Opinie o Aspa Electro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aspa Electro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aspa Electro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aspa Electro Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

W Wrocław Aspa Electro Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

47jerzy@gmail.com Nowy wpis

Pytanie Odkurzacz bezprzewodowy Lucznik PO2019 czy posiadacie baterie gdzie kupic

47jerzy@gmail.com Nowy wpis

Czy w firmie Aspa Elektro można kupić baterie do odkurzacza bezprzewodowego Licznik (usunięte przez administratora)019 który sprzedajecie?

PH Nowy wpis

hej, widziałem ogłoszenie na PH do tej firmy? ktoś może coś więcej powiedzieć? opinie z tego co widze to takie średnie. w necie krążą dziwne pogłoski a w sklepach mówią, że jakość produktów fatalna. Ktoś coś?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Aspa Electro Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pzss

Cześć, W firmie pracowałem dość krótko ale zdążyłem poznać ją dość dobrze bo miałem okazję współpracować praktycznie z każdym jej pracownikiem, od magazyniera po właścicieli. Przychodząc miałem ogromne nadzieje, ambicje i zapał do pracy.(usunięte przez administratora) Moja początkowa otwartość i szczerość została odebrana jako zagrożenie więc w efekcie i ja padłem ofiarą w/w zachowań. Nie można tego nazwać mobbingiem, ale chyba doskonale zdajecie sobie sprawę jak to odbiera chęci do pracy. Co do pracy, sądziłem, że Łucznik to legendarna Polska marka - guzik prawda, to tylko slogan reklamowy. Na skutek skupienia sprzedaży na najgorszych możliwie jakościowo produktach oraz od lat zaprzepaszczonym marketingu okazało się, że jest zupełnie na odwrót. Dziś Łucznik to jest synonim niskiej jakości i awaryjności. Do tego dochodzi konieczność na siłę wyprzedawania zalegających na dużą wartość produktów nietrafionych, których nikt nie chce, w większości beznadziejnej jakości. (usunięte przez administratora)

PS
@pzss

Dokładnie, ta kobieta swoją niekompetencja i gierkami zaczęła rozsadzać firmę od wewnątrz zanim została prezesem. Kiedyś to była fajna firma

Zła kobieta
@pzss

Radosław, daj już sobie spokój i nie podszywaj się pod innych. Oczernianie firmy, marki, ludzi - tutaj oraz w grupach na FB jest naprawdę brakiem klasy. Zwłaszcza, że nigdy nie zrobiłeś tego pod swoim nazwiskiem. Nie wiem, co chcesz przez to osiągnąć. Obsesyjne karmienie się nienawiścią jest nie czyni z Ciebie lepszego człowieka,

andrzeja
@Zła kobieta

Właśnie dziś wyrzuciłem na śmieci wagę osobową po kilku latach używania. Wcześniej, jako tako, ważyła ale baterię 2032 pożerała z szybkością światła - circa 1 komplet (2 szt.) na miesiąc. A teraz zepsuła się już na dobre, zamiast wartości ważonej pojawiają się litery EEEE co oznacza przeciążenie wagi nawet wówczas, gdy naciska się ją jednym palcem, Młynki do pieprzu miałem dwa, córki po jednym - wszystkie wysiadły po kilku miesiącach (silniki) i gumowa obudowa się lepiła. Firma ASPA Elektro nie jest firmą Łucznik, znaną wcześnie z dobrej jakości wyrobów. Firma ASPA Elektro jest importerem wyrobów marek śmieciowych o jakości których nie ma co nawet wspominać. Zatem nie obrażaj się na kolegę, gdyż wyroby przez was sprzedawane (nie produkowane) są dennej jakości i nikt, kto miał z nimi do czynienia, ich nie kupi. Natomiast przyklejanie do sprzedawanych przez was wyrobów nazwy Łucznik jest prymitywnym szulerstwem wobec klientów. Zatem, zamiast obrażać się na kolegę, uderz się raczej we własne piersi. Żebyś nie zgadywała jestem mieszańcem Rumi.

Gwóźdź

Nie polecam pracy w Aspa Electro, jest taki wybór firm, że na pewno ktoś kto szuka, znajdzie zajęcie dla siebie. Szkoda czasu na próbowanie, praca może dobra dla kogoś kto dopiero zaczyna wchodzić w dorosłość jako pierwsza praca, bez możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Dasz palec zabiorą całą rękę, wynagrodzenie śmieszne, do tego obrabianie tyłka za plecami i kształtowanie opinii o kimś na podstawie własnych głupkowatych wizji i domysłów - nie będę tego komentować. Jakość produktów- została opisana przez jedną osobę jakiś czas temu i ja się pod tym też podpisuję.

Wiktoria
@Gwóźdź

A jakie dokładnie jest to 'śmieszne' wynagrodzenie? Każdy ma swoje oczekiwania co do niego więc chciałabym zorientować się mniej więcej ile ono wynosi :) Tak więc na ile można tutaj liczyć?

Damian

Wow jak tu gorąco. Parę lat temu pracowałem w Galerii Łucznik i nie mogę powiedzieć złego słowa. Nie wiem jak jest aktualnie ale ja pamiętam same mile rzeczy. Napewno była to firma, która umożliwiała rozwój i dawała szansę. Wiem co mówię bo zacząłem tam z najniższego szczebla. Pozdrawiam.

Hej, czy w firmie Aspa Electro Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Aspowicz

Tak płacą o ile są nadgodziny. Z wypłatami oraz rozliczaniem premii,nadgodzin nigdy nie było problemów

@Aspowicz

@Aspowicz, jestem wdzięczna za odpowiedzi. Mógłbyś mi pomóc podpowiadając na jakie auto mogą liczyć PH? W przypadku opcji na Podlaskie to nie jest wydumane pytanie, wierz mi. Znam tamte drogi.

Adrian

Chciałbym się odnieść do posta poniżej i zdementować pogłoski że być może to moje dzieło bo pracowałem krótko i współpracowałem z wszystkimi . Nigdy nie biorę udziału w takich internetowych dysputach . Wczoraj dostałem link do tej wiadomości wiec dwa słowa ode mnie . Nie jestem autorem poniższego posta i nie wyrażę tu ani nigdzie indziej opnini o firmie Aspa Elektro , pozdrawiam Adrian

Zła kobieta
@Adrian

Doskonale wiem, kto jest autorem tego negatywnego posta. Tchórz, który boi się wystąpić pod swoim nazwiskiem. Czasy się zmieniły ale jego narracja i poziom nienawiści - nie. Wiem, że to nie Ty. Powodzenia i wielu sukcesów Adrian.

@Zła kobieta

@Zła kobieta Rozliczając się między sobą za komentarze pamiętajcie, że są tu ludzie z zewnątrz, szukający pracy, których interesują konkrety. Co wchodzi w socjal, jakie auto i czy Aspa zwraca koszty zrobienia uprawnień 1kV?

Kriss
@Karolina

Uprawnienia są możiwe. Samochód służbowy również. Wszystko jest zależne od stanowiska oraz spółki do której aplikujesz.

Niki

Wiecie coś o potrzebach kadrowych w firmie?

@Niki

Tak, wiemy. Firma Aspa szuka na ten moment wielu nowych pracowników. Wszystkie oferty znajdziesz na ich stronie internetowej. Dla ułatwienia od razu wklejam Ci link: https://www.aspa-group.pl/kariera/ No a jakie stanowisko by Ci odpowiadało?

Halina

Ciekawe, skąd właściwie wynika taka cisza na wątku, dotyczącym tego pracodawcy. Tym bardziej, że w chwili obecnej Aspa Electro poszukuje pracowników produkcji, a także pracowników administracji: https://www.aspa.pl/praca/ Może ktoś z obecnych na forum uczestniczył ostatnio w rozmowie kwalifikacyjnej i powie nam, na co zwrócić szczególną uwagę, przygotowując się do niej?

Czarek

Firma ma wprawdzie opinię dobrego pracodawcy ale atmosfera w firmie zdecydowanie zależy od ludzi pracujacych!!

ona
@Czarek

hhhhmmmmmmm.... jak to pogonili kumpla właścicela który był jako prezs, a teraz jego sekreteraka jest w zarzadzie......... wnioski można sameu wyciagnąc

Pracownik Aspa
@ona

Czaruś a te informacje to czerpiesz z pudelka czy jak??? Osoba, która pełni rolę Prezesa pracowała na stanowisku Dyrektora ds Marketingu a później objęła stanowisko Wicedyrektora. Dziś jest Prezesem. Nigdy nie była w w tej firmie sekretarką! Ile jadu i złości w Was ludzie...

RM
@ona

Prezesem Zarządu jest osoba, która do firmy dołączyła w 2017 roku jako Dyrektor Marketingu, a następnie w 2018 objęła stanowisko Wiceprezesa a dziś jest Prezesem Zarządu. Nigdy nie była ona zatrudniona w grupie kapitałowej ASPA jako sekretarka i nie pełniła takiej funkcji, a wszelkie tego typu insynuacje są, delikatnie pisząc, nie na miejscu! W Aspa Electro pracuję od 2010 r. Jak w każdej firmie, praca tu ma swoje cienie i blaski. Niemniej jednak bardzo się cieszę, że tu pracuję i z takim zespołem. W Dziale Handlowym pracownik z najmniejszym stażem pracuje tu ponad 3 lata. Firma odnosi sukcesy utrzymując pozycję lidera w sprzedaży maszyn do szycia oraz rokrocznie wzmacnia swą pozycję w segmencie drobnego AGD dając swym pracownikom możliwości rozwoju. Proponuję aby osoby, które nie mają zbyt dużej wiedzy o Aspa Electro nie ośmieszały się i nie pisały głupot. Podobnie byli pracowni, którzy "wylewają swoje żale" oczerniając innych w sposób niezasadny, a jednocześnie nie napiszą dlaczego ich kariera tak nagle zakończyła się w te firmie.

Patrycja

Szanowni Państwo, odnosząc się do jadu wylewanego na tym portalu - jako osoba, która została tutaj PUBLICZNIE pozbawiona jakichkolwiek kompetencji oraz zniesławiona w świetle art 212 KK, informuję, że dołożę wszelkich starań ( w drodze prawnej) aby osoby odpowiedzialne poniosły konsekwencje. Nie jest niemożliwe ustalenie osób biorących udział w tym przestępstwie, ponieważ pisanie tych obraźliwych komentarzy odbywa się w godzinach pracy ?! Moje wykształcenie i wieloletnie doświadczenie na wysokich stanowiskach oraz w Zarządzie innych spółek nie jest podważalne- posiadam na to stosowne dokumenty (świadectwa pracy). Nigdy natomiast nie byłam sekretarką byłego Prezesa. Decyzją Rady Nadzorczej było powierzenie mi obecnej funkcji- która niesie za sobą ogromną odpowiedzialność. Również za osoby obrzucające mnie błotem. Internet nie jest anonimowy- nie pozostawię bez konsekwencji takiego zachowania- godzącego nie tylko w moje dobre imię, ale również podważającego zasady osób, które powierzyły mi funkcję Prezesa w tej firmie. O brukaniu wizerunku firmy nawet nie wspominając. Kiedy brakuje odwagi, aby podpisać się pod swoimi opiniami- zasłaniając się nickami, kiedy brakuje wiedzy o innej osobie- ale publicznie tworzy się jej bardzo negatywny wizerunek, kiedy przepełnia zniechęcenie i frustracja wynikająca zapewne z wewnętrznych ograniczeń- pozostaje tylko złożyć wniosek o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Może czas rozwinąć skrzydła w innym miejscu?

Czesław

@RM, @pati, @król, @Pracownik Aspa, forum GoWork.pl jest dużą pomocą dla osób, które szukają informacji na temat pracy i pracodawcy w danej firmie. Z pewnością jednak to nie jest odpowiednie miejsce do firmowych plotek na temat pracodawców czy współpracowników. @pati, czy dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych w firmie? @król, czy jesteś aktualnie pracownikiem Aspa Electro? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie?

Wiki

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

qw2

Co za stek bzdur ;) Jeśli chodzi o pracowników którzy pracują tam dłużej niż rok to jest 1 słownie JEDEN ;) A dyrektor z 7 zmysłem sam o sobie pisze:) trzeba mieć straszne kompleksy i chorą głowę...

Pracownik Aspa
@qw2

Tak, ciekawe??? jestem pracownikiem i po co kłamiesz?! Pracownicy ze stażem 16,10,7,4... lata! Jeżeli chodzi o zespół handlowy to najniższy staż to 3 lata a to chyba mówi samo za siebie.

Czesław

@Czarek Co powoduje, że masz taką opinię o pracy w firmie Aspa Electro? Czy ludzie pracujący tam, w tym przełożeni mają życzliwe podejście do pracownika? Takie merytoryczne opinie mają największą wartość dla potencjalnych przyszłych aplikantów.

Jak ktoś chciałby aplikować do firmy ASPA, to przeczytaniu opini można byłoby wywnioskować, ze firma jest trochę dziwna i ekipa jest bardzo dziwna.. ale cóż. Tak to bywa..

Rick

Strata czasu i nerwów. Sprzedają najtańsze chińskie gówno. Nikt już nie chce tego syfu kupować. Co do atmosfery to brak słów. Sami kablarze a dyrektor i prezesi to przerost formy nad treścią. Powinni na targu buraki sprzedawać. Kto i po jakich układach dał stanowiska takiej bandzie tumanów?

audytor

wiemy jak jest !! polska firma, polski kapitał, na samej górze sami kolesie, kumple i od lat razem. Z browaru do efla do workserwicu itp. Papuszki nierozłaczki. nn 3 prezesow przypada 3 handlowcow

Xyz
@audytor

Ciekawa opinia. Czyzbys nie robił wyników??

Ciekawy

Ciekawa dyskusja. Szkoda, ze każda z osób nie ma na tyle "jaj" żeby napisać kto jest kto. Pisanie między sobą, ze wiemy kim jesteś jest śmieszne. Tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Aspa Electro Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Aspa Electro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aspa Electro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aspa Electro Sp. z o.o.?

Aspa Electro Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Miechowity 1
    51-162 Wrocław