Opinie o AP Vector Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Vector Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Vector Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

jarek

Nie ściemniaj, bo ludzie później są zdziwieni. Odejmują z zarobków, a później to się nazywa 10% premi. Jak jest problem,to trudny kontakt.

@jarek

@Jarek - dziękujemy za opinię. Proszę o informację czy AP Vector odejmuje/odejmował Tobie coś od wypłaty, którą miałeś wpisaną w umowie? Czy może podpisałeś umowę na kwotę "X" i ją regularnie otrzymywałeś, a na koniec roku dostałeś jeszcze premię? AP Vector nikomu nie odejmuje nic od podstawy - premie wynikają z kilku czynników, natomiast podstawa zawsze jest stała. Co do kontaktu staramy się być dla Was do dyspozycji 24h na dobę, co potwierdzi wielu pracowników. Pozdrawiam

Damian
@AP Vector

Może ja się wypowiem. Odejmowane są koszty transportu. Na umowie jest zwarte że koszty zjazdu do kraju pokrywa pracodawca. A AP Vector podsuwa papierek o zaliczkę i odlicza to od wypłaty. Jak to mówi pan z biura Umowa to jedno ale zasady to co innego. Wyjazd darmowy jest tylko na początku roku i na koniec. A wszelkie zjazdy pomiędzy pokrywa pracownik. A dostaje się umowy 1-3 miesięczne gdzie pisze że zjazdy powinien pokryć AP Vector. Więc proszę o odpowiedz czemu na koszty wyjazdu i zjazdu dajecie podpisać jako zaliczkę a nie wpisujecie tam ze to są pobrane koszty z transport?

IREK

Pracowałem w AP Vector rok.Nie narzekam,było ciekawie.Poznałem kilkanaście fajnych osób,kilka osób dziwnych,ale ogólnie było fajnie.Pieniądze na czas(według umowy).W mieszkaniach dobre warunki,praca spokojna.Było OK.

Robert

Podpowiecie mi cos o pracy we Francji? Jakie warunki, dojazdy, język?

Karol

Mam bardzo dobre wspomnienia ze współpracy z AP Vector , wyjazd do Francji był bardzo udany nie tylko pod względem finansowym ale pod każdym innym. Mam jedynie uwagi do zachowania ludzi, którzy chyba nie do końca wiedzą po co jadą i później są rozczarowani.

@Karol

Dziękujemy! To bardzo ważna opinia dla nas. Pokazuje, że przede wszystkim liczą się chęci i zaangażowanie. Cieszymy się, że również pracownicy to dostrzegają. Pozdrawiamy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolony

Dobre warunki na hotelu, premia, kasa w terminie, komunikatywne biuro

@Zadowolony

Dziękujemy za dobrą opinię! Motywuje nas to do jeszcze lepszej pracy! Pozdrawiam,

Roberto

Bardzo się cieszę, że AP Vector ma ostatnio dużą ofertę prac. Korzystałem już z ich pośrednictwa i byłem zadowolony. Zarobiłem fajna kasę a i mieszkanie również było całkiem przyzwoite. Polecam pracę .

@Roberto

Dziękujemy za dobre słowo! Polecamy się na przyszłość :)

Feliks

Korzystałem z pośrednictwa agencji AP Vector i wiem, że są dobrzy w tym co robią.

@Feliks

Dziękujemy za dobrą opinię! :)

Byłypracownik

Nie polecam,pracowałem rok czasu ze względu na kredyt ... Jakie plusy ? - jeden, pieniądze do 10 na koncie Minusy - wielokrotna zmiana warunków podczas zatrudnienia - brak kontaktu z biurem, osoby sa nie kompetentne , zawsze odebrałem telefon jeżeli nie odebrałem to zawsze oddzwonilem , biuro potrafi nie odbierać po kilku próbach, nawet nie oddzwoni. - 2/ 3 osoby zajmują sie tym samym a gdy trzeba było cos załatwić dla mnie to ZERO odzewu bo. - oszczędzanie oraz brak zaopatrzenia w narzędzia do pracy - brak szacunku oraz lekceważenie pracowników pracujących za granicą którzy zarabiają również na wypłaty dla osób z biura -stała rotacja pracowników - brak organizacji oraz komunikacji pomiędzy pracownikami w biurze . Chętnie poproszę o odpowiedź na komentarz ze strony biura.

@Byłypracownik

@byłypracownik Dziękujemy za potwierdzenie, że wpłaty w AP Vector są zawsze na czas. Odnośnie minusów: - proszę o potwierdzenie odnośnie zmian warunków - czy były to zmiany na gorsze? Bardzo chętnie do tego się odniesiemy. - kontakt z biurem, staramy się jak możemy i dlatego sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie w biurze, głównie do kontaktu z pracownikami - odnośnie organizacji - każdy pracownik jest informowany, do kogo i w jakiej sprawie ma się zgłosić. Jeśli jednak ktoś dzwoni do osoby odpowiedzialnej za jedną sprawę w sprawie zupełnie innej, nie zostawiamy pracownika samemu sobie. Stąd może to z perspektywy wyglądać, że kilka osób zajmuje się tym samym. Pracujemy nad tym. - każdy pracownik dostaje narzędzia do pracy, w większości są to narzędzia renomowanych firm. Ilość narzędzi która "ginie" w różnych okolicznościach, jest niebotyczna. Natomiast nigdy nie zostawiamy pracowników bez narzędzi. - proszę o przykłady braku szacunku do pracowników - konkretne przykłady - stała rotacja wynika jedynie z konieczności zapewnienia klientom usług najwyższej jakości. Niestety są kandydaci, którzy zapewniając (czasem mając na to zaświadczenia), że są wybornymi fachowcami - na miejscu i w trakcie pracy okazują się, pracownikami z małym doświadczeniem lub czasem kompletnie bez niego. Nasza staranna selekcja podczas weryfikacji pracowników może sprawdzić pracownika do pewnego poziomu. Natomiast sama praca na miejscu weryfikuje faktyczne umiejętności. Stąd rotacja - choć w odniesieniu do całości to są sporadyczne przypadki, - odnośnie komunikacji - bardzo chętnie poznam przykład (już o tym pisałem powyżej). Pozdrawiam

tom

ap vektor ? chyba pomału pada po raz kolejny to jest pod rząd spuznia się z wypłatami a ja muszę odsetki do banku płacić -więc sie zastanówcie???????

@tom

Dzień dobry, bardzo proszę o odniesienie się do faktów. Wypłaty zawsze wychodzą na czas, co potwierdzają poniższe opinie. Jeśli występują jakieś komplikacje, co przy ilości kilkuset zatrudnionych pracowników czasem się przytrafia, biuro wyjaśnia je natychmiastowo. Poza tym, proszę o szacunek do nazwy firmy. Bardzo chętnie odpowiem na merytoryczne zarzuty - proszę o kontakt na adres maila biuro@apvector.pl lub w komentarzu. Pozdrawiamy

Weronika

@jarek - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w AP Vector? Na jakim stanowisku obecnie pracujesz i jakie wiążą się z nim warunki zatrudnienia? Szczegółowe informacje są bardzo przydatne dla osób chcących zatrudnić się u tego samego pracodawcy co Ty. Doświadczenie pracowników jest cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o przyszłości zawodowej.

Tadeusz

AP Vector działa na rynku pracy od tak dawna, że mają już swoje wypracowane ścieżki. Większość problemów o których piszecie to efekt waszych błędów i nie zapoznania się z warunkami umowy oraz pracy w obcym kraju. Agencja ma opinię dobrego pracodawcy.

Weronika

@Odpowiedź - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w AP Vector? Na forum pojawiają się pozytywne, jak i negatywne komentarze - być może są one powiązane z konkretnymi lokalizacjami, a nie z biurem centralnym?

Bartosz

Widziałem ich najnowszą listę ofert pracy. Mają bardzo dużo robót za granicą, i właśnie ta mnie interesuje. Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o agencji oraz o pracy przy klimatyzacji we Francji? W jakim stopniu trzeba znać język i czy tylko francuski?

majster59

z tego co wiem to im sie zaczol sezon i jest roboty sporo na roznych kontraktach. do mnie tez ostatio dzwonili i chyba sie przejaede co by jakis piniądz wpadl porzadny

majster59

Justus

Czy ktoś ma wiedzę dlaczego AP Vector ma tak duże zapotrzebowanie na pracowników? Czyżby podpisali jakiś nowy kontrakt, może dobrze płatny? Niech ktoś się podzieli wiedza jeśli ją posiada. Kiedyś pracowałem z nimi i byłem zadowolony ale miałem przerwę.

Zadowolony

Dobre warunki na hotelu, premia, kasa w terminie, komunikatywne biuro

Czesik

AP Vector ma tak dużo pracy , bardzo miło mnie zaskoczył.

Roman

Pracowałem w AP Vector kilka lat temu jako monter wentylacji w okolicy Duai- Francja na budowie magazynów znanej Firmy wysyłkowej, potwierdzam że to co było w umowie zapisane to było w realu, mieszkanie w porządku, dojazd do pracy autem AP Vector, dojazd do Francji i zjazd na koniec umowy na koszt AP Vector. Wynagrodzenie za pracę w terminie i tyle ile miało być, jedyny problem jaki może wystąpić w AP Vector to przerost własnego EGO niektórych pracowników wysłanych do Francji, ale na miejscu i w trakcie pracy szybko zostają sprowadzeni na ziemię, tak że to nie problem, uważam że to jedna z najlepszych Agencji Pracy { informuję że nie kadzę} pracowałem w kilku AP w ciągu 7-lat jakie przepracowałem we Francjii i poznałem temat, znam trochę francuski i czasem było wesoło. Pozdrowienia dla kolegów z którymi pracowałem a także dla Szefostwa AP Vector, gdyby nie to że padło mi zdrowie i nie pracuję już zawodowo to prawdopodobnie bym chętnie wrócił do AP Vector. Pozdrawiam Kaczmarek Roman.

Feliks

Mogę jedynie potwierdzić dobrą pracę AP Vector . Polecam

• Jak się pracuje w AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Vector Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.?

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.