Opinie o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Frigo Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Kasiapopiolek

W Radomsku jedna z miksowych na zmianie P.J pakuje się do łóżka żonaty facetom. Najprawdopodobniej najmłodsza ze zmiany. Nie ma skrupułów. Kobiety uważajcie na swoich mężów i chłopaków. Ona posunie sie do wszystkiego.

kitka poddebicka

Za to w Radomsku ciekawa historia, kierownik zmiany sprzedaje pracownikom mięso niewiadomego pochodzenia. Można oczywiście nie kupować od niego, ale taki ktoś może mieć wtedy gorzej od tego co kupuje. Brygadzistki nawet kupują to mięso od niego. Jak ktoś się boi włośnicy to może dać to mięso ukraincom, oni zawsze tacy głodni, nie będą tyle jeść regałach i w kiblu.

neo

Hej, kuzyn masz racje, pracowałam w Żninie kilka miesięcy, gonią jakby porządną kase można było zarobić a nie najniższą krajwa i to z łachą.

kuzyn

Odradzam, mam kuzyna który robi we frigo w Żninie. Z tego co opowiada to harujesz jak głupi a kierownicy tylko siedzą i w nosie dłubią i ważniaków strugają. Nie ma szacunku dla ludzi i ich pracy, wykorzystają i wyrzucą.

Asystent HR

Rekruter nie przyszedł na rozmowę - czekałam pół godziny i wyszłam.

Brak

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
alex

Jowita Ty sie tylko do łopaty chyba nadajesz nie umiesz czytac ze zrozumieniem? kolega jego pracował na stanowisku kierowcy. Wracaj skonczyc podstawówkę.

chłodnia kat C

Mam kolege który jezdził we frigo solowka. Odradzam ta prace kazdemu, lepiej juz isc na zakład zarobisz troche mniej i zyjesz jak normalny człolwiek. Jazda na dwie tarczki, po 15 i wiecej godzin na dobe, auta stare wraki płaci 30gr z km a km w miesiacu nie wiele 7000-8000km jezdzisz po jangorszych firmach w kraju typu tesco, biedronka. Gosc jest z Blachowni i cały czas szuka kierowców jak nie w gazecie radomszczanskiej to w UP a ostatnio nawet w internecie dzis ogłosil sie na lento.pl

Rafson

Powodzenia zatem. Życzę Ci, byś się nie rozczarował po kilku tygodniach pracy.

Rafson

Lepiej omijać tę firmę z daleka, szkoda na nią fatygi. Możesz chcieć dać z siebie dużo, ale po co - ktoś obok uzna to za zagrożenie dla siebie i swojej mizernej roboty i będzie ci robił wokół pióra. We Frigo po prostu lepiej nie będzie, bo góra wydaje się tego nie chcieć.

pogromca

Ludzie dzis tak wielkie swieto a jednak sie sprawdza ze jest ktos ubrany i wyglada jak stroz w Boze Ciało hmhmhmhmhm

XXX

SPROSTOWANIE i PRZEPROSINY DLA FIRMY Frigo a przede wszystkim chciała bym przeprosić panią Łukomska za niepotrzebne wypisanie pod jej nazwiskiem i narazenie godnosci .Pracowałam w tej firmie tym razem krótki okres i byłam bardzo zadowolona z tej pracy ,pani ŁUKOMSKA jest osoba która pomaga w znalezieniu tam pracy,żadnych zastrzeżeń nie mam dla pani Łukomskiej jak i dla firmy Frigoo.Pod wpływem złosci dałam złą opinie bardzo jeszcze raz przepraszam za mą opinie którą wystawiłam .

cypis

Jest nam dobrze pracujemy i gnebimy ludzi ukraina robi na nasze premie i ok jest a my bez szkoly to znaczy ja lysy burak i pigi czyli Anetka jak zawsze swoje

pracowałam jak dziki osioł soboty niedziele i święta i sama nie miałam życia prywatnego po nie wasz firma była naj warzniejsza łysy wyrzywa sie na pracownikach jeśli mu ktoś mu nie pasuje to gnębi aneta tak samo tylko podlizusy majom tam dobrze i kable

beta

ludzie powiem tak to sa prostaki bez szkoly bez znajomosci jezyka angielskjego dali im pare groszy wiecej niz wam i jest tak jak jest czy to lysy burak czy anetka smieszna swinka pigi zero i tyle

tyo

Tak to jest jak fiona i szrek wezma slub nie uklada sie zycie

grom

A mogły ktoś podpowiedzieć jak tam mają kierowcy ciężarówek? Jak pracują? Dalekie trasy? Jest swój samochód?

nowy

oj to prawda ale lep to on ma ale wielki spodek w Katowicach ale w srodku pusty

tytyty

to prawda ale juz sie na nim poznali ludzie on tam juz nie bedzie moze bedzie sprzedawal piwo po znajomosci

pogromca

czytaj to lysy czytaj cypis bo ludzie juz maja cie dosyc

lol

Jak na mój gust banda konfidentów i lizusów jak będziesz miał swoje zdanie i powiesz je na głos możesz pakowacz walizki bo nie lubią słyszeć prawdy prosto w twarz a co do kierownictwa to już szkoda słów bo dowodzą ludzie bez znajomości angielskiego a sami maja polewe z ciebie jak nie znasz ale...

gabi

Ja w takiej firmie jeszcze nie pracowałam jaki socjal dają

you
@gabi

Pająk już nie robi Woldan wszystko już olał 2 dziewczyny już nie robią zmiana się sypie ale cóż już niedługo kierownicy i calutka góra zostaną sami...bo widzą Cię gdy są załadunki i mixy do roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Frigo Logistics Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frigo Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frigo Logistics Sp. z o.o.