Opinie o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Frigo Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

hhhh

fajna firma

Młodyyy

Wiem o czym mowisz bo byłem w identycznej sytuacji, jednym słowem "zostałem (usunięte przez moderatora)y przez panią (usunięte przez moderatora);] Ten ranking mixów to jedna wielka ściema a kiero (usunięte przez moderatora)to zwykły(usunięte przez moderatora) Pracownicy to banda najgorszych(usunięte przez moderatora)pracowałem tylko miesiąc ale nie żałuje bo było sie z kogo pośmiać :)

pracowalem tu

Paweł co ty pi(usunięte przez moderatora) głupoty bo ty jesteś kierownikiem i nic tam nie robisz i masz dupną wypłatę a inni muszą harować jak woły na 1100 zł zamień się z jedną osobą na miesiąc i zobaczymy czy taki mądry będziesz

pppp

To jest wielkie bagno!!!!!!!

Asystent HR

Rekruter nie przyszedł na rozmowę - czekałam pół godziny i wyszłam.

Brak

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
fuyfufugfgfgf

frigowiec - 2012-10-31 10:59:15 michał - 2012-08-24 11:49:38 w gorszym bałaganie nie robiłem szkoda zdrowia naprawdę (usunięte przez moderatora)ogolnie fatalne warunki pracy i niskie (usunięte przez moderatora)zarobki.. jak nie jestes dupowłazem jak niektorzy a szczegolnie kobiety to nie masz szans... jestem za kolego strzelanje z ucha opanowaly do perfekcj w 101 procentah

frigowiec

michał - 2012-08-24 11:49:38 w gorszym bałaganie nie robiłem szkoda zdrowia naprawdę (usunięte przez moderatora)aogolnie fatalne warunki pracy i niskie w (usunięte przez moderatora)zarobki.. jak nie jestes dupowłazem jak niektorzy a szczegolnie kobiety to nie masz szans...

kil bil

(usunięte przez moderatora)zaczał sie czarny scenariusz poszło tyle ludzi do domu ze szok tylko słowa na swieta was przyjmiemy na 100% i ktos powie ze w porzadku

dgr

jak niema 2 zmiany to (usunięte przez moderatora)masz donosiciela (usunięte przez moderatora)co chce to bede pisał

Spojrzyj w lustro.Piszesz że nie ma II zmiany! Czemu? Wyjaśnij,jeśli to nie tajemnica? :D Ps.To nie czat! Pozdrawiam

**Ps. Kto z was nie zjadł choćby jednego loda w szatni , na mroźni , w wózku czy w kiblu ... ** ..................................................................... Jeszcze nawiązując do tego zdania. Ja nie zjadłem!!! Jeśli jesteś osobą która mnie znała [zakładam że z kadry], wiesz, że takie zachowanie traktowałem [osobiście] jako kradzież.Myślę, że znalazłoby się kilka osób które tak samo podchodzą do życia. Nie trzeba być ideałem aby postępować właściwie.

świety piotr

co ty piszesz 1500 na reke o czym piszecie ludzie dostaliscie stare ubrania po kimś z syfem i sfierzbem i mówicie ze super paweł (usunięte przez moderatora)byłes i (usunięte przez moderatora) widziałes ludzie niestac ich na buty aby kupic i daja stare po kims z grzybem gratis (usunięte przez moderatora)

Przerażają mnie w/w treści.Dorośli ludzie,pewnie wszyscy chrześcijanie, a zachowujecie się jak średniowieczna ciemnota.Tylko współczuć.Ogarnijcie swoje wypowiedzi.Czy nie chodziliście do szkoły? Ja wiem, że kultura przychodzi z wiekiem, ale moglibyście chociaż udawać że ją macie - na tym forum. Ps. Do szydercy: 1500 zł dziś mało gdzie zarabia się na rękę!

ktoś

Witam myślałam że jużw życiu nic mnie nie jest w stanie zaskoczyć ale jak czytam to co jest tu napisane to zatsanawiam się czy ludzie co to napisali to zatamnowili się co piszą .Jak tak zazdrośćcie im stanowisk to proszę bardzo możecie przecież startować na stanowisko kierownika lub brygadzisty .Zobaczucie jak to jest fajnie dostawać opierdziel za wszystkich i wszystko.

flip

ladowacz - 2012-08-31 17:15:31 ogolnie zla praca , ale costrzeba robic!!! praca dla małpy najlepiej za darmo

ladowacz

ogolnie zla praca , ale costrzeba robic!!!

wózkowy

W wiezieniu - spędzasz większość czasu w celi 3 na 4 metry. W pracy - spędzasz większość czasu w mrożni -27. W wiezieniu - dostajesz trzy posiłki dziennie. W pracy - masz przerwy 3 i w dodatku (usunięte przez moderatora) posiłek W wiezieniu - w zamian za dobre zachowanie masz dodatkowy czas wolny. W pracy - za dobre zachowanie dostajesz dodatkowa robotę. W wiezieniu - strażnik otwiera i zamyka ci drzwi. W pracy - sam sobie zamykasz i otwierasz drzwi. W wiezieniu - możesz oglądać telewizję i grać w gry video. W pracy - za oglądanie telewizji i za gry możesz wylecieć. W wiezieniu - masz własną ubikację. W pracy - musisz korzystać z jednej z innymi. W wiezieniu - może Cię odwiedzać rodzina i przyjaciele. W pracy - nie wolno Ci z nimi rozmawiać. W wiezieniu - wszystkie twoje potrzeby są opłacane przez podatników. W pracy - musisz opłacać wszystkie koszty związane z twoja pracą, a w dodatku z twoich podatków utrzymuje się więźniów. W wiezieniu - spędzasz większość czasu wyglądając zza krat na Świat i myśląc, jak się stąd wydostać. W pracy - spędzasz większość czasu wyglądając zza krat na Świat i myśląc, jak się stad wydostać. W wiezieniu - możesz do woli czytać zabawne e-maile. W pracy - jak Cię na tym złapią, możesz pożałować. W wiezieniu - strażnicy są często sadystami. W pracy - mówi się na nich: kierownicy.

Homo homini lupus [czł.czł.wilkiem]. Ominę łukiem komentarz do w.w opinii.W skrócie powiem, że trudno impertynencją i inwektywami zaspokoić własne bolączki. Obrażanie innych to \"stała\" w tym kraju. Postanowiłem napisać, bo doszły mnie \"wieści\", że użytkownik \"oszukany\" to ja.Nic bardziej błędnego. Pracowałem w Frigo w Radomsku 4 tygodnie.Moje relacje z kadrą zmiany były jak najbardziej wzorowe, co może potwierdzić cała zmiana i kadra.Z natury zawsze staram się nie wchodzić przełożonym w drogę i dwa razy nie popełniam tych samych błędów.Pracowałem jako mixowy przez 18 dni, i przez ostatnie 7 dni nie popełniałem błędów. Pamiętam, że mix 100 pozycji wykonywałem [pod koniec] w 45 min [taki rozłożony na kilka regałów]. Miałem bardzo dobre relację z współpracownikami. Nie mam żadnych zastrzeżeń do kierownika Pawła, ponieważ szanowałem go tak samo jak Agnieszkę, Tomka czy Gabryśkę, i nigdy nie kwestionowałem poleceń kadry - przecież o to chodzi w pracy.Moje relację z nimi były spoko, i dałem nigdy powodu aby mogli powiedzieć coś złego o mnie. W mojej opinii powiem że dopóki pracowałem jako \"mixowy\"[tylko na tej posadzie], byłem zadowolony ze swojej pracy.Umowa się skończyła i tyle, Kierownik był z deka zaskoczony tym że mi nie przedłużono jej i czułem w naszej rozmowie jego konsternacje.Ale trudno.Trzeba żyć dalej.Schudłem 20 kg :) Pozdrowienia dla wszystkich moich znajomych i przyjaciół z II zmiany! Paweł PS. \"Tyl­ko osobnik niemądry, brak kul­tu­ry wy­powiada­nia się i sza­cun­ku wobec innych uza­sad­ni wol­nością słowa.\"

michał

w gorszym bałaganie nie robiłem szkoda zdrowia (usunięte przez administratora)

Still

Tak to wszystko czytam i tylko jedno stwierdzenie nasuwa mi się na myśl określające większość wypowiadających się tutaj , (usunięte przez administratora) . Możemy im tylko współczuć bo na ratunek już jest za późno  .

Witam. Do użytkownika Cyrcow: tak właśnie mówiłem, że 200 zł jest premia za niechorowanie, jednakże ustala to Frigo. Proszę zapoznać się z regulaminem Frigo, to będzie Pan wiedział, jakie są zasady przyznawania tejże premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Frigo Logistics Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frigo Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frigo Logistics Sp. z o.o.