logo DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.

Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.

as3000 2015-04-03 08:24:11
Jesli na przetrwanie to na krotki okres mozna przyjsc do tej firmy ale generalnie nie polecam. Brak socjalu . Jesli dostaniesz kaske na benefita to tyle zeby przypadkiem na cos nie starczylo brak opieki medycznej dla szeregowych pracownikow . Co by tu jeszcze napisac a obecuja szkolenia i premie. Jest to klamstwem w zywe oczy .Generalnie nie polecam wspolpracy.!!!!!!
aaa 2015-04-10 10:06:42
Jeśli mam byc szczera to nie wiazcie z t firma planow na przyszlosc. Wszystko co mozesz dostac to z4000 4500 brutto a znam dziewczyny ktore zarabiaja mniej. Brak jest tu jakichkolwiek perspektyw na przyszlosc zgadzam sie z poprzednikiem ze obie uja zlote gory na rozmowie a w rzeczywistosci klamia w oczy. Nie polecam tej firmy.
emma 2015-04-15 17:59:52
Odradzam stanowczo brak perspektyw marne zarobki brak socjalu. Generalnie fatalna firma. Ludzie ktorzy tu przyszli zaluja i szukaja innej robo.
emma 2015-04-15 18:02:08
A i jeszcze biuro syf smrod i ubustwo. Wrazenie jak wchodzisz jakbys za gierka sie znalazl
Enia 2015-04-22 08:17:58
Napiszcie jaka jest atmosfera jakie zarobki , czy można awansować?
caramba 2015-04-24 11:21:14
Atmosfera bardzo zalezy od ludzi . W dhl akurat oceniam ja jako zamkniete towazystwo wzajemnwj adoracji . Zarobki sa marne , brak socjalu dostaniesz moze do benefita raz na kwartal z 80 100 zl i jeszcze i od tego podatek zdejma.. Maja medicover jak sobie zaplacisz z wlasnej kasy. Przygladajac sie tej firmie oceniam ja jako nie przyszlowciowa i bez perspektyw, generalnie teraz ludzie odchodza i to praktycznie ze wszystkich dzialow.
AAAAla 2015-04-30 07:44:31
Zdecydowanie nie polecam współpracy z niestabilną finansowo firmą , szczególnie że decyzje są podejmowane na zasadzie chorągiewki na wietrze . Jak zawieje to zwalniamy pracowników jak w inną to zatrudniamy. W ten sposób traci się zaufanych ludzi a co zostaje ..... W tej chwili raczej odchodzą ludzie z tej firemki , a Ci co przychodzą to dopiero zorientują się za pół roku co tak naprawdę się tu dzieje.
ON 2015-07-04 10:02:46
Odkurzę temat
Atmosfera w pracy Super. Ja osobiście nigdy nie spotkałem się z chamskim traktowaniem. WIELKI PLUS dla firmy. Prawdą jest to że brakuje systemu rozwoju, szkoleń. Generalnie na jakie stanowisko zostałeś przyjęty tak skończysz :/. System motywacyjny leży i kwiczy. Max to Benefit raz na kwartał w granicach 130zł, brak prywatnej opieki zdrowotnej. Wynagrodzenie w moim odczuciu szału nie robi. Podwyżki w śmiesznych kwotach 30-40zł smutek i śmiech przez łzy :/.
Oczywiście wszystko zależy od miejsca pracy / projektu w którym bierze się udział. Ja mam przyjemność współpracować z B.A.T.

Z ciekawości jest ktoś z tego projektu ?
-czy na waszych oddziałach dochodzi do jakiś zmian?
ALI 2015-07-24 08:22:42
przychodząc do dhl myslalem ze jest to firma rozwojowa, teraz po jakims czasie widze że o rozwoju to sobie można pomazyć. Pensje głodowe brak benefitów za kartę do medicover kaza sobie 90 zł płacić ( żenada inne firmy dają to za darmow) ubezpieczenie grupowe tez musisz sobie placic. Generalnie nie polecam współpracy. jedynymi osobami zarabiającymi w tej firemce sa dyrektorzy, trzeba opuszczać okret .!!! Brak perspektyw a czas leci
ONA 2015-07-30 12:39:55
Nie chcę być uznana za roszczeniową ale: płaca marna, biuro w starym stylu bez szału na końcu świata, trudny dojazd brak możliwości zaparkowania na terenie, benefity raz na pół roku 130 zł - lipa na maxa opieka medyczna 90 zł musisz zapłacić , ubezpieczenie musisz zapłacić, brak szkoleń!!!. NIE POLECAM SAMA NIE WIEM CO MNIE PODKUSIŁO ŻEBY TU ZACZĄĆ PRACOWAĆ, MOŻE SYTUACJA . GENERALNIE DLA FIRMY -5 PKT
mila 2015-08-19 22:40:39
Czy ktoś wie jakie zarobki obejmuje w DHL kategoria zaszeregowania "L". Będę wdzięczna za pilną odpowiedź.
pracuje 2015-08-24 11:06:39
Witam. Nie polecam tej firmy , socjal słaby za wszystko trzeba sobie płacić, a jak się upominasz to usłyszysz że w logistyce to się tyle nie zarabia. Managerowie są pazerni nie podnoszą pensji . Ludzie odchodzą z tej firmy jak się zorientują co się tu dzieje ,Medicover płatny , benefitu raz na pół roku 100 zł , pensja marna, ubezpieczenie grupowe pracownik musi sobie sam płacić. Biuro z kiepskiej lokalizacji na Bokserskiej daleko od sensownej komunikacji miejskiej. A atmosfera no tu już jest cymesik, "koledzy i koleżanki" donoszą do przełożonych i obrabiają samo wiecie co.
Jak tylko znajdę coś innego odchodzę!!!
ooooo 2015-09-22 08:21:43
Jeśli chodzi o L to za wiele to się nie spodziewaj, powiedzą Ci ze masz opiekę medyczną , jak sobie za nią zapłacisz , ale tego drugiego to dyskretnie nie dodadzą, zaszeregowanie l to jeden z najniższych bytów w tej firmie. Generalnie jak mam być szczera to nie polecam Ci podejmowania współpracy, bida płąca grosze ale jak ktoś lubi być poniewierany to proszę bardzo
ooooooo 2015-09-22 08:27:24
To jeszcze mało wiesz o pracy jest wiele firm które mają socjal a nie tak jak tu Oferuję Ci ubezpieczenie emerytalne , kartę dla całej rodziny za połowę tego co tu płacić trzeba za jedną osobę , premie dwa razy do roku, grupowe ubezpieczenie , lekcje angielskiego finansują a nie tak jak tu. MASAKRA JAKAŚ.
TAK JAK TU TO MOŻNA TRAKTOWAĆ CHŁOPA ZE WSI PRACUJĄCEGO W MAGAZYNIE W TERESINIE A NIE LUDIZ PO STUDIACH.
As3000 2015-10-02 17:44:45
Wtrącę się do tej dyskusji praca wDHL jąkanie wejdziesz na managerskiej stanowisko to jest porażka. Piszecie o dodatkach pozapłacowych hmm jeśli firmie zależy na pracownikach to daje coś od siebie, ta firma jest przykładem tego ze jeśli nie zależy ci na pracowniku. Pracownikach to w niego nie inwestujesz i tu się tak robi. Święta prawda ze tak się traktuje prostych chłopów ze wsi. Ja osobiście nie widzę żadnych możliwości rozwoju. A i to ze ktoś kupi sobie pracodawcę roku czy inny tytuł i powiesi na drzwiach. Nie znaczy ze zeczywiscie wie jak się traktuje pracownikow.
AS3000 2015-10-15 08:29:09
Dla pracowników jest to denna firma , bez perspektyw rozwoju najlepiej żeby pracowali i nie gadali . A jak upomnisz się o podwyzkę to usłyszysz że się tak nie umawialiśmy.ZA takie pieniądze to sobie sami pracujcie panowie managerowie z koziej wólki!
Pracownik który dał się omamić 2015-10-30 22:18:42
Jeśli nie jesteś managerem w tej firmir to nie masz czego tu szukać socjal na dennym poziomie , musisz płacić 90 zł za medicover , gdzie inni dają to na dzieńdobry, z łaski dadzą ci do beneFita 100 zł raz na polroku albo zadniej. W trznsporCie fan BMW na pewno nie da podwyżki bo na bmke nie starczy. W księgowości hrabina i miauczek rownież mobing piękny stosują i ja po kilku godzinach klepania wychodzisz to są teksty w stylu tak wcześnie i ze tu tak super a wam o co chodzi, pan od BD rownież złośliwy choć czasem udaje ze jest równy gość. w IT jak to w IT brak perspektyw. Generalnie na rOzmowie to ci obiecują złote góry a jak przychodzi co do czego to możesz usłyszeć ze firma biedna i mała prowizje ma. Jak przyjdziesz do biura to nie daj się omamić pięknymi słówkami obejrzyj budynek dno jak i firma denna . zdecydowanie odradzam. A jeszcze HR tu się starają ale denne szkolenia nie pomogą jak morale jest dołowane przez zarząd który tylko dla siebie wszystko . Nie będziecie mieli sprawnej firmy jak nie zrozumiecie kolezcy śniegowi ze to ludzie pracują na wasze mercedesy BMW i volovo a bez nich jesteście warci tyle co zeszłoroczny śnieg. Czyli ZERO .
dhlowiec 2015-11-05 22:57:24
Dhl to przefarbowane servisco, więc są tu stare trepy którzy pracują po 15-20 lat i tworząc kółko wzajemnej adoracji tak naprawdę rządzą tą firmą. Jako nowy pracownik masz wykonywać za nich prace, żeby oni przy kawce mogli knuć kolejne intrygi. Jak harujesz i się podlizujesz wszystkim wkoło, to może zostaniesz wybrany pracownikiem miesiąca, albo roku i pojedziesz do centrali, żeby prezes mógł ci uścisnąć rękę i cyknąć pamiątkową fotke. O rozwoju z tymi dinozaurami zapomnij - zduszą w zarodku każdą inicjatywe. Pracowałem jako kierownik, pensja 8k brutto, co roku podnoszona o procent inflacji.
Pracownik 2015-11-16 08:29:15
Sposób w jaki traktuje się tutaj pracowników jest żenujący. Rozpoczynając od kierowników a kończąc na dyrektorach . Miałem z kilkoma osobami z tego kręgu niestety nie przyjemność i widziałem jak traktują podległych pracowników . Mnie to nie dotknęło bo nie było zależności, no ale teksty jakie się pojawiając na K i H to już przesada. Generalnie nie polecam tego grajdołka bo:
nie ma podwyżek, socjal na żenującym poziomie, za karty do medicover 90 zł a i jak upomnisz się delikatnie o podwyżkę to usłyszysz że nie no co ty nie umawialiśmy się na podwyżkę albo nie w logistyce to się tyle nie zarabia. Patrząc na to jak się nowymi BMK-ami jeździ i w ramach oszczęności wydaje kasę na bardzo drogie hotele, a cały czas mówimy że bieda.... to odradzam. Brak rozwoju szkoleń i czystej przyzwoitości wśród zarządzających. JAK SIĘ ZASTANAWIASZ CZY BY TU NIE PRZYJŚĆ TO ODRADZAM, JA SIĘ SKUSIŁEM ALE TO BYŁ BŁĄD !!!!!!!!!!!
as3000 2015-12-22 15:31:17
Owszem pensje są na czas na umowy , nie jest to jakaś noetypowa sprawa. Firma która szanuje pracowników, powinna tak działać. Co do pensji 3000 netto może dla pracownika magazynu w szerym polu jest ok.
AAA 2016-01-05 13:08:57
NIE polecam współpracy, a wręcz odradzam
A 2016-02-11 11:35:52
Work for this company it was terrible mistake!!!! Low salary bad social . Mistake !!!! don't do this for your own safety and physical comfort.
OrSo 2016-03-01 12:21:52
Żenada dla nich liczy się tylko kasa. Pomyślcie chwilę jak człowiek odchodzi to znaczy ze coś jest nie tak, atmosfera się liczy z jakimi współpracownikami się współpracuje, KTO JEST SZEFEM I CO SOBĄ REPREZENTUJE CZY POTRAFI ZARZĄDZAĆ Ludźmi iteditd.
ON 2016-03-21 13:32:00
Hmm pracowałem tam i nie polecam. Powiem tak przy bogatym to i biedny się wyżywi a w DHL Exel to z głodu zdechniesz.
OrSo 2016-03-31 13:13:08
A co ma piernik do wiatraka, jest wiele sposobów zarzadzania. Oczywiście kasa się liczy ,ale bądźmy szczerzy zarząd ma was w d... pracowników to olać ( a jak chcesz więcej to usłyszysz nie w logistyce to się tyle nie zarabia). na rynku jest ostre ssanie dla pracowników np. DSV. Jak chcecie to do końca życia można pracować za miskę ryżu, ale w ten sposób to BMki się nie dorobisz co najwyżej malucha i to używanego wtajemniczeni wiedza o czym mówię. Czego wy ludzie się boicie ja zmieniłem i jest lepiej. Polecam nie macie nic do stracenia
Grzesiek 2016-04-13 14:44:10
Ja zmieniłem pracę bo dostałem ofertę za kaska + 1000 i samochód, i ekstrasy. Kto ma miękkie serce musi mieć twardą d... pozdrawiam . Pozostałych
A tak na marginesie to dobrze mi się pracowało w DHL , no może zadania takie trochę niedopasowane ale cóż sekretarka nie jestem więc przyszedł czas na zmiany.
ROCCO 2016-05-17 12:53:22
Ciekawe dlaczego ludzie odchodzą jak się zorientują co to za bagno. Nawet prezes już szykuje się do odlotu do RPA.
Ania 2016-06-08 13:27:21
To by się zgadzało co ludzie piszą !!!!
Volvo 2016-06-15 11:19:57
buuu chachacha śmiech na sali ta firemka , nie dajcie sie nabrać ze to DHL, zdecydowanie polecam trzymanie się z daleka od nich. Piekne słówka a jak przychodzi co do czego to eee szkolenia to nie bo prezes prosił ze by nie bo na raty lesingu za mercedesa nie będzie.
ROBI 2016-07-11 15:51:32
propaganda HR
ZEN 2016-09-27 19:07:41
- na jakim stanowisku zostałeś przyjęty na takim zostaniesz (brak awansów stanowiskowych)
- podwyżki w kwietniu równe 5% podstawy (tylko raz w roku - chyba, że masz układy i troszczysz się tylko o własny tyłek i liżesz przełożonym 4 litery to przełożony po cichaczu załatwi Ci podwyżkę 300 zł brutto - tylko nikomu nie mów na takiej zasadzie)
- jedno może dwa szkolenia przez cały okres trwania umowy, reszta to samokształcenie się poprzez skype - konferencje, ewentualnie przeczytasz sobie pliczek pdf i takie to szkolenia
- marne pieniądze (wg mnie lepiej robić, a zarobić; niż nic nie robić i nic z tego nie mieć) co to za robota gdzie idziesz się przespać? posiedzieć sobie? równie dobrze mógłbym w innej robocie być i mieć z tego jeszcze raz takie pieniądze co tu w DHL S.C.
- Wy w tej Warszawie to i tak macie dobre stawki, nie zależnie od stanowiska bo się zbulwersowaliście, ale spójrzcie na inne regiony gdzie zarabiają 1700 zł na rączkę bo wokoło nie ma pracy to siedzą tu
- są równi i równiejsi
- jeden na drugiego kabluje do przełożonych, żadnego zaufania - przełożeni nie muszą kontroli robić na magazynach bo wszystko wiedzą to po jakiego ch** będą się fatygować i przyjeżdżać
- brygadziści kierownicy menagerowie mogą Was oczerniać przed swoimi przełożonymi i Wy w ich oczach jak wychodzicie? hmm... daje dużo do myślenia
- chociaż miałbyś dobry pomysł co do ułatwienia pracy to nie przejdzie albo przełożony sam zgłosi to do swojego przełożonego i jeszcze dostanie pochwałę, a co za tym idzie podwyżkę, a Wy jesteście dalej w czarnej 4 litery
- po 3-4 latach pracy może zarobisz te 2000-2070 zł na rękę na miesiąc jako robol (nie licząc tych co liżą tyłek, ewentualni koledzy 2400-2700zł tacy mają, troszkę różnica - tak jak pisałem wcześniej są równi i równiejsi)
- jako TL 3600 zł na rękę
- nie wspomnę o kierowniku regionalnym, który ma ponad dychę na miesiąc, jego zastępca od 5530 - 7780 zł na m-sc
- a ludzie odchodzą bo nerwowo nie wytrzymują, bądź także szukają innej lepiej płatnej roboty
- supply chain to po prostu tam nie robi się nic kompletnie: dostawa przyjeżdża - ładujecie max 2h a dalej co ? kłaść się i spać do tej 6 - pograć w ciula przez 1h i do domu spadać, ewentualnie vana przeliczyć max 8 minut w 2 osoby i co dalej robić, dajmy na to że wszyscy ph zjadą na łeb na szyję w jednym czasie i po 2h nie ma się już co robić tylko się siedzi w innych wypadkach leci się do domu a 4 czy tam 8h i tak jest w listę wpisane - burdel bałagan w tej firmie jest i tyle - nie ma kto tego kontrolować
dominik 2016-10-01 22:31:16
wlasnie widze ze caly czas szukaja do pracy w Holandii na szklarni w ogloszeniu napisane jest ze to praca u legalnego zarejestrowanego pracodawcy,prace szklarniowe przy truskawce, kobiety do 50 roku życia tylko ze tam cos pisali o wyjezdzie w wakcje
Darek 2016-10-30 22:54:24
Firma mało rozwojowa, bez perspektyw awansu. Podwyżki to najlepiej zapomnieć. Najgorzej mają dziewczyny które chcą być matkami. Przełożeni traktują je jak " trędowate" i najszybciej chcą ich się pozbyć. Bo przecież potem dziecko może zachorować.... I kto będzie siedział za nią po godzinach, które i tak nikt nie płaci. O urlopie dwutygodniowy można zapomnieć jest tylko na papieru..
Darek 2016-10-30 22:57:26
Darek 2016-10-30 22:58:23
IT 2016-11-15 15:29:29
Miałem wątpliwą przyjemność spędzic tam ponad rok i szczerze mówiąć był to bardzo duży bład , cieszę się jak że udało mi się odejść. bo nie dość ze zmienili biuro na mało dogodną lokalizacją to jeszcze przełożony pomimo tego ze udawał że jest otwarty zachowywał się masakrycznie .
Cóż pozdrawiam kolegów z IT
FM 2016-11-29 19:59:28
Klamia ze będą szkolić , a jak już to cię wyślą na szkolenie wewnętrzne gdzie usłyszysz jak to jest fajnie w dhl i wszyscy jesteśmy jedna rodzina tylko dlaczego niektórzy jedzą bmkami i mercedesami volvo . Firma oszustów i naciągaczy nie warto się z nimi wiazac
Zostaw swoją opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.