Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

mnc

Cześć, chciałbym się zatrudnić w dhl możecie wymienić plusy i minusy pracy? dzięki z góry.

@mnc

Minusów brak same plusy...praca łatwa miła i przyjemna...z lekkością bedziesz pracował na naszym magazynie...miła atmosfera praca w zgranym zespole...liderzy kierownicy i trenerzy zawsze czekający żeby służyć ci pomocną dłonią...konkurencyjna stawka godzinowa dla nas ty i twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze...dhl

Mateusz

Wiadomo kiedy DHL będzie kończył działalność w Sosnowcu i zaczynał w Psarach?

Gra
@Mateusz

Podbijamy pytanie. Czy DHL Sosnowiec przenosi się do Psar?? Czy będą inne stawki?

@Gra

Przez najbliższe 2 lata zostajemy w Sosnowcu.

@Mateusz

Kończymy działalność na sosnowcu i przenosimy się na Psary

@Gra

Kończymy działalność w sonowcu i przynosimy się na Psary..dla zainteresowanych obecna stawka plus 100 pln brutto podwyżki

To się przenoś.

@Ed

Dla mnie stawka w psarach 4500 na rękę...ale szukam roboli i nędzaży takich jak ty żeby chcieli tam pracować dla niemca za najniższą krajową...

@Dhl sosnowiec

4500 na rękę, ale hrywien, ty łbie.

Bez komentarza

Wszyscy marudzą i narzekaja. Zapraszam na zmiane B. Wystarczy że staniesz sie "wybrańcem" to i bedziesz zwolniony z bulka bo cie szyja boli albo dostaniesz wolny piątek bo masz psa co sie boi burzy i musisz z nim siedziec ????????

PTS
@Bez komentarza

Tak to prawda,ten czarny pudeł czyli Anka ryja wdziera cały dzien ze pracować się odechciewa.A lider zajęty Patrycją a może warto zerknąć co się dzieje na ptsie! !!!A romanse zostawić po za pracą!!! panie liderze!!!A A Pati swoje przeżycia erotyczne z liderem niech zachowa dla siebie a nie opowiada innym co robią po pracy!!!

Patrycja
@PTS

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji oczerniania kogoś oraz wypisywania bredni na tym forum. Jestem osobą niepubliczna więc zgłaszam sprawę na policję, z łatwością zdobędą IP z którego wypisujesz już zresztą nie pierwszy raz i złożę sprawę w sądzie za oczernanie. Przez wypisywanie takich rzeczy na forum nawet nie zdajesz sobie sprawy że możesz zniszczyć prawdziwe życie prywatne i narobić sobie dużo kłopotów, ale na własne życzenie. Pozdrawiam.

Pts 3
@PTS

Patrycję to każdy lider miał nie mówiąc o innych...jej wrota stoją otworem wystarczy trochę się pobujać i sadzisz rośline...pozdro

Patrycja
@Pts 3

Nie muszę straszyć, kodeks karny jest zrozumiały i jasny, jak widać nie dla każdego. W tym wypadku inteligencja nie zabłysnąłeś dałeś mi tylko więcej dowodów. Ciąg dalszy bedzie rozstrzygany już nie na forum:)

Xxx
@Patrycja

Pati sorry sorry ale chyba nie myślisz ze ktoś pisze ze swojej karty!każdy krytykę przyjmuje bo wie ze to kłamstwo!!!ale nie Ty.PRAWDA BOLI!!!!WIEM coś o tym.Pozdrawiam.Zamiast trzymać się razem tylko oszczerstwa, straszenie policja prokuratura.Patrycja bądź osoba poważna! !!!!!I jednocz grupę a nie skłocaj ludzi!!!

Łj.
@PTS

Przecież tutaj nie ma nazwiska wiec o co tyle szumu?????Pozdrawiam!!!

Pić.
@Patrycja

Witam.Z tego co mi wiadomo zmiana B miała wczoraj zmianę od 14.00 do 22.00.Jak wszyscy wiemy na magazynie nie wolno korzystać z telefonu!!!pytam się więc jak to jest ze wszyscy ciężko pracują a pani P ma czas wypisywać głupoty i straszyć policja na gowork.Jest mi wstyd ze pracuje na tej zmianie.Same intrygi!!!

Kenzo
@Patrycja

Na zastraszanie tez jest paragraf!!!A tak w ogóle to na tej zmianie ten tego oddaje na policje ta tą oddaje do sądu ta tego do prokuratury itd.Same knucia. ...ale po tej panil bym się tego nie spodziewał!!!

S
@Patrycja

Ja również byłem opisany ze jestem pijantusem i mam kochankę. Nic sobie z tego nie robiłem bo wiem ze to nie prawda.Ale jest takie przysłowie uderz w stół a nożyce się otworzą. Przede wszystkim nikogo nie straszyłem i w pracy pracuje a nie bawię się telefonem.To jest przykład co robią liderzy!!!!

Pts4
@Pts 3

Gruby chodzi po hali i nabija się ze liderce będzie załatwiał papiery od psychiatry !!!!

PTS
@PTS

Przepraszam ale ,lider, to pseudonim osoby z pts.Wiec jeśli Pan lider myśli ze to o nim to przepraszam !!!!!!

Kazik

I co tam słychać w DHL?

....
@Kazik

A coraz lepiej, soboty wpadają, liderzy ogarnięci a praca jak marzenie

kult
@....

No też nie mogę sie doczekać aż wrócę do pracy po weekendzie, wspaniała atmosfera

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Do cwaniaków w necie

Gdzie byliście o 6 na odprawie ? Czemu nie wyszliście ? A wiem dla czego ;) bo jesteście pizdeczkami ;)

@Do cwaniaków w necie

O 6 rano a to z benym przed magazynem poszło 0,7 wódki i cztery piwa...a tam (usunięte przez administratora)to było po wolnym...sam jesteś cwaniakiem i głupim (usunięte przez administratora)który nie potrafi zrobić normy...

@Do cwaniaków w necie

O 6 rano to ja biję konika na kacu przed wycieczką do pobliskiego monopolu więc nie zadawaj zbędnych pytań

Benek

Ale się nachlałem po robocie w parku z Kasią jutro wjadą żetony

Gościu

Chromolić ten cały dhl, (usunięte przez administratora) grubaski i cwaniaczki na stanowiskach, Kolesiostwo pełna gębą i tylko coraz więcej roboty i pensja głodowa, ludzie niedoświadczeni robią ulepszenia które działają tylko na wkurw pracowników, po co te nowe strefy? Żeby robić więcej i się denerwować! nie da się przejść między tymi paletami, utrudniacie pracę i nic więcej jak słyszę nowe pomysły to śmiać mi się chce, banda pawianów na skinienie goryla, zarządzający to wy plujecie pracownikom prosto na ziemię i każecie to zlizywać, na gridach zostaną osoby żyjące przekonaniami że coś się zmieni, (usunięte przez administratora) znajomki lepszych posad i nie szanujące się pipki.

Big Ben
@Gościu

Krzychu już wielu osoba napluł w twarz ,i co ma nowych na zmianie i wszyscy się zwalniają hahahaaaa

Pajacyk
@Big Ben

Jak nie,jak tak i gdzie ma tych nowych co przyszli parę dni temu , dziś wogole nie przyszli do pracy hahahaaa . Pozwalniał tylu pracowników i myślał że nowi ich zastąpią ,bo tych co mają ciągle L4 ,piją i mu cwierkaja to jego pupile

Doktor
@Pajacyk

A ten jego trener co chwila na L4 , tak jak Mariusz był i mu to nie przeszkadza ?

Dhl

Dlaczego P.Agata nie zejdzie i nie sprawdzi co się dzieje na dole? Przeciez my też jesteśmy ludźmi!!!! Były rozmowy,prośby ile można? Traktujecie nas jak byśmy byli robotami!! Kiedy to się zmieni ?

@Dhl

Ale jak robisz jak Pan Dam...z dziara stoi i nic nie robi. Szczerzy kły tylko obijając się o palety.

Antychryst 666
@Dhl

(usunięte przez administratora) dhl sosnowiec inne magazyny w okolicy podnoszą stawkę np.taki glupi amazon 22,50 dla nowych pracowników plus nie musisz robić normy żeby mieć całą premię i ten socjal dojazd komfortowym autokarem z klimą plus micha za friko tylko że trzeba cały dzień siedzieć w robocie ale jest dużo przerw więc można wyskoczyć w pracy na browara ochrona nie sprawdzi bo tam i tak co drugi jest w stanie wskazującym jak beny w dhl ale tam się o to rzucają jak za dużo to urlopik nikt za to nie zwalnia.. innny przykład portwest w czeladzi dużo większa stawka praca na podobnym standardzie jak dhl czyli norma i jeszcze raz norma żeby coś zarobić podobnie otcf w czeladzi nowo otwarty magazyn ale tam przyjemniej coś płacą a jak ten głupi magazyn dhl w sosnowcu gdzie można się dorobić tylko graba za gratulacje i uścisk ręki lidera albo agata z kierownikiem wyjdzie pochwalić za najniższą krajową...gdzie oni tam jeszcze znajdują naiwniaków którzy chcą tam pracować za taką stawkę przy takim tempie pracy....naprawdę trzeba być zdesperowanym żeby tam pracować...

@1234

Ten to jest obibok z tym drugim z aparatem.

lola
@Antychryst 666

tak amazon wiecej placi, ale jak norm nie wyrobisz to nie licz na przedluzenie umowy, zreszta amazon zatrudnia przez agencje i masz umowe co mies i tak przez dlugi czas, malo kto sie dostaje na stale do amazonu

Waz
@Dhl

Niestety ale nigdy się nie zmieni dalej będą nawijać makaron na uszy jak to będzie lepiej i ich wizje bez przyszłości

Antychryst 666
@lola

Co ty piszesz masz jakieś stare informację jak w amazonie nie ma norm tylko jak za bardzo pprzeginasz 4h offtasków znaczy obijania się w ciągu zmiany to możesz dostać z pięćdziesiąt notatek za które i tak nic nie robią a umowy przedłużają każdemu jak leci nawet największym gwiazdą obijania się jedynie za L4 może być problem...bo się boją że tam nikt nie będzie chciał pracować bo to faktycznie (usunięte przez administratora) 10,5h siedzieć w robocie w czym 1h10min przerw to faktycznie jest chore...walić amazon i bezosa

Karol
@Waz

(usunięte przez administratora) spedalonego dilera z dhl który mi sprzedał jakieś ogórki majeranek jako 5g niby zajebistej marihuany za 120pln nie mówiąc już o tym białym który (usunięte przez administratora) jedzą jak zwykle świnie po którym to się już nic nie chce...(usunięte przez administratora)

@Karol

No widzisz , jaki ty mądry jesteś? Tak się dać zrobić i jeszcze się chwalić. Ty Janusz Nosacz jesteś, a nie Karol.

Łukasz
@Ed

Czy to prawda że beny po pijaku maca swoje córki ? Bo o tym głośno na zmianie B

@Dhl

Czas zmienić pracę jak nie pasuje

Hr
@Łukasz

Ta opinia została zgłoszona ponieważ zostały naruszone zasady bezpieczeństwa.

@Łukasz

Nieprawda...po pijaku to jedynie macałem damiana...był mokry jak zwykła (usunięte przez administratora) może potem wpadła kasia

@Beny

No właśnie beny może w końcu zmienić pracę ty stary pijaku...

Vacek
@4567

Magnesem go po zębach, magnesem!!!

Benny

Ale pochlałem cały weekend bez odbioru

Do pts i innych kozaków z siec

Jak macie jakiś problem do kogoś to w poniedziałek o 6 rano macie możliwość się pokazania i przekazać informacje danym osoba co nie pasuje na wam.(usunięte przez administratora)

Pts 4
@Do pts i innych kozaków z siec

Ok będziemy...

Do pizdek
@Pts 4

Tak tylko przypomnę jutro (26.07.21) o 6 zaczynamy pracę. Ciekawi mnie czy będziecie takimi samymi pizdeczkami jak na tym forum.

Pytanko

Jak wygląda praca w soboty są one obowiązkowe czy bardziej na zasadzie dobrowolności bo nie uśmiecha mi się robić każdej soboty w miesiącu?

Anty beny
@Pytanko

Benek chyba podpowiadałeś slowakom bo (usunięte przez administratora)tak samo szybko jak twoja zmiana kiedy byłeś liderem...pozdto

@Anty beny

Jaki k&rwa Benek kleju się chłopie nawciągałeś czy jak? Pytam bo mam propozycję pracy tam i chciałbym zasięgnąć informacji i to niekoniecznie o jakimś "Benku" czy jak go ty tam nazywasz

Odpowiedź
@Pytanko

Glównie na zasadzie dobrowolności. I nie każda sobota jest pracująca. To są bardziej sezonowe soboty. Np. jest pick sezon to jest więcej sobót (więcej płatnych). W sumie opłaca się. Nie robisz tego charytatywnie.

@Odpowiedź

Dzięki za odpowiedź

Najmanek
@Odpowiedź

Jaka dobrowolnosc co ty piszesz?? Chyba przymuszanie do kazdej soboty od 2 miesiecy. Oczywiscie sa platne 100%.

Dudek
@Pytanko

W soboty praca wygląda teraz tak. Że od 2 miesięcy przymuszają do pracy. Trzeba podpisywać jakieś chore zlecenia na sobote. I tak jest co sobote. Nie ma pytania czy ci pasuje czy nie. Tylko masz przyjść. Np. było tak że jedna zmiana nie miała wcale sobót a inna co tydzień. I już straszą że jak ludzie nie będą przychodzić na soboty to będzie 4 brygadówka.

Pytanko

Możesz mi buraku co najwyżej buty pucować bo klej już ci wyżarł mózg ????

@Dudek

Olej tą robote jak ci nie pasuje a jak kochasz pracę na magazynie to idź pracować do Amazon od 1.07 stawka dla nowych 22,50 chyba że masz większy staż pracy to nawet możesz wyciągnąć 27pln na godzine...bezos zarobił tyle na pandemii że nawet nie ma gdzie to wydać każdemu pracownikowi mógłby kupić mieszkanie o wartości 400tys.pln...

@Pytanko

Ale turcja to już grała tam tam był burak więc tam możesz szukać...co ty piszesz o kleju widać że miałeś z tym styczność...jak dla mnie to jesteś zwykły menel jak beny który ma od 10lat problem z piciem...tobie pajacu to chyba gożała wyżarła mózg...

Pick

Nawet bi mi to nie przyszło na myśl ale widać że ty miałeś z tym do czynienia w dzieciństwie jeśli na starość ciągle piszesz o molestowaniu...zły dotyk boli całe życie ale musisz mieć w sobie odwagę i zgłosić to na policję jeśli krzywdzono cię w dzieciństwie...

@Pick

Twoją historię mam opowiadać na policji :D

Beny_holland
@Pytanko

Z moralnego punktu widzenia widzę że masz argumenty po swojej stronie...może być policja ale nie zapomnij wspomnieć o benym który przechodzi do pracy pijany jeździ wózkiem i stwarza zagrożenie...

@Beny_holland

Mając wiedzę, że stwarza zagrożenie i nie zgłaszając tego, łamiesz przepisy.

@Beny_holland

I co mi zrobicie jak jestem ulubieńcem przelozonych

Audi
@Beny

Dokładnie jak piszesz ładnie zrobił ludzi w...tzn wych...że niby taki figo fago armado poligota spod sklepu po 0,7...beny to idol największa gwiazda firmy popieram beny to idol młodych o takich ludziach powinno się pamiętać i pisać same pochwały 1000% poparcia za postawę w pracy...a może beny na kierownika?kto za łapa w górę...

Jeronimo martins
@Beny

(usunięte przez administratora)mnie po piwie na wózku elektrycznym w magazynie ale to było tylko jedno piwko taki magazyn wszędzie tylko piwo i piwo nie ma nic zimnego do picia tylko piwo...mam roczny zakaz prowadzenia wszelkich wózków elektrycznych na terenie magazynów przy ulicy inwestycyjnej oraz na wszystkich magazynach biedronki w polsce...mam pytanie czemu beny w dhl może przychodzić na bani po gożale jeździć wózkiem i nikt mu nawet nie powie ani słowa widać jakie standardy są w firmie dhl...co można w dhl to na inwestycyjnej już nie przejdzie...

Gimbus
@Jeronimo martins

Bo to ich faworyt , innych za 2 tygodnie L4 zwolnią i jeszcze ci wmówią że nie ma pracy hahahaaa

@Jeronimo martins

A co ty (usunięte przez administratora) zazdrość ze on na wózek poszedl ty nie? Wez sie lecz. A wogole te opisy o nim są gówna warte zazdrość ludzka nie zna granic.

Dhl sosnowiec

Tak jak beny...jakbyś go opisał dzięki az ciężko było to ubrać w słowa

@Kasia

Kasia pamiętam park milowicki było cudownie musimy to powtórzyć

Anty beny
@Beny

Ale niestety beny kasia mówiła że każdy którego miała był większy nie mówiąc już o tej dżoana bo tam to dopiero zostałeś wyśmiany z tym małym fiu...bez komentarza

Rado
@Dhl sosnowiec

Pozdrawiam Kingę i Justynie Świetne z was laski ^^ Moja praca polegała głównie na przeglądaniu się wam ^^ xd Na normę wyjebka

@Rado

Masz rację dobre laski ale jedna już chyba nie pracuje a druga może cie tresować tzn trenować...ale jak lubisz przyglądać się dziewczynom w pracy i nic nie robić to polecam pracę w amazon sosnowiec...tam to dopiero masz ładne dziewczyny w strojach wieczorowych...gorąco polecam

SamWieszKto

Nic się nie zmieniło. Tutaj na tym forum nadal siedzą same marudy i nieudacznicy hahaha

Pseudo kierownicy i liderzy, zwykle pomioty co wylizali sobie stanowiska myślą że kimś są a są a tak naprawdę zero doświadczenia w kierowaniu ludźmi, smakosz to się tak zachowuje jakby mu pluli do kanapek w szkole, ciec z bhp jakiś pizdastian to się slini na każdą młoda laske na magazynie i głupio zagaduje, ogólnie to białe kaski robią laski

Wod

Śmieszne te sprzątania dla zwiedzających tak jak by nie wiedzieli że tam na co dzień jest (usunięte przez administratora) Najlepsze są toalety prawie żadna nie czynna, ale to chyba sposób dhl na lepsze normy, żeby ludzie robili pod siebie.

Zezol
@Wod

I co przychodzą nowi na grid i zaraz rezygnują ,Krzych kim ty będziesz robił ,tyle ludzi zwolniles co ci się nie podobali ,lub mieli L4 teraz ich trzymasz bo nie ma kim robić już ci to nie przeszkadza ? Nawet stary pracownik nie może się zwolnic bo musi być do końca sierpnia a mieliście nie stać na przeszkodzie jak ktoś znajdziecie inna lepszą pracę jak zwykle gruszki na wierzbie

Anty_czeladz
@Wod

Bardzo śmieszne tak jak piszesz...magazyn jak magazyn bród (usunięte przez administratora) i roztocza wózki poobijane przez przepitych operatorów typu beny...magazyn jakich wiele w okolicy nic szczególnego...toalety zapchane bo za dużo spida na tym magazynie...najbardziej to powinni sprzątać ci którzy zaprosili prawie całą swoją rodzinę...

Malosolny

I potem się dziwią że ludzi nie ma albo zwolnienia albo L4 kto tam wyrobi jeszcze w tym upale BHP zejdzie wychłodzony z biura i powie że spoko ,gruba kierowniczka też podniesie parę kartonów i się spoci idzie do akwarium pod wiatrak tak oni są ludźmi tylko my jakieś bydło co by się normą zgadzała i nie stracili swoich stanowisk

Zlewka

Po Kubie przeważnie jest (usunięte przez administratora) ,ale Krzysztof też miał swoją faworyté słynną Anne .S. może był w niej zakochany że na tyle jej pozwalał ciągle wychodziła kiedy chciała i wiedział o tym że siedzi ukryta i przebija palety jak były jeszcze kosze i udawał że nie widzi tylko że jest najlepsza i pół dniówki ciągła wózek z pustymi kartonami brawo takich liderów nam potrzeba

Beny Benito
@Zlewka

Przecież nie od dziś wiadomo , że Anna popuszczała regularnie Krzysztofowi szpary

Konik
@Beny Benito

Wiadomo żona 120 kg to ktoś musiał być w zanadrzu

Moczy gēba
@Zlewka

Dobrze wiedzial że czuć od niej alkohol,cała zmiana czuła to i że z przepicia nie może pracować ,nawet gadali o tym i że dawał jej ludzi do pomocy a ona stała i się śmiała co to miłość robi z liderem

Piecyk
@Beny Benito

A ile miał bojów z jedną pracownicą ciągle że nie ogarnia stoi gada ,było głośno nawet jak przyszedł ten z BHP że widzieli że gada i jej karton spadł na ramię (pęknięty obojczyk)i nas pouczali haha tacy pracownicy u Krzyśka na wagę złota lubi młode lasie

Gtr

Czas wymienić Kubę!!!!wszyscy wiedzą że się nie nadaje !!!nawet palcem nie skrzywi.Zamiast patrzeć gridow to on na spacery sobie chodzi z liderem Łukaszem po magazynie!!!!

Kram
@Gtr

Tam wszyscy kółko wzajemnej adoracji , chodzą spacerują i obmawiają tyłki kogo by tu zwolnić a potem płacz bo nie ma ludzi ,banda buców na stanowiskach jacy to są ważni

Do ludzi myślących inaczej

Ludzie myślący inaczej zamiast ludzia ułatwiać pracę to swoimi pomysłami na ulepszenie pracy pogarszają ja jeszcze bardziej. Radzę zejdźcie na dół i zamiecie się z normalnymi pracownikami miejscami i popracujcie tak miesiąc dwa i zobaczycie jak fajnie się nie wyrabia normy przez wasze (usunięte przez administratora) pomysły co niby mają polepszyć pracę. Ogarnij się się (usunięte przez administratora) mózgi (usunięte przez administratora)

Odpowiedź
@Do ludzi myślących inaczej

*ludziom

Dhl sosnowiec

Brawo beny jesteśmy z ciebie dumni...załoga z pracy

Ffff

Jak widzę co się tam dzieje, to cieszę się, że już tam nie pracuje. Pozdrowienia dla wytrwałych (szczególnie tych, którzy są tam od początku - jesteście WIELCY!).

Bbb
@Ffff

Ja się cieszę że lider Krzysztof .K mnie zwolnił ,a zostawił większość leserów i tych co przychodzą i zaraz odchodzą , nawet ci przerwy nie dadzą dodatkowej w tym upale a sami siedzą pod wiatrakami ,ale tobie coraz więcej stref dokładają za tą śmieszną stawkę i brak środków do pracy ,każdy co przychodzi na grid zaraz ucieka ,nawet starzy pracownicy się zwalniają ,powodzenia życzę żeby się to utrzymało bo Pepco ma wymagania z kosmosu

Cobra
@Bbb

Biedny Krzyś ,tyle ludzi wyjeb....co mu nie pasowali a teraz sami uciekają i kim będziesz robił młotku

Kolo

Wszystko Wszystkim ale ta gruba z grida przesadza nic jej nie pasuje może niech chudy auto naprawi ? Dziwna bana najebke ma na innych A sama stoji gwiazda. Wczoraj to juz świeciła swą urodą hahahaaha

@Kolo

Jesteś pijany, naćpany, czy niespełna rozumu?

Kolo
@Ed

Jestem pijany naćpany a niespełna rozumu jesteś ty pajacu...

To na odwyk

Tak
@Kolo

On ma rację chodzi drze się i nawet ubrania odpowiedniego nie ma do siedzenia na magazynie. Co to BHP już nie obowiązuje od jakiegoś szczebla kariery w górę ??

NNN

I co słychać w DHL?

Tomi
@NNN

A bardzo dobrze, soboty są i kasa fajni ludzie, aż chce się pracować

Fajny
@Tomi

A z jakiej strony haha nie rób z siebie głupa bo każdy ucieka , zaczynając od nowych , kończąc na starych pracowników którzy mają dość tego syfu ,braku organizacji itd

Poducha
@Tomi

Ja chwale swoje gniazdo ,bo tak specjalnie piszę ta osoba ...rób nadgodzinki i soboty aż ci garb wyrośnie nie długo cały magazynek będzie się opierał na Ukrainie za taką stawkę i brak ludzi do pracy ,a już jak ci zwiększa normę to rób jeleniu

Pinezka
@NNN

Z miesiąca co miesiąc coraz gorzej ,ich filmiki jedno rzeczywistość inna

Obornik
@Tomi

To jak taka fajna to czemu każdy z grid ucieka ,zwalnia się? Najgorszy dział

@Obornik

No raczej w dhl pracuję się na picku trochę wyżej elita owws za większa kasę i to aż za bardzo a na gridzie pracują ofiary losy ostatnie ćamajdy i ćwoki którzy mają problem żeby podnieść karton i ułożyć paletę...grid to totalna porażka trzeba mieć coś z głową żeby tam pracować ale wszyscy szanujemy te osoby które tam pracują bez was nie ma dhl tylko chyba płacą wam tam dodatek za niepełnosprawność umysłową

Praca_warehouse
@NNN

Od 01.07 stawka godzinowa w amazon 22,50pln dla nowych pracowników plus możliwość pracy tylko na nocną zmianę czyli dodatek za nocki...a co oferuje takiego dhl że warto tam pracować???

@Praca_warehouse

I to że jeszcze można jechać autokarem po pijaku albo walić browary przed pracą w busie...oczywiście jeśli ktoś chce

Doktor
@Dhl sosnowiec

To wy nam urtudniacie pracę jeżdżąc i je...nać byle gdzie i kto jest niepełnosprawny umysłowo jak nawet nie wiecie jak ułożyć ,tylko gonicie ta normę jak psychole

Zespół Downa
@Dhl sosnowiec

Dla mnie ten cały Bulk to kaleki umyslowe ,złe przeszkolone ,a problem to macie wy bo nawet nie wiecie jak ułożyć tylko nam walnąć na ziemię ,zresztą zastąpi was Ukraina

@Zespół Downa

Ta a ukraińcy będą wiedzieć jak ułożyć..ale chyba ciebie i twoją mokrą do (usunięte przez administratora)no oczywiście że walnąć na ziemie tak było i będzie gdybyś jeszcze nie skumał to właśnie na tym polega praca na gridzie jesteście od tego żeby zbierać z ziemi i układać a picker może robić co chce...gdybyś jeszcze nie skumał to liczy się wynik czyli ile razy picker odbije się na skanerze..to jest liczone a nie to czy ty masz na gridzie problem żeby ułożyć palete z tych śmieci...zawsze mozesz poprosić trenera albo koleżankę która pracuje obok żeby ci pokazała jak to wygląda...

Bizon
@Dhl supply chain

Nie jesteśmy od tego ,widać że ułom piszę ,nowy (usunięte przez administratora) co rozumy pozjadal

Filozof
@Dhl supply chain

Nie długo sam skończy na gridach ,bo ludzie się zwalniają ,uciekają i w (usunięte przez administratora)To mają i będziesz miał swój wynik buhahahaha

Szewc
@Filozof

Tym bardziej że otwierają nowy magazyn na czeladzi i Będzinie ,każdy startuje od sierpnia i stawki lepsze niż na DHL ,tak że DHL nie jest jakimś Bogiem pod tym względem

Szczęście
@Dhl sosnowiec

Je. C DHL ich chore normy i decyzję Pepco o braku środków do pracy ,wymagania kierowników ,nadgodziny i pracujace soboty co zmusicie nas nas na siłę za tą stawkę

Plan
@Filozof

Mnie to bawi ich plan naprawczy ,nie ma ludzi a i tak chcą zwolnić ,jak nowi uciekają hahahaha i co wycieczki po tyle osób i ile zostaje haha

Aneta
@Szczęście

Jak wyżej się wypowiedziała ,nikt nie ma prawa być zmęczonym bo nie robi nadgodzin ,chore babsko teraz też wprowadza (usunięte przez administratora) jak w poprzedniej pracy

Dominika
@Tomi

Czy te soboty w DHLu traktowane są jak nadgodziny? Jest za nie jakaś dodatkowa ekstra stawka? Można dobrowolnie sobie je dobierać czy są obowiązkowe? :)

Dudek
@Dominika

Soboty są jako nadgodziny płatne 100%. Żadnego ekstra dodatku nie ma. Dobrowolnie nie można sobie ich dobierać bo co tydzień są obowiązkowe i podpisywanie chorych zleceń.

@Dominika

Tak oczywiście jest dodatkowa stawka ale ją to już musisz sobie wypracować na kolankach lidera lub jeśli wyżej celujesz to kierownika...jak sobie dobrze owiniesz liderka wokół palca to możesz wszystko...dlatego atakuj akwarium i dobrze się zakręć może nawet ogarniesz sobie jakiś awansik...ten magazyn jak mało który daje dużą możliwość rozwoju zawadowego i awansu ale niestety tylko dla tych którzy lubią imprezować...

Beny_holland
@Dominika

To zależy czy ktoś jest z policji jak benek...czy jest zwykłym (usunięte przez administratora)

@Beny_holland

Beny jednak wyszła prawda o tobie a coś taki się wydawałeś jakbyś się nadawał na policjanta...a teraz już wszystko jasne że jednak z policji jesteś to w sumie trochę tłumaczy a napewno twój pociąg i zamiłowanie do spożywania alkoholu na policji to wszyscy piją i są anonimowymi alkoholikami jak ty...

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.