Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Obserwatorzy

Witam,czy ktoś wie czasem czy beny jest z nami na zmianie D?bo jeśli gościa kojarzę z opin to znaczy że jest z nami ,śpi na wysokim składzie zamiast robić XD

Odpowiedź
@Obserwatorzy

No co ty benego michała nie kojarzysz...krótkie włoski zarost jak armando wąsik bródka twarz czerwona od razu widać że wali w czajnik...ta śpi ale tylko jak nie ma roboty i ma kaca beny może on ma w tej firmie pochytane

Wtyczka
@Odpowiedź

Jego zawsze zostawią ,nowych zwolnią po sezonie ,może innych też ale on zawsze zostanie

Adieu
@Wtyczka

Jaki masz problem?

Obrażanie.

Konfitura

Sikema mordki :D tak czytając i obserwując w pracy co poniektórych, to moim skromnym wstydzący się zdaniem powinni przymknąć buzki i grzecznie pracować, bo widać jak większość ludzi (usunięte przez administratora) na wózeczku z małymi zlecaniami aż pot z (usunięte przez administratora) się leje,a te osoby które mają najwięcej do powiedzenia i podpierdalaja jeżdżą z zlecaniami codziennie od początku do końca dużymi. Więc nie zachowujcie się jak w przedszkolu tylko (usunięte przez administratora) do roboty. Pozdrawiam :D

Dżemik
@Konfitura

Polać mu/jej!

Pracownica_J

Ale tam już nawet nie ma komu szarpać druta ci wszyscy liderzy to impotenci i miękkie zflaczałe pałki...liderzy w dhl mają za dużo używek alko nikotyna po takich ilościach to nawet po viagrze nie stanie....wystarczyło posłuchać co mówiła partnerka benego o jego aktywności...benemu to ponoć ostatnio stał 10lat a od tego czasu to impotent brak erekcji i chłop dlatego pije żeby zapić smutek odnośnie swojej erekcji

Edek
@Pracownica_J

Idź do psychiatry.

Bbjuy
@Konfitura

I co z tego że grzecznie pracujesz masz czysto ogarnięte taki liderek jak kk (usunięte przez administratora) ,bo mu nie pasowało że razem urlop itd , oczywiście inni mogą wiele ,chorować pić ściemniać i mieć kłótnie z bulk

@Bbjuy

Ale który to ten liderek kk kujawski?czy jeszcze jakiś inny...tam ci liderzy to wszyscy jakieś pajace bez szkoły

Kamila
@Bbjuy

On nikogo nie zwolnił to Góra nakazała

Będzin

Chce się przyjąć do DHLu w Sosnowcu. Na cztery brygady poleca cię czy niezbyt jakie są warunki pracy ile zarabiają ludzie jaka jest Norma

Praca
@Będzin

Nie polecam firmy dhl norma duża żeby dostać premię musisz wyrobić normę co dla zwykłego człowieka jest nie możliwe do wyrobienia chyba że lubisz zapier...przez 8h...jeśli szukasz pracy na magazynie to polecam Amazon na początek stawka 22,50 do końca roku dodatek 4pln za każdą przepracowaną godzinę...jeśli potrzebujesz darmowy transport i posiłki...nie polecam pracy w firmie dhl jeśli magazyn to tylko Amazon tam się nie narobisz ale zarobisz dużo więcej...

Czarnula
@Będzin

Nie wiesz na co się piszesz!!! Ja robię ta 4 brygadowke i spadam stąd!! Pracownika traktują jak śmiecia ,chyba że będziesz latał i kablowal szkoda słów!!! Zresztą jak chcesz to przyjdź sam zobaczysz jak jest

Lidl

Ja pracuje w Lidlu i mam 3250 zł na rączke, na start..... a później wzrasta po roku do 3500 zł, a kolejny rok 4 koła.

Zmiana A

Uwaga na mala Anete z grida ! Oczernia ludzi Jest osobą konfliktową

DHL
@Zmiana A

Trzeba uważać uważać komu się pewne rzeczy mówi, bo widac pracujesz długo, ale dalej nie wiesz co komu powiedzieć.

Xyz
@Zmiana A

Beatka (usunięte przez administratora) a na innych gada! Jak widac bycie trenerem i (usunięte przez administratora) idzie w parze!

Robert
@Xyz

A beata to dalej tylko trenerka przez tyle lat jeszcze nie zdążyła się wybić na jakiegoś kierownika...widać że kablowanie jej nie służy

Aneta
@Zmiana A

Dziękuję Beatko za opinie :) Dorosli ludzie załatwiają swoje sprawy w cztery oczy, a nie przez osoby trzecie bądź internet... (usunięte przez administratora) Pozdrawiam!

Beata
@Aneta

Droga Anetko Wypowiem się tutaj pierwszy i ostatni raz gdyż widzę że sytuacja tego wymaga. Mam nadzieję że Twój język slowny wobec mnie i innych pracowników się wkoncu poprawi. Chętnie z Tobą wyjaśnie sytuację dla Ciebie problemową jeśli taka istnieje osobiście. Podejdź porozmawiamy. Wypisywanie tutaj komentarzy nie jest dla mnie formą dialogu. Pozdrawiam cieplutko

@Robert

@Robert ona jest trenerka ale tylko na kamizelce

Trenerka zamiany A to tępota nie z tej ziemi ????????‍♀️ kamizelkę trenera to chyba w czipsach znalazła. (usunięte przez administratora) ludzi co chwilę jak nie do Mariusza to do operacyjnego. Potem nos na kwintę czemu o nej ludzie źle mówią . Jak mają ja szanować jak rzekomo nie konfiktowa a wszystkie afery zawsze od niej wychodzą. Daje albo kierownikowi albo Ćwiertni bo to aż szok że jeszcze nie widzą że to (usunięte przez administratora) ????????‍♀️

Blondyna
@Anonim

Uff jak dobrze że już od roku tam nie robie, nic tylko się pośmiać z ludzi na tej grupie teraz xD

Pytanie_dhl
@Zmiana A

Mam pytanie czy obecnie są przyjęcia do dhl sosnowiec?interesuje mnieobecniena tym magazynie

Tom
@Pytanie_dhl

Tak, są przyjęcia.

Pytanie_dhl
@Tom

A jakieś namiary na ofertę pracy gdzie najlepiej składać cv

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Dhl

Czy uważacie ze w DHL jest za wysoka norma?

@Dhl

Zależy kto. Kierownictwo, SK nie ma wysokich norm, mają czas na wszystko. Fajki co 10min. oglądanie (usunięte przez administratora) także polecam.

Praca_dhl_pablo
@Dhl

Ale to zależy na jakim dziale ale ogólnie w dhl norma jest raczej za niska a napewno dla pickerów przynajmniej może by mi się nie chciało tam spać gdyby odpowiednie tempo pracy...może w końcu ludzie by nie stali w regałach i ciągle rozmawiali a nowi pracownicy powinni mieć 3dni okresu próby jeśli nie zrobisz normy po 3 dniach to tam są drzwi jest 50 osób na twoje miejsce

Kizo

A tam wspaniale to ty chyba nie wiesz co to znaczy wspaniale...jakby jeszcze wygoliła tego krzaka między nogami

Kizo 2

Ja rozumiem jakby sobie tam zostawiła jakiś pasek ale przedzierać się przez tą dżungle to chyba tylko z maczetą

Zmiana B

Dlaczego (usunięte przez administratora) z zmiany B Została przyjęta do administracji jak nawet nie było rozmowy kwalifikacyjnej i nie było ogłoszeń na nabór do administracji?

Jarek
@Zmiana B

Własnie gdzie ogloszenie bylo do administracji? A tu nagle prawa reka lidera juz tam wskoczyła. Znajomosci sie licza no tak.

Zmiana A uwaga!!
@Jarek

Uwaga! Na zmianie A jest dramat!! Była pani lider jest atencyjną plotkarą numer 1 na magazynie!!! Która wprowadza największy zamęt, We współpracy z panią trener (usunięte przez administratora), ktora jest osobą "bezkonfliktową", która wszystkich obgaduje ale oczywiście nikt nic nie może wiedzieć ????"ptysiem" gardzi, zawsze się wymydli i jej hahaha hihi.... ????????????Ojoooooj, ???????? ????pani była lider (usunięte przez administratora)???????? A lider zmiany A sławny pan (usunięte przez administratora)...w pracy wielki władca, jest podporządkowany kierownikowi zmiany, Panu (usunięte przez administratora), nie polecam tej pracy, jeden wielki (usunięte przez administratora) Wszystko jest zamiatane pod dywan. Że jeszcze nikt się nie szczail że rączka rączkę myje to masakra!! Mam nadzieję że Pani prezes w końcu zobaczy co się dzieje na magazynie! Współpracownicy regularnie obgadują i wyzywają siebie nawzajem, dochodzi to do lidera i kierownika aczkolwiek z tym nic nie robią, nie jedna osoba ucierpiała na falszywychych pomówieniach(te osoby już nie pracują). A (usunięte przez administratora)dalej pije ????????‍♀️

@Zmiana A uwaga!!

Dziecinada. Chyba przedszkolaki mają więcej rozumu od piszących te posty.

Kamila
@Zmiana B

A co zazdrościsz?

Lila
@Zmiana A uwaga!!

Chyba za mało pracowałaś bo to nie zmiana A...

A
@Zmiana A uwaga!!

Filip Jasku_ski postarałeś się z komentarzem xD

Dorota

Pracuję w DHL w Sosnowcu na zmianie Mariusza.jest super fajna atmosfera i pomoc.praca jak praca.picker na wózku widłowym.jasna sprawa premii i wynagrodzeń,stażowe itp.potrzebują ludzi.wypłaty są super.polecam.

Olga
@Dorota

Świetnie, ze jesteś zadowolona z pracy w DHL Exel Supply Chain, ale pamiętaj, iż na forum GoWork.pl nie używamy absolutnie żadnych danych personalnych. Mogłoby to bowiem powodowa rozpoznanie tej osoby. Dowiedzieliśmy się, że pracując tam można liczyć i na dobre wynagrodzenie i na premie. A co z dodatkami pozapłacowymi? Macie na przykład dostępne karty sportowe, karty wejścia do obiektów kulturalno – rozrywkowych bądź też jakieś paczki na święta?

LHD
@Olga

Tak wszystko jest karty, paczki, pod gruszą, premie na święta ale o stażowym nie słyszałem może dlatego że nikt tak dłużej jak pół roku jeszcze nie pracuję.

Rafał
@LHD

Fajnie, że jest tak rozbudowany socjal. Jeśli chodzi o kursy lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, pracodawca także obejmuje nimi pracowników? Takie informacje będą bardzo istotne dla nowych pracowników więc podziel się nimi.

@Dorota

Witam. Nadal potrzebują ludzi? Ile można na początku zarobić? Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Proszę o odpowiedź, zastanawiam się nad aplikowaniem.

Rafał
@Ewa

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/dhl-supply-chain-poland-sp-z-o-o,3757 są najnowsze oferty pracy. Firma nadal szuka pracowników magazynowych i operatorów wózka widłowego. Są także inne oferty. Trzeba mieć uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, a także doświadczenie w takiej pracy. Jeżeli jesteś zdecydowana umów się na rozmowę kwalifikacyjną, a później napisz jaki Ci poszło.

Lucky

Tak,wszystkie dodatki są.

Lucky

Jest stażowe

Pm
@Lucky

U kogo jest to stazowe :) hehe nie wiesz to nie pisz za zwyklego pm czy pracujesz rok czy miesiac taka sama stawka 3200 brutto wiec po co mydlsz ludziom oczy :( dodaj jeszcze jaka jest atmosfera i cisnienie na wynik zadowolencu :(

Brutto
@Ewa

3200 brutto plus bledy czyli 3200 brutto hehe

Pm
@Rafał

Kurs na oblepianie paczek tasma klejaca i oby nie za duzo :) kursy chyba na prawidlowe otwieranie drzwi od szatni i obsluge automatu do kawy

Arystoteles
@Olga

W czasach pandemii bardzo sie te karty przydaja :( ludzie woleli by podwyzki bo czasy niepewne a nie plastikowe karty oj faktycznie te benifyty to sezam ali baby :(

Fan tomas
@Arystoteles

Dobrze że wynajeli firmę kontorujaca l4 ,bogaty magazyn że płaci im prawie 500zl ,A na podwyżki nie ma ,jeszcze Cię (usunięte przez administratora) z premi

Pick
@Rafał

Nic a nic nie oferuja a lepsze stanowiska rozchodza sie po znajomosci lub d...u...po wlazeniu nawet dzialu nie idzie zmienic tu jestes tylko slupkiem w systemie i ot cala twoja kariera hehehe a jak masz cos do powiedzenia lub nie spasujesz liderowi ''zespolu'' to za brame za byle co i oto cala ta firemka

Egipcjanin
@Fan tomas

Podobno już są pierwsze ofiary kontroli l4

Nosacz
@LHD

Ja pracuje od marca 2019r. Więc to już ponad rok.

Kierownik
@Dorota

Ja tam polecam jak brak ludzi to można wypożyczyć bhahhaha np z linii operatorów :) co komu szkodzi !!!!

Greta Thunberg
@Dorota

Wolność dla wielorybów niech ktoś w końcu pomoże im trafić do morza...precz z firmami typu amazon dhl które produkują tony plastiku i odpadów które głównie trafiają do rzek i zanieczyszczają nasze środowisko...amazon i dhl to fabryki odpadów które zabijają nasze środowisko..precz z dhl

Była pracownica.

Jakie stażowe ?

Demsi
@Dorota

No super tylko pytanie czy potrzebują z uprawnieniami UDT proszę o informację

@Demsi

Na magazynie są ludzie z UDT, którzy nie pracują na wysokim składzie, bo jest komplet operatorów. Nie licz więc na przyjęcie z zewnątrz. Jak zwolni się miejsce, to wezmą kogoś z innego działu, jeśli ma uprawnienia.

@Dorota

Witaj a na wysoki skład na start też przyjmują?

Picker

Czas spojżeć na swój kręgosłup moralności, bo widać ze kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Dziękuje za uwagę

Sosnowiec

Uwaga na największego konfidenta na zmianie C, mowa jest o (usunięte przez administratora) który wie wszystko najlepiej, mówi na wszystkich później leci z wyciągniętym jęzorem i rozmawia z Tobą, to trzeba mieć tupet i bezczelność na twarzy wypisana. Jak ten chłopak może spojrzeć w lustro. Pierwszy jest u lidera żeby strzelić z ucha ze (usunięte przez administratora) ze co chwile na (usunięte przez administratora)rzesiaduje.

Pona

W tej firmie jeżeli chcesz się nie narobić dostawać fajne zlecenia, zostać trenerem, pomocnikiem lidera to trzeba mieć gumowe ucho i sprzedawać wszystkich bez mrugnięcia okiem. Przykłady trzy ze zmiany C to 3x J. (usunięte przez administratora) które dają na każdego przy każdej okazji. Jedna wbiła się na stołek w akwarium i jak nie ma lidera to obrabia mu obręcz ile się tylko da. Miała obiecanego lidera na 4 brygadówce za to, ale niestety adi nabił więcej pkt. Druga na picku nie dawała rady wślizgnęła się do sk i tam już leci na grubo ze sprzedawaniem (norme 1-2-1 trzeba zrobić). Szuka ciągle dziewczyny bo non stop zagaduje inną. Trzecia po podziękowaniu (usunięte przez administratora)zajęła miejsce trenera tam też widać potencjał na informatora. Nagle wszystko ją interesuje i co chwile w akwarium. Dostanie kilka słabych zadań i juz leci a po chwili pyk 300 na palecie. Kiedyś miała problem do koleżanki że ta za często jeździ na bulk1. Tak to już w tej firmie jest, że nie za bardzo masz szanse gdzieś zaistnieć. Trzeba nie mieć zasad kręgosłupa moralnego i lustra w domu. Bo dziwie się jak oni mogą patrzeć w lustro?

jesteś żałosną osobą
@Pona

Trzeba było się starać (usunięte przez administratora) Twarda (usunięte przez administratora)jesteś na GW zazdrość i zawiść... Widać tu macie swoją piaskownice i zabawki dzieciaki internetu. Tylko by komuś dowalić, a sam (usunięte przez administratora)3 po 3 składając swoje spostrzeżenia! I kto teraz jest konfiturą?

Ziko
@jesteś żałosną osobą

Dobrze napisane, lustra na chacie pewnie zakryte haha.

Paragon
@Pona

Królowa tylko (usunięte przez administratora) dostała ten stołek ,ile razy razy było (usunięte przez administratora) to i tamto człowiek Wata cukrowa ,i to jej zasługa że mu szepnęła o (usunięte przez administratora) na trenera .Nie rozumiem czemu królowa miała urlop zawsze jak zaśpiewała ,na święta wielkanocne na wigilię a inni nie i też tyle chorowała była w Ustroniu a nagle na obsadzie jest zdrowa

Ciekawska
@Pona

Mi się wydaje że (usunięte przez administratora) donosi ,do każdego piszę kto jest na ,L4 i na co chory a co ja to obchodzi czy ktoś interesował się jej ciąża z benym .Dziwne że tyle pracuje po licznych L4 i brała chorobowe jak (usunięte przez administratora)do Polski przyjechała ,tylko przygłup (usunięte przez administratora)wierzy swoim

Zdziwiony
@Pona

Masz klapki na oczach tam wszystko fałszywe ,dziwię się że (usunięte przez administratora)nie wie jak traktują ludzi ,tak jak te owoce co są na stołówce i latają nad nimi muchy ,taki komitywa między liderami Pani Dyrektor radzę się więcej zainteresować i się w końcu obudzić a nie tylko sprawdzać tabelki jak liderowi ktoś nie pasuje to zwolni a potem ludzi nie ma ,wymyśli ci głupoty a ty w to wierzysz ,porozmawiaj z tymi osobami co zwolnili bo im powiedz że pracy nie ma a czemu są ogłoszenia że zatrudnią czyli góra i dół robią co chcą czy nie ma o tym pojęcia?

Gwiazdy
@Pona

W tej firmie zaistniejesz jako gwiazda lidera (usunięte przez administratora)Może by pani dyrektor sprawdziła ile ich nie było i jak puszczał ich (usunięte przez administratora) lider do domu .Pytanie z jakiego powodu ?teraz została tylko (usunięte przez administratora)ciągle coś ściemnia ale (usunięte przez administratora)lubi jak ktoś siedzi z telefonem za paleta i piszę do swojej ukochanej na inny dział

W11
@Pona

(usunięte przez administratora)jak ludzia liderzy nie podają przyczyn zwolnienia to coś w tej firmie nie hallo wszyscy wiedzą że sterują wszystkim

Incognito
@Pona

Ktoś tutaj ma bardzo złe informacje lub pokazuje jak zazdrość mu (usunięte przez administratora) wychodzi. Może czas się wziąć do pracy a nie wypisywać jakieś żałosne informacje na ludzi którzy uczciwie pracują na to co dostają. W przeciwieństwie do OWW z zmiany C którzy nabijają sobie produktywność na każdym kroku lub siedzą w regale i zagaduje pickerow np (usunięte przez administratora) a już nie wspomnę o (usunięte przez administratora) który co chwile na SK przesiaduje.

Dziecinada
@Pona

no widzę zazdrość, ból (usunięte przez administratora) i nic więcej. Gorzkie żale w kościele się wylewa będzie lżej na duszy. Wstyd to powinno byc firmie ze zatrudniają takich ludzi którzy gorzkie żale zamiast w kościele to wylewają na forum publiczne. Dajcie jeszcze od nazwiska czym się krępujcie. A niech jedna (usunięte przez administratora)obrabia (usunięte przez administratora) dziś Ty za to obrabiasz trzem kobieta a taki kozak jak widać. (usunięte przez administratora) brawo dla niej bo jak sam czegoś nie zrobisz to internet Ci nie pomoże świat realny polega na tym ze podchodzisz do człowieka i mówisz co nie pasuje (usunięte przez administratora) Szuka nadal dziewczyny no i dobrze wybrankę na żonę się szuka a nie znajduje a czym więcej do wyboru tym lepiej dla niej. Trzecia (usunięte przez administratora)tak trzymaj bułki je się w czasie przerwy a nie w każdej możliwej sytuacji martw się o swoim (usunięte przez administratora)tak jak to robisz. (usunięte przez administratora)drogie róbcie tak dalej no i pamiętajcie nie ważne jak, ważne ze wgl mówią/piszą bo tzn ze sukces macie w garści. Jesteście wielkie! A Ty Wielka @Pona zastanów się czy Ty jeszcze masz kręgosłup moralny bo jak widać w czasie pisana komentarza go utraciłeś. Nie pozdrawiam i nie całuje cieplutko ;)

Covidowe

Wiadomo kiedy będzie wypłacane covidowe ?

mnc

Widzę po wpisach ze w tym zakładzie nadal nic się nie zmieniło

Pucus

Osobiście go nie rozumiem ma swoje osoby ,za które daje głowę a i tak go (usunięte przez administratora) ,przychodzili do pracy w kratkę a i tak był dla nich łaskawy ,wychodzili z pracy po przepicu ,on to rozumie nie będę wpisać danych bo on doskonale wie o tym kogo chronił ,a kogo się chciał pozbyć ,bardzo fałszywy lider i racja ma być jego taki łysy chytry lisek w okularach ,lesera daje fory ,tak że u niego na zmianie nie ma sensu się starać , lepiej być nie robem stać gadać ,udawać że sobie nie radzisz to wtedy jesteś ok ,tylko uważaj żeby od tego gadania nie spadł ci karton na ramię bo też to wybaczy .Jest z niego kawał (usunięte przez administratora) I tyle traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) jak sobie kogoś upatrzy ...to już wiecie jak to się kończy chroń dalej pijaków ,i tych ociemniałych umysłowo

Płaszczka
@Pucus

(usunięte przez administratora)i , Zawsze im dawał lekka robotę i ludzi do pomocy .Nigdy się nie zainteresował czemu chodzi cały z wózkiem i siedzi na tyłach grid i przebija palety

Zniesmaczony

Dzien wyplaty i zas rozczarowanie i wku... Kto te wyplaty przelicza? Tyle samo godzin i taka sama premia, a na koncie 150 mniej. Moze policzyli za stol do pilkarzykow i banany?

Vacuś

Ty byś pietruszki nie potrafił wyrwać.

Dm

A Iza to oprócz powalonych wlosow ma zeza jeszcze ? Bo kraczate nogi wiem.Widzialem jej styl poza pracą siekiera. Ale w dzień melodramat. W nocy melo rano dramat

@Dm

Która to ?

Filip

Kandydatki na najładniejsza dhl to?

Iwona
@Filip

Serio to ma dla ciebie największe znaczenie? Dziewczyny chyba nie chodzą tam żeby wyglądać ładnie nie pomyślałeś o tym?

Iwona
@Iwona

Iwona z tym czymś pod oczami napewno nie będziesz startować! Netto pleasee

luis de funes

czy jest zapotrzebowanie na pracownikow na wozki wysokiego skladowania ? i jak z pensjami tak orientacyjnie , dziekuje

@luis de funes

W tym magazynie oww więcej pickują jak jeżdżą, dlatego dużo się już zwolniło.

@Mak

Dokładnie dużo się zwolniło i(usunięte przez administratora).na czeladz do panattoni otcf 4f nowy magazyn...wiem bo tam widuje te stare czerwone i przepite mordy z oww które pamietam z dhl-a

Egipcjanin

Dużo tam w 4F płacą oww, bo zastanawiam się nad przejściem.

@Egipcjanin

Na początek dostaniesz 9900 PLN brutto. Potem stawka rośnie.

Vasuś
@luis de funes

Trudno powiedzieć. Trzeba mieć szczęście i trafić w odpowiedni moment, albo może dobre znajomości. Szykuje się czterobrygadówka, ale oprócz etatowych operatorów są jeszcze pracownicy z uprawnieniami, którzy mają szkolenia i w razie zapotrzebowania będą uzupełniać braki, oczywiście, jak się wykażą odpowiednimi umiejętnościami.

Ed

A tam nie trzeba mieć przypadkiem UDT-a WJO I (specjalizowane)?

Beny

Chyba wiesz o tym lepiej niż Papież spowiedzi

Dhl supply chain
@Beny

Przeżywacie tą robotę a dhl to zwykła najniższa krajowa plus premia na którą trzeba zapracować żeby dostać parę groszy na chleb...zwykły nędzny (usunięte przez administratora) to już w amazon jest lepiej 3 i pół kobla na rękę bez nadgodzin obecna stawka 23 plus 4pln do końca roku...bez problemu w amazonie zarobisz 5tysi na rękę za operd...bezos aż sra kasą nie to co helmut z dhl który nie chce płacić...wiec jak dla mnie wybór jest prosty

Dhl

A kuba co robi? Pomaga komu? Kolega aski i lukasza

Lornetka
@Dhl

Ty się lepiej zainteresuj czemu lesba ma takie notowania u krzycha i chłopaków ?Tak było głośno na magazynie że jej karton spadł na ramię i BHP każdemu o tym mówił ,lider załagodził sytuację czemu? I że ciągle ma (usunięte przez administratora) i sobie nie radzi ,a pomimo to pracuje ,widać im odpowiada pod pewnymi względami.....

xd
@Dhl

Na której zmianie najlepsze laski ??

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 357.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.