Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Beny

Polecam z całego serca chłodnik chmielowy ElBrewery w żabsonie za 8,80 za czteropak na ten gorący weekend wymarzona cena za napój chłodzący

Tragedia
@Beny

Tragedia!!!jarek odchodzi chyba ze względu na stan zdrowia...zabiorą wszystko 700plus 15-tą emeryture darmowe wakacje 50tys.na piąte dziecko nie będzie można siedzieć w domu i żyć z socjalu tylko do roboty np. w takim (usunięte przez administratora)

Edziu
@Tragedia

Tragedia to dopiero będzie, jak w szkołach będzie więcej ukraińskich dzieci niż polskich. A my będziemy na nich tyrać. Żydowski bankster Pinokio napisał , cytat "Uchodźcy "chcą wrócić do swojej Ojczyzny, aby budować ją silną i suwerenną, ale do tego potrzebują środków! Najwyższy czas na wypłacenie należnych nam pieniędzy z Unii Europejskiej, które pomogą spełnić ich marzenia" Czujecie? Pieniądze z Unii należne Polsce na spełnienie marzeń Ukraińców. To napisał polski albo jak kto woli polskojęzyczny premier.

@Edziu

Dokładnie masz rację w polsce będziemy się kłaniać ukraincą i im pomagać do usranej śmierci bo ruskie chcą im tam zabrać dwie wioski gdzie i tak ludność to więcej ruskich niż tych ukrainców i ziemie ruskie wewnętrzny konflikt niech to załatwią między sobą...ale ukraina III wojna światowa walczą w obronie całej europy tylko chyba im zależy na tej zbrojnej agresji bardziej niż tym ruskim bo mogą najwięcej na tym zyskać miliardy na pomoc dla ukrainy bo mają tak ciężko a o swoich nie pamiętają

Tragedia 2
@Tragedia

Tragedia beny ponoć się zapił na śmierć przedawkował z alko plus leki...ponoć znaleźli zwłoki w mieszkaniu a dookoła puste puszki po piwie oraz pusta butelka po wódzie...młody chlop całe życie było przed nim a zabiło uzależnienie od alkoholu

@Tragedia 2

Chyba w twojej alternatywnej rzeczywistości. Przestań już grać w tego cyberpunka.

Świeżak

Cześc :) Zaczynam na tym magazynie szkolenie od poniedziałku Po pierwsze jak płacą ? Po drugie da się jakoś norme oszukać? Po trzecie czy fajne dziewczynki na bajerke są ?

@Świeżak

Nie rób tego błędu. Po paru godzinach będziesz się zastanawiał co ja w tym bagnie robię. Tu człowiek się nie liczy tylko słupki.

Dhl supply chain
@Mak

Jasne są fajne dziewczynki do bajery..polecam mariolke albo te pizdy z grida obojętnie jaka zmiana

Naiwny
@Świeżak

Tak będziesz mieć jak w bajce o czerwonym kapturku ,wilk lider cię zje ,nie spodobasz mu się wylot ,jak płacą śmiesznie masz robić za dwóch ,tak są fajne które cię podkabluja ,chyba że masz okulary z nakładkami i tego nie widzisz

A

Matko te komentarze na temat Benego robią się juz nudne a niektóre nawet niesmaczne... Co Was to obchodzi co chłop robi po robocie ze swoją wypłata?

Wod

Teraz jak dali 5 minut więcej przerwy czuję się jak król życia, normalnie całe moje postrzeganie firmy się zmieniło i teraz będę wszystkim na ulicy mówił jaka to wspaniała firma jest ten nasz dhl i że oni też mogą się poczuć jak królowie życia.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Bożena

Wy w pracy też tak do siebie się odzywacie czy na forum puszczają emocje tylko?xd

Zenek

Jesteś chory psychicznie. Powinieneś dostać zastrzyk z cyjankiem.

@Zenek

Polecam promocje na amazon.pl...przecena ok. 70% na wibratory oraz gadżety erotyczne gorąco polecam i jestem mega zadowolony

@Vacuś

Nie podszywaj się knypie pod moją skromną osobę. Ciebie matka poczęła z wibratorem ze zwrotu z amazona, na którym były resztki nasienia.

Dhl

przykro patrzeć jak niektórzy najpierw obrabiają dupe za plecami a potem wielkie przyjaciółki.. ludzie oczy szeroko otwarte!

Termometr

Ciekawe kiedy pierwsze omdlenia, termometr powieszony przy biurach gdzie jest chyba najchlodniej. W regalach juz nawet liderzy nie spaceruja bo jest tak gorąco. Spodnie grube muszą być opuszczone nogawki a pot po du..e sie leje. Jeszcze odprawa sie nie konczy a z ludzi juz kapie pot. Dzieki za wiatraki na gridzie to rozwiazalo wszystkoe problemy. Nastepny super pomysl longi w pts, ciezko tym wymanewrowac z regalu do regalu. A odwozenie palet do „najbezpieczniejszego” obszaru jakim jest grid i manewrowanie tam samo prosi sie o wypadek. Czekacie az faktycznie komus stanie sie krzywda. Dodatkowo przy tych upalach zakaz wnoszenia picia w butelkach. Czym sie rozni butelka z woda od tej bidonu? Boicie sie ze ludzie beda pili ta wode z pepco? To zaznaczcie zeby nie przynosic tej wody konkretnie i po problemie.

Kiero
@Termometr

Bezpieczeństwo polepszać, tak aby norma nie ucierpiała. Ale to że w alejkach jest 5 pickerow, a nad nimi latają wysokie składy to nikt nie widzi. Tzn. widzą ale się śmieją i cieszą że ludzie ryzykują życie i zdrowie w imię innerow i premii.

Kiero

Praca_dhl_pablo
@Kiero

Zawsze tak było w dhl i będzie a jak się nie podoba to znajdź sobie inną robote...jak nie pasuje to (usunięte przez administratora)...

Ludo
@Termometr

Dokładnie, na hali jest taka sama temperatura jak na dworze , brak dodatkowej przerwy w takie upały? Gdzie na innych pracach magazynowych przerwa dla pracownika jest 30 minut w 8H pracy ... nie wspomnę już o przewach chociaż 5 minutowych w takie dni ciepłe jakie mamy. Brak wody w dystrybutorach? Kolejny temat woda która śmierdzi kamieniem i bóg wie czym jeszcze . Wody swojej nie możesz wziąść bo nie .

Pick
@Ludo

Ty stary cwelu szmato kurwo...DHL_bmw to nie sosnowiec tylko Górny Śląsk ty cwelu stara kurwo śmierdzielu a dokładnie Polonia Bytom

@Pick

Ty chyba wypadłeś na beton prosto z (usunięte przez administratora)

arleta

Miały być premie dla pracowników ocenionych powyżej przeciętnej w rozmowie rocznej. I były, pozytywne zaskoczenie, że dali aż tyle. Dzięki.

Nowa
@arleta

NieMiłym zaskoczeniem jest także fakt że decydowali o tym liderzy, niekoniecznie sprawiedliwie. Niekoniecznie na podstawie cyferek i wysiłku włożonego w pracę a według swoich upodobań, nie zmieni się niestety już nic w tej firmie. Przykro że góra się nie zainteresuje faktem iż wiele pracowników którzy zasługują nie otrzymali premi bo tak zdecydował lider. Bo takie miał widzimisię.

Ktoś
@Nowa

@Nowa dużo osób jest zawiedzionych po tym jak nie otrzymali tej nagrody ponieważ pracują od samego początku, żadnego l4 lub mała ilość dni l4, wyniki są na plusie a nagrodyy nie otrzymali bo lider docenia osoby które nic nie robią.

Lala

Dokładnie , popieram

Porazka
@Ktoś

Widzę, że nic a nic się nie zmieniło w firmie, śmiech na sali w dalszym ciągu. Niestety ale w tej pracy można tylko dorobić się nerwicy. Nigdy nie będzie tam dobrze, ocenianie pracowników nie idzie w parze z ich wynikami co widać jasno i wyraźnie, pytanie czy góra to widzi i zgadza się na to, czy poprostu udaje, że nic nie widzi. Jedni mają dobrze a drudzy No cóż.. Jak widać po komentarzach.

Ldh
@Porazka

Przecież tutaj już nawet Ukraińcy nie chcą pracować. Już tam nawet nie chodzi o atmosferę, ale jest to ciężka fizyczna praca. Ja tam podziwiam i zarazem się mocno dziwię tym co tutaj robią 2 lub nawet więcej lat. Serio macie zdrowie. A firma i tak was nie do cenia, bo kasa taka sama jak wszczscy.

Ldh
@Porazka

Pablo
@Ldh

Nie ma się co dziwić pracuje w dhl od początku bo dhl płaci taką dobrą kase że w innych magazynach możesz tylko o tym pomyśleć

Edek

"Za uporczywe nękanie w Internecie grozi więzienie. Konkretniej za nękanie (wskazane w art. 190a paragraf 1 kodeksu karnego), jak i za podszywanie się pod inną osobę (wskazane w art. 190a paragraf 2 kodeksu karnego), grozi kara pozbawienia wolności do lat 8."

Wezyr
@Nowa

Niestety w DHL o wynikach i zadaniach w większości decyduje i steruje tym lider. Do tego jak za samo bycie na plusie mieliby płacić te premie za oceny to też by było z du py, bo Ci co robią najwyższe wyniki robią je na różne sposoby, niekoniecznie uczciwe. Druga sprawa to dobrze ktoś napisał, że najlepiej i najszybciej przebić się wyżej można za sprzedawanie innych to doceniają w miarę szybko.

Beata
@arleta

A ile dali? :D Spoko sumka?

Wojtek

Ja to lubie tu pracować :) Fajni ludzie i wogóle Smiejecie się że takie bryle noszę ale mi to nie przeszkadza :)

Iwona
@Wojtek

A powiesz coś więcej odnośnie plusów pracy tam? Pensja Ci pasuje ?

@Iwona

Co do plusów. Dhl stworzył genialny system, gdzie jesteś pod stałym nadzorem, gdzie ludzie siedzą na przerwie jak na szpilkach, bo lider podejdzie do ciebie z tabletem i zapyta czemu byłaś 40 sekund za długo na przerwie i teraz świecisz na czerwono. Później na grupowym spotkaniu usłyszysz, że w ciągu tych 40 sekund magazyn zrobił by 1000 inerow i to jest najważniejsze, a ty jesteś nie ważny, tylko liczy się dobro klienta.

Damiano
@Mak

Chciałbym zauważyć, że to właśnie klient płaci Twoją pensję, za Twoją przerwę i za wspomniane 1000 innerów. Nie rozumiecie trochę logistyki kontaktowej. Klient daje zlecenie i oczekuje wyników a nie Twoich 40 sekund więcej na przerwę...

Dante
@Iwona

- Pensja porównywalna do innych magazynów, są magazyny dzień płacą lepiej z są też gdzie płacą gorzej. To raczej średnia rynkowa - Social jest. 2x w roku premie świąteczne 500-600 zł, do tej pory 2 lata z rzędu był dodatek za covid po 300 euro raz w roku, wczasy pod gruszą są 650 zł - możliwość Multisportu, dodatkowego ubezpieczenia oraz Medicover - Owoce na jadalni (za free),kawa z ekspresu (za free), automaty z przekąskami (płatne), piłkarzyki na jadalni (ale nie ma czasu na grę) - imprezy firmowe, pikniki, dni otwarte, wigilia, urodziny DHL, co jakiś czas jest organizowanie coś - Co jakiś czas konkursu dla dzieciaków, z nagrodami - ciekawe certyfikowane szkolenie - sporo nadgodzin w soboty, dla jednych wada dla innych możliwośc wypracowania jeszcze paru dodatkowych zł. Generalnie nie jest źle, to tylko praca na magazynie. Jak ktoś chce postać i pogadać i liczy, że to w porządku i nikt się nie będzie czepiał, to radzę zmienić pracę bądź założyć swoją działalność.

Kamyk
@Damiano

Już dał czadu na Psarach ,jak to wszyscy z Sosnowca odchodzili na wyższe stanowiska i co z nimi? Tam też dawał klient zlecenie i potem ich(usunięte przez administratora) .Ale jacy ważni na szkoleniach postawili bo DHL szybko działa i chyba szybko kończy haha i co teraz stoi odłogiem kopara go zrówna z ziemią

@Damiano

Tylko, że my też oczekujemy trochę zrozumienia, że na przerwie może się przedłużyć ważna rozmowa telefoniczna. Wy na górze nie jesteście pod pięci pod system, chodzicie na kawkę na papierosa kilka razy dziennie. To samo liderzy na rankach pełno ich wszędzie normalnie wzór, a na drugiej, albo nocnej zmianie to już fajki i śmiechów nie ma końca i oni myślą, że ludzie tego nie widzą, a później podchodzi taki rozesmiany lider do pracownika, który przerzucił kilkaset kilogramów przez ostatnie godzinny i mówi że mógłby w sumie szybciej to robić. Gdyby was tak podpiąć pod system, to ciekawe czy byliście by tacy super wydajni. Tak dostajemy pensję, ale chyba nie za nic robienie, sklepy nie stają puste, a nawet te bardzo ważne słupki są ok i to głównie dzięki nam, a nie waszym fajkom.

Nowy pracownik

Cześć Warto się tu zatrudniać? Nie chodzi o płacę czy inne tam bi mieszkam z rodzicami i mi to lata Pytam głównie w temacie fajnych dzuewczyn i ewentualnie milfek Warto ?

@Nowy pracownik

Stary chlop i z rodzicami mieszka. Wstyd.

@Nowy pracownik

Warto, zdecydowanie. Poznasz tu wiele interesujących kobiet. Nie będziesz się mógł od nich opędzić. Radzę zaopatrzyć się w karton prezerwatyw.

Dhl
@Vacuś

Ogólnie polecam milfy z grida...a po co gumki zawsze możesz walić bez gumy i skończyć na cycach ewentualnie jak się zgodzi to trysnąć na twarz...ale to pewnie za dopłatą

Heheh
@Dhl

Polecam i uważaj :) stary

@Dhl

Mi też tak jedna mówiła - "nie przejmuj się gumą, wal na cyce, wal na cyce!". I co? Od 15 lat płacę alimenty na jakiegoś darmozjada.

Vacuś

Jak by mi pierwszy numer wyszedł, to bym był twoim ojcem, knypie.

Dhl666
@Vacuś

Jak ty byś miał być ojcem to na miejscu tego dziecka albo bym popełnił samobójstwo albo ciebie zajebał np.podcinając ci gardło kiedy spisz pijany na kanapie żebyś się wykrwawił jak zwykła świnia...szkoda że nikt ci tego nie zrobił

wkurzony pick

jakim ch**em zatrudniajom tyle osob bezposrednio pod dhl a ja musze ponad pol roku pracowac zeby pod firme isc?? ostatnio pelno osub z ciuchami dhl ale zielonymi kamizelkami smiech na sali

@wkurzony pick

Cierpliwości, przyjacielu. W końcu dostąpisz tego zaszczytu. Powitamy cię w rodzinie jak swojego.

@Vacuś

Równość według dhl to musisz mieć wodę z górskich potoków, ale kierownicy czy liderzy już mogą wnosić co im dusza zapragnie. To tak samo jak z tymi normami, że niby na górze je też mają, tylko jak byś my mieli takie to by sklepy stały puste.

Beny

Mam problem Pany zauważyłem że po 8 kustoszach mi nie staje . I pytanie do zainteresowanych czy zmienić piwko , które spożywam na co dzień czy to potencjalna partnerka taka jest słaba , że nie pociąga ?:

@Beny

Ps mowa o pannach z wyższej półki w tym dehaelu

Poborowy
@Beny

Bier się za małolaty a nie stare kwoki wtedy wartownik będzie stał na baczność

@Poborowy

Za co ma się brać ? Każda małolata to heavyweight 30 kilo nadwagi. Na takie coś to nikomu nie stanie jak w dodatku każda ma ryjek niewyjściowy . Starsze są lepsze takie rasowe milfy

Tomek2
@Tomek

Ja tam lubie heavy weight jak jest za co złapać lepsza amortyzja a te stare za suche i pełno zmarszczek

Willis

A ja bym tam brał milfa zanim Benek jej swoim wytrychem nie spaskudzi

@Willis

Było to swego czasu jak przed kustoszem spożywałem żubry a jeszcze wcześniej jak harnoldy były po dwa zyla także ten tego spóźniłeś się bo miałem ją już dawno temu

@Poborowy

Staremu ciuli...wi to już nic nie stanie. Zostaje prace ręczne.

Włócznia
@Piotr

Stare proce wolą młodszych tak samo jak młode Na benego nie polecą Jemu córki wystarczają

Pejter

No co ty nie ma lepszej od dżoanki ona jest mega hot

Było mówione ze pary nie mogą pracować razem? To jest miejsce pracy a nie (usunięte przez administratora) glupio aż przejechać jak Madzia i Gryfny się mizgaja. Zdady,romanse cyrk na kółkach. Szkoda matki.

Karolinka

Hmmm ciekawe kogu tu jeszcze obsmarować? Jakieś pomysły? A serio weźcie się zajmijcie swoim tyłkiem.

Nicker
@Karolinka

Beny stary pijok ale każdą miał więc smarować to tylko można po tych (usunięte przez administratora) które tutaj pracują

Edward
@Nicker

No Renatki pewnie nie miał A dobra milfka Na imprezie firmowej pokazała co potrafi

pomidor

tak. fałszywy człowiek.

Armando

Łukasz to pozer Co tu więcej gadać Na zdjeciach fajnie z dziećmi A w rzeczywistości je tłucze

Mariusz

Każdy odważny jako anonim. Podaj swoje imię konfidencie. A za pomówienia jest odpowiedni paragraf.

Rrr

Ulżyło Ci konfituro ? Wszyscy wiedzą że jestem głównym podpierdalaczem ?Swoimi innerkami się zajmij

Vacuś

Każdy coś w życiu przeszedł i nie wiadomo, co chcesz osiągnąć tymi wpisami. Widocznie sam masz problemy ze swoim życiem. Radzę znaleźć dobrego psychologa, bo twoje zdrowie psychiczne jest zagrożone, o ile nie jest już za późno.

Dhl sosnowiec

Ta stara lesbijka...nie ma się co dziwić że miała przejścia z dragami i alko bo jej to poza takimi imprezami nikt na trzeźwo nawet by nie dotknął...w dhl to nie takie rzeczy w alejkach się wciąga jak tabaka mariolka może się tam raczy mocniejszymi specyfikami jak dobra amfa i koks

Loli
@Dhl sosnowiec

Mariolka dobra laska na raz ^^ Nie cięzko sie jest z nią ugadać A robi ideolo Z ryja szpetna no ale jaja o (usunięte przez administratora) się fajno odbijają

Kali
@Dhl sosnowiec

Nie ważne co bierze ! Ważne żeby to ją podtrzymywało do pracy ! Jak mnie alko na przerwie xd

Beny

Harnoldy w żabsonie po dychaczu za czteropak z aplikacją to taniej niż w biedrze. Polecam każdemu na ból czterech liter a i smak bardziej ekskluzywny od kustosza

Michal

Ja to bym bral Dzoanne ale ona zajęta i ma swoich bodygardow dwóch DD

Mario
@Michal

Przecież to jest Solara jakich mało ! Na dodatek bez cyca ani tyłka

@Mario

Chyba nie widziałeś jej nago...wszystko ma na miejscu dzoanna jest najlepsza

Mario

Nowy lider na zmianie C ? Widać jak pięknie się wdraza w system pracy ze stoja (usunięte przez administratora)patrzą ci na ręce żebyś tylko trzymał dwie ręce na kierownicy albo chodził szybko i wrzucał towar . To co się dzieje z dnia na dzień jest tragedia (usunięte przez administratora) rzygać się chce patrząc na tego człowieka który jest nieogarem życiowym i to jak stał się Liderkiem to jest zagadka ... nowych ludzi których zatrudniają to chyba są z jakimś orzeczeniem .

Jakub
@Mario

Nawet jak ktoś ma orzeczenie to raczej nie jest sprawa do roztrząsania na publicznym forum. Możesz pogadać żeby ci tak nie patrzył na ręce jak dobrze pracujesz? Bo taka nadmierna kontrola może mieć tylko odwrotny skutek. Wiem coś o tym.

@Jakub

Beny ma orzeczenie o niepełnosprawności oraz stwierdzoną chorobe alkoholową a jakoś dalej robi karierę w dhl...to że ktoś po pracy wali 0,7 i upija się jak beny wcale nie świadczy o tym że nie chce zrobić kariery w dhl...podobnie jak michał beny

@Mario

Jeśli widzisz, że patrzą , to sam musisz się na nich patrzeć, a oni pretensji do ciebie nie mają, że się patrzysz.

Xyz

Ruda się stuka w lesie milowickim z każdym który się przytrafi nawet stary beny ja ukłuł po kustoszach

@Xyz

Ale która ruda? Bo ruda jest co druga, tylko się farbują.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.