Opinie o City Partner Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy City Partner Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Partner Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Partner Sp. z o.o. w Kraków

Tomasz

Smialo moge polecic ta firme. Stosunkowo niskie ceny w pakiecie. Instalacja internetu poszla szybko i sprawnie mimo iz mielismy w mieszkaniu problem z kablami, to obsluga dala sobie rade :)

BohemaWKrakowie
@Tomasz

Też polecam jest git

Powiem tak.. 4 lata temu wzięliśmy tam internet i zawiedliśmy się bardzo. Później przeprowadziliśmy się kilka osiedli obok i po 4 latach znowu zaryzykowaliśmy kupno u nich. Widać, że firma powoli się rozwijała. Teraz wszystko jest super internet i telewizja świetnie działają a instalacja trwała jeden dzień

Jeremiasz
@Andrzej

My mamy u nich tylko telewizję już 3 lata

Wojciech

Chcemy wziąć u nich internet i telewizję, bo podobno dobra firma

Torfercjusz
@Wojciech

Ja mam u nich światłowody i wszystko ładnie śmiga. Internet jest cacy

Weronika

Cenię sobie dobry internet i telewizję z dużą ilością kanałów. Przez dłuższy okres szukałam jakiejś dobrej i taniej firmy dostarczającej neta i telewizję. Pół roku temu znalazłam właśnie reklamę City Partner i ośmieliłam się wziąć umowę na 3 miesiące. Jestem bardzo zadowolona i będę przedłużać umowę ;) 9/10

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie City Partner Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Wojciech

Wyspecjalizowana firma z rewelacyjnymi usługami. Internet, telewizja i telefon oraz umowy na terminy nieokreślone to rewelacyjne rozwiązanie. Bardzo polecam tą firmę

Król Polsatu
@Wojciech

My już mamy u nich internet od 5 lat! Kiedyś to faktycznie cięzko było, często internet mulił i się wyłączał, ale teraz działa bardzo dobrze i płynnie. Ja korzystam z komputera stacjonarnego a żona z laptopa. Ja mam podeście kablowe a żona wi fii

BlueStar99

Polecam firmę City Partner internet zapiernicza w końcu dobry internet mam Moje sugestie dla City Partner Sp. z o.o.: Nie mam po prostu polecam

@BlueStar99

My również ceny są troszkę wysokie za całe pakiety, ale wszystko działa i śmiga. (Ps. "Zapiernicza" to trochę nieładne ujęcie)

Światłowody
@Marta

Citypartnertogówno123

Nikomu nie polecam tego internetu i City partner

Citypartnergórą321
@Citypartnertogówno123

Nie prawda City Partner ma bardzo dobre oferty i działa bez zarzutów

xXRayXx
@Citypartnergórą321

Dokładnie tak net działa, telewizja jest, więc jest git

Gabriela

Dobra ta firma nie ma co, po komantach widać, że się poprawiła przez te lata

AntekAra

mała firma ze skromnym zapleczem ale uslugi i ceny sa bardzo dobre

Peltron
@AntekAra

Podobno ta firma działa tylko w pewnym obrębie krakowa, to prawda?

Edyta

Polecam firmę CityPartner, bardzo miła obsługa :)

@Edyta

Mają szybkie światłowody, Edyto macie tylko internet, czy coś jeszcze?

Julia
@Wojciech

My mamy internet + telewizję i płacimy ok 50 zł miesięcznie, internet chodzi ładnie i szeroki zakres kanałów :)

Milten

Jako pracownik firmy musze przyznać, że mimo nadmiaru roboty jest bardzo fajny nastrój. Dobra organizacja i zabawni ludzie

Danuta

Kupiliśmy tam cały pakiet na próbę na 3 miesiące. Ceny bardzo atrakcyjne, polecamy

Jerx
@Danuta

U na również wszystko działa dobra firma i tyle

Bardzo fajny motyw w telewizji z karaoke! nie wiedzialem ze takie rzeczy są w pakiecie

PajacGracz

Internet śmiga, światłowody. Wszystko pięknie i elegancko. W grach nie ma pingu i wszystko się szybko pobiera. 9/10

Tomasz

Razem z żoną szukaliśmy dobrego partnera w okolicy i na próbę wzięliśmy internet i telefon z City Partner. Nie wiem co wam nie pasuje firma dobra jak jej oferty

@Tomasz

Czyli polecacie? Bo chcę zmienić operatora.

@Anonim

Tak, jak najbardziej. Zresztą możesz sobie sam zobaczyć oferty i zadzwonić https://citypartner.pl/ :)

Iwona

City Partner jest doświadczoną agencją komunikacji wizualnej, zapewniającą innowacyjne rozwiązania w zakresie: reklamy zewnętrznej, aranżacji witryn sklepowych, realizacji kiosków multimedialnych oraz projektowaniu i zabudowie stoisk targowych. W związku z prężnym rozwojem chcą zasilić swój zespół o nowych pracowników. Brzmi ciekawie? Jeśli tak, to odsyłam Was na ich stronę, na które znajdziecie atrakcyjne propozycje pracy: https://city.com.pl/kariera.html Czy znaleźliście pośród tych ofert coś odpowiedniego dla siebie? Czekam na Wasze opinie!

Andrzej Z
@Iwona

Mamy u Was internet i wszystko jest w porządku ;)

Andrzej Z

Mam od nich internet od jakiś 2-3 miesięcy i póki co nie mam żadnych problemów, pozdrawiam.

Dawid

nie polecam

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy jak również internetu od nich. Jeden wielki bałagan. Wyzysk, niemiła atmosfera...a o "umowie" nie wspomnę (jeżeli w ogóle można nazwać to umową). Jeżeli ta firma jeszcze funkcjonuję, to dziwię się jakim cudem.

Iwona

Jak Wam się aktualnie pracuje w firmie? Polecacie tego pracodawcę? Czy atmosfera jest przyjazna między pracownikami? Kto może podzielić się aktualna informacją o City Partner? Są obecnie prowadzone rekrutacje? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o City Partner Sp. z o.o. - Kraków

City Partner Sp. z o.o.
  • Abp.szcz.felińskiego 23 lok. 49