LCS-Loss Control Service Sp. z o.o.

Opinie o LCS-Loss Control Service Sp. z o.o.

Naiwny 2011-04-02 07:29:42
Widzę, że pan( usunięte przez administratora )podjął nową strategie poszukiwania pracowników, teraz sam wystawia sobie pozytywne opinie. Z osób, które tam pracowały nikt nie ma pozytywnej opinii tej \"firmie\". (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam współprace.
pracownik LCS 2012-10-06 08:24:32
A ja jestem zadowolona z pracy. Oczywiście nikt nie mówi że jest idealnie (taki stan nie jest możliwy do osiągnięcia) ale analizując wszelkie aspekty mojej kariery w tej firmie muszę przyznać, iż przeważają te pozytywne. Osoby które interesują się "życiem" firmy oraz wykonują swoją pracę z zapałem i zaangażowaniem są doceniane przez pracodawcę.
kwiatek 2013-01-21 17:15:08
Naiwny, zgadzam się z tobą. Nie znasz w tej firmie dnia ani godziny. Niby wszystko jest ok, są zadowoleni z twojej pracy aż tu pewnego dnia dostajesz wypowiedzenie(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu kto szuka stabilnej pracy.
prawda 2013-02-16 19:35:23
kwiatek - 2013-01-21 17:15:08

brak szacunku do pracowników, wyciskanie ostatnich soków, nieadekwatne wynagrodzenie, niezrealizowane obietnice, brak polityki rozwojowej dla pracowników...a na stronie taka reklama....
były pracownik 2013-05-19 12:35:41
To prawda, że wyciskają wszystkie soki, a płacą nieadekwatnie do wykonywanej pracy. Ile by człowiek nie pracował, to dla nich i tak za mało. Nie szanują ludzi. W umowie jest pensja + premia regulaminowa, ale stawiają tak wysoko poprzeczkę, aby przypadkiem nikt tej premii nie wypracował.
ja 2013-07-21 15:29:57
podpisuję się pod tymi negatywnymi komentarzami. pierwszy raz trafiło mi się takie nieciekawe miejsce pracy. tym którzy szanują swoje zdrowie i czas sugeruję omijać to miejsce
były 2013-12-12 12:43:46
(usunięte przez administratora) Potwierdzam również poprzednie negatywne opinie o pracodawcy. Jeśli ktoś siedzi już w branży, to na pewno wie co na rynku sądzi się o LCS. Generalnie w kolejnych etapach kariery nie ma się czym chwalić, a czasem trzeba to wręcz ukrywać.
do kuby 2014-02-23 12:31:05
wydaje mi się że jednoznacznie widać powyżej co się mówi na temat firmy - nieprawdaż? Czyżby kuba - 2014-02-12 11:55:08, lech - 2013-07-13 13:20:33, adam - 2013-07-26 10:44:01 to ta sama osoba? a kto tam? Pozdrowienia od byłego pracownika!
eos 2014-11-06 20:54:34
firma bardzo słabiutka, szkoda czasu. Bardzo małe pieniądze za ogrom pracy nierzadko w trudnych warunkach. Zdalna praca?? rozliczają Cie z każdej minuty, telefony o każdej porze dnia ( i nocy czasami). Najlepiej ponadto swoim samochodem i jeszcze na własny koszt.(usunięte przez administratora) Bardzo żałuje że straciłem czas ( i zdrowie) na tą firmę.
Nie polecam!! i ostrzegam - nie warto.
do jaster 2014-12-18 13:35:29
nie zabardzo rozumiem Twoj komentarz. To ze ludzie zostaja po godzinach i czasami pracuja w nocy jest prawda - niestety. juz Ci wyjasniam na czym polega funkcjonowanie firmy - tak wiec funkcjonowanie firmy polega na ( usunięte przez administratora ) przez drunych pracownikow (tak - niestety takie zdanie o pracownikach ma pracodawca - dodac jeszcze nalezy ( usunięte przez administratora )tec), siedzeniem cicho, zostawianiu po godzinach ( usunięte przez administratora ) Ty sie tam nie dorobisz.
ktoś 2015-01-27 19:41:24
Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Straciłam tam tylko czas i zdrowie. Dla własnego dobra lepiej omijać tą firmę baaardzo szerokim łukiem. Na całe szczęście już "były pracownik"
bylypracownik 2015-02-27 11:53:02
Strona internetowa firmy wygląda na prawdę ok. Zawarte w niej treścią są merytorycznie dobre i do tego ciekawie wyglądają. Czytając treści na stronie wydaje się, że to na prawdę dobry pracodawca... Niestety ale tylko się wydaje. Pracowałem w firmie około roku. Gdyby ktoś zastanawiał się nad pracą w LCS- ja nie polecam. Po pierwsze- bardzo marna stawka. Po drugie- bardzo nędzna atmosfera (to głównie przez "zarząd" czyli "dyrektorów" i "prezesów" którzy tak szumnie się nazywają. Fakt- pracownicy centrali to bardzo mili ludzie, którym nie można nic zarzucić- pomocni i sympatyczni (dziwię się, że tam pracują- niektórzy mają wielkie doświadczenie i jest wiele firm, które mogłyby się o nich bić, ale mają klapki na oczach i pracują w LCS). Po trzecie- oszczędzanie na wszystkim- przede wszystkim na pracowniku... W całej swojej karierze- najbardziej negatywnie oceniam LCS.
PS. Pozdrowienia dla menadżerów i pracowników którzy starają się jak mogą. Polecam- poszukajcie lepszej pracy. Świat stoi przed Wami otworem i nie kończy się na LCS!
Były pracownik 2015-07-22 13:02:12
ernestynka ja straciłam rok czasu pracując na umowe zlecenie po 10 g dziennie za 1400 zł potem 1500 zł. To nie jest firma ubezpieczeniowa wiec stawki są malutkie. 8 zł za godzine dla osób w terenie (+własny samochód...). I wież mi - atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Może mało w życiu doświadczyłaś, ale zapewniam Cie że tak jest. Zarząd tej firmy to jakaś masakra. Panom sie wydaje że mogą wszystko tylko dlatego że chadzają w garniakach...wyzysk, cwaniactwo i oszczędzanie na czym się da.
Były pracownik 2015-07-22 13:02:58
ernestynka ja straciłam rok czasu pracując na umowe zlecenie po 10 g dziennie za 1400 zł potem 1500 zł. To nie jest firma ubezpieczeniowa wiec stawki są malutkie. 8 zł za godzine dla osób w terenie (+własny samochód...). I wierz mi - atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Może mało w życiu doświadczyłaś, ale zapewniam Cie że tak jest. Zarząd tej firmy to jakaś masakra. Panom sie wydaje że mogą wszystko tylko dlatego że chadzają w garniakach...wyzysk, cwaniactwo i oszczędzanie na czym się da.
rot 2016-05-12 20:19:16
czy praca w logistyce to taka "lekką ręką" jest, nie wydaje mi się. Wiem jednak, że mało tutaj nie zarobisz. Na pewno trzeba się wykazać, skupiać na swoich zadaniach.
Zostaw swoją opinię o LCS-Loss Control Service Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LCS-Loss Control Service Sp. z o.o.