Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Szukam pracy na magazynie? Z góry dziękuję jak ktoś da znać

@Marcin

W podstawówce już nie uczą znaków interpunkcyjnych, analfabeto?

Pracowałam chwile na zmianie u Pana K. Takiej atmosfery i rzyczliwosci zycze każdej zmianie. Ekipa dobrze zgrana ludzie pomocni A lider sam z siebie pomaga. Zazdroszczę tej zmianie bo są zgrani czasem z balk sobie dokuczają ale to żartobliwie. Fajna zmiana i pełny ład A ludzie w różnym wieku A dopasowani fajnie. Miło się z wami pracowało.

Lekarz
@Ania

Pan K to dwulicowa swinia systemu ,ludzie na tej zmianie pomocni ale on dba tylko o swoją (usunięte przez administratora) I swojego wieprza , najpierw łazi i był dumny kogo sklonować ....potem przestało mu się podobać ,oczywiście jego faworyci mogli robić co chcieli i on dobrze wie kto

Symulatory
@Ania

Anne puszczał co trzy dni ,jeśli się tylko złe poczuła,innych trzymał pod rampą ,nie rozumiem czemu mu tylko zaśpiewała zaraz szła do domu i inni za nią robili .Przyszła do pracy na parę dni i znów L4 ,i jeszcze jak skakał na zebraniu jeśli się ktoś o nią zapytał czemu tak może a inni NIE

Ubek
@Lekarz

Kiedyś mówił że może kryć ludzi przed zwolnieniem i swoich , będzie krył bo ma na to wpływ

Buhaha
@Ania

I czemu ludzie przychodzący na gridy po godzinie się zwalniają ,a lider udaje głupiego

@Lekarz

Jaką masz specjalizację, proktolog?

Ona.

Może norma jest wygórowana i wzięta wrecz z kosmosu, bo zrobić ja trzeba chyba jechać wózkiem i w powietrzu łapać i wrzucać kartony na paletę może też jest dlatego żeby ludzie nie mieli czasu nawet na toaletę? Proponuję aby gier zamieniła się z pracownikami na jeden tydzień i sama ta normę (usunięte przez administratora) jeśli to zrobi chapeau nas czapki z głów i nikt nie powinien mieć pretensji. W innym wypadku proponuje zejść z normy bo to jakaś chora liczba. Ale to tak postronnie bo gdyby nie propozycja innej pracy zapewne bym tu pracowała dal3j. Pomimo tej śmiesznej normy praca była przyjemnością bo ludzie którzy tu pracuja i oddają całe serce tej pracy są po prostu FANTASTYCZNI. dawno nie spotkałam sie z takim zespołem ludzi którzy są przyjacielski nastawieni na nowa osobę i jeśli jest naprawdę problem too pomagają bez wyrzutów i spojrzenia ja (usunięte przez administratora) czego ona znów ode mnie chce. To był trudny wybór czyy zostać czy iść dalej, ale gdyby znów nadarzyła się okazja powrotu do DHL to tylko i wyłącznie na panującą atmosferę która wprowadzają pracownicy a przede wszystkim pikowcy. Pozdrawiam cała zmianę A, i być może dozobaczenia kiedyś :)

On
@Ona.

Następnym razem pisz na trzeźwo bo ciężko się czyta.

On1
@Ona.

Norma jak to w dhl duża tak żeby nie stać tylko pracować...faktycznie chyba po pijaku jak twierdzisz że trzeba łapać kartony w powietrzu żeby zrobić normę...trzeba było ruszać trochę szybciej twoim opasłym tyłkiem to byś nie miała problemu z wyrobieniem normy...

Bmw m3

Z twojej tłustej tego to chyba nikt nie zrobi nawet gdybyś zapłaciła i to dużo...pozdro

@Ona.

Pozdrowienia dla zmiany A...dokładnie dla najgorszej zmiany jaka tylko może być która ma najgorsze wyniki na tej zmianie to już nikt nie chce pracować...

Tedi
@On1

Po pijaku to pracuje dalej beny, ma oczko u liderów ileż to razy wysiadał z auta i wracał do domu bo nie czuł się za pewnie ,przecież wiedzą o tym i taki pracownik jest ceniony i kryty

Ted 2
@Tedi

Nie u liderów a kierownictwa przecież w końcu były niespełniony lider zmiany A...ale to dziwne że nigdy jeszcze w jego karierze w firmie DHL nikt go nie zaprosił na alkomacik nawet jak widać że zawiany faktycznie muszą go kryć...strach mu pozwalać jeździć wózkiem z tymi paletami bo pijany nie frafi paleta na kogoś spadnie albo (usunięte przez administratora) w regały i tragedia gotowa...kierownik który pozwala benemu jeździć wózkiem musi mieć odwagę i zero odpowiedzialności...

Leo
@Tedi

Wy jesteście (usunięte przez administratora). Co Wy chcecie od normalnego pracownika?

Pablo
@Leo

Jak na standard dhl-a to beny w sumie jest całkiem normalnym pracownikiem tylko trochę strach pracować w okolicach gdzie on pracuje..(usunięte przez administratora)

Beny
@Ted 2

...przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli...

Beny 2
@Beny

Najnowszy seans filmowy..asy bez kasy w roli głównej...itp...

@Beny 2

As bez kasy?a co znowu beny wszystko przepił...

Nie dziękuje

Ogólnie to myślałem o pracy w dhl od dawna, wpadło ogłoszenie to się zatrudniłem. No i firma to ogólnie jakaś beka kompletna, faceci dosłownie wyskakują z pędzącego wózka rozrywając rękami kartony byle by wyrobić normę..ba wyrobic normę! Oni to się ścigają, kretyni a potem norma jest wyśrubowana. Ciagle gorze coś nie pasuje, a tu jak idziesz do toalety a tu jak zgłosisz ze jest jakiś problem, o mobbingu na jednej ze zmian nie wspominając. Przyszło stado nowych i uciekło widząc co się dzieje, powodzenia za prace za 3000 brutto i wyimaginowaną premię której nigdy nie dostaniesz ;)

Kazek
@Nie dziękuje

Jak ja się cieszę że mnie zwolnili z tego syfu ,w nowej pracy mam przynajmniej środki do pracy czyli kartony nowe swiezutkie nie takie że śmietnika i z odzysku jakie oferuje DHL .każdy ryczał co to za firma że nie zapewnia pracownikowi środków do pracy

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dhl353

I znów powtórka z rozrywki. Nie ma chętnych na sobote to straszonko i podpisywanie zlecenia nadgodzin Oo Zadziałalo raz i drugi to teraz bedzie juz tak zawsze.

@Dhl353

Jak ci nie pasuje to się (usunięte przez administratora) zwolnij...nadgodziny to jedyna możliwość żeby w firmie DHL dostać jakieś godziwe pieniądze a nie tyrać jak wół za najniższą krajową...dobrze że jest taka możliwość żeby troszkę dorobić do tej nędznej wypłaty jaką oferują magazyny typu dhl amazon itp...

Reee
@Dhl supply chain

Sam się zwolnij ,jeśli dorabiasz do tej marnej wypłaty .Tylko nowi przyjdą zobaczą i rezygnują ,kto będzie tyrać za takie pieniądze i ilość pracy ,a że robią nadgodziny i dodatkowa sobotą to nie wiesz że (usunięte przez administratora)o swoje stołki bo tak pepko wymaga

Filozof
@Dhl353

Normalne by straszyć pracowników ,my zrobimy przyjdziemy ,co by im tyłki ocalić ,bo jak się wytłumaczyć że norma nie zrobiona? Nic się nie zmienia na tym magazynie ,jest (usunięte przez administratora),dadzą wam za nadgodziny a potem uwalą z premi za błędy plus jak nie przejdzie audyt BHP ,też jesteś winny ,bo krzywe palety itd ,a kto ma to robić jeśli każdy się spieszy by wyrobić ta chorą normę? Najlepiej zwolnić doświadczonych a na ich miejsce zatrudnić nowych którzy tego nie wytrzymują ,sami sobie strzelają w kolano ,bo myślą że ludzie będą walić oknami i drzwiami ,jaka to super praca i trzeba ją szanować ,ale czy oni nas szanujá wątpię ,takie cykady i podnòżki zmuszanie ludzi ,może by wszyscy zeszli i wzięli za robotę ,a nie tylko patrzenie w ekran jak idzie słupek i czy się ocali stanowisko ? Morał z tego taki że boją się tego Pepco jak diabeł święconej wody

Tt
@Dhl353

Wystarczy spojrzeć na lidera że zmiany C Pan K ....taki piesek Chihuahua.Slepy jak Stépien z 13 posterunku ,widzi lub udaje co chce lub nie chce zobaczyć . Ludzie i tak go robią w bambus z tymi zwolnieniami łyka to jak pelikan , oczywiście jego faworyci mogą w ciągu roku być po kilkanaście razy a jakie powody ,to każdy ze starszych pracowników wie .Następni mają wyj.....ne i nawet konsolidacji nie robią ,też u niego spoko bo potem kogoś puści by to zrobić za nich ,bo najważniejsze to postać i pogadać łosi i tak wyznacza ,studenci mu nie zostają też spoko ,lepiej by został ten co ma rodzinę.Duzo osób ma u niego zieloną kartę sciemniacy ,pijocy i obiboki tacy z karuzeli życia co się kręcić na Sosnowcu

Żar
@Tt

Ile trzymał Mariusza ciągle na zwolnieniu ,aż w końcu go wykiwał i poszedł do innej pracy ,Anne S strasznie był dla niej łaskawy ,aż w końcu też nie przyszła ,zaszła w (usunięte przez administratora)teraz Dzoane ,ile razy już była od tamtego roku na L4 aż do teraz ,dziwne że góra i inni się temu nie przyjżá,widać inni mają u ciebie względy

Luka
@Żar

No młodziki stoja i się śmieją ze sa wbici na braku pracy i mają....A innym trzeba pomagać to mowia(usunięte przez administratora)mają 26 lat to inaczej u matki na garnku A osadzają starszych.

Czarna Wisełka
@Luka

No widzisz lider Wymoczek ... dostał krzesło po gastronomi to teraz robi menu na magazynie kto zostanie kto odpada

Świniopas
@Czarna Wisełka

Mi się chce śmiać na zebraniu ,jak przytupuje tymi nóżkami i ten łeb z bliznami

Kiero
@Świniopas

No widzisz (usunięte przez administratora) ludzi, głupie rzeczy śmieszą.

Świeżyneczka
@Dhl353

Ja nawet nie staram się tej ich chorej normy wyrobić, po prostu procesuje swoim tempem i tyle. Jak przedłużą umowę to spoko jak nie to nie, a wszystkie branże powolutku się otwierają więc raczej nikt nie będzie chciał zostawać na tych im magazynku :)

Mariusz
@Żar

Tknelo mnie bym zobaczyl bo mi zadzwoniono ze po tylu miesiacach ktore spedzam poza dhlem znowu jestem slawny :)hahaha niezle usmialem sie do lez :) pozdrawiam z innej pracy mariusz :) hahaha

Matplaneta
@Kiero

A ten lider krzyc....wygląda jak uciekinier z poprawczaka ,lub dziecko alkoholików

@Mariusz

Dziekujemy w imieniu firmy dhl...już się tak nie napalaj nie było ostatnio z kogo się pośmiać dlatego padło na ciebie...nie szpanuj tą niby robotą całe życie nie można jeździć po pijaku...pozdro z dhl

Dhl sosnowiec
@Mariusz

Żeby cie za bardzo nie tkn...nie przesadzaj z tą sławą bo już tu nie jeden taki był...tu sie nie ma z czego śmiać a to że niby stary dziadku usmiałeś się do łez to zasługa wyłącznie używek typu alko i trawsko...ty lepiej pomyśl o twojej wątrobie chyba że już przestała cie boleć ty stary menelu...

Grubcio

Największy minus to ciagbiecie niekompetentnych pupilków w górę. I chyba to jest sytuacja od ulubionych pickerow, po liderów, na kierowniczce kończąc.

Damiano

Wieczne marudzenie, wszystko nie tak, zawsze nie pasuję. Skończę biadolić i weźcie się za pracę albo poszukajcie innej. Piszcie jak to jest źle, że każda firma daje więcej, że wszędzie lepiej. Skoro inne firmy dają więcej to każdy może zmienić pracę. Jasne jest wiele firm, które oferują wyższe stawki, ale jest też wiele które oferują niższe. Nie zawsze tam gdzie dają więcej są przyjęcia. Praca na magazynie jest jak na każdym innym, coś działa lepiej, coś gorzej, są łatwiejsze zadania i te trudniejsze. Jak we wszystkich firmach. Piszecie, że liderzy czy kierownicy zarabiają więcej, przecież to logiczne. Ponoszą odpowiedzialność za cały zespół. Mają wyższe zarobki ale jak coś się sypie to nikt nie idzie z problemem do Was a do nich. Piszecie o awansach, że ich nie ma. Oczywiście, że nie może być cały czas rekrutacja na TL czy KZ, ale bywają, tak samo do biur. Wystarczy czekać i coś zrobić w tym kierunku. A nie marudzić. Macie fajny social, nie w każdej firmie taki jest. Dwa razy w roku kasa na święta, wczasy pod gruszą, była dodatkowa kasa za brak l4 opieka medyczna czy Multisport, co chwilę konkursy dla dzieciaków czy jakieś akcje. Wigilia czy urodziny był poczęstunek. Wszystkie takie dodatki są a mogło by ich nie być. Są firmy gdzie socjalu w ogóle nie ma a zarobki są na podobnym poziomie. Ile byście chcieli zarabiać? Skoro nauczyciel czy ratownik medyczny zarabia podobnie. Wiecznie mało. Trzeba było się uczyć lub zdobywać doświadczenie to byście zarabiali więcej. Każdy jest na tym stanowisku na jakie aplikował, nikt na siłę Was na magazynierów nie zatrudniał. Warunki zatrudnienia jak każde inne. Ile dają więcej na innych magazynach? Z 100 więcej? To tylko praca że skanerem i jazda na wózku, gdzie większość nawet nie ma uprawnień zewnętrznych. Nikt tu nie wysyła rakiet w kosmos, to tylko przerzucanie kartonów na paletę. Jasne, każdy by chciał mieć 3.5k, najlepiej na start, bez dodatkowych umiejętności, ale tak nie będzie. Są branże gdzie ludzie z wykształceniem i doświadczeniem tyle nie zarabiają, ale nie, pikerzy z DHL, chcą więcej i więcej. Przeszukajcie oferty na rynku, porównajcie i jeżeli jest lepiej to śmiało zmieniacie. Jak to mawiają wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.

Kris
@Damiano

Taka prawda. Mądre słowa.

Pil
@Damiano

Trzeba być na magazynie a nie patrzeć z góry zza biurka!!!!!!A socjal jest wszędzie w magazynach i proszę nie scienniac bo jest nawet lepszy.Dobrze ze przyszedł czas na zmianę pracy!!!przyjdą nowi juz się biją pod hala!!!Pozdrawiamy.

Kopiko
@Pil

Widać po spodobie pisania, że do inteligentnych to ty nie należysz. Nadajesz się tylko do zamiatania chodników.

@Pil

Oczywiście zgadzam się, że jeżeli dostałeś lepsze warunki pracy to trzeba zmienić, nie ma co się zastanawiać. Czy w poprzedniej pracy również tak było? Być może zbyt dużo wymagasz od pracy na magazynie? Taki paradoks trochę, dość często ludzie pracujący fizycznie jako magazynierzy, zarzucają tym z biur lub kierownikom, że nic nie robią a do tego więcej zarabiają niż oni. Pytanie brzmi, czemu Ci co najwięcej mają do powiedzenia, nic nie robią żeby odwrócić rolę. Zatrudnić się w biurze - "na górze" czy aplikować na stanowisko liderskie i też nic nie robić. Argumentowanie, że nie ma rekrutacji jest nieprawdą bo zdarzaja się czy to u nas czy niedawno otwartych Psarach.

Bmw
@Pil

A ty myślałeś że przyjdziesz do pracy w dhl i ci zaplaca za obijanie się stanie w regałach i bajerka sory nie ta firma tutaj trzeba (usunięte przez administratora) na wynik

@Damiano

W dużej mierze się z tobą zgodzę.Nie podoba mi się jedynie podejście niektórych liderów czy kierowników do podwładnych.Wieczne straszenie i chamski ton.Mozliwość ingerencji w system i tym samym fałszowanie wyników przez liderów też jest moim zdaniem karygodna.

@X

Oczywiście w 100 % z Tobą zgadzam. Przede wszystkim jeżeli macie wątpliwości co decyzji i działań lidera powinniście z nim to skonsultować, jeżeli nie możecie z nim się porozumieć lub jego decyzje są niesprawiedliwe to po rozmawiajcie z jego przełożonym. W ostateczności napisz skargę i wrzuć do skrzynki, wtedy z pewnością trafi na samą górę :)

@Damiano

Ty damino ładnie musiałeś być wypity czyli (usunięte przez administratora) jak wpisywałeś te głupoty...dobrze że chociaż dałeś rade przyjechać autem po pijaku do pracy..ziomek szacun pozdro damiano całe życie na rauszu

Czołg
@Damiano

I co z nim skonsultujesz?pogadasz to fakt ale i tak zrobi co będzie chciał. I co wniesie ta skarga do góry, jeśli nie ma nikogo na ich miejsce, ani zastępcy, idą na urlop to Maxa biorą ,szkolacy nie zastąpią lidera jeśli są jacy są, pytają zwykłych pracowników co i jak zrobić na skanerze, A w międzyczasie przeglądają fb

@Damiano

No ciekawe czy to coś da czy pani Agata Niewdana zainteresuje się ogólnie co się dzieje na hali i co pracownicy myślą powinna być jakaś ankieta czy coś żeby miała jakąś wiedzę

Logistyka
@Xena

Tak interesuje się ale swoim stanowiskiem, A nie pracownikami, Ci liderzy na dole robią co chcą ,chyba że im na to pozwala .ile razy na zebraniu mówiła że jest fajna ekipa i im dziękuję, A liderki się tych fajnych ludzi pozbyli ,już nie ma tak jak kiedyś, dziękujemy za (usunięte przez administratora) w tej firmie i mydlenie oczów

@Logistyka

U nas też była fajna ekipa, tak zgrana że potrafili pół dniówki przegadać haha.

Pk.
@Logistyka

Przydałaby się zmiana lidera na gridach.Kuba zrezygnuj bo wszyscy wiedzą że nie dajesz rady!!!!!Kto to widział żeby pracownik szukał lidera przez 40min.

Pk3
@Pk.

A przy innym liderze też będziecie robić czołgi?

Goryl
@Damiano

Zapraszamy na gridy ciekawe ile wytrzymasz ty i twoje plecy.Co do warunków umowy nikt nie napisał że pracujesz bez środków do pracy ,gridy i Bulk to jedna wielka fikcja.Aczkowiek złe zarządzane.Tak że nowi na garnuszku rodziców jesteście bardzo mili widziani nawet na parę dni.

Damian nie pierd....!
@Damiano

Panie Damianie, Ja jako osoba bez doświadczenia na wózki w DP Schenker z lekkimi nadgodzinami spokojnie jechalem 5400+brutto... A ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ TO TO BYŁ 2019ROK... TAKŻE LUDZIE SZUKAJCIE INNEJ W TYM JEDNYM PAN Damian ma racę.

@Damian nie pierd....!

Jak najbardziej się zgadzam, jeżeli są lepsze oferty to warto zmienić. Panie kolego, zastanawia mniej tylko jedno, skoro zarabiał Pan przeszło 1.5tys więcej, to czemu zmienił Pan pracę ? :)

Agata
@Damiano

Czasami człowiek zmienia prace ze względu na dojazd.Ale nie warto!!!!tutaj w dhl jest b.b.ciężko jak za te pieniadze.Dużo ludzi się już zwalnia!!!

Damian
@Agata

W dhl nie jest tak źle jak na magazyn zależy na jakim dziale pracujesz ale faktycznie stawka godzinowa jest mega nędzna ale praca nie jest aż tak bardzo ciężka w porównaniu z innymi firmami...jeśli chcesz zobaczyć prawdziwy (usunięte przez administratora) to polecam Sosnowiec ul.inwestycyjną firmy typu Raben Amazon InPost to jest dopiero prawdziwe obozy pracy w polsce za mega nędzną stawkę...

Ryyyy
@Damian

Dowcip lub dobry kawał roku

xd
@Damian

Tak Amazon za bardzo nedzna stawkę Gdzie zarabia się więcej niż tu i masz jasno określone warunki pracy i przede wszystkim narzędzia jakimi są, no nie wiem na przykład kartony? Może liczą się tam liczby ale mają to chociaż uporządkowane a tu jeden wielki bajzel, gridy wykańczają kręgosłup i jest to ciężka robota, ciekawe czemu nowi uciekają już po chwili na tym dziale? Szczerze to poklask dla nich, przynajmniej podjęli szybko odpowiednią decyzję, co dała ta podwyżka skoro z premii ucinają procenty i wychodzi na zero lub gorzej, jednym słowem ŻENADA!

Bmw
@xd

Amazon to (usunięte przez administratora) a dhl jeszcze większe tylko przynajmniej mają wozy...obydwie firmy to zwykle obozy sosnowieckie obozy pracy za najniższą krajową tylko amazon zatrudnia ludzi i zapewnia przewóz z okolicznych wsi np. oddalonych o 50km więc tam zawsze znajdą się chętni do pracy a dhl sosnowiec nic za bardzo nie oferuje poza najniższą krajową...za granicą np.holandia, niemcy za takie ciężkie pickowanie zarabia się 12euro na rękę...

Venom 2

@xd

Ale to jeden ze specjalistów wylicza ile może być ludzi na grid i że dadzą radę ,szkoda że sam nie przyjdzie ,a z tymi kartonami to obiecanka od tamtego roku ,nic się nie zmienia oprócz ich stołków

PM

Lider się na gadał o ocenach rocznych. Mnie ocenił źle no mnie nie lubił. Innego lizusa podobno ponad jakieś oczekiwania. Kumpela dostała te środkowe. Gadka jakie to ważne i od tego zależy podwyżka. I co? I wszyscy dostali równo. Śmiałem się w oczy innym co się zachwycali swoimi ocenami rocznymi.

Tt
@PM

Nagadal i co z tego wynika? Już wystarczy że jeden liderek że zmiany C ,słucha disco polo ,rozmawia ciągle z żoną przez telef,oczywiście jak jest sam ,wtedy to go nie ma i rozpisków stref .Jeśli jest ktoś wyzej koło niego ,nagle robotą rusza ,lata jak szalony

@PM

Tak trzymać ziom, ye_ba_ć biedę. To jest naprawdę zabawne.

Świeżaki
@Zed

Przyszli,jak obstawiacie ile wytrzymają? Bo jak to powiedział kierownik operacyjny najlepsi są teraz młodzi na garnuszku rodziców . Fajna masz logikę i podejście do pracy hehe

Piecyk
@PM

Co się Dziwisz ? Lider że zmiany C ,nie przeszkadza mu to że jedna była pół roku na L4 ,potem też parę razy ,teraz od nowego roku już dwa razy i nie przeszkadza mu jej frekwencja? Następna też ma NN .Śmieszni liderzy i ich zarządzanie,a frajerzy robią za nich i zostawać nadgodziny

Kucmok
@Piecyk

Dodaj jeszcze ze swoim faworyta daje wolne jak tylko mu zaśpiewają,tym bardziej że niektórzy mogli odebrać za 4 maja,innym że nie ma ludzi i kiedy odbiorą?

@Kucmok

Za 1 maja mozna odbierac dzien wolny dopiero w maju, nie wczesniej. Pozdrawiam.

?
@Moderator

Jedna odebrała więc nie piernicz swoich mądrości

Pączek
@Piecyk

Chodzi ci o ta co była w związku z benym ,ciągle pili i się bili,i to ma być L4 ,dobrze wiedział jak jest ,ale jest jak płaszcz przeciwdeszczowy ,chroni swoich

Chirurgia
@Pączek

Podobno wysyłała mu obdukcję lekarska ,ciekawe czy zgłosił gdzieś to wyżej czy zostawił dla siebie ,ochronka jak w czasie wojny

Dhl sosnowiec
@Pączek

Nie zapomnij dodać że beny na samą myśl o niej w pracy potajemnie się brandzlował...od razu była w związku pare razy dała tyłka człowiekowi w skórze tzn. lowelas armando benek...

abc
@Świeżaki

Nie podniecaj się, robisz w zwykłym magazynie nie w kopalni na przodku.

Konik polny
@Piecyk

Widać kto ma u niego tzw chody....jak sobie kogoś upatrzy to będzie go gnębił ....często się chowa i obserwuje za palet już się pozbył ,paru pracowników ,tych co naprawdę stoją i gadają ma dla nich łaskę nie wspomnę o wymyślonych chorobach .Najważniejsze że ma w domu wieloryba ,którego upolował na harpun i d. rośnie

Ch...C_w_D...ę
@Dhl sosnowiec

Takie pisanie na kogoś jest słabe. Trafiło na cierpliwego człowieka.

A tobie h... w oko
@Ch...C_w_D...ę

Prawda bywa bolesna

Maslak
@Świeżaki

Jeden już zrezygnował haha,długo ci nowi nie bawią

@PM

Hej @PM, wspomniałeś o ocenach rocznych. Możesz opowiedzieć coś więcej o procesie oceniania efektywności pracowników w DHL Exel Supply Chain- w jaki sposób się to odbywa i co się wiąże z wynikami?

Wiesz, co to ironia?

Petarda
@Zed

Ironia - ironią...tylko gdzie są ci nowi co przyszli? Znów uciekli? Haha a liderek wziął na gridy taką niedorajde

Kosmiczny magazyn
@Petarda

I znowu ogłoszenia hahaha kto wam przyjdzie pracować ,wytrzymują góra dwa tygodnie ,jeden dzień ,godzinie hahahaha

selemorele

od kiedy (usunięte przez administratora) ze zmiany C „oj zastępca lidera” może wychodzić na papieroska a pickerzy jak to szaraki nici z papieroska Niby każdy taki sam a jednak trzeba być kimś żeby pozwolić sobie na więcej

Taraa

No ciekawe co z tymi podwyżkami, tyle się naobiecali a aneksów do teraz nie ma, nie mówiąc o paskach z wypłaty, Żenada, zanim się zorientuja to ludzie podchodzą i zostaną z ręką w nocniku

Gimbus
@Taraa

Obiecanki-cacanki ,ta praca to jakaś schiza ,jedna w szpitalu,druga padła przy paletach ,chory zakład

J.
@Taraa

Jeszcze były obiecane przez p.Agate benefity i cisza.Czyżby znowu obiecanki cacanki????

Dorosły
@J.

Jakie np?

Grid666
@Dorosły

To zależy kto co lubi...beny i jego ziomki mieli dostać zniżkę na piwo i wódkę w wybranych przez dhl sklepach...jedni zniżkę na siłownie drudzy zniżkę u pań świadczących usługi towarzyskie...ogólnie ma być dobrze każdy napewno znajdzie coś dla siebie

@Taraa

Hej @Taraa, kiedy DHL wspominał o nadchodzących podwyżkach? I czy mowa o wszystkich stanowiskach, czy Twoim konkretnie? Zastanawiam się na jakim stanowisku jesteś zatrudniona.

@Gimbus

Hej @Gimbus, co dokładnie przytrafiło się tym dwóm pracownikom o których wspominasz? Piszesz, że jedna trafiła do szpitala, a druga zemdlała? Czym było to spowodowane- czy warunki pracy w DHL mają z tym coś wspólnego?

@J.

Cześć, piszesz o "obiecanych benefitach". Czy w takim razie na dzień dzisiejszy DHL Exel Supply Chain nie oferuje żadnych dla swoich pracowników? Mam nadzieję, że odpiszesz, bo jestem bardzo ciekawa.

On
@Honorata

Mamy dużo benefitow ????

Nn
@On

Chyba do zwolnienia

@Honorata

Oferuje i to bardzo duzo! Jak zwykle bzdury wyssane z palca. Ktos celowo sieje ferment i zamieszanie, mam nadzieje, ze niedlugo uda sie go namierzyc za posrednictwem administracji GoWork. Nikt w internecie nie jest anonimowy.

Wielki szu
@Moderator

No to wymień skoro aż tak dużo. Wczasy pod gruszą i premie na święta się nie liczą bo to każdy zakład pracy oferuje. Czekam na długą listę cwaniaczku

Cielak
@Moderator

Oferuje tyle by wyssać z ciebie krew jak wampir,gridy to jakaś porażka na tym magazynie ,każdy kto tam przyjdzie to ucieka

Ankia
@Cielak

Ja tam jestem zadowolona, podoba mi sie i mam nadzieje ze przedluza mi umowe.

Lider
@Moderator

Ferment i zamieszanie to tworzymy my liderzy ,kto nam nie pasi do zwolnienia.Mamy swoich faworytów których trzymamy ,pomimo ich licznych zwolnień lekarskich ,nawet jak sobie gadają i stoją ,też przymykamy na to oko ,stoją w alejkach Bulk ,na gridach nie lepiej ,nie ma to jak się ustawić bez konsolidacji i takie obiboki lider K ceni

Piecyk
@Ankia

Przyjdź na gridy zobaczymy ile twoje zadowolenie będzie trwało

Dominik
@Piecyk

Ja pracuje na gridach wcale nie ma zle praca jak praca lider tez spoko

Uwaga na typa

Uważajcie na Piot....r @ a Piotrow.......s @ k @ i @ e @ g @ o w dhl Sosnowiec. Konfident, lubi donieść na każdego, bo tak lubi. Jak ktoś mu podpadnie to buntuję innych ludzi przeciw wam.

Honorata

Hej, jak wygląda sytuacja z zatrudnieniami w GHL Exel Supply Chain- czy można na liczyć na jakieś rekrutacje w najbliższym czasie? Jeśli tak, to w jakich działach?

Lopez

Mleko kakaowe

Twoja stara
@Lopez

Tu nie mieszka

Anty natka

Ktoś zrobi porządek z Natalka b. Na zmianie c? Podobno wykształcona osoba a taki osioł z niej w dodatku jej uniform jakby miała wodę w piwnicy ale do szczegółów... Rozumie wszystko pośmiać się z kogoś na tle tej osoby ale wszystkim (usunięte przez administratora) i ten jej ironiczny smiech

Tomek z foliarki
@Anty natka

Ja tam lubie Natalie, lubie na nia paczec

Można jaśniej?

Anty natka
@Zed

Co tu jaśniej mówić? Tragedia jakich mało, szyderczy śmiech i jej dwulicowość do innych ludzi. Tu się wypyta a za chwilę jeździ i sieje swoje 5gr dodatkowych. Fałszywa laska i te jej głupie docinki a jak jej coś już chamsko odpowiesz to już placz

@Anty natka

Dziewczyna tylko tak sie zachowuje bo musi a płacze bo tak naprawdę leci na ciebie i dlatego tak za tobą jeździ...chciałaby żebyś ją wziął w ramiona przytulił i pocieszył bo poprostu nie ogarnia i ma nadzieje zobaczyć w tobie przyjazną duszyczke...

@Anty natka

Ale ta Wasza Natka i tak nie dorówna pyskatej zastepcy lidera Justysi.Tej to nic nie pasuje jedno co potrafi to siać zamęt.A ten jej głos!!.Na jarmarku mogłaby Rogale sprzedawać.Baba przed pięćdziesiątką tak przynaj mniej wygląda a rozum dwulatka!!!!!

@X

Coś przez nią Beaty nie ma......

M.M
@X

Zamęt sieje dalej wszystko chce wiedzieć .PS. Justyno zmień ten kolor włosów.Szkoda ze nikt Ci w oczy nie powie ze wyglądasz fatalnie.

Anty
@Anty natka

Natalia B która pochodzi z innego państwa ?? na U....?? Jeśli tak to mogę opowiedzieć o niej więcej, bo pracowałem/am z tą osobą w innej firmie.

Suseł
@Anty

Dawaj poczytamy

Pluton
@Doktor

I nie będzie ,tylko się dowiedziała że Justyna przejmie pałeczkę (papużka Mateusza) to się nie dziwię że już nie wróci.Pozbywaja się starszych pracowników ,na rzecz nowych ,chyba z łapanki śmierdzi od nich , rezygnują ,lub wyglądają jak po libacjach alkoholowych ,pamiętaj możesz przyjść i tak cię zatrudnia kloszardzi dla was też miejsce

Frugo
@M.M

Musi być atrakcyjna skoro ma chłopa młodszego od siebie o 10 lat

Piker

Podwyżka 130 zł brutto .Wielkie brawa dla góry.wstydzilibyscie się tak traktować pracowników

Piking
@Piker

Marne 130 zł.czy nie jest Wam wstyd?To my ciężko pracujemy na Was!!!!!Pozdrawiam.

Gienia
@Piking

Marudzisz… Wiecznie niezadowoleni, nie dogodzisz, a ile chcialalbys tej podwyzki? 500, 1000, 2000? Ja tam sie ciesze, to zawsze cos, lepsze to niz nic! Bedzie na paliwo albo fajne zakupy w Aldi, na rok to aż 1300 zl. Super!

Piking
@Gienia

Jak się siedzi na 4 literach to 130 zł.aż za dużo.Ale na hali nikt nie jest zadowolony wiec nie podszywaj się za pracownika magazynowego.!!!!!!

New

Już są nowe oferty pracy z lepszymi warunkami płacy. Jak DHL się nie obudzi, to nie będzie miał tu kto pracować.

Jerzy
@New

Zwolnij sie i idz tam kto cie trzyma na twoje miejsce jest pieciu innych

Po.
@Jerzy

Może na jego miejsce jest 20 chętnych ale po przepracowaniu jednego dnia zostaje może 2 lub 3 osoby a po miesiącu nie ma nikogo.To nie jest praca za te marne pieniądze! !!!!

Alex
@Piking

Prawda jest taka ze my po 130 zł.a za nasz pot i ciężka prace inni dostali samochody!!!!A potem góra podszywa się za pracownika magazynowego i twierdzi ze 130 zł.to bardzo dużo. Tak to b.dużo siedząc przed hala i zabawiajac ochronę tak jak to robią pracownice z biur.

Luka
@Po.

Dokładnie skoro dali marne grosze to i normę podwyższa coś za coś.Dziwna firma.

Oww
@Alex

Szkoda ze wszystkich wrzucili do jednego worka ten co robi od początku ma tyle samo podwyżki jak ten co przyszedł miesiąc temu

@Oww

Przecież, mówią że wszczscy w firmie są równi haha. Tylko oni tą równość dobierają sobie, żeby im było dobrze.

Baton
@Oww

W innych firmach jest inaczej .Nowy za mniejszą stawkę, starszy za większą. Dopiero jak się wykażą ,dostają więcej. Ale za to 130 zł możesz wykupić abonament na diabelski młyn w Sosnowcu ,pokrecisz się i Ci przejdzie,myslenie o większej stawce.

Cyrk
@Oww

Jak na dwa lata taka podwyżka to szczyt marzeń, A ile wyjdzie netto buhahaha

Piker2
@Piker

Ciesz że wogóle masz podwyżkę choćby taką bo w innych firmach logistycznych w okolicy dhl czyli sosnowiec na stanowisku pickera to nawet o takiej podwyżce możesz pomarzyć a jeśli nie pasuje nikt na siłę nie trzyma zjadą cie chętni na twoje miejsce..porównaj zarobki w innych firmach logistycznych niestety nie zarobisz więcej póki nie zostaniesz liderem albo kimś wyżej że za bardzo możliwości awansu w firmie dhl nie ma to nie masz na co liczyć...zawsze możesz spróbować wyjechać za granicę np.do pracy w Dhl doświadczenie już masz to będą ci płacić w euro a nie wypisujesz głupoty że mało jako pracownik magazynowy na innych magazynach jest duzo ciężej i za mniejszą stawkę...nie wiesz nie widziałes to się nie wypowiadaj ty się ciesz że jeszcze masz gdzie pracować...

@Piker2

Co za brednie !!!! Jeśli nie wiesz ile w innych firmach maja to się nie wypowiadaj.Tam nie ma premii 480 zł (jeśli wogole taka dostaniesz bo przewaznie znajdują błędy i wówczas masz 200zł.lub wcale) a w tych innych firmach masz po 800 lub 900 zł premii.Nie sciemniaj !!!!

Horny
@X

To idz tam na co czekasz??!

×
@Horny

Idę idę cv złożone mamy bo chętnych nas jest tam sporo.Pozdrawiam zasiadajacego za biurkiem.Fajna macie robotę!!!za biurkiem!!!!

Riki

Było się uczyć to też byś taką miał

Zaciesz
@Piker2

Cieszysz się, z byle czego jak dziecko które dostało paczkę w PRL-U z jedną pomarańczą ,lub piornikiem chińskim. Po dwóch latach taka podwyżka, że powinieneś się czolgac na kolanach do Częstochowy w podzièce za te dary

Pantera
@Piker2

Jacy chętni? Ci z nowi którzy mają taka sama stawkę jak Ty? Przyjdą popatrza i wychodzą ,lub idą na l4 Po podpisaniu umowy. A na Dhl masz lekko? Chyba ze stoisz i sciemniasz ,lub jesteś ulubieńcem lidera to mozesz walic w koniå ,bo ile osób zwolnili co uczciwe pracowali....lepiej stać w grupach gadać i bimbac sobie to Cię nie zwolnią ,siedzieć w kiblu po 30 min ,isc sie napic wody z grupą, po 30 minut ,młodzi l4 Bo ich plecy bolą ,lub zapili

Uczen
@Riki

Zastanawia mnie jedno ,czemu lider że zmiany C wielce uczony pozwala swoim ludzià wnosić jedzenie na halę, typu kanapki ,chipsy owoce ,nawet jak jedzą na zebraniu to im mówi smącznego, mogą mieć na wózkach .A innym nie i zaraz jesz w pracy

@Piker

Na zmianie B na Gridach podobno zaś nowym trenerem będzie krótko pracująca Daria zarozumiała i przemadrzala nie rozumiem decyzji Kuby, który jest liderem gdzie on ma oczy tyle osób jest z większym stażem masakra jakas nadodatek jest konfidentem i donosi uważajcie na nią zwłaszcza zmiana B co myślicie o tym? Jest tam taka Sylwia najładniej i najporządniej robi palety chodzi na wszystkie nadgodziny i zawsze można na nią liczyć i też tam pracuje trochę czasu była trenerem na zmianie B na Gridach u Kuby .

Luk
@Xena

Ale prawda jest taka ze Kuba wogole nie ogarnia gridow.Może jest ktoś kto go zastąpi?przydałby się Maks!!on nie siedzi tylko zaiwania na gridach a Kuba jak to Kuba ciepłe kluchy.Zero pomocy pracownikowi!!!jak nie w jednym akwarium to w drugim i wygłupy!!!Są kamery można sprawdzić co robi na nocach i na zm.drugiej!!My pracownicy chcemy innego lidera!!!

Kamerdyner
@Luk

A Krzysiek co robi ,zawsze bałagan ma po Kubie i ciągle się skarży na zabraniu że Kuba ma mało ludzi i on to musi ogarnąć haha po nim.Jaki niby wzorowy lider ,A gdzie jego teorie że każdy musi umieć wszystko .Grid musi być na bulku, A ludzie z bulka jakoś nie przychodzą na grid .

Król swoich pazi..
@Xena

Droga Sylwio zwana xena. Czasy Herkulesa skończyły się już dawno temu. W dodatku co piszesz Sylwia o paletach i sumienności daję Ci -3 ocenę. Jesteś starym pracownikiem, a ciągle pomagają Ci inni. Pozdrawiam cieplutko. Król swoich pazi..

Król swoich pazi..
@Xena

Sylwio jeśli myślisz, że jesteś tak dobra w tym co robisz. Hah.. Uwazasz, że jesteś świetna w tym co robisz.. Więc dla czego chcieli Cię przenieść na inną zmianę..? Proponuję na początek więcej pokory do ludzi z którymi pracujesz i do pracy.. Buziaczki :* :* :* Król swoich pazi..

Dry
@Piker

A czego się mają wstydzić, że dali ochłapy to nie jest normalna praca,tu trzeba biegać, podstawiac kartony których nie ma jeździć szybko wózkiem, pobrać towar ciężkie klapki ,koce ,donice,znicze, i szybko rozwiesc

Ble ble
@Alex

Patrząc na telewizję ciągle reklamy z Pepco ,na to mają pieniądze ,ale na środki do pracy już nie.Oraz na podwyżki raz na dwa lata

@Ble ble

Wyłącz telewizor.

@Gienia

No bez przesady! Nikt tu nie chce zedrzeć z pracodawcy ostatniej koszuli. 500 by wystarczyło. A tu taka niepodzielna kwota, trza od razu wszystko przepić.

Genek
@Piker

A roboty dokładają,wystarczy spojrzeć na gridy teraz każdy to tam przy tylu paletach każdy tańczy KUJAWIAKA.

obibok
@Piker

W ogóle wam się nie należała podwyżka za takie marne wyniki

Pick
@obibok

Zgadzam się z tym w 100%...ludzie którzy mają marne wyniki dostają podwyżkę i możliwość awansu na liderka mogą przychodzić do pracy pod wpływem alkoholu np.beny...a teraz to nawet może jeździć wózkiem po pijaku

@obibok

Za taki (usunięte przez administratora) na magazynie ,pierwszy raz widzę taki magazyn bez pojęcia ,jak wy wytrzymujecie

Neo

No przecież twoja stara.

hihi

co tam ciekawego sie dzieje?:DDD

Leonsio
@hihi

Bardzo śmieszne, jeden lider zbiera kasę na liposukcje dla żony

Dr Szczyt
@hihi

To dlatego zlikwidował zdjęcia z fejsa

Ed

Lipa, nie da się zarejestrować. Takie portale żerują na napaleńcach, poza stratą kasy nic więcej, tylko marszczenie freda przed kompem.

Fotki1
@Ed

Ty Ed fajny z ciebie tępak i naiwniak to był taki żart o ty się nabrałeś haha powiedz czyje zdjęcia chciałbyś z dhl-a tam zobaczyć...dokładnie portale żerują na napaleńcach takich jak ty bo się skusiłeś i sprawdzileś edek

Zdzich
@Fotki1

No, no, niezłego kalafiora ma twoja mama.

Alfred

Drodzy Pikerzy ! Koniec traktowania nas jak zwykle śmieci. Wieczne zakazy nakazy, obowiązków coraz więcej a pieniędzy coraz mniej ! Zmuszanie do obowiązkowych sobót , tylko po to żeby wyrobić cel i żeby góra się cieszyła ale jakim kosztem !! Zarządzanie strajk !! Jak się nie odezwiemy, czegoś nie zrobimy to będziemy robić cały czas za tą samą stawkę . Pokażmy im wszystkim ze mamy swoje zdanie, swoją godność . Niech wszystkie zmiany nie robią nic , dopóki nie dostaniemy obiecanych pozwydek ,które rzekomo Agata obiecywała że będą. Kto jest za ?! Zwolnić nas nie zwolnią bo musieliby pozbyć się ponad 100osob .

Nowy pracownik
@Alfred

Juro mam iść na rozmowę. Czy jest sens? Na magazyn na pick?

Zen
@Nowy pracownik

Przyjść możesz ale licz się z tym, że jak za tydzień zamkną galerie to bez mrugnięcia okiem z dnia na dzień zostaniesz bez pracy. Teraz zatrudniają bo nie ma kim robić celu. Jak się to unormuję ludzie powracają z urlopów to znowu będą zwalniać.

Kiero
@Zen

Nie będą zwalniać przed świętami, myślę nawet że w marcu jeszcze będą przyjęcia. A po świętach, to już co innego haha.

Ldh
@Alfred

A tak zapytam, wieś ile tej podwyżki miałeś dostać netto?.

Skorpion
@Alfred

Widać ludzie lubią być tak traktowani.Najpierw tu najezdzaja A potem pokornie zostają nadgodzinki i piszą się na soboty ,nagle boją się odezwać? I tak im zabiorą z premi za błędy których nie da się udowodnić .(usunięte przez administratora) ...(usunięte przez administratora)niech dalej wierzą w ich obietnice i robią te nadgodzinki....chyba czas uciekać z tej firmy .Grunt by góra była zadowolona A my ich tak obchodzimy jak zeszłoroczny śnieg.

Niko
@Alfred

Robić woły,jesteście tylko numerami w statystyce

Łj.
@Ldh

Kiedy będą podwyżki?W innym magazynie w Sosnowcu w tym tyg.mieli po 300 zł.podwyżki w ub.roku dostali po 200 a u nas ani w zeszłym roku ani w tym roku się nie zapowiadaTylko zbywaja ludzi.Czekamy juz tylko na otwarcie nowego magazynu i żegnaj dhl.

King kong
@Łj.

Podwyżki zobaczysz jak świnia niebo,nie wiesz że żerują na ludziach bo jest covid i oni myślą że ludzie będą kurczowo trzymać się tej pracy hahaha.

Szczypce
@Łj.

Obiecują jak partia PiS i nic z tego nie wynika, przecież was w konia robią ,a wy łykacie to jak świeże pelikany .I na zabraniu z kierownikiem, zostancie nadgodziny, bo pepco zadowolone A wy jesteście zadowoleni?Ciągle szantaż ,ale czego się boją że stracą pracę jak pepco nie podpisze umowy i będą robić fizycznie, bo my zwykli robole znajdziemy pracę wszędzie

Kk
@Łj.

A gdzie ten nowy magazyn?

Ksenia
@Łj.

Jaki nowy magazyn, mogę prosić o wiecej szczegolow?

Szpicbrodka
@Szczypce

Najbardziej bawi mnie to że na szkoleniu, są pokazywane barwne filmiki jak wygląda praca w DHL ,chyba za granicą czysto porządek wszystko pod publikę?Dlaczego nie pokażą filmików z Polski czyli Sosnowiec ,Psary,Dąbrowa Górnicza,.Jak to wygląda u nas?

Szejk
@Szpicbrodka

Te ich filmy ,nie pokazują rzeczywistosci, która jest na Sosnowcu i Psarach.Moze by coś o gridach nakręcili, jak to wygląda, bo jeśli jest wizyta to nagle porządek, żeby ich oczy cieszyly A jak wyjdą to sadoma I gomora. Ciągle Ci zwiększają normę i strefy, A zarabiasz mniej niż się zatrudniles. Brak premi twoja wina, bo czasem trudno jednej osobie obrobic ponad 20 sklepów,czy to celowe działanie by ktoś bogacił się naszym kosztem, jeszcze Ci dadzą czas do poprawny jak nie to wylot ,lub nowi ludzie z agencji i gdzie to stabilne zartudnienie którym się szczycą .kto lize liderowi cztery litery i mu przytakuje ,oraz bierze liczne zwolnienia ten zostaje .Ile razy było na zebraniu że stoją w grupach i gadają i co im zrobił,nic tylko pouczyl. Ale jeśli kto inny zajdzie im za skórę to nie ma zmiłuj tym bardziej jak ma swoje zdanie.

Popieram
@Alfred

Masz rację! Jest marzec , podwyżek brak. Wielkie obietnice w grudniu, rozmowy pracownicze , a dalej podwyżek nie ma. Kto ma jaja i się nie wylamie że strajkiem ? Proponuję strajk dopóki nie dostaniemy na papierze podwyżek. Wszystkie zmiany co do jednej osoby i żeby sie nie wyłamać kolejnymi bajeczkami przez górę dopóki nie będzie na piśmie , niech robią sobie sami. Kto jest za ?

Ldh
@Popieram

A ten strajk będzie wyglądał jak ostatnio?, że o 14.00 wszyscy poszli do domu hahaha

Vacuś
@Popieram

Ty w ogóle masz pojęcie o strajku? Wiesz, że strajk może przeprowadzić zakładowa organizacja związkowa? I to po uprzednim referendum strajkowym. Strajk zakładowy jest ogłaszany przez organizację związkową po uzyskaniu zgody większości głosujących pracowników, o ile w głosowaniu wzięło udział co najmniej 50 proc. pracowników.

@Popieram

Ty się wejs za robote bo za chwile to bezrobotny bedziesz a nie wypisujesz jakies glupoty o strajku...chłopie wejs odpuść bo i tak do niczego lepszego się nie nadajesz poza zapierdalaniem w dhl

Franek
@Vacuś

A to czemu nie ma związku?

Vacuś
@Franek

Bo do założenia związku potrzeba ludzi bezkompromisowych i inteligentnych, znających prawo pracy i prawo w ogóle. I nie sądzę, że tu się ktoś taki znajdzie.

@Alfred

Zwracam się do pani Agaty, jeśli pani to czyta to bardzo dobrze mam pytanie. Proszę mi wyjaśnić jakim cudem osoba na stanowisku kierowniczym obejmuje to stanowisko, gdyż toczy się przeciw tej osoby sprawa sądowa o mobink? Z poprzedniej pracy ktoś tu o tym pisał . Kolejne pytanie P. Agato proszę wytłumaczyć jak to jest możliwe, że p Daria Krzemińska z zmiany B z Gridow pracująca krótko została trenerem a są osoby, które dłużej pracują i mają większe doświadczenie i jest to upokazające wręcz nie do przyjęcia. P Agato nie ma w żadnej innej w firmie czegoś takiego żeby nowy pracownik został trenerem czy instruktorem proszę się zainteresować bo wszyscy są zdziwieni

Michal
@Xena

Skoro wypisujesz się tutaj z imienia i nazwiska to może grzecznie by było podpisać się również imieniem i nazwiskiem? Lub przy jakimś zebraniu wyjść i zapytać?

@Xena

Z tego co mi wiadomo to nikt bardziej nie (usunięte przez administratora)niż sama xenia opisując się ze najładniej robi palty (kiedy ona ładne palety robiła???) nadgodziny owszem chodzi ale po co jak rozjeb nadal jest, zero wydajności szybkości i organizacji i co powiem więcej zabawny ten wpis, a Daria jest mądrą dziewczyna ukończyła dobrą szkole i ma większy zakres wiedzy niż psudo xenia, ale aż się pokwapie i przyjadę tam z prezentem dla xeni, będzie to masc na ból dupy * czopek,. P. S babo głupia babo weź się pierd... W ten głupi łeb. Może Ci się poprawi

Princes
@Xena

A jeszcze jedno, za udostępnianie danych osobowych imienia i nazwiska możesz mieć kłopoty, gdyż jest Rodo i widzę że Twój zakres wiedzy z tego tematu jest tak samo słaby jak z tego co tam wykonujesz

@Princer

Hej Priincer mam gdzieś Twoja opinie i nie zawsze wchodzę na gowork pisz sobie co chcesz nie zamierzam tu uczestniczyć w dyskusjach więc pozdrawiam tak czy siak ????. Niech będzie Twoja racja a mój spokój, niektórym trzeba ustąpić widać, że niektórzy są inteligentni inaczej Nara

Szpak
@Xena

Dodaj jeszcze że pracownik sam sobie jeździł po kartony i zapewnia środki do pracy ,na innych zmianach też tak macie że potem mała wydajność?Może jest jedną osoba wyznaczona, ale ile Ci przywiezie z 10 na 18 palet ?!I dają wam coraz więcej stref ,którym ludzià trudno to ogarnąć mieć np 27 Koszy ,bo tak wyliczyli mèdrcy z logistyki

@Xena

Słuchaj Xena, nie będziesz uczestniczyć w tej dyskusji a sama napiepszasz na koleżankę z pracy, więc zastanów się nad sobą, bo widzę że choroba dwubiegunowa się kłania, ujawniłas dane koleżanki a to już podchodzi pod paragraf, także smuteczek ❤️ ???? twoje wpisy są archiwizowane (lider wie o twoim mobingu co do koleżanki) smuteczek! Moją opinię możesz mieć gdzieś ale wyobraź sobie że Twoja postawa zrobiła niezły show jesteś wielka! (nie mówię o wadze) moja racja napewno będzie na wierzchu a Ty j spokojnie pakuj te kartony.

@Princer

Hej Priner chory to jesteś Ty. Kto powiedział że to moja koleżanka a po za tym nie obrażam jej i nie wyzywam więc zejdź że mnie nie jest ona PEMPKIEM świata, bo nie sama praca człowiek żyje , a po za tym każdy pisze swoje zdanie co myśli więc zacznij się czepiać innych obrońca uciśnionych znalazł się . Narazie Znajdź sobie inny temat bo widać brak Ci zajęcia

@Xena

Xena jestem zdrowsza niż Ty. No fakt to nie twoja koleżanka, ona dobiera sobie znajomych na wyższym standardzie niż możesz sobie wyobrazić, obrażasz ją szykanując na jej dane osobowe (to jest karalne dla przypomnienia), "nie sama praca człowiek żyje" No to słabiutko bo z tego co wiem to ty ciągle w pracy przesiadujesz, nie możesz się pogodzić z wyborem trenerskim widocznie nie spełniasz określonych wymagań (nie bez powodu Cię chcieli przenieść domyśl się dlaczego) nie jestem obrońca nikogo ale twoje wpisy są nad wyraz rażące i nie trudno je skomentować. Jak to mówią z wielką (usunięte przez administratora) się wszędzie zmieścisz ale z wielką gębą nie bardzo (wyciąg wnioski sama) i módl się byś nie straciła pracy przez szykanowanie koleżanki. Rada na przyszłość szanuj koleżanki i kolegów z pracy. XD

Alex
@Princer

Sylwia a ty na drugie masz Xena? czy to Twój pseudonim artystyczny?

@Princer

Posłuchaj nie szykanuje jej i nie mam zamiaru a do tego niech sobie pracuje w sumie ona to mi nie przeszkadza więc nie rozumie czemu się czepiasz a szanować to ja szanuje i wiem kogo mam szanować więc nie potrzebuje rad, podobno każdy może wyrazić swoje zdanie a tu widocznie też nie można napisać co tak naprawdę się myśli więc to akurat zatrzymam dla siebie.. Pozdrowienia dla wszystkich zainteresowanych uważajcie co piszecie żeby później nie było wielkiego wyolbrzymiania ????

@Xena

Dajcie juz spokoj, nudni jestescie…

@Xena

W sumie ona Ci nie przeszkadza hahahaha właśnie widać.

Llll
@Xena

A jest atrakcyjna że została trenerem?

Ul
@Llll

I cały czas na tel siedzi

@Ul

Właśnie ci co siedzą na telefonie, olewaja pracę, spózniaja się, lub robią jak robią ,lider ich nie zwolni ,ba nawet mają u niego fory .Wystarczy że go zaglądają, posmieja się z nim ,coś wcisnąć i już podnòżek .I jeszcze powie na zebraniu że jedna osoba ma problemy (kawaler),A kto ich nie ma ! Bo pary i związki jedzie równo

@Xena

Proponuję abys na odprawie zadała to pytanie? Skoro uważasz że jesteś doświadczona. W momencie kiedy miejsce trenera było puste, trzeba było wyjść z inicjatywa, że chciałabyś być trenerem, a nie czekać na to aż cie wybiorą :) a do pani Agaty zawsze można iść na rozmowę i wylac swoje żale prosto w oczy a nie czekać aż ci odpisze na gowork.

@Xena

Wszyscy są zdziwieni czyli kto?? ????????Chyba ty najbardziej

Rechotek
@Picker26

I cóż Ci da rozmowa z Agatą, skoro liderzy wiedzą lepiej i tak jej to przedstawią ,nie podoba im się ktoś, ilu już zwolnili że strasznych dobrych pracowników.....

@Rechotek

Ja nie mam o czym z nią, rozmawiać bo nie mam problemu, Xena ma jakiś żal

GridBoy
@Szpak

I tak jeszcze za mało stref macie skoro jeden z super wydajnej ekipy z gridòw ma czas na nocnej zmianie zbudować czołg z kartonòw z lufą i latać po gridach i sie tym chwalić a lider K i jego pani A siedzą w iglo i nic nie widzom.

Śmierdząca sprawa...

Czosnek woda nie służy tylko do picia czy podlewania kwiatów!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.