Opinie o LCS-Loss Control Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LCS-Loss Control Service Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCS-Loss Control Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCS-Loss Control Service Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta

Teraz weszłam dopiero na stronę firmy LCS-Loss Control Service Sp. z o.o. i warunki jakie firma oferuje swoim pracownikom odbiegają trochę od tego co piszecie. W firmie są szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowania nauki języków obcych i na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich, możliwość rozwoju przez pracę z ekspertami i znormalizowany system oceny rocznej. To wygląda nieźle, a jeszcze firma oferuje program stażowy. Dlatego nie rozumiem takich opinii. Możecie mi wytłumaczyć dlaczego na stronie jest jedno, a wasze opinie mówią co innego?

@Aneta

Aneta Twój post brzmi tak jakbyś miała przedstawiać firmę w superlatywach na zlecenie - niestety. Nikt nie wytłumaczy Ci dlaczego na stronie www ktoś zamieszcza informacje odmienne od stanu faktycznego. To raczej pytanie do zarządu firmy. Niestety moja opinia na temat tej firmy również nie jest pozytywna i potwierdzam odczucia pozostałych byłych pracowników.

Były pracownik Nowy wpis
@Aneta

Ależ Bzdury w tej firmie było 6 pracowników, nie ma żadnych dofinansowań do czegokolwiek i żadnych szkoleń, bo szef ledwo miał kasę żeby zapłacić wypłatę w trzech ratach! Nawet tam nie idźcie bo to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Andrzej Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Aneta Nowy wpis

@były pracownik to tylko dla Ciebie tak brzmi, bo nikt mi nie zlecił pisania o firmie LCS-Loss Control Service w superlatywach. Nie jestem też pracownikiem firmy. Ja tylko uważam, że dziwne jest to, że firma publikuje coś, a Wy temu przeczycie. Skoro by tak bardzo się to różniło to wątpię, żeby firma publikowała takie informacje. I chciałabym i pewnie inni użytkownicy tez uzyskać od Was odpowiedź czemu tak się dzieje.

była Nowy wpis
@Aneta

odwracając tok rozumowania...gdyby w firmie wszystko było ok to wątpię, żeby było aż tyle negatywnych komentarzy na temat pracodawcy. Pytanie które zadajesz należy skierować raczej do właścicieli firmy.

Aneta

@Murzynka ale odradzasz tylko ze względu na atmosferę w pracy i traktowanie pracowników? Czy może coś jeszcze wpłynęło na fakt, że tak stanowczo odradzasz LCS-Loss Control Service? Przyda się wyjaśnienie bardziej szczegółowe dla osób zainteresowanych.

Aneta

@Anna nie pracuje w firmie LCS-Loss Control Service. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu, między innymi dzięki Waszym komentarzom, jak wygląda praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach?

Murzynka
@Aneta

Ostrzegam przed tą firmą! To co piszą poprzednicy jest zupełną prawdą. Żałuje, że nie przeczytałam opini zanim straciłam tam swój czas i mocno sie rozczarowałam. Szefostwo tej firmy to jakaś pomyłka, małomiasteczkowe bufony w garniakach bez szacunku dla ludzi. Praca sama w sobie-ni nadzwyczajnego, opracowanie raportów szkodowych dla towarzystw ubezpieczeniowych.

Aneta

Pracujesz w LCS-Loss Control Service? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie.

@Aneta

Szkoda czasu, dziewczyno! Uciekaj z tamtąd...

likwidator

Przestrzegam przed tą firma potencjalnych współpracowników w charakterze likwidatora terenowego szkód . We wrześniu 2016 r skontaktował się ze mną ich pracownik z zapytaniem czy nie dokonałbym terenowej likwidacji szkody w Rzeszowie poinformowałem , że mieszkam ponad 100 km od Rzeszowa i nie widzę sensu ale bardzo mnie prosili proponując kilometrówkę i 50 zł od szkody / 2 szkody / zgodziłem się wyjątkowo aby rozpocząć współprace w przyszłości na swoim terenie . Po likwidacji tych szkód dostałem jeszcze dwa zlecenia w odstępach tygodniowych potem cisza . Wysłałem rachunek pod koniec roku , pytałem wielokrotnie kiedy dokonają przelewu , byłem zbywany . Z doświadczenia wiem , że płatności w takich firmach są z poślizgiem , ale tutaj ewidentnie unikają kontaktu i nie odpowiadają na wezwania . Muszę dochodzić swoich praw przed sądem , uzgodnienia były na telefon i e-mailem więc będzie trochę zachodu ale im nie odpuszczę jednocześnie przestrzegam innych likwidatorów jeszcze żadna firma mnie tak nie przekręciła a robiłem dla wielu

rot

czy praca w logistyce to taka "lekką ręką" jest, nie wydaje mi się. Wiem jednak, że mało tutaj nie zarobisz. Na pewno trzeba się wykazać, skupiać na swoich zadaniach.

ernestynka ja straciłam rok czasu pracując na umowe zlecenie po 10 g dziennie za 1400 zł potem 1500 zł. To nie jest firma ubezpieczeniowa wiec stawki są malutkie. 8 zł za godzine dla osób w terenie (+własny samochód...). I wież mi - atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Może mało w życiu doświadczyłaś, ale zapewniam Cie że tak jest. Zarząd tej firmy to jakaś masakra. Panom sie wydaje że mogą wszystko tylko dlatego że chadzają w garniakach...wyzysk, cwaniactwo i oszczędzanie na czym się da.

ernestynka ja straciłam rok czasu pracując na umowe zlecenie po 10 g dziennie za 1400 zł potem 1500 zł. To nie jest firma ubezpieczeniowa wiec stawki są malutkie. 8 zł za godzine dla osób w terenie (+własny samochód...). I wierz mi - atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Może mało w życiu doświadczyłaś, ale zapewniam Cie że tak jest. Zarząd tej firmy to jakaś masakra. Panom sie wydaje że mogą wszystko tylko dlatego że chadzają w garniakach...wyzysk, cwaniactwo i oszczędzanie na czym się da.

bylypracownik

Strona internetowa firmy wygląda na prawdę ok. Zawarte w niej treścią są merytorycznie dobre i do tego ciekawie wyglądają. Czytając treści na stronie wydaje się, że to na prawdę dobry pracodawca... Niestety ale tylko się wydaje. Pracowałem w firmie około roku. Gdyby ktoś zastanawiał się nad pracą w LCS- ja nie polecam. Po pierwsze- bardzo marna stawka. Po drugie- bardzo nędzna atmosfera (to głównie przez "zarząd" czyli "dyrektorów" i "prezesów" którzy tak szumnie się nazywają. Fakt- pracownicy centrali to bardzo mili ludzie, którym nie można nic zarzucić- pomocni i sympatyczni (dziwię się, że tam pracują- niektórzy mają wielkie doświadczenie i jest wiele firm, które mogłyby się o nich bić, ale mają klapki na oczach i pracują w LCS). Po trzecie- oszczędzanie na wszystkim- przede wszystkim na pracowniku... W całej swojej karierze- najbardziej negatywnie oceniam LCS. PS. Pozdrowienia dla menadżerów i pracowników którzy starają się jak mogą. Polecam- poszukajcie lepszej pracy. Świat stoi przed Wami otworem i nie kończy się na LCS!

ktoś

Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Straciłam tam tylko czas i zdrowie. Dla własnego dobra lepiej omijać tą firmę baaardzo szerokim łukiem. Na całe szczęście już "były pracownik"

do jaster

nie zabardzo rozumiem Twoj komentarz. To ze ludzie zostaja po godzinach i czasami pracuja w nocy jest prawda - niestety. juz Ci wyjasniam na czym polega funkcjonowanie firmy - tak wiec funkcjonowanie firmy polega na (usunięte przez administratora) przez drunych pracownikow (tak - niestety takie zdanie o pracownikach ma pracodawca - dodac jeszcze nalezy (usunięte przez administratora)tec), siedzeniem cicho, zostawianiu po godzinach (usunięte przez administratora) Ty sie tam nie dorobisz.

eos

firma bardzo słabiutka, szkoda czasu. Bardzo małe pieniądze za ogrom pracy nierzadko w trudnych warunkach. Zdalna praca?? rozliczają Cie z każdej minuty, telefony o każdej porze dnia ( i nocy czasami). Najlepiej ponadto swoim samochodem i jeszcze na własny koszt.(usunięte przez administratora) Bardzo żałuje że straciłem czas ( i zdrowie) na tą firmę. Nie polecam!! i ostrzegam - nie warto.

do kuby

wydaje mi się że jednoznacznie widać powyżej co się mówi na temat firmy - nieprawdaż? Czyżby kuba - 2014-02-12 11:55:08, lech - 2013-07-13 13:20:33, adam - 2013-07-26 10:44:01 to ta sama osoba? a kto tam? Pozdrowienia od byłego pracownika!

były

(usunięte przez administratora) Potwierdzam również poprzednie negatywne opinie o pracodawcy. Jeśli ktoś siedzi już w branży, to na pewno wie co na rynku sądzi się o LCS. Generalnie w kolejnych etapach kariery nie ma się czym chwalić, a czasem trzeba to wręcz ukrywać.

podpisuję się pod tymi negatywnymi komentarzami. pierwszy raz trafiło mi się takie nieciekawe miejsce pracy. tym którzy szanują swoje zdrowie i czas sugeruję omijać to miejsce

To prawda, że wyciskają wszystkie soki, a płacą nieadekwatnie do wykonywanej pracy. Ile by człowiek nie pracował, to dla nich i tak za mało. Nie szanują ludzi. W umowie jest pensja + premia regulaminowa, ale stawiają tak wysoko poprzeczkę, aby przypadkiem nikt tej premii nie wypracował.

prawda

kwiatek - 2013-01-21 17:15:08 Naiwny, zgadzam się z tobą. Nie znasz w tej firmie dnia ani godziny. Niby wszystko jest ok, są zadowoleni z twojej pracy aż tu pewnego dnia dostajesz wypowiedzenie(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu kto szuka stabilnej pracy.brak szacunku do pracowników, wyciskanie ostatnich soków, nieadekwatne wynagrodzenie, niezrealizowane obietnice, brak polityki rozwojowej dla pracowników...a na stronie taka reklama....

kwiatek

pracownik LCS

A ja jestem zadowolona z pracy. Oczywiście nikt nie mówi że jest idealnie (taki stan nie jest możliwy do osiągnięcia) ale analizując wszelkie aspekty mojej kariery w tej firmie muszę przyznać, iż przeważają te pozytywne. Osoby które interesują się "życiem" firmy oraz wykonują swoją pracę z zapałem i zaangażowaniem są doceniane przez pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o LCS-Loss Control Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCS-Loss Control Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LCS-Loss Control Service Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCS-Loss Control Service Sp. z o.o.