Opinie o City Partner Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy City Partner Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Partner Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Partner Sp. z o.o. w Kraków

Kozak Nowy wpis

Podwyżki dostają te osoby które na nie zapracowały a nie każdy, to sprawiedliwe

Feliński

jakość poniżej standardu. obsługa - jaka obsługa? Zamiast obsługiwać klientów i odbierać telefony widzę, że zajmują się wpisami na np. gowork. Sami piszą o sobie. Nie znam nikogo, kto byłby zadowolony z ich usług lub pracy u nich. Jestem nieszczęśliwym klientem i niejednokrotnie rozmawiałem z technikami na temat pracy w tej firmie. Żaden z nich nie myśli poważnie o pracy dla nich

Janek
@Feliński

To prawda, że sami piszą o sobie. To poprostu widać, jeśli ktoś nie jest głupi to zauważy. Regularnie zaczęli pisać sobie opinie po tym jak mieli opinie 1,7 na googl-u...

Sewi
@Janek

Zgsdzam się, pozytywne opinie piszą tylko i wyłącznie oni sami.

Taa
@Janek

Nie trudno się domyślić, nie bylo nowych opinii aż wreszcie chcieli sobie poprawić wyniki to zaczely naplywac same pozytywne opinie regularnie co jeden, dwa dni o podobnych godzinach. Jak ktos nie jest głupi to zauważy że te pozytywy pisza oni sami o sobie :) zalosne :)

Iwona
@Taa

Wydaję mi się, że wysuwacie zbyt pochopne wnioski. Wątpliwie jest, iż firma City Partner sama pisała sobie tu opinie w celu poprawienia wyników. Nie wiem, czy pracujecie/pracowaliście kiedyś w tej firmie, ale może orientujecie się, jak na chwilę obecną przedstawiają się tam zarobki? Są adekwatne do stanowiska pracy?

Sewi Nowy wpis
@Iwona

Pracowalismy to wiemy bo pisanie takich opinii tez należało do obowiązków.

Arek Nowy wpis

@Garry serio nic nie dostajecie extra?

Na jakie benefity można liczyć w City Partner Sp. z o.o.?

Garry Nowy wpis

Na żadne.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie City Partner Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Mati

Pracowałem tam dobrych naście miesięcy i ani jednego więcej! Szefowie myślą że są niewiadomo kim a nie dają ŻADNEJ możliwości rozwoju, żadnych obiecanych podwyżek, wręcz przeciwnie. Umowa albo jest na 1/10 etatu albo nie ma jeh w ogóle tak jak było w moim przypadku. Poza tym na miejscu technicznym musiałem myć kibel, naczynia, odkurzac, naprawiac samochod, skanowac i wiele innych takze bylo toto stanowisko wielofunkcyjne. Nie polecam... szkoda czasu!

Maria

70 złotych miesięcznie za internet i telefon to dobra cena, polecam

Kacper
@Maria

za sam internet i telefon placisz 70 zlotych ? jaka masz predkosc? Ja za taki pakiet 84 zlote ..

@Maria

Cos chyba sie nie zgadza maria, ceny za miesiac wynosza 80 zlotych ;)

Janusz
@Maria

My płacimy za internet itelewizje 76 za miesiąc, może to kwestia zniżki albo sytuacyjnej przeceny. My braliśmy ofertę z 2 lata temu

Nicky
@Janusz

Ja płacę 70, ale to zależy kiedy brany był internet, bo ceny się zmieniają

Tomasz
@Nicky

Nie ceny sie zmieniają tylko jak sobie wynegocjujesz taką płacisz cenę no chyba że nie negocjujesz tylko wybierasz proponowaną opcję... Wiem bo sam zawsze negocjuje przy przedłużaniu ale i tak mam zamiar zmienić bo prawie nigdy nie ma internetu :/

Kamil

firma polozona w fajnym miejscu, dobry szybki dostep do internetu, na kablach swiatlowodowych wykrecajaca duze predkosci

Antoni
@Kamil

Taa w fajnym miejscu... Jeśli siedziba firmy jak to Pani z biura tłumaczyła kiedyś telefonicznie, mieści się w piwnicy to... Chyba niezbyt dobrze presperująca firma którą nie stać na bardziej klimatyczny lokal niż piwnica...

JanecekGr

Citypartner to dobra firma, fajni pracownicy, ciekawe zarobki, możliwosc rozwoju.

Sese
@JanecekGr

Możliwość rozwoju? A jaka? Pracowałem tam jakiś czas i nie zauważyłem żadnych możliwości rozwoju a wręcz przeciwnie...

HahHa
@JanecekGr

Ale sie uśmiałem! Jaka możliwość rozwoju?!?! Bo pracowałem tam chwile i nie zauważyłem ŻADNEJ możliwości rozwoju a wręcz przeciwnie!!

Zenek

@Feliński To forum pracownicze a klienci firmy powinni uwagi zamieszczać na właściwy adres!

Sonder

Normalna firma a wy ja tak opiewacie. 4/5

Sese
@Sonder

ciekawe...

Jakub

Szczerze? Do telewizji nic nie mam, bo to nie internet który może mieć awarie, do cen też nic. Ludzie przyszli i zainstalowali mi modem i ruter w ten sam dzień. Internet faktycznie czasami zamula pod wieczór (zwłaszcza w weekend), ale ogolnie to dobra firma

Eliza

Polecam każdemu z okolic Rakowic :)

Felix

Dobry wybor kanalow w telewizcji :)

Cecylia

Telewizja jest ok Maja duzo kanalow, dekoder z nagrywaniem i pauza, karaoke wbudowane w dekoder Internetu nie mam, bo mam z innej firmy. Ludzie stosunkowo mili i niskie ceny, ale nie dzialaja na calym obszarze krakowa.

Rumpel
@Cecylia

No niestety, może sie rozszerza po krakowie, to moglbym do firmy doprowadzic ich internet

Opinia

Polecam kazdemu kto nie chce przeplacac szczegolnie okolice mistrzejowic, gorki narodowej i witkowic

Jacek

Polecam. Fajny, szybki, tani internet

Irek
@Jacek

Ile masz już internet? 150 mb/s to raczej nie jest szczyt predkosci..

Hej mi podoba sie mozliwosc zmiany ip gdyż czasami przydaje się to na różnych forach czy do obejrzenia filmu bez limitu, ceny ok ale internet wieczorami zwalnia na jakies 2-3 godziny

Olek
@Monika

lepsze to niz reczna zmiana ip

Krzysiek

Polecam branie u nich telewizji bo maja niskie ceny. nie wiem jak ich internet ale telewizja tania i moze spokojnie konkurowac z np upc

Tomasz

Ja jestem zadowolony z ich internetu, dobra prędkość (upload i download), niski ping i dobra przepustowość

Borek
@Tomasz

Nie ma czegoś takiego jak "przepustowość", jest prędkość łącza, coś kolega myli pojęcia

KRK

Podoba mi się pomysł na umowe tylko na 3 miesiące, wynajmuje teraz w Krakowie mieszkanie i internet sie przydaje, ale firmy podpisuja minimalnie na rok, co jest głupotą dlatego plus

Kacperro
@KRK

No to jest uciążliwe jak wynajmujesz mieszkanie na np. pół roku i nie możesz zainstalować sobie internetu, bo umowy są na rok minimalnie

Hugo
@KRK

Zgdadzam sie, ciezko znalezd dostawce na krotki okres

Rewercjusz
@Kacperro

Mankamenty popularnych firm, chca przywiazac klienta na dluzszy okres

Zostaw merytoryczną opinię o City Partner Sp. z o.o. - Kraków

City Partner Sp. z o.o.
  • Abp.szcz.felińskiego 23 lok. 49