Opinie o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Frigo Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frigo Logistics Sp. z o.o. w Żnin

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Szczery Do Bólu

Nie radzę tam aplikować! Nie opłaca się za najniższą krajową z premiami za które kupisz sobie paczkę papierosków... Robisz w zimnie na 3 zmiany a twój cały zegar biologiczny jest w ruinie i na dodatek chorujesz cały czas zwłaszcza latem jak jest + 30. Jeśli nie masz odporności możesz dostać szoku a za te warunki nie płacą ci dodatkowo tylko normalnie jak w każdej innej bo to nie są warunki szkodliwe. Jedzenie jest okropne że można rozwolnienia dostać lub zatrucia ale to nie ich wina tylko z miejsca z którego to biorą. Jednym słowem uciekaj człowieku z dala od tego miejsca ja najgorszemu wrogowi nie polecam tam robić. Zapoznaj się z moją opinią na tej stronie są 2 części opisujące moje jazdy z tym zimnym piekłem. To jest moja opinia która jest trafna w dziesiątkę! Nie daj się nabrać na maślane oczka kadry bo cię okłamią i nabiją w butelkę i obiecają ci pozycję A a tak naprawdę skończysz na pozycji F. Nie robisz ponad siły i nie zrzekniesz się urlopiku lub go nie wykorzystasz jak oni ci każą to jesteś skreślony :) Amen!

Kierowca

Ja nie jestem na szczęście pracownikiem frigo ale kierowca firmy zewnętrznej i laduje sie tam codziennie. To co wyprawiaja tam kierownicy zmiany to jakaś patologia. Czują się najważniejsi i kierowców traktują jak swoich ludzi, którymi mogą pomiatać i na nich sie wyżyć. Nie mamy komu tego zgłosić bo nasz szef się boi, że nie dostaniemy ładunków i kolo sie zamyka.

@Kierowca

No tak to właśnie wygląda w tej firmie... Pomyśl co się dzieje z ludźmi który tam pracują na co dzień. Jeden szef zmiany tak się znęcał psychicznie nad pracownikiem że ten nie wytrzymał i się zwolnił. Krzyczał na niego i z niego żartował i tylko na niego jechał mimo że np stało koło niego paru innych pracowników. Nie polecam nikomu tego piekła.

Antek

Obecnie poszukują w Żninie na stanowisko ładowacz i wysoki skład. Wie ktoś jakie warunki (płaca, godz. pracy, premia itp? Czy warto aplikować na dane stanowiska?

demon

witam, mam pytanko, dzwonili do mnie dzis z firmy frigo logistik i proponują mi prace jako wózkowy, ale po przeczytaniu państwa opini mam mega mętlik w głowie, pomoze ktoś

Asystent HR

Rekruter nie przyszedł na rozmowę - czekałam pół godziny i wyszłam.

Brak

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Arek

Musi być dobrze, skoro od dość dawna, nikomu nie zależało na korzystaniu z wątku! Info o zaletach pracy tutaj, byłoby mile widziane.

Tomy

A jak jest w oddziale w Czeladzi?Wypowie sie ktos obiektywnie?Jak jest na stanowisku operatora wózka widlowego zarobki i atmosfera?

Wiedzmin

Frigo zabrało mi to co najcenniejsze, czyli zdrowie. Omijajcie tą firmę z daleka naprawdę.

@Wiedzmin

Jak długo pracowałeś w firmie Frigo Logistics? Zastanawia mnie, jak wyglądają warunki pracy w tym miejscu, ponieważ w swoim komentarzu zawarłeś stwierdzenie, że praca w tej firmie zabrała Ci zdrowie. Możesz bardziej precyzyjnie opisać, co dokładnie kryje się pod tym stwierdzeniem? Zachęcam do uzupełnienia poprzedniego wpisu.

Wiedzmin
@Weronika

A dlaczego tak wypytujesz, masz w tym jakiś interes?

@Wiedzmin

Zadaję pytania związane z pracą w firmie Frigo Logistics, ponieważ wątek przeglądają osoby, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu, a w Twojej opinii zabrakło szczegółowego uzasadnienia tego, dlaczego w taki sposób oceniasz to miejsce pracy. Ważne jest, aby każda dodana opinia była zgodna z prawdą oraz aby była uzasadniona. Dlatego zachęcam do odpowiedzi na moje powyższe pytania.

JA
@Wiedzmin

Ponieważ baranie najpierw piszesz o swoich prywatnych problemach, o tym jak Ci źle przez Frigo a następnie denerwujesz się jak ktoś chce poznać szczegóły. Wszyscy wypisujecie jak to źle w Frigo, że już czasy niewolnictwa się skończyły a i tak tam pracujecie. Przecież jest tyle ofert pracy, mówicie, że jest rynek pracownika, to po jakiego.... tam siedzicie? Moim zdaniem JESTEŚCIE ludźmi, którzy w DNA mają wpisane narzekanie i wieczne niezadowolenie. Rozumiem, nie podoba Wam się, to się zwalniam i idę gdzieś indziej. Pracy za minimum ustawowe nie brakuje. Skoro tam tyle zarabiacie w innej firmie też Wam bez problemy tyle dają.

@JA

Masz rację, że opinie powinny być uzasadnione, abyśmy mogli uznać, że rzeczywiście są prawdziwe. Proszę Cię, tylko abyś na przyszłość nie używał obrażających zwrotów. Wiesz może, czy duża część pracowników, którzy pracują obecnie w firmie Frigo Logistics poszła na urlopy? Zastanawia mnie, jak wygląda praca w okresie wakacyjnym, czy może zatrudniane są osoby do pomocy?

Marpiw

Totalny (usunięte przez administratora).Z dostawą czeka się godzinami mimo awizacji.

@Marpiw

Wypowiadasz się z poziomu klienta, czy może pracownika firmy Frigo Logistics? Twoja wypowiedź jest na chwilę obecną niejasna, dlatego chciałbym Cię prosić, abyś sprecyzował swój komentarz. Informacja na ten temat pomoże w zadaniu kolejnych pytań związanych z tą firmą.

Magda22

Witam, chciałabym zlożyć cv do firmy. Jakich zarobków brutto mogę obecnie oczekiwać? Ktoś pomoże?

hellboy
@Magda22

Złóż cv w innej firmie :)

@Magda22

Niech cię ręka boska broni! Zniszczysz sobie zdrowie a po sezonie letnim cię zwolnią bo oni tak robią. No zostawią cię jeśli będziesz robić po 12 godzin dziennie i chodzić tak najlepiej po 15 dni jeden po drugim ^^ Można się nie zgodzić ale wtedy nie jest się w "rodzinie" i jeśli chce się mieć wolne albo coś to robią pod górę a zwłaszcza ustawią ci plan tak że będziesz chodzić na rzęsach :) Nie polecam tego syfu zwanego Frigo Logistic tylko ze względu na ludzi którzy są tam na wysokim stanowisku. Mają ludzi za śmieci i najgorszy sort a jak coś chce się zapytać to aż bije negatywną energią i robią łaskę jak coś chce się załatwić. Tak było w moim przypadku!

@Szczery Do Bólu

Jesteś rozczarowany współpracą z firmą, ale mimo to pracowałeś tam jakiś czas, więc musiałeś też widzieć dobre strony zatrudnienia. Rozumiem, że czas pracy i atmosfera Ci nie odpowiadały, czy wynagrodzenie i inne pozapłacowe dodatki były satysfakcjonujące i mogły rekompensować inne niedogodności?

Szczery Do Bólu

Moja przygoda z Frigo Logistics... Po pierwsze powinni zmienić nazwę na "Frigo No Logistic At All" Podałem papiery na stanowisko "Paletowego" po czym dostałem kask na głowę i kazano mi iść na magazyn robić tak zwane "mixy" czyli układanie kartonów na paletę. Jednym słowem oszukano mnie :) Potem dostałem "awans" na owijarkę by owijać mixy itp. I tak zatrudniają tam ludzi i nakazują im używać sprzętu na który wymagany jest odpowiedni papierek "o łamaniu przepisów będzie potem" i mają to gdzieś. Po tym jak pracowałem na owijarce kierownik magazynu powiedział że będę wywoził przesyłki na wózku widłowym czyli kolejny "awans" huraa! Umówiliśmy się że do dnia 07.10.2018 będę wywoził i do tego czasu muszę się nauczyć dobrze jeździć wózkiem. Ok no to nadszedł dzień 25.09.18 i tego dnia nie przedłużyli mi umowy. Kierownik powiedział tu cytuję "Słuchaj... Nie przedłużamy ci dalej umowy... No przykro mi... Mamy obecnie sytuację że sezon się skończył i mamy troszeczkę za dużo pracowników...." Potem powiedział że nie było z mojej strony chęci awansowania i że nie chciałem jeździć wózkiem widłowym?! Czyli jednym słowem Pan kierownik jest nie kompetentny bo się umówił a potem bez czekania obwinia pracownika że nie chciał jeździć wózkiem... Następnie nie wiedział co powiedzieć na moje stwierdzenie o tym że nie doczekał terminu powiedział "Ale i tak były jakieś sygnały od szefa zmiany... no niestety" Dobra potem kazał mi iść zaraz po zmianie po papiery i że je podpisze. Pani w kadrach była dziwnie oschła jak bym był winien jakiegoś przestępstwa albo coś mniejsza.. Przychodzę do kierownika a tam go niema?! Poszedł na obiad... Kiedy wrócił był wielce zdziwiony jak by zapomniał że mi kazał załatwić wszystko teraz. Pokazując pełną niekompetencję. Dobra jedziemy dalej!(usunięte przez administratora) Przykład nr2: Wózkowy śpiewał piosenkę i dołączył się owijarkowy i kiedy Pan (usunięte przez administratora) to usłyszał zatrzymał owijarkowego i powiedział cytuje "Czy ty chłopie jesteś nie normalny" Ignorując osobę obok niego która śpiewała to samo! Przykład nr:3 Pan(usunięte przez administratora) kazał wysokiemu składu wywalić śmieci czyli "Wywalić folię z worków i wstawić je na miejsce" Po czym zrobili tylko to pierwsze i worki zostawili sobie gdzieś i poszli bo skończyła się zmiana. Stojąc obok nich wykrzyczał do owijarkowego "Weź zapieprzaj z tymi workami" po czym wyszedł z magazynu. Mogę tak dalej ale mi limit na litery powoli się kończy a jeszcze chce co innego napisać. Odnośnie ludzi! Dogadać się idzie łatwo i większość jest pozytywnie nastawiona. Są jednostki które są "ustawione" bo mają kogoś tam wysoko postawionych albo są rodziną z kimś z góry. Wyzyskuje się ludzi jak tylko się da! Przykład: mixowe robią po 17 dni pod rząd bo kiedy mają wolne to szefostwo dzwoni żeby przyszły bo jest sporo roboty "jak zwykle" I mają gdzieś że dzień wcześniej obiecywali że tym razem dostaną wolny dzień. Samo w sobie jest dziwne bo grafik układaną bez układania. Nikt nie przykłada się do tego a potem są dziwne kleksy tupu "mój przykład" Miałem robić 13 dni pod rząd a pod koniec miesiąca miałem 4 dni wolne. Mixowa poszła do Pana (usunięte przez administratora) że nie przyjdzie to on odpowiedział cytuję "To ja też powiem nie jak będziesz chciała zmiany w grafiku"... Odnośnie płacy to śmiech na sali. Idziesz pracować dostajesz szafkę po kimś nawet nie umyta. Ciuszki dostajesz po kimś nawet jak są zniszczone a kiedy zgłosisz to dostajesz odpowiedź "Nie mamy nowych jak na razie" Po czym kierownictwo łazi sobie w nowiuteńkich ciuszkach. Bhp tam płacze. Mają gdzieś to że jaskółki tam masowo zamarzają bo im szkoda pieniędzy na odstraszacze które powinny być bo jak tu cytuje "Mieli ofertę i mieli zainstalować ale szkoda kasy na to" Jedynym plusem było to że poznałem spoko ludzi i wiem kogo unikać na mieście "(usunięte przez administratora)"... Japończycy szanują ludzi pracujących zwłaszcza w takich warunkach i nie wiedzą co się dzieje w Żninskim Frigo... Zamykając wszystko w całość NIE POLECAM! Za takie pieniądze 1700zł na czysto. Koniec cz1.

hellboy
@Szczery Do Bólu

Kierownik magazynu nie nadaje się na swoje stanowisko, nie potrafi rozmawiać z ludźmi, marionetka dyrektora, tyle w temacie. Facet nie potrafi podejmować męskich decyzji, odpowiedzialność sprowadza na innych, żenada :(

Weronika

Widzę, że nikt jeszcze nie odniósł się do poruszanych przeze mnie kwestii. Istotne jest, by osoby, które trafiają na ten wątek szukając opinii na temat Frigo Logistics jako potencjalnego pracodawcy mogły znaleźć tu przydatne informacje. Wartościowe będą również wpisy na temat tego, co firma robi dla pracowników m.in. jeśli chodzi o akcje integracyjne. Nikt jeszcze o tym nie wspomniał, jednak na początku września w Silverado City odbyła się coroczna impreza dla pracowników ze Żnina. Czy ktoś z Was brał w niej udział? Jak oceniacie organizowane przez firmę akcje?

Agnieszka
@Weronika

ŁAŁ....impreza w Silverado. (usunięte przez administratora)nie kompromituj się w Twoich wypowiedziach, czuć z daleka jaki masz w tym cel. Imprez w Silverado jest wartością dla pracowników...jaką? Pewnie jednoczyli pracowników kiełbasą z grilla...KPINA!!!!

Mmm

W tej firmie panuje niesprawiedliwosc... tyle jedno słowo...

Kuba

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna część umowy i każdy musi sam negocjować!

Nowik09
@Kuba

Za procę w mrozie najniższe wynagrodzenie fajnie że ktoś negocjuje ciekawe jak to możliwe . Negocjujesz chyba co z budki z jedzeniem. Już chyba tylko ta firma tyle płaci została dawno w tyle. A może ukraina negocjuje......

Weronika

@anonymous, masz jakieś nowe informacje na temat pracy w tej firmie? Masz zamiar aplikować do Frigo Logistics? Czy uważacie, że ten pracodawca jest konkurencyjny i warto rozważać zatrudnienie w tej firmie? Zachęcamy do komentowania i czekamy na Wasze uwagi. Pamiętajcie, że każdy zamieszczony komentarz musi być zgodny z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin )

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w Radomsku jako operator wózka widłowego??

Weronika

@Arek, czy udało Ci sie aplikować? Na jakie stanowisko się zdecydowałeś aplikować? Na stronie Frigo Logistics jest wolny wakat na stanowisko magazyniera w Żninie https://frigologistics.pl/kariera/oferty-pracy/. Zdradź nam jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. @Głuś M, ten wątek dotyczy oddziału Frigo Logistics w Żninie. Czy masz jakieś informacje o pracy w tym miejscu? Jak wygląda praca w tej firmie ? Podzielcie się z nami Waszymi opiniami.

Arek

Jakieś wskazówki o pracy, atmosferze w pracy? Mam zamiar aplikować.

Okej
@Arek

Praca nie adekwatna do zarobków.

Weronika

Chcecie być na bieżąco ze wszystkimi ofertami pracy publikowanymi przez Frigo Logistics Sp. z o.o.? Na stronie firmy znajdziecie wszystkie aktualne ogłoszenia http://www.frigologistics.pl/kariera/oferty-pracy/ Aplikujecie?

Zniesmaczony!
@Weronika

Nie dziękuję. Nie interesuje mnie ta firma, gdy mi "bardzo pięknie podziękowała" za współpracę. Moje zaangażowanie było zawsze w pełni nawet gdy miałem poważne problemy ze zdrowiem. Szanuję tylko tam ludzi pracujących, a samą firmę mam gdzie słońce nie dochodzi.

Arek F.
@Zniesmaczony!

Podobnie mi podziękowała w 13lis2015r. (piątek) przed 6:00 rano, po nocce. 2014 rok - 2 puchary, a niespełna rok później zwolnienie z pracy. Poczułem się jak śmieć. Serce w nią całą wkładałem. Staram się nie oglądać tej firmy w Radomsku.

Arek F.
@Zniesmaczony!

Chciałem jeszcze powiadomić, że ktoś podpisał się wcześniej pseudonimem Arek. To nie jestem ja. Ktoś dowiedział się, że chcę wrócić do tej firmy. Tak to prawda - chciałem, ale dostałem lepszą ofertę pracy, a i tak do mnie nie zadzwonili. Z resztą nie ma czego żałować. Rozwalili "starą gwardię" to ich problem. Info: Dnia 9 lutego 2018 roku w Kalisku (powiat bełchatowski) kierowca z tej firmy miał wypadek. Link: http://ddbelchatow.pl/artykuly/aktualnosci,wypadek-w-kalisku-kierowca-w-szpitalu-linia-energetyczna-zerwana,85455.html

Znin

Tylko dla pracowitych :) Jest co robić. Jestem pracownikiem frigo w Żninie i coraz częściej słyszę głosy że w Radomsku otrzymują wyższą premię niż w Żninie. To niesprawiedliwe, ponieważ wykonujemy taką samą prace, a nawet odważę się stwierdzić że my musimy starać się bardziej, a nie jest to doceniane przez pracodawcę i nie chodzi mi tylko o wypłatę. Kiedy będzie sezon to znowu będą nas wywozić do Radomska bo nie będzie miał kto tam robić. Nawet Ukraińcy już się buntują. Kasy nie zarobisz a spróbuj odmówić...Jeśli chcesz pracować we frigo to jedźcie do Radomska :) Atmosfera w Żninie jest niestety coraz gorsza (ale w Radomsku też podobno wesoło nie jest), to za sprawą kierowników. To betony którzy od lat zajmują te same stanowiska. Prawda są doładowania do kart na święta, owoce, dodatkowe posiłki co miesiąc," fundusz zdrowotny" ale nie zastąpi to zwykłego kulturalnego podejścia jak do człowieka. Szkoda bo dawniej tak nie było, może nie dawali kokosów i zimno jest jak zawsze, ale jakoś tak inaczej było....

DDT
@Znin

Zbuntujcie się! Wszystkich Was nie wywalą jak jesteście zgraną ekipą. Przedstawcie swoje warunki!

Waldi

Jaka jest przyczyna, że zaglądacie na to forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Frigo Logistics Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frigo Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frigo Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Frigo Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frigo Logistics Sp. z o.o.