Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

Zuza

Wszyscy tak chwalą ..... pamiętam jak pracowałam przez tą agencje napisalam dwie godziny przed rozpoczęciem pracy ze nie przyjdę bo dziecko mi się rozchorowało. Dostalam karę 200 zł ktora zabrano mi z wypłaty. Stwierdzono ze powinnam zgłaszać conajmniej 8 godz przed ze mnie nie będzie to nic ze wstalam rano i dziecko dopiero dostalo goraczki..... ps mandaty i takie kary nie zgodne z prawem . W firmie Mowi również były madaty niestety po dopatrzeniu się tego przez prawników szybko zostały usunięte z firmy . Także hr consulting również robi to bez prawnie . Na sam koniec dodam zatruniaja osobę pracujesz 3 tygodnie potem siedzisz w domu twierdzą ze nie ma pracy a zatrudniają dalej nowe osoby i tak w kółko dlatego se panie maja za to pieniądze ty myslisz czy zarobisz a one się z ciebje śmieją i kase liczą. Telefonów nie odbierają twierdząc ze nie mają czasu ostatnio do mnie dzwoniąc nie odebralam powiedzialam również ze nie mam czasu bo po co go tracić.

Użytkownik_1
@Zuza

Żeby udowodnić komuś łamanie prawa, wygrać przed sądem z firmą, spółką, która dysponuje dużą ilością pieniędzy trzeba naprawdę dużo wysiłku. Trzeba by się do edukować w prawie czy niektóre z zapisów w umowie dotyczące mandatów są faktycznie legalne. Chociażby takie, że gdy obudzisz się dostaniesz gorączki albo zaslabniesz dwie godziny przed pracą. A oni Ci dadzą mandat. Bo powinieneś wg ich zgłosić to wcześniej. najgorzej j było z pracą w millano i te śmieszne mandaty, które mogłeś dostać od koordynatorki zatrudnionej przez agencję.(głównie pochodzenie z Ukrainy). Chociażby za nieświadome przejście z działu 3 na 4 czy odwrotnie. Z 200 złotych mandatu jak nie lepiej.

Pani

Praca przez tę agencję to tragedia. Same kary,, każą sobie płacić za założenie profilu pracownika, osoby tam pracujące są bardzo antypatyczna. Wynagrodzenie wypłacane do 20 każdego miesiąca, jak 20 wypada w sobotę to czekaj człowieku do poniedziałku. Ktoś powinien się nimi zainteresować. Przede wszystkim skandaliczne umowy. Nigdy więcej pracy przez tę Agencję.

Lena 33

Są bardzo wysokie stawki. Są premie za obecności. A kary za obecności.... a jak ma ruszyć produkcja jak ludzie się spóźnią, mają wyłączyć maszyny? Czy ci z poprzedniej zmiany mają czekać aż ktoś przyjdzie? Płaci się za profil prawniczy, ale tylko jak chcesz. Grosze i tylko raz. Jakbyś to chciał dowiedzieć się od prawnika czy księgowej to oni za godzinę biorą 400 zł.

Sebastian

Jestem mega zadowolony. Pracuję w Robakowie w największej firmie mięsnej w Polsce. 5- 6 tys netto na rękę miesięcznie i pewna praca od poniedziałku do piątku, a nie jakieś bajki sprzedawane w innych agencjach i praca po 2 dni w tygodniu. Mam dodatek do dojazdu plus darmowy obiad codziennie, więc kolejna kaska zaoszczędzona miesięcznie. U nas w Środzie Wlkp jest ciężko z robotą a Robakowo niedaleko.

Anna_K

Mogę napisać na moim przykladzie. Ja pracuje na produkcji z corka, mam stala praca a corka studiuje i pracuje wtedy kiedy nie ma szkoly. Moze to tez zalezy od oferty pracy, na spotkaniu slyszalysmy, ze są takie na stale i dorywacze, wtedy kiedy produkcja potrzebuje

Mariola

W piątek podpisałam umowę. Dzisiaj już od razu szkolenie BHP w Tarnowie Podgórnym, a jutro już 1 dzień do pracy. Elastyczny grafik. Można wybrać 2 zmiany 3, co jest super opcją dla studenta zaocznego. Jedyna agencja w której praca jest na serio od zaraz, a nie za tydzień dwa lub 3 jak w mojej poprzedniej.

Sebastian

@Sebastian

cześć. Faktycznie 6 tys można zarobić? a ile godzin na miejscu musisz być wtedy w miesiącu? Opiszesz układ pracy wraz z tymi dojazdami właśnie? Ile czasu Ci to w praktyce zabiera?

Nie. Tam nic nie zarobisz. Tylko obiecanki. Na święta 20 osób zostali z wypłatę 1000-1500 złotych. I wszyscy uciekli.

@Adam

Rozbieżność miedzy tą mówioną szóstką a tysiącem, w porywach dwóch jest dość spora. Jak to możliwe? w jaki sposób ujęte to mieli na umowie? robili to wszystko akordowo po prostu i dlatego im tak wyszło?

Ich afera już jest w inspekcją pracy. Oni mają super afera " Obiecuje dużo, zarabia kasę za wynajm 1,5 miesięcy życie człowieka, mandat po umowę, i wyrzuca człowieka na śmietnik"

Anna_K Nowy wpis

kraina kawy i herbaty Nowy wpis

pracuję na ratajach i zarabiam 5400 zł netto za 170 h w miesiącu. polecam

Nadia Nowy wpis

Hej, jest tu ktoś z Poznania może? widzę, że niektórzy miejscowości przytaczają. Tak się składa, że widziałam ofertę na mój rejon dla pracownika działu konfekcji, podobnie jak rozbieżne komentarze tu na forum. znacie więc może te ofertę i możecie ją polecić lub też odradzić?

Chocolissimo Nowy wpis
@Nadia

Odradzam prace na jaryszkach agencja zatrudnia byle kogo mlode dziewczyny np dominika nierowno pod sufitem nie pracuje czuc od niej smrod

Wynagrodzenie młodszego specjalisty ds. rekrutacji składa się jedynie z samej podstawy czy jednak będą przy tym jeszcze jakieś premie i tym podobne? nie widzę o nich wzmianki wprost w opisie oferty

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agata z wildy

pracuje w 2 miejscach i jestem zadowolona z wazna legitymacja zarabiam po 5500zl msc, a pracowalam w innej agencji to ledwo 3500

Zastanawiam się co jeszcze tak ostatecznie wchodzi w skład obowiązków młodszego specjalisty ds. rekrutacji. piszą na sam koniec o drobnych pracach biurowo-administracyjnych. o jakie może w praktyce chodzić? jakieś kserowanie, podlewanie kwiatków na miejscu i tak dalej? jak się awansuje też się to robi?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Nie polecam tej agencji,zwłaszcza pracy w Pf logo express,zatrudniłem się tam i przez dwa miesiące byłem może z niecałe trzy tygodnie w pracy,codziennie dostawałem sms ,że pracy brak co było kłamstwem, bo ciągle przychodzili nowi pracownicy,popracowali parę dni i też takie wiadomości później dostawali Szkoda,że agencja praktykuje takie zagrywki,bo było dużo pracowników chętnych do pracy,dobrze pracowali ,ale też poodchodzili bo jak żyć i opłacać rachunki za marną wypłatę?

jacol

czytam te wszystkie opinie i widać, że negatywne piszą tylko lesery i nieroby. Polecam pracę w Koninku. Bardza fajna ekipa na magazynie i bardzo dobre zarobki.

kacper

umowa o pracę jako operator od 1 dnia w Robakowie z darmowym autobusem z Gniezna a nie jakieś zlecenia jak w innych agencjach dziękuję za możliwość nauki na kilku obszarach podczas studiów zaocznych

sasza

bardzo dziekujem za prace sama wychowuje corke z niemiec przyjechaly i odrazu robota w poznaniu na umowe o prace

Weselny pyton

Ja mam tylko zle wspomnienia od lutego miałem z nimi podpisaną umowę minęły 2 tygodnie ani razu nie byłem w pracy,wieczne kłamstwa i matactwo widać że to norma w tym biurze

Czesława

Polecam agencję dla mieszkańców Przeźmierowa. W sąsiedztwie kilka firm do wyboru i pewna praca przez cały rok.Wystarczy odezwać się do agencji i zawsze coś załatwią od poniedziałku do piątku lub na same weekendy.

@Czesława

Witam, z jakich branż są te wspominane firmy i czy do każdej z nich mogę udać się bez doświadczenia? one są zablokowane przez osoby z zewnątrz i tylko przez agencje można przyjść?

Nataliia

Polecam pracę w GoodFoodzie w Tarnowie. Darmowy autobus z Ronda Rataje i pewna praca przez cały miesiąc.

Czemu nie? po miesiącu już warto zmienić? Jakby nie patrzeć Pani wyżej nie pisała co się dzieje w kolejnym. Fakt faktem co się dzieje? Darmowy autobus nie wynagradza sprawy?

valerii

warto praca w goodfoodzie jest cały czas i darmowy autobus również ja jezdze z wilda i super

dmytro

ja za robota i mial po tygodnia odrazu i teraz jestem na ekstruzja w goodfoodzie dzieki za pomoc

Pani

@Pani

Za co te kary oprócz spóźnień jeszcze dają? To ile potrafią obciąć z wypłaty? Kurcze, chce podesłać tu swoje cv, ale mam dzieci, które muszę rano wybrać do szkoly, wiec bardzo możliwe, ze na miejscu pracy często będę na styk.. a 150 zł piechotą nie chodzi :( Ile oni w ogole płaca? Są jakieś podwyżki regularnie? Lub jakieś benefity, premie za wyrobienie normy? Czy tylko system kar?

Lena 33

Lodzia

Ja nie polecam współpracy z HR Consulting , ponieważ nie mają szacunku do pracownika , zatrudniają ludzi na umowę tymczasową/zleceniówkę . Nie potrafią zapewnić osobą zatrudniającym butów BHP. Byłam umówiona na rozmowie rekrutacyjnej , po której wyszłam nie zadowolona i oburzona . Najpierw mówią ,że w miejscu pracy będzie wszystko dla pracownika , po czym przyjeżdżasz a tam nic nie ma . Nie odbierają telefonów , odpisują na sms .

Helena
@Lodzia

A z której oferty Pani skorzystała tak konkretniej, których lepiej uniknąć? do tego zastanawiam się w jaki sposób zostało to ustalone na samej umowie? czy podpisuje się jakieś niestandardowe warunki?

Przez tym jak iść pracować do " HR Colsalting " , zapytajcie właściciela domu czy przyjmuje opłaty za mieszkanie - obiecankami o dużych zarobkach. Jedyne co bedesz mieć bardzo dużo - to kłamstwo i obiecanki. Nie godzin pracy, nie stawki netto, nie grafika pracy nikt nie będzie mieć.

Bartas

6300 na rękę za 190 godzin pracy. Polecam pracę na magazynie w Koninku.

Ponad 20 lat na rynku i ponad tysiąc osób zatrudnionych obecnie w kilkunastu firmach. Jeżeli agencja nie byłaby rzetelna to tyle lat nie miałaby szacunku wielu firm. W samym millano, gdzie pracuję jest nas około 500. Wysokie wynagrodzenie na czas. Narzekają tylko (usunięte przez administratora), które wolą brać pieniądze od Państwa. Leci juz mi 4 rok w Millano. Dzięki za pewną pracę dla wielu osób z każdego zakątku Poznania i sąsiednich miast.

milano
@Andrzej

zwalniają osoby które są bardzo pyskate np zuzanna mało wiedzą o pracy bardzo wredna osóbka niepoważna (usunięte przez administratora)

Karola
@Andrzej

4 rok w Milano? A przypadkiem nie jest tak, że przez agencję można pracować tylko 18 miesięcy? chyba PIP powinien się zainteresować ta agencją

Przy tych stawianych opiniach jak oceniacie pracę bezpośrednio? Jest tu ktoś z rentujących? Zauważyłam, w internecie oferty od was i widniała jedna dla specjalisty ds. pierwszej selekcji kandydatów. Ciekawa jestem jak się zarabia, ktoś niedawno rzucił kwotę 3100, ale to netto? A bezpośrednio jakie są stawki?

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 36 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting