Opinie o Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawa

Agnieszka

UMFC ma nabór na młodszego specjalistę IT: https://chopin.edu.pl/pracownik/oferty-pracy @Gosc, zechcesz mi pomóc? Bo z @Fryderyk dyskutujecie na temat wysokości pensji, ale nie przybliżacie ich, a ktoś nie mający styczności z państwowym pracodawcą może nie mieć wyobrażenia, co znaczą te średnie zarobki. Na takim stanowisku jakich widełek się spodziewać?

Fryderyk

Bardzo złe miejsce pracy. Pensje niskie, łamanie prawa pracy, (usunięte przez administratora) ze strony rektora na porządku dziennym. Rektor nastawiony tylko na władzę, nie szanuje ludzi. Jeśli jest się kolegą obecnego rektora, to można liczyć na bardzo dobrą pensję - nie wymagane są do tego wysokie kompetencje. Może kiedyś się tam poprawi...

Fryderyk
@Fryderyk

to co zostało usunięte przez administratora to (usunięte przez administratora)

Czesław
@Fryderyk

Dosyć ostro oceniasz pracę na tym uniwersytecie, a na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś? Wspomniałeś też, że pensje są niskie, a mógłbyś zdradzić w jakich mniej więcej granicach?

Gosc
@Fryderyk

Fryderyk zupełnie się z tobą nie zgodzę... Nie zauważyłam nigdy łamania praw pracowniczych wręcz przeciwnie uważam że wszystkie są respektowane a już absolutnie nie jest prawdą to o co mówisz o Rektorze!!!! A pensje no cóż? Jest to uczelnia państwowa tak więc są na średnim poziomie jednak jest dużo dodatków trzynastki gwiazdka grusza itp.... proponuje być bardziej obiektywnym ..

Martyna

Podpowiedzcie czy warto aplikować, są może prowadzone rekrutacje od nowego roku

Dagmara

@gosc a możesz napisać dlaczego odradzasz ?

Firma Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik sprzątający. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód
Centrum Obsługi Samochodów RAFAŁ SCHEWE Sp. j.
Gosc

Źle bardzo źle... Odradzam tu prace

Bartosz

Nie zawsze jest dobrze , czasami jest gorzej ale ważne, że poprawa jest widoczna

majster

Witam, prosiłbym o info na temat działu IT. Czy jest to zespół czy jednoosobowa armia? jakie są zarobki w UMFC?

Mamy nową panią kanclerz powoli wracamy do normalności po roku trudnego zarządzania pana kanclerza!!! Starałem się być delikatny w swojej opinii

Anita

Tak świetnie się tu pracuje , że zupełnie poszło w niepamięć to forum dla pracowników?

Grzegorz

Witam serdecznie na wątku, który został poświęcony Waszym opiniom na temat Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Chciałbym rozpocząć tę dyskusję w celu zaczerpnięcia przeróżnych informacji, które dotyczyłyby atmosfery jaka tam panuje, warunków pracy w różnych segmentach zatrudnienia, jak i przyszłości jaką zapewnia Uniwersytet.

@Grzegorz

Super atmosfera!!! Lux rektor

@anonymous

I najlepszy kierownik administracji serio...

NN
@anonymous

Szukają kogoś do płac. Wiecie może jak tam się pracuje? Na jakie zarobki można liczyć?

Xxxxx

Nie wiem kto to wyzej pisal, ale tak zle to w uczelni jeszcze nie bylo

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Warszawa

• Jak się pracuje w Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
1.2/5 Na podstawie 9 ocen.

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina