Mediarecovery Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Mediarecovery Sp. z o.o.

anonim 2011-02-22 02:28:04
Brzmisz znajomo :)
Anna 2015-02-06 18:53:39
Nie polecam, stagnacja, nuda, mała kasa, ogólnie jedna wielka wydmuszka jak dla mnie, szkoda zaśmiecac nimi swoje CV
Pracownik 2015-05-08 09:54:13
To praca, która nigdy się nie nudzi. Daje satysfakcje i kasę.
p_pracownik 2015-09-28 09:36:21
Firma jest bardzo wyspecjalizowana w informatyce śledczej i to co robi to magia -świetna robota. Nie mam nic do zarzucenia, atmosfera świetna, duże możliwości rozwoju, poznania nowych technologii w tematyce bezpieczeństwa, innowacyjne podejście do bezpieczeństwa oraz bardzo dobra jakość i profesjonalizm wykonywanych usług. Firma cały czas podnosi rozwija kompetencje w tematach bezpieczeństwa, oby tak dalej to będzie ogromny sukces. Cieszę się ze mogę tu pracować i mieć własny wkład w rozwój firmy. Polecam :)
HR :) 2015-10-12 15:20:00
Aktywnie nie szukamy. Ale proszę się z nami skontaktować. Jesteśmy otwarci na rozmowę z ciekawymi kandydatami :)
like 2016-05-07 17:07:36
Fajnie więc, że ta umowa o pracę jest jednak zapewniona @priti. Taka umowa jest też na stanowisku account managera, którego obecnie szukają. Podoba mi się też to, że zapewniają niezbędne narzędzia pracy i jest możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, także zagranicznych.
Zostaw swoją opinię o Mediarecovery Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediarecovery Sp. z o.o.