Opinie o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Frigo Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

zawiedziony

szkoda że sie nikt nie wzioł za to za tyn bałagan

ciemniak

te wszystkie opisy są o radomsku bo radomsko się bało załozyc swoją strone bo wiedzieli że stwożyli banditsztad a wracajac do zarobków to 1260 zł z premią żaden zakład tak nie placi żodzieje wracając do pani A to nie spotkałem drugiej tak wrednej osoby i dwu licowej szkoda że niema hitlera bo już by wisiała dawno\' temu chodzi o 2 zm .Teraz zaczyna się horror bo ludzie mają do 31 umowy już są(usunięte przez administratora) wypowiedzenia

ARMIZ

w Żninie nic nie słychać o jakieś premii za ,, niechorowanie'' bynajmniej przez agencje na pewno tego nie ma. Mysle, ze frigowcy tez tego nie maja. heh

Cyrcow

W umowie zawieranej z agencją (usunięte przez administratora) mówił, że za nie chorowanie jest 200 zł premii! To są pewno pieniążki które potrąca agencja za swoje pośrednictwo.Ironia losu.Ale ciekawi mnie, czemu tylko 2 firmy [frigo i indesit] zatrudniły agencje?

Asystent HR

Rekruter nie przyszedł na rozmowę - czekałam pół godziny i wyszłam.

Brak

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
XXL

O jakie premi wy piszecie? Jest jakieś 200 za nie chorowanie w miesiącu???? Czy to jest Tylko dla Frigowców ??

finston

Robert wziąłem wypłatę zeskanować pasek??????????????????

Patrick

I have been following with interest the statements of people Frigo. If you know how to manipulate the leaders know how to lead the masses.This is the regime in Poland that allowed investors to treat people as objects.Agreements with labor offices provide a constant supply of workers.Who does not accept the offer in the labor office loses registrations.And who is on welfare, and accept the offer is exempted from the plant after a month and loses with the employment benefits.The Office directs delinquent work to broker a candidate agent strips off the salary.The agent is always even if he can find work.Poles are themselves guilty of such treatment because their government allows foreign customers.In fact, these bad managers do not have the consideration of executive directors.These are the tools by which a company complies with the tasks.Directors can tolerate them but do not like them.During the war the camps were so capo who came from the prisoners.Here is the same.Nobody likes a two-faced people who could freely sell other people.But whatever you do not have posted no one will do, because that is the Polish labor law.In other plants in Poland, led by the Poles is almost the same.Just look at the messages in Polish. Greetings from Montreal! Wenn die Mannschaft bestand aus japanischen wäre viel schlimmer!

Darek

Wydaje mi się, że on dał linki do wynagrodzeń jakie powinny być a nie jakie są w frigo. Cała nagonka na kadrę II zmiany spowodowała awans kier.zmiany P na wyższe stanowisko. Brygadzistka (usunięte przez administratora)awansowała na kierowniczkę zmiany.Zaszły też zmiany w brygadzie.Wypitolono zbyt opornych i zadających pytania mixowych do innych zmian.Swego czasu w szatni kierownik P chwalił się że ma w swojej brygadzie gostka który jest kuzynem dyrektora tego frigo. Ludzie umiejący sprzedać współpracowników są wszędzie poszukiwani na stanowiska przywódcze.Tacy ludzie nie mają prawdziwych przyjaciół. A obgadują zwykle ludzi którzy są długo na zwolnieniu lekarskim, i nie obchodzi ich to że winny jest zakład. Dwójka była kiedyś największym koksiarzem, a teraz się mówi że to\\\"cyrk\\\".

flinston

człowieku w jakim państwie ty żyjesz 1200 to jest max robiąc przez agencję, kto zatrudnia przez frigo od razu jak masz układy to tak ale widzę że odmroziłeś sobie mózg i pora zejść na ziemię co ty w ogóle piszesz zastanów się za zanim dasz jakiś link jeżeli chcesz pasek to go wkleję niech zobaczą przyszli zainteresowani zapomniałem zainteresowanych nie będzie bo trzeba wołów wyjebać bo są nie wygodni a klika zostaje ,Oczywiście już jest żle na zmianie 2 już jest tworzona psychoza jest żle ludzie niewygodni przeniesieni na inne zmiany bo za dużo mówią bo im się nie podoba ten system i to zarządzanie co to za pani majster co obmawia swoich pracowników do innych zobacz co się dzieje to jest szczera prawda co napisali wcześniej

dla cyrkowa

to ty jeszcze nie widziałeś ładnej kobiety ale zgadzam się z tobą robią rodziny kuzyni a szarzy pracownicy cierpią nie masz rodziny w biurze to nie robisz tylko sezon i spierdalaj za 1100 a inni za 2500 i tak jak opisali wcześniej mafia może ktoś się za to weżnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cyrcow

-24 stopnie na mroźni to umowna temperatura.Pamiętaj, że im cieplej na dworze, tym zimniej w zakładzie.Spotkałem się nawet - jednego razu. że na termometrze było - 32.Więc -24 to taka umowna temp.na pokaz. *********************************************************************************** Staraj się dostać do pracy na hali prześladowczej to nie zmarzniesz, albo na wysoki skład, oni mają tam cieplutko w kabinach. Oczywiście najgorsza praca i najbardziej narażona na poważne odmrożenia, choroby płuc to praca stojąca lub powolna, np przy liczeniu palet z produktami na regałach.We Frigo trzeba się cały czas ruszać aby nie zachorować zbyt szybko. Kiedy choruje się 30 dni ma się 1200 pensji, a gdy 1 dzień w miesiącu tylko 1100 [przepada 200 premii]. :D

Cyrcow

Sama praca we Frigo nie jest taka zła.To prawda, że w czasie ok 2/3 tygodni robi się [niestety] premie dla kadry danej zmiany, nim firma da pracownikowi jego własny numer, [kadra [poza kierownikiem] jest cały czas w terenie ale nie robi mixów]. Od tego momentu pracuje na siebie.W firmie jest również ranking mixowych, polegający na tym, że [niektórzy] mixowi otrzymują zlecenia wyłącznie na lody np algida czy carte\\\'dor których robi się dużo i szybko i w ten sposób oni mają dobre wypłaty. Co do p.Agnieszki to jest bardzo miła :) i ładna! Kiedy się pracuje jako mixowy robi się różnej wielkości mixy, i im większy i im ich więcej, tym lepiej to świadczy o pracowniku. To prawda, że zarabia się tam mało, ok 1100 zł na rękę bez premii 200 zł za nie chorowanie w miesiącu.Pośrednicy mogą nawet do 18 miesięcy skubać pracowników z pensji, dlatego zarobki są takie marne.Umowy są różne, od jednego tygodnia do 2 miesięcy.Rozwiązanie ich może nastąpić nagle,np przed upływem miesiąca, wtedy zakład unika pewnych opłat, np ZUS-u.Średnio pracuje się tam od miesiąca do trzech.Wytrzymalsi i mający znajomości pracują dłużej. Co do BHP to bez komentarza.Kamery są skierowane na bramy zamiast na regały.Gdy się coś złego stanie bywa, że nie idzie znaleźć winnego, bo kamery go nie zarejestrowały.Bywa, że woda skrapla się na podłodze [z kauczuku] i zamarza, i można sobie....:D Pracownicy bywają bardzo lekkomyślni i nie odpowiedzialni i potrafią skrzywdzić swojego kolegę/koleżankę, zupełnie nie wiedząc że robią coś złego-zajęci np rozmową z drugim. ********************************************************************************************************* To jest miejsce pracy dla ludzi zdesperowanych pozbawionych nadziei na inną.Katar jest tam stałą normą,przeziębienia, odmrożenia itp.Jedni pracują kilka godzin inni mogą i miesiące.Długość pracy zależy od zakładu i jego polityki kadrowej. Pewnego dnia po prostu nie będzie już chętnych.

dla cikawego

jest gorzej prze....... szkoda zdrowia i nerwów będziesz(usunięte przez administratora) na kogo innego za1100 daj sobie spokój

radomsko

oni opisali Radomsko bo na Radomsku tak jest(usunięte przez administratora)

xxl

Na Jaka Panią(usunięte przez administratora)? Z jakiej zmiany? 3/4 Frigowców nie ma pojęcia o zasadach magazynowania i co miesiąc premia rozpi****dala mnie to :) Kuriozum tego wszystkiego największy jest taki, ze do 14:00 trzeba siedzieć w -24 a później od razu wychodzi na +30 za jakze wyrozumiałość w czasie lata!! Wielki MINUS !! Dla Frugo Logistics heh :) Szkoda, ze potrzebują jak jest SEZON kiedy już po, mają człowiek w d... Ale to chyba Norma w Polsce

frigowiec

pozdrowienia (usunięte przez administratora)

ciekawy

Naprawde tak tam jest??

billaden

to co napisałeś szczera praw da.Jesteś szczery aż do bólu.Mam nadzieję że p.(usunięte przez administratora)weżmie sobie to do serca jeśli je ma.

oszukany

Nie polecam tej firmy nikomu. Pracowałem w niej miesiąc gdzie nie przedłużono mi umowy oczywiście pan kierownik Paweł po rozmowie telefonicznej powiedział, że nie bedzie się mi tłumaczył. Robiłem mixy na moja majster panią (usunięte przez administratora) na jej numer oczywiście nie mając nadanegowłasnego numeru. Po wypłacie ona się chwali do koleżanek, że ma 1500 premi za ubiegły miesiąc zrobiłem ok 1200 mixłów a gdzie jeszcze pozostali którzy robili na jej premi. Wiem o tym, że to usuną na 100%. Nie masz z nimi układów to nie robisz, musisz robić to co Ci powiedzą oczywiście najgorsze zamówienie dostawałem po 100 pozycji. Bo ci co mają z nia układ to dostają mniejsze mixy oczywiscie jest to temat rzeka ktory sie nie kończy. Wracając do BHP to nie kpina tam wogóle nie istnieje trzeba mieć oczy do okoła głowy niestety to zostanie zaraz usunięta tak jak poprzednie. Pozdrowienia dla wszystkich. `

Zostaw merytoryczną opinię o Frigo Logistics Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frigo Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frigo Logistics Sp. z o.o.