Opinie o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Frigo Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Szczery Do Bólu

Część 2: Jeśli chodzi o zatrudnianie ludzi z Ukrainy.... Nie mam nic przeciwko bo są niektórzy spoko tylko szkoda że nie umieją gadać po Polsku. Traktowani są jak święte krowy i nikt palcem nie kiwnie jak jakiś wspina się po belkach magazynu i rzuca kartonami z wysoka coś koło 4 metrów "karton 2-4kilo"... Robią wiele szkód np walnie w belkę nośną grożąc zawaleniem.. Niszczenie sprzętu np walnięcie w drzwi od bramy i uszkadzanie rączek od baterii. Co najśmieszniejsze powiedziano nam że jedna rączka fabryczna jest liczona 140 zł sztuka. Spisałem rodzaj baterii i sprawdziłem.. Oryginalna kosztuje 54zł sztuka. Serwis przyjedzie "naprawią" coś potem to nie działa. A komu zabierają z "premii" Zwykłym robolom ale wielkie Pany nie ponoszą strat bo gdyby ponosili to by działali coś w tym kierunku. Zgłaszałem Panu(usunięte przez administratora) że Ukrainiec źle baterie podłączył to powiedział "Zajęty teraz jestem" po jakichś 2 godzinach darł pape że jakiś kretyn baterię podłączył źle i dym czuć i oberwało się robolom. Zgłosisz coś na Ukraińca to dostaniesz ochrzan! Był jeden taki cwaniak co został mu ostatni dzień to robił wszystko źle i na złość a potem zaczął wyzywać jedną dziewczynę to ta się odgryzła i nazwał ją rasistką po czym wygiął belkę i poszedł do domu i wrócił do Ukrainy. A komu potrącili za zniszczenia? ROBOLOM! Mam nadzieję że kiedyś ktoś z Uwagi się zgłosi jakiś reporter ale najlepiej jakiś nikłej postury i żeby trafił na zmianę Pana(usunięte przez administratora)wtedy było by wesoło! Szkoda że ludzie nie chcą się zjednoczyć i powiedzieć w końcu dość! Wystarczy by 4 wózkowych z każdej zmiany powiedziało strajk to byli by osrani! Jeśli jedna zmiana się zgada to jeszcze zostają 2 kolejne i w tym jest problem. Dlaczego jest taka wielka rotacja w tej firmie? Bo jak widzą że ktoś się dogaduje z innymi i robią się dobre relacje to trzeba kilku wywalić na inne zmiany albo wywalić całkowicie z pracy pod pretekstem. Odnośnie umowy o pracę... Nie wiem ile razy mogą przedłużać ofertę prace ale są tam ludzie co robią parę lat i nadal nie mają stałego zatrudnienia. Dostają 4 razy przedłużenie na 3 miesiące a potem tak na pół roku rok ale nie na stałe. Na inne temat. Jedzenie tam dają nawet spoko bo przysługuje ciepły posiłek lecz nie zawsze tam tak jest. Jak była jakaś chryja że jedzenie było przypalone to zawsze zamawiali drożdżówki czasem były stare! Ogólnie było by super gdyby Japończycy zrobili zebranie tylko do pracowników by szczerze porozmawiać z pracownikami bez jakichkolwiek konsekwencji. Wtedy by pobledli a wielkich Panów by wywalili szybciej niż stary towar. A nie bo tam wszystko ma swój recykling dlatego nie kupię bułek z marketu bo wiem że latały po podłodze i nie tylko ^ ^ Co by mogli zmienić w tej firmie? (usunięte przez administratora) Naprawić dach bo z tego co wiem od początku jest dziurawy i ciecze woda jak pada i kapie na sprzęt + ludzi a potem biega taki Pan(usunięte przez administratora) i wyzywa na cały regulator że ślisko jest i że ma to owijarkowy skuwać... Można tak jak poluzuje się folię i kuje się w między czasie lecz kierownik przychodzi i tak ściąga folię "za mocno" że trzeba przy tym stać bo inaczej to rozrywa to kartony lub rozwala całego mixa. Miałem raz tak że przyszedł skręcił folię że rozwaliło mixa i kartony.... A on po prostu zrobił 180 stopni i poszedł! I koniec :) No i zmienić coś na stróżówce. Bo przyszedł pracownik podpity a ci go wpuścili na zakład i kazali mu siedzieć na stołówce "zalecenie kierownika" by zrobić mu kolejne badanie za 30 min. Kierownik i kierownik zmiany o tym wiedzieli bo zostali poinformowani. Pracownik niestety miał to gdzieś i poszedł na zakład i jeździł wózkiem. Na szczęście nie było żadnego wypadku ale to pokazuje ignorancję tych z góry. Gdyby coś było to by się wyparli tak jak było z jedną mixową. Przepracowała 3 godziny i poszła do lekarza i ten napisał jej zwolnienie z dnia obecnego. Czyli powinna mieć zapłacone za 3 godziny nadgodzin ale dostała ofertę że będzie mogła iść 3 godziny wcześniej. Po tym jak poinformowała 3 dni wcześniej że danego dnia chce iść do domu to się zgodzili. Potem Pan (usunięte przez administratora)przełożył jej to na następny dzień. Potem na jeszcze raz przełożył i kiedy się postawiła to on powiedział że nie pamięta że ona tamtego dnia pracowała 3 godziny i nie należy się jej nic. Dla nie wiedzących że jeśli chce się wyjść w czasie zmiany trzeba mieć przepustkę podpisana przez szefa zmiany lub kierownika. Gdy ta powiedziała że zadzwoni do kierownika to Pan(usunięte przez administratora) wymiękł i szybciutko się zgodził. Pod koniec "kariery" w firmie wymyślano mi zadania. Na kolanach zamiatać i wymiatać śmieci zamiast owijać co było moją funkcją a na owijarkę dano kogoś innego. Kierownik tak pięknie gada o poświęceniu dla firmy a kiedy jest wiele roboty to łazi i nic nie robi. Największe jaja są jak jest jakiś mecz albo coś. Wtedy nikogo z kierownictwa nie zobaczysz bo oglądają meczyk w pracy a tobie liczą minuty przerwy. KONIEC :)

EL Quattro
@Szczery Do Bólu

W Radomsku w 2015 też nie było lepiej.

Frigo Logistics Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Doradca Personalny. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

@Pracodawca

Witam czy jest u was możliwość umowy lojalnościowej? Że byście mi prawo jazdy na c+e zrobili

Mońka Nowy wpis

Co może być powodem, że dalej jest wolne to stanowisko dla specjalisty ds. administracyjno-technicznych? Parę dni temu wznowiono ofertę o której tu pisaliście. Czy trudno przejść proces? zastanawiam się jak elastyczne godziny pracy mogą występować skoro można zatrudnić się jako student

Pola Nowy wpis

Ktoś już pytał jeszcze w lutym o to co się dzieje na dziale na którym pracuje młodszy specjalista ds. administracyjno-technicznych. Mnie też teraz to zastanawia, ponieważ zauważyłam, że wczoraj dodano ofertę. to rotacja czy po prostu więcej osób tam potrzeba?

Pracownik Nowy wpis
@Pola

Stanowisko Młodszego specjalisty ds. administracyjno-technicznych nie zostało jeszcze obsadzone. Mamy jeden wolny etat.

mieszane uczucia

Witam, byłam ostatnio na rozmowie o pracę na stanowisko do działu HR (umowa na zastępstwo). Ogólnie mam negatywne odczucia tzn. brak pracy zdalnej, ogłoszenie o pracę nie pokrywa się z tym co mówiła Pani (usunięte przez administratora)na rozmowie rekrutacyjnej. Mało tego nie potrafiła określić zakresu obowiązków, bo tak naprawdę miałabym robić wszystko i nic. Trochę się zawiodłam, ponieważ uważałam, że taka firma uważa pracę zdalną za normalność. Plus (usunięte przez administratora)która rekrutuje powinna być przygotowana czego oczekuje od pracownika, którego zatrudni w swoim dziale.

@mieszane uczucia

A jak dopytam o te obowiązki, które były powiedziane, to jesteś w stanie je przytoczyć tak z ciekawości? Też ta cała praca zdalna mnie zastanawia, jaki był kontrargument? Z jakich przyczyn nie preferują tego rodzaju współpracy?

dział personalny
@mieszane uczucia

Szanowna Pani, odnosząc się do Pani wypowiedzi chcemy jeszcze raz podkreślić, że praca w dziale personalnym wymaga, tego aby dział był otwarty dla pracowników naszej firmy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00. Charakter pracy nie pozwala nam w dłuższej perspektywie na pracę na 1/2, 3/4 etatu lub pracę zdalną o czym mówiliśmy szczegółowo podczas rozmowy. Jeżeli w trakcie godzinnej rozmowy rekrutacyjnej czuła Pani, że przedstawiony zakres obowiązków jest niejasny, to nic nie stało na przeszkodzie, aby zadać nam pytania, które zawsze są mile widziane w trakcie rekrutacji. Pragniemy przypomnieć, że po przedstawieniu naszych oczekiwań stwierdziła Pani, że jeżeli szukamy osoby w pełni dyspozycyjnej (praca stacjonarna na pełen etat), to nie jest Pani właściwą osobą na to stanowisko i ostatecznie doszliśmy do tego samego wniosku. Pozdrawiamy i życzymy znalezienia pracy, która będzie Panią w pełni satysfakcjonowała.

Los Prawdos
@mieszane uczucia

Zgadzam się z Twoim wpisem. Brak słów na tą firmę, która chce wykorzystać pracownika najlepiej żeby pracował za darmo. Kierowniczki rekrutujące są tylko kierowniczkami z nazwy, które dużo obiecują a w rzeczywistości wygląda to całkiem inaczej.. wyzysk pracowników, nie płacą w ogóle nadgodzin. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Nie polecam pakować się w to (usunięte przez administratora)

@Los Prawdos

Nie wiem jak konkretnie z tym jest, posty na temat kierownictwa są tu dość dawne. Ale powiesz mi przy tym jaki na papierze może tu być zakres obowiązków na tym stanowisku? W rzeczywistości jakie zadania są do wykonania? I co z jakąkolwiek opcja na awans na bieżący okres? O nim też pisali lata temu

Los Prawdos
@Renata

O awansie możesz zapomnieć, skończy się macierzyński i pożegnają się z Tobą. Nie polecam pracy w żadnym dziale tej firmy. Zakres obowiązków : RÓB WSZYSTKO I SIEDZ CICHO, A JAK COŚ SIĘ NIE PODOBA TO DOWIDZENIA

@Pracodawca Nowy wpis

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Frigo Logistics Sp. z o.o.? 20 lutego na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Koordynator Zespołu. Ktoś z Was aplikował?

Asystent HR

Rekruter nie przyszedł na rozmowę - czekałam pół godziny i wyszłam.

Brak

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

#Magazynier

Nie polecam za żadne skarby świata. Wytrzymałem lekko rok. Komunikacja w firmie i opieka nad pracownikiem jest na żenująco niskim poziomie...

Ja akurat sekretarką nie chcę być, teraz to nie wiem na ile ta najnowsza opinia o tym stanowisku by mnie dotyczyła tak w praktyce? Ja chce iść na młodszego specjalistę ds. administracyjno-technicznych. Coś więcej wiecie o tej pracy? co się dzieje na dziale? zarobki to minimalna i później się zobaczy czy może od razu coś więcej?

Może informatyk ma w porządku warunki pracy? są dwie oferty na to stanowisko na dwa miasta, mnie jedna oczywiście interesuje. napisano jakiś czas temu, że zostaną tu tylko osoby, którym mało co do emerytury brakuje. czy na dziale IT moglibyście się z tym zgodzić czy może tam inna atmosfera występuje? I średnia wieku? :D

Wanda

Czemu wątek tak ucichł? :) Czytam że narzekaliście na premie, faktycznie podwyżki były po zawrotne 50 zł? Zmieniło się coś teraz? Mam nadzieję że tak

k
@Wanda

Nikogo nie obrażając odpowiem że podwyżki są od 2 lat wręcz żałosne... Jak tak dalej pójdzie niedługo większość będzie zarabiać najniższa krajową bo podwyżki są niższe niż wzrasta płaca minimalna. W opinii wielu pracowników każdy boi się co będzie z nowym rokiem i jaka będzie podwyżka bo jak taka jak w poprzednich latach to byłoby już to poniżenie pracowników i ludzie będą mieć problem by przy tej inflacji godnie żyć.

Helena
@k

A czy wiąże się to z jakimiś decyzjami o odejściu z firmy? Robił tak już ktoś w tym roku?

A bo ja wiem
@Helena

Kadra zarządzająca pomogła podjąć takie decyzje w tym roku, jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości to rozwiązali je za taką osobę.

Była
@k

Zostaną tylko pracownicy którym brakuje kat do emerytury no i asy dwa tygodnie na L4 dwa w robocie i jeszcze się uważają za nie zastąpionych niestety młodym nie chce się pracować to ściemniaj ile można . I właśnie frigo to jest idealne miejsce dla nich. A osoby pracujące wolą plotki niż pracę. Najgorsze osoby przyjęte po znajomości bo nic nie robią a jeszcze donoszą

@kandydat

Czy ktoś mógłby wyrazić opinię na temat pracy w księgowości? Ostatnio wpadła oferta na stanowisko księgowej/księgowego i chciałbym wiedzieć jaka panuje tam atmosfera i jakich zarobków można się spodziewać.

Była pracownica
@@kandydat

Nie polecam w ogóle pracy we Frigo. Praca z samymi kobietami, fałszywe osoby, nerwowa atmosfera od samego początku. Dotyczy się to nie tylko księgowości, ale również pozostałych działów. Zniszczą psychicznie i sprowadzą osobę do zerowego poczucia własnej wartości. Zarabia się trochę więcej niż najniższa, absolutnie odradzam pracy we Frigo, wszędzie ale nie tam!

Była
@@kandydat

W księgowości jak w każdym innym dziale jak za dużo się starsz i masz wiedzę to długo nie popracujesz

Działem technicznym w jakiej atmosferze teraz się koordynuje? Jest jeszcze parę dni do wygaśnięcia oferty, a widzę po tych dawniejszych opiniach, że pisali chyba o słabszej atmosferze. Przyda mi się także informacja dotycząca zarobków, bo nie wiem czy aplikować, a mam już mało czasu. Może ktoś w ogóle polecić?

Zarobki beznadziejne po kilku latach pracy podwyżka o 100zl dodatek za pranie to 50 zł miesięcznie nie wspominając o innych psełdo premiach.

Czy w Frigo Logistics Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Automatyk?

Renata

Pan na forum zainteresował się praca w księgowości a z tego co widzę poszukiwany jest teraz Asystent Spedytora Międzynarodowego przy czym nie podano oferowanej stawki. Poda ktoś widełki? Jak oceniacie prace na tym stanowisku i z czego wynikają nabory? Ktoś pisał kiedyś, że awansy podobno nie są możliwe. Na tym stanowisku też tak jest?

@Renata

Dzień dobry. Nie mamy z góry ustalonej stawki dla Asystenta. Staramy się poznać oczekiwania kandydatów i do niej dostosować. Obecnie mocno rozwijamy transport międzynarodowy, stąd potrzeba zatrudnienia osoby do pomocy dla spedytora. Co do awansu, możliwości są zawsze. Ważne, aby pracownik się sprawdzał.

Witam, ostatnio wpadła mi oferta pracy na stanowisku w dziale księgowości jako stażysta. Z racji, że na okres wakacyjny poszukuje jakiegoś miejsca by poszerzyć swoje doświadczenie w zdobywaniu zawodu ale również by dorobić. Poczytałam różne opinie o zakładzie pracy i nadal mam dwojakie przeczucia. Co myślicie o tym, czy to co znajduje się w ofercie, czyli zarobki, obowiązki są faktyczne? Czy firma nadaje się na zdobywania doświadczenia? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam!

Frigo Logistics Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Spedytor. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Mortimer

Rekrutacji? Miałem "przyjemność" tam pracować. Bez powodu nie szukają ciągle spedytorów, bo nikt nie jest w stanie tam wytrzymać. Atmosfera w dziale jest tragiczna.Nie mówię oczywiście o młodej kadrze. Niestety dopóki Starszy spedytor krajowy się nie zmieni to nigdy nie będzie tam dobrze.

Beata
@Mortimer

A czemu niby sądzisz, że taki jest powód? Mi się wydaje, że to teraz normalne, że ludzie zmieniają pracę. A poza atmosferą wszystko ok? Jak zarobki? O tym nic nie mówisz. A też jest ważne chyba?

Mortimer
@Beata

Owszem to normalne ale nie w takim tempie jak w tym dziale. Dostaniesz minimalnie więcej niż najniższa krajowa i jesteś 24h na dobę pod telefonem.

Jak wygląda praca Administratora Magazynu ? Jakie zarobki ? Opinie?

A bo ja wiem
@Kandydat

Żeby nie używać brzydkich słów to ujmę to tak, żałosna. Dziękuję za uwagę.

@A bo ja wiem

No i dobrze, ważne żeby konstruktywnie ocenić, bo co te brzydkie słowa. ;) Ale skoro znasz temat to możesz podać szczegóły?

Frigo Logistics
@Szczery Do Bólu

Chcielibyśmy podkreślić, że Firma Frigo Logistics jest otwarta na wszelkie sugestie i problemy naszych Pracowników. Przekazujemy tą informację już podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz procesu adaptacji Pracowników. Każdy Pracownik może zwrócić się do swojego Przełożonego, Pracowników Działu Personalnego, a nawet w sposób anonimowy wypowiedzieć się w danej kwestii- poprzez złożenie pisma do zamieszczonej w ogólnodostępnym miejscu skrzynki „skarg i wniosków”. Szanujemy każdego Pracownika w naszej Firmie. Jedną z naszych wartości jest równość i poszanowanie Pracowników. Zapewniamy, że reagujemy na każde wnoszone uwagi. Bardzo ważne dla nas jest zadowolenie naszych pracowników. Chcielibyśmy również zachęcić Pana, jak i innych Pracowników naszej Firmy do odwagi w swobodnym wypowiadaniu się i zgłaszaniu swoich uwag wprost lub w sposób anonimowy poprzez zostawienie swoich uwag w miejscu do tego przeznaczonym – „skrzynce skarg i wniosków”, a także poprzez kontakt z działającą Radą Pracowniczą. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w rozwiązaniu problemów. Panie „Szczery Do Bólu” zapraszam do bezpośredniej rozmowy z nami. Dopełnimy wszelkich starań, aby wyjaśnić i przeanalizować poszczególne tematy/punkty. Serdecznie pozdrawiamy.

Szczery do bólu
@Frigo Logistics

Już tam nie pracuje dlatego że "odważnie i swobodnie wypowiadałem się o uwagach które miałem" O równości w waszej firmie nie będę się wypowiadał bo to śmiech na sali. Chciałbym się dowiedzieć kto pisze te brednie bo na pewno nikt kto pracuje w magazynie bo to tam największe patologie się dzieją. Ja powiedziałem jak jest a reszta ludzi się nie wypowie bo nie ma tam solidarności! Gdy ludzie zaczynają się dogadywać następuje rotacja. Wywalają pracowników lub mieszają ich między zmianami by nie było wspólnoty. Nawet jak anonimowo złoży ktoś podanie to i tak po czasie wyjdzie kto to! Wiem bo tam pracowałem i widziałem :) Potem wyśledzą kto to i się zajmą tą osobą na swoje sposoby... Praca była by tam fajna gdyby pozbyć się niektórych jednostek dowodzących a zwłaszcza tej która znęca się psychicznie ale i tak każdy ma to gdzieś bo martwią się o swoje posady. Wiecie bardzo dobrze o kogo chodzi bo imię zostało usunięte przez moderatora co jest śmieszne bo nie napisałem nazwiska. Ps: Pracownicy mają większe prawa niż zwykli pracownicy bo macie dzięki nim dotacje :) I nie mam tu nic przeciwko nim tylko pokazuje to że nie ma tam równości.

Mikołaj
@Szczery do bólu

Czy rzeczywiście wśród pracowników magazynowych zatrudnionych w firmie Frigo Logistics panuje aż tak duża rotacja? Jeżeli tak jest, to zastanawia mnie, czy na tym stanowisku można spotkać osoby, które mają dłuższy staż pracy związany z tym miejscem? Kto jest odpowiedzialny za nauczenie nowych pracowników tego, aby poprawnie wykonywali swoje obowiązki? Chciałbym nieco bliżej dowiedzieć się, jak wygląda praca magazyniera w przypadku tego miejsca pracy.

@Mikołaj

Nauczać cię będzie ktoś kto pracuje tam co najmniej 6 miesięcy. Szczerze różnie to bywa ale i tak nauczą cię nie do końca. Co do pracy tam NIE POLECAM! Dostaniesz bajerę że premia i ciepły posiłek + przerwy ale pomyśl. Dostaniesz rozwalone ciuchy i obuwie a jak będziesz chciał nowe to i tak dostaniesz "nowe" po kimś. Ja kiedy tam zaczynałem dostałem kurtkę o 4 rozmiary za wielką bo nie było jeszcze kurtki na mnie bo musieli "zamówić"! Prawdopodobnie zwolnić kogoś kto ma mój rozmiar bo dostałem kurtkę z dziurawymi kieszeniami... Kazali mi na własny koszt to szyć o i jak wypierzesz to dostaniesz 10 zł miesięcznie a i tak buczą że ubranie brudne i nakazują na pranie co 2 tygodnie. Przerwy spoko ale zależy na jaką zmianę trafisz! Jak na Pana M to wtedy będzie ci liczył każdą sekundę i kazał przychodzić przed czasem bo równo z zegarem to źle! Jedzenie dobre ale nie zawsze! A mianowicie jak będzie przypalone albo coś to dostaniecie drożdżówki... Czasami stare! Tak mówię tak bo mi się to przytrafiło! SKRACAJĄC WSZYSTKO DO JEDNEGO ZDANIA! Nie polecam tam robić jak masz pracować i ciągle być chorym + zarabiać najniższą krajową + 1% premii czyli jakieś 70 zł. Zarabia tam dobrze kierownik który chodzi i pokazuje paluszkiem a czasem przeszkadza jak na tych reklamach co teraz są ^^ A i tak oni dostają NOWE ciuszki najnowszej generacji by im ciepło było :) A ty zapieprzaj jak dziad...

@Szczery do bólu

Ps: Pracownicy Z UKRAINY mają większe prawa niż zwykli pracownicy bo macie dzięki nim dotacje :) I nie mam tu nic przeciwko nim tylko pokazuje to że nie ma tam równości. Nie wiem dlaczego ale ten fragment zaginął ^^ Tak! Jak ktoś mi nie wieży poszperajcie w internecie :) Polacy to pracownicy 2 kategorii...

Mikołaj
@Szczery Do Bólu

Dziękuję za odpowiedź i rozjaśnienie tej kwestii. Zakładając, że jest pracownik z Polski, który chciałby rozwijać się zawodowo i zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej w tym miejscu pracy, to czy może on liczyć na to, iż jego praca i zaangażowanie zostanie docenione przez pracodawcę? Znasz przypadki, gdzie zatrudniony pracownik awansował na wyższe stanowisko? Mam nadzieję, że wypowiesz się na ten temat, gdyż Twoja pomoc jest nieoceniona dla każdego z nas.

@Mikołaj

Jasne nie ma sprawy! "Awansować" możesz w każdej chwili tylko prawda jest taka że czegoś takiego jak awans tam nie ma. Jesteś zatrudniony i tyle! Dokładnie mogą cię zatrudnić na szczególne stanowisko np "Człowiek od palet" na które ja dostałem propozycję a potem gdy przyszedłem robiłem co innego. Jednym słowem zostałem (usunięte przez administratora)! Jeśli chodzi o prace tam to jeśli masz papier na wózki widłowe to będziesz robił tam wszystko. Zależy od dnia kto co będzie ci kazał robić a szczeble kariery to pic! Dokładnie tak.... Jesteś pracownikiem i z dnia na dzień mogą cię rzucić na owijarkę, wywożący, załadunkowy lub wysoki skład. Od czasu do czasu będą cię wysyłać na mixy ale to zajęcie tylko dla kobiet oprócz ukraińców no i na pewno będziesz robił mixy do puki nie wymyślą gdzie by cię dać. Zarobki są prawie takie same na każdym z wymienionych stanowisk. Różnica może być w 50zł to zależy kto ile w danym miesiącu zrobił. Jeśli liczysz na prawdziwy awans to jedynie jak zostaniesz zastępcą szefa zmiany lub samym szefem zmiany bo na stanowisko kierownika nie ma co liczyć bo on będzie do emerytury a potem zajmie to stanowisko ktoś kto tam długo pracuje. W mojej opinii lepiej omijać to miejsce bo ja się przejechałem i to jest prawdziwa opinia osoby która tam pracowała i miała dużo czasu na wywiad środowiskowy pomiędzy wszystkimi zmianami :) Szefostwo tam jest oburzone tym że ktoś taki jak ja powiedział jak jest ale jak widać zamiatają wszystko pod dywanik by całe to show się kręciło...

hellboy
@Frigo Logistics

Ha ha ha ;) większych bzdur już dawno nie czytałem tekst "Firma Frigo Logistics jest otwarta na wszelkie sugestie i problemy naszych Pracowników"

hellboy
@Frigo Logistics

Dawno żaden tekst mnie tak nie rozbawił, jak ten "Chcielibyśmy podkreślić, że Firma Frigo Logistics jest otwarta na wszelkie sugestie i problemy naszych Pracowników." Kolejny karierowicz spuszczony ze smyczy przez dyrektora, aby bronić dobrego imienia "Firmy" pisze te teksty, jestem pewien. Najlepszy jednak jest ten tekst "Bardzo ważne dla nas jest zadowolenie naszych pracowników." Pracownicy są marnie opłacani, potrącane mają premie, kierownik (tzw oczywiście, gdyż nim, nie jest, bo to kukiełka dyrektora) nie potrafi nawet pochwalić za dobrze wykonaną pracę!!! Ludzie z dala od frigo logistics (piszę z małych liter, gdyż nie szanuję tej firmy) Żnin.

@hellboy

Jak długo tam pracowałeś? Bo ja nie długo zwłaszcza dla tego że byłem logicznie myślący i za bardzo przekonałem się że są otwarci na propozycje... Ich logika "Masz robić i się zgadzać jak nie to won"! Nie wiem na jakiej zmianie tam robiłeś ale nie wiem czy nie natrafiłeś na takiego pana co jest szefem zmiany i ma na imię M.a.c.i.e.j. Pisze tak bo inaczej usuwają imiona by chronić tych ludzi a nawet nazwiska nie piszesz więc nie widzę w tym problemu. Mniejsza koleś znęcał się psychicznie nad pracownikiem i wszyscy powyżej mieli to gdzieś. Pracownik się zwolnił i mnie ciekawi nad kim się teraz znęca. Ha ponoć groził że mnie pozwie za oczernianie czy coś takiego tylko jest problem... Jeśli piszesz prawdę to to nie jest oczernianie ani pomówienie ale on tego nie wie ^^ Co do tego co napisałeś że "nie pochwalą za dobrą robotę" tu się nie zgodzę bo pochwalą wszystkich jak pobijesz rekord to wtedy ci z góry dostaną większą kasę. Raz tego nie zapomnę! Przyjechałem w czasie wolnym specjalnie na szkolenie które miało trwać 30 min a koleś się spóźnił 30 min to razem dało godzinę z minutami... Kierownik potem nie chciał odpisać tej godziny tłumacząc się "Trzeba czasami poświęcać się dla firmy" Dlaczego ci ludzie nie kumają że dzisiejsze społeczeństwo nie chce być niewolnikami i chce odbębnić swoje 8 godzin i mieć gdzieś. To nie jest komuna że poświęcamy się dla dobra państwa i gospodarki towarzyszu... Nic się tam nie zmieni do puki nie dostaną lepszej zapłaty za tą prace w mrozie a ci z góry nie zostaną zwolnieni! Śmieszy mnie to że zapraszali mnie rozmowę co mi się tam nie podoba dopiero gdy tam przestałem pracować ale kiedy tam robiłem to były klapki na uszkach i okularki z kasiorki... Chcecie coś zmienić? Oto lista za darmo zrobię to gratis! Nr1. Jedzenie jak przyjdzie nie dobre to niech pan kierownik nie zamawia drożdżówek tylko coś ciepłego czym pracownicy się posilą po pracy w MROZIE!!!!!!!! Nr2. Dajcie im podwyżkę 50% tego co zarabiają na czysto bo za najniższą krajową to śmiech na sali. Nr3. Niech zrobią anonimową listę by zagłosować kogo wywalić np: tego czy tego szefa zmiany czy zastępcę albo kierownika! Jest demokracja i tego się trzymajmy. Nr4. Kupcie im najnowocześniejsze ciuchy termiczne a nie na zasadzie jak się kogoś zwolni to się dostanie ciuszki "nowe" Nr5. Trzymajcie się 8 godzinnego planu pracy a nie szantaże i manipulacje jak to było kiedy tam pracowałem bo gadałem otwarcie z ludźmi więc wiem. Była akcja tu cytuje: idziesz na setki tak czy nie? Nie? To jak poprosisz o zmiany w grafiku to też powiem nie! Nr6 . Natychmiastowe zwolnienie osób które znęcają się psychicznie nad pracownikami wykorzystując swoja pozycję mp: "pan M" Nr7. Zaprzestanie usilnego wnikania w życie pracownika. Dlatego że jak nie zgadzasz się na przyjście na firmowe imprezy czy mecze to znajdujesz się na czarnej liście co powoli prowadzi do "awansu" zwolnienia... Nr8. Rozdzielenie premii na poszczególne grupy pracowników a nie jedna wspólna bo to nie działa. Ukrainiec jeden z drugim narobią szkód a wszystkim odciągają lecz nie im! Czyli wózkowy zniszczy to wózkowym potrącać. Ukrainiec zniszczy to ukraincom potrącić. Bo szefostwu z kieszonki nie ubywa bo oni mają prawdopodobnie premię za statystyki i nie jest ona odciągana za zniszczenia. Nr9. Nie okłamywać pracowników przy zatrudnieniu! Tak bo jak ktoś dostaje ofertę na paleciarza to idzie ogarniać palety a nie robić mixy w chłodni bo to zupełnie inna funkcja! Nr10. Ruszyć (usunięte przez administratora) i układać grafiki z głową przy zachowaniu norm prawnych a nie że masz pykać 13 dni pod rząd potem 3 dni wolnego potem 7 dni pod rząd itp. Bo teraz ktoś siedzi i robi myk myk myk byle jak potem ludzie przyjdą i wtedy grafik się ukształtuje... Oto 10 przykazań ^^ Wdrożycie zaraz zrobi się lepiej! A nie zaraz to jest Frigo Logistic Żnin tu się nigdy nic nie zmieni bo kasa musi się zgadzać... W mojej opinii najlepiej unikać tego miejsca jeśli nic się nie zmieni. To jest specjalna informacja dla tego na samym szczycie Frigo Logistic Żnin: Jeśli jest źle i czyta pan to co napisałem czyli prawdę zawiedzionego pracownika któremu opadły ręce na samą podłogę po pracy tam taka informacja i proszę ją sobie zapisać! Jeśli pan pójdzie pytać się ludzi czy to prawda co napisałem to odpowiedzą panu "Nie wszystko jest cacy" a jak pan pójdzie to na przerwie będą narzekać że jest źle. Dlaczego tak? Bo to są ludzie którzy muszą wiązać koniec z końcem i nie mogą sobie pozwolić na utratę pracy i utraconego czasu na szukaniu nowej. Boją się powiedzieć jak jest bo będą pierwsi na liście "awansu"! Moja rada jest taka: Gdyby pan naprawdę chciał dobrze a nie był dorobkiewiczem to by pan to prześledził ale to by zajęło czasu. Nie informując nikogo zatrudniłby pan młodego człowieka lat 20-22 i rzucił go na wszystkie zmiany by zbierał informacje od normalnych pracowników i na koniec zdał raport to by powiedział to samo co ja napisałem teraz i wcześniej. Będą cicho by nie stracić posady taka jest prawda!

Witold
@Szczery Do Bólu

Bardzo szczegółowo wypowiadasz się na temat pracy w firmie Frigo Logistics co jest na pewno godne pochwały, ponieważ dzięki Twoim informacją możemy wiele dowiedzieć się o tym pracodawcy. Wspomniałeś o udziale w szkoleniu, na które osoba prowadząca spóźniła się 30 minut. Mógłbyś ocenić poziom tego szkolenia? Warto było brać w nim udział?

@Witold

Uczyć cię będą tego samego co powie ci pierwsza lepsza osoba która tam robi co najmniej miesiąc... To szkolenie jest takie by kierownik odbębnił że było i gitara. Strata czasu i bez sensu bo nawet pracownicy co robią tam więcej niż rok muszą na tym być. Szkolenie jak szkolenie ale jak przychodzi się na to w czasie wolnym to troszkę irytujące a zwłaszcza że kierownik magazynu ma w 4 literach kodeks pracy i gdy będziesz chciał te godzinę odpisać lub mieć zapłacone odpowie ci on że trzeba poświęcać się dla firmy a po wyjaśnieniu KIEROWNIKOWI MAGAZYNU na czym polega kodeks pracy wtedy się zgodził. Przez ten ruch jeszcze szybciej chcieli się mnie pozbyć bo nie jestem bezmózgim barankiem który będzie robił na pana i będzie się zgadzał na wszystko co powiedzą ŚWIADOMIE łamią prawo takimi sytuacjami.

@Szczery Do Bólu

Pracownikom z Ukrainy agencja zabiera spora część z wypłaty za uszkodzenia, czy to kartonów, czy sprzętu, czy czegokolwiek innego. A czy czasem we frigo nie ma 'osobnych' pracowników, którzy zajmują się wózkami? Żaden miksowy, ładować, ani nikt z wysokiego składu nie może sam wymieniać baterii, więc skoro nikt (oprócz oddelegowanych) osob nie może zajmować się sprzętem, to i żaden pracownik z Ukrainy nie może tego robić. Piszcie prawde

@Szczery Do Bólu

A czemu mixy to zajęcie tylko dla kobiet??? Wiesz ile trzeba się tam nadzwigac? To nie są tylko lekkie kartoniki z lodami, czy pizza. Są też ciężkie kartony z frytkami, pieczywem (tak to też są ciężkie kartony). Bo jak facet, to co już musi wysokim składem jeździć, bo ciepło w (usunięte przez administratora) i mają największa stawkę?

Nikt
@Frigo Logistics

Wszędzie kamery i złóż pismo do skrzynki

Szczery Do Bólu

Wiem i to jest straszne! Nie miej pretensji do mnie bo ja mówię i naświetlam jaka tam jest polityka. Ja osobiście bardzo chwalę te kobietki które tam dygają te ciężary i mają siłę jak herkules. Nie wszystkie panie są takie bo widziałem że są jednostki wykluczone które mają ułatwione zadanko czyli dużo lekkich kartoników i jeszcze wielkie pretensje że ktoś inny nie wykonał prostej czynności za nich. Ale w tej pracy tak jest facetów wysyłają na maszyny a dziewczyny do mixów :/

Szczery Do Bólu

Wiesz jak coś pracownik z ukrainy rozwalił to cieli po kosztach wszystkim z tego co pamiętam a baterie to śmiech na sali był. Niby tylko osoba wyznaczona lub z uprawnieniami ale i tak tam panował chaos jak nie wiem co...

EL Quattro
@Szczery Do Bólu

W Radomsku w 2015 też nie było lepiej.

Nikt nigdy mnie tak nie traktował jak w tej firmie...szczyt agnorancji, mobing, brak szacunku...

Dominika

A przywołasz jakieś konkretne sytuacje, w których ten brak szacunku był odczuwalny?

Na jakie benefity można liczyć w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Ktoś ze Żnina

Na stażowe w wysokości zawrotnych stu pięćdziesięciu złotych po piętnastu(?) latach pracy, wcześniejsze progi to 50 i 100. Dodatkowo co miesiąc przyjeżdża Food truck. Razem z tym zawrotnym pakietem; nie licząc prywatnej opieki czy owocowych czwartków bo to praktycznie jest wszędzie, dostajesz w pakiecie kierownika magazynu, który będzie miał Cię i tak gdzieś. Tak długo jak nie jesteś jego ulubieńcem to każdy pomysł czy cokolwiek innego co mogłoby jakoś pomóc/usprawnić cokolwiek będzie miał gdzieś. Dodatkowo lubi się czepiać przeróżnych osób o pierdoły. Będąc wielokrotnie w main point'cie dało się słyszeć pretensje do administracji. Kolejnymi ulubieńcami to zepsucia dnia są osoby na owijarkach. Wieczne problemy bo folia nie tak naciągnięta. A to nie pozamiatane w momencie największej ilości pracy ale kupka śmieci nie może czekać. To tak na początek.

On

Jak się zatrudniałem to obiecywali wczasy pod gruszką. No i miałem wczasy, u siebie na podwórku pod orzechem...

Odpowiedź

Jeśli ma się pomysł na udoskonalenie czegokolwiek - rozpatrywane są tzw. Kaizeny, za które też firma daje nagrody. Poza tym są bony Sodexo, prezenty na święta.

Tomasz
@Odpowiedź

Skoro firma ta z Twojej opinii daje prezenty na święta to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz jakie to są dokładnie te prezenty? Może jakieś bony bądź dodatki do pensji podstawowej? Wyjaśnij proszę.

Kaizen
@Odpowiedź

Zatrzymajmy karuzelę śmiechu zwaną Kaizen. Jeżeli dla kogoś udoskonaleniem czegokolwiek jest wymiana piór wycieraczek w samochodzie służbowym, czyli rzecz zupełnie eksploatacyjna to lepiej zakończmy temat nagród za kaizeny.

Tomasz
@Ktoś ze Żnina

Dzięki że dodałeś info o benefitach. Czy w Frigo można też dostać premie? Uznaniowe lub frekwencyjne? O ile procent można dzięki temu podwyższyć wypłatę?

Ktoś ze Żnina
@Tomasz

Zależy od działu. Są takie, które zapomniały co to premia znaczy. Na większości stanowisk magazynowych dostaje się zazwyczaj szalone Nic premii za uszkodzenia mechaniczne. Zawsze się znajdzie dobry powód żeby uciąć ile się da. Do tego instnieje premia za wydajność. O ile procent? Znowu kwestia stanowiska. Z premią wydajnością około 20%(?) Tak sądzę.

PrAcOwNiK

Witam Może ktoś napisać, opisać jak wygląda praca na poszczególnych szczeblach : Począwszy od magazyniera, kierowcy,jakości,biura,brygadzisty itp?

@PrAcOwNiK

Zadałeś bardzo trafne pytanie. Jestem pewna, że wiele osób zastanawia się nad właśnie takimi kwestiami. Dlatego też liczę, iż osoba z odpowiednią wiedzą zechce udzielić nam odpowiedzi. Powiedz tymczasem, dostałeś już propozycję zatrudnienia od firmy Frigo Logistics, czy dopiero rozważasz aplikowanie?

@PrAcOwNiK

Hm jestem szczęśliwy że mogę udzielić informacji na ten temat jako były pracownik który zna wszystko od kuchni. Powiem tak... Jeśli chcecie stracić zdrowie fizyczne jak i psychiczne w tym zakładzie to powodzenia. Nie dość że zniszczycie swój organizm za najniższą krajową "po mimo robienia w chłodzie" to jeszcze psychicznie nie wytrzymacie jak będą od was wymagać by zgadzać się na wszystko. O BHP nikt nie słyszał a zwłaszcza o podstawowych zasadach pracy... Macie dygać po 12 godzin tak z 14 dni w tygodniu a potem wam w lipnym miejscu ustawią wolne. Nie ważne co by się tam robiło płaca jest ta sama lecz inną wypłatę ma kierownictwo. Nie ważne czy śmigasz wózkiem czy robisz mixy płacą ci praktycznie tyle samo a bajka o premiach i rozwijaniu się to dostaniecie 50 zł premii jak będzie dobrze. Widzę że ciekawie się robi bo na google zrobili sobie fake konta i podnieśli ocenę XD A jeszcze jedno jak jest się osobą myślącą która widzi że coś jest nie tak to z tej pracy cię zwolnią i będą straszyć sądem za mówienie prawdy ^^ Oby zamknęli ten cyrk który jest w "Żninie" lecz widząc opinie innych ludzi z innych miejscowości to widzę że wszędzie jest tak samo.

@PrAcOwNiK

Polecam zapoznania się z tym co napisałem na tej stronie o Frigo w Żninie. Nie ma tam żadnej kariery ani awansu. Będziesz pomagierem itp... Awans jest taki że zmieniasz sposób wykonywania pracy za tą samą kwotę. Brygadzista itp to są stołki obsadzone od początku do końca. Lepiej dygać do innej pracy za najniższą krajową + nie trzeba wydawać tyle kasy na lekarza.

@Szczery Do Bólu

Hahaha, ale Cię poniosło ????????????. Głupiego to i dobrze posłuchać. Szału może i tam nie ma, ale jak już coś piszesz, to pisz chociaż prawdę.

Szczery Do Bólu

A ty myślisz że ja komiks Marvela opisałem? Kolego nie wiem czy tam robiłeś i mam nadzieje że aż tak na głowę nie upadłeś ale takie patolki się tam dzieją jak nie wierzysz to leć :) Powodzonka życzę i obyś trafił na tego samego dyktatora zmiany co ja miałem XD

Piotrek

Super polecam

@Piotrek

Albo to napisała osoba która pracuje w kadrach dla frigo i robi dla statystyk dobre opinie albo jeszcze nie poznała tego piekiełka :D Do zobaczenia za nw 5 miesięcy? Milczenie i nie mówienie co cię gryzie powoduje że będą po tobie jechać jeszcze bardziej. Powiem że ja nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Frigo Logistics Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frigo Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frigo Logistics Sp. z o.o.