka wydmuszka jak dla mnie, szkoda zaśmiecac nimi swoje CV

Brzmisz znajomo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mediarecovery Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Mediarecovery Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mediarecovery Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mediarecovery Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Piotrowicka 61
    40-723 Katowice