Opinie o Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawa

niestety @Pracodawca jest zatrzymanym w czasie i odrealnionym tworem. Wszystkie poprzednie wpisy odzwierciedlają stan faktyczny pracowników jak i funkcję kanclerza i stanowisko władz uczelni. płace są śmieciowe żadnych to ale żadnych podwyżek poza "osobistą" grupa rektora i tak od wielu lat. ludzie tu przychodzą dosłownie na kila dni i rezygnują. wielokrotnie zmieniany kanclerz, wielokrotnie zmieniany kwestor. i masakrycznie ale to masakrycznie zmieniona obsada we wszystkich działach. nie ma żadnej ale to żadnej atmosfery pracy morali stabilności spokoju i pewności. jest zastraszenie niepewność brak stabilności i niezdrowe ciśnienie.

Obecny rektor jest najlepszy ze wszystkich dotychczasowych, fakt czasem zruga pracownika ale zwykle słusznie.

Hej, na stronie jest teraz oferta dla specjalisty ds. systemy USOS. Zastanawiam się co jeszcze może podlegać pod to wyksztalcenie „pokrewne” z wymaganych odnośnie tego wyższego informatycznego. Czy osoba po logistyce miałaby szanse? Pytam, bo resztę warunków spełniam i może się zgłoszę. Ciekawe jak rozmowa teraz wygląda na to stanowisko?

gość Nowy wpis

Kanclerz z dyplomem MBA z Collegium Humanum, którym chwali się przy każdej okazji. Już nic więcej nie trzeba pisać.

Czarna Madonna Nowy wpis
@gość

Po prawdziwym MBA ma się pojęcie o zarządzaniu,a ten Pan ma pojęcie jedynie o poganianiu (usunięte przez administratora) Ciekawe jakie ma doświadczenie w pracy,może powinien popracować z normalnymi ludźmi to by się obudził ,że jest XXI wiek i nauczył na czym polega współczesne zarządzanie.

Ej

To nie ma sie czym chwalic. Jak ktos nic nie umir to siedzi tu do emerytury. Lepsi odchodza nie daja soba pomiatac i zasuwac za grosze. Ja tez niedlugo stad ide

@Ej

Przepraszam,ja tu przepracowałam połowę życia i jestem zadowolona ???? Przecież nikt nikogo tu nie trzyma na siłę zawsze można zmienić pracę! Ustępujący Rektor był najlepszym do tej pory ♥️♥️♥️♥️♥️

@Gość

A to wyżej to jakieś potwierdzone informację? mam na myśli sugestie co do pomiatania czy też pracy za grosze. Postrzeganie tego będzie zależne od danego stanowiska, na którym ktoś się zatrudnia? jak to działa, że są rozbieżności?

Nikt

Nie polecam pracy w tym miejscu. Akordeonista jest tyranem bez uczuć i jest bezwzględny. Jego doradca saksofonista decyduje kto ma i jak pracować. Razem się dopełniają. Spróbuj się odezwać i już nie pracujesz. Wymiana kadry co parę lat.

@Nikt

Podasz jakieś przykładowe sytuacje, gdzie wychodzi ta bezwzględność itp? Chciałabym się tu zatrudnić, ale nie wiem, czy to na moje nerwy w takim razie. Szkoda, że zdanie pracownika nie jest brane pod uwagę.. ale może jakieś plusy się znajdą? Np. wynagrodzenie? Czytam nizej o mozliwosci 2 tysiącach podwyzki. Co myślisz o tym, to prawda?

Nobody2

Nic się tutaj nie zmieni nie licz na to. Towarzystwo wzajemnej adoracji z Kanclerzem i Kwestorem na czele

Firma Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik sprzątający. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
@instrumentalista

Wszystko napisane wcześniej było prawdą,PIP powinien porządnie się zająć tematem mobbingu,nepotyzmu i nierównego traktowania. Pilnowanie wejścia przez Rektora i Kanclerza jest poniżej godności tych stanowisk,może czas je zmienić. Wybory też są jedną wielką grandą. Jak macie wybór to nie podejmujcie pracy w @UMFC ani szacunku ani pieniędzy ,chyba że dla wybranych.

@@instrumentalista

Brak zajęcia władz uczelni sprowadziła ich do bardzo odpowiedzialnego zajęcia czyli pilnowania bramek, wszyscy pracownicy są rozczarowani sytuacja panującą w uczelni.Podziwiam i współczuję osobom dbającym o porządek i czystość, łatwo nie mają.

Instrumentalista
@Gość

To jest bardzo przykre ,że na takich stanowiskach wykonuje się pracę ochroniarza. Proponuję zmniejszyć sobie również wynagrodzenie do odpowiedniej wysokości. Dopóki w uczelni nie będzie zaufania do pracowników dopóty nie będzie tu dobrej atmosfery. Szkoda tylko pracowników, którzy powoli odpuszczają i zmieniają pracę bo wiedzą,że zmiany na lepsze nie ma co oczekiwać.

Może należałoby spytać od drugiej strony, co się takiego dzieje, że tak bardzo o ten porządek musza dbać? Jeśli o samo BHP chodzi to nie ma z nim żadnego problemu? temat tego zaufania mnie zaciekawił. Ciekawe czy już ostatecznie w całości powróciło?

Wynagrodzenie najniższa krajowa po kilku latach pracy. Wiecznie brak możliwości podwyżki "bo uczelnia nie ma pieniędzy". Nie ma co się wykazywać, że się coś potrafi, bo zostanie to bezwzględnie wykorzystane bez żadnych benefitów.

@pracownik

Cześć, ta najniższa krajowa dotyczy większości stanowisk na uczelni? W tamtym miesiącu szukali Specjalistki ds. systemów informatycznych i w ostatnim momencie zrezygnowałam z wysłania cv, bo myślałam, że przyjęto mnie już w innej firmie. Niestety się nie udało. Chciałam osobiście podpytać, czy rekrutacja już jest zamknięta, ale nie spodziewałam się takich zarobków.. czy pisząc o bezwzględnym wykorzystywaniu pracowników masz na myśli nadgodziny?

Jeśli o jakimś towarzystwie była mowa to jakie teraz ma się podczas pracy na recepcji? Znalazłam ofertę od Uniwersytetu podczas przeglądania Śródmieścia. Jeszcze parę miesięcy temu kogoś szukano. Piszą o pracy zmianowej, a ile osób jest na jednej? I jakie są zarobki?

Czy Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy ktoś dostał pracę jako asystent osoby niepełnosprawnej na uniwersytecie? Ja się spóźniłam z aplikowaniem, niestety. Chciałabym następnym razem aplikować, i ciekawi mnie co wam zaoferowali, jak przebiegła rekrutacja? W obowiązki wchodzi tez sprzątnie, jaką stawkę oferują? Ponoć można liczyć na premię i 13 pensję. Jak to wtedy wychodzi finansowo? Pozdrawiam was wszystkich.

Zniesmaczona

Kwestor jej uczelni to jakis zart. Nie potrafi merytorycznie odpowiadac na pytania. Obiecuje rozne rzeczy i slowa nie dotrzymuje. Ona nie ma zadnej wiedzy specjalistycznej. Nie pomaga pracownikom :(

Rektor to marionetka w rękach kanclerza i kwestora, którzy rządzą uczelnią, a tak naprawdę to nie mają bladego pojęcia jak to się robi. Pupile dostają nawet po 2 tysiące podwyżki a ty jak zgarniesz 100 zł to cud. Programy komputerowe z których korzystasz pamiętają socjalizm.

Tosia
@pracownik

To co takiego trzeba robić, żeby móc liczyć na 2 tysiące podwyżki? Dla mnie to kosmiczna kwota jeżeli chodzi o podwyżkę. Dużo osób otrzymuje je aż tak wysokie? I jak często taka podwyżka wtedy jest przyznawana?

Małgosia

Hej, widziałam ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. płac. Czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca? Jak zarobki i jak przełożony w tym dziale? Czy pracy jest dużo, czy jest możliwość pracy zdalnej albo hybrydowej najlepiej? Czy pracuje się po godzinach? Czy są jakieś benefity pozapłacowe?

Asia
@Małgosia

Trzymaj się z dala @Pracodawca - Bardzo dużo pracy - zarobki nieadekwatne do ilości pracy - przełożony nie do końca wie na czym ta praca polega i pogania swoich "niewolników" - nie ma możliwości pracy zdalnej/hybrydowej (żeby się pracownik za dobrze nie poczuł) - praca po godzinach może nie za często ale na pewno bez wdzięczności pracodawcy - benefity w postaci zszarganych nerwów na pewno

Co jaki czas w Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina można ubiegać się o podwyżkę?

Instrumentalista

można, ale dostają tylko wybrańcy.

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Konserwator. Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Więsław

Ja osobiście odradzam, może jak się zmienią władze, bo teraźniejszy rektor dba tylko o grono pedagogiczne ucinając administracji pieniądze jak się da. Nie szanuje ludzi, każdy o odmiennym zdaniu jest na pozycji straconej. Jedno mówi drugie robi. (usunięte przez administratora) Oszczędzają na pensjach, wręcz są chyba najniższe ze wszystkich uczelni

Irena
@Więsław

Ucinają pieniądze, tzn brak podwyżek totalnie dla nich? Czy masz na myśli bardziej jakieś dodatki do pensji, premie? To może podzielisz się ile mniej więcej można zarobić? I jak się niby przejawia ten brak szacunku? Tata chciał aplikować, więc trochę mnie zainteresował temat :(

Miejsce pracy nie do zaakceptowania. Kanclerz to wydmuszka, wszystkich się boi i drży o swoją posadę. i biega za spódniczkami. Rektor to niekulturalny osobnik, pracownicy nastawiani przeciw sobie. Nigdy w życiu.

stwierdzam że to najgorsza uczelnia , dyskryminacja i (usunięte przez administratora) to norma.Nie polecam.

Zuzanna
@Gość

w jaki sposób uczelnia cię dyskryminowała ? rozpiszesz się bardziej ?

@Zuzanna

Po pracuj tam a sama się przekonasz, bardzo duża różnica traktowania kobiet i mężczyzn.

@Gość

Na korzyść której z płci? :/ Mam nadzieję, że kobiet skoro jej tak proponujesz, żeby sobie testowała co i jak, bo brzydko tak komuś źle życzyć... :/

@Maria

Oczywiście że kobiety są traktowane gorzej. A nie ładnie to jest tak traktować ludzi w sposób jaki traktuje się w tej Uczelni.

@Gość

Ogólnie przecież nikogo nie można źle traktować, przecież to logiczne. Ale z czym tu problem jest z kobietami w takim razie?

gość

bardzo złe miejsce pracy, dyskryminacja na porządku dziennym, zarobki niskie, zła atmosfera, nie liczą się pracownicy tylko własne aspiracje władz i kilku kierowników działów jednym słowem jeden bardzo wielki bajzel.

@gość

Zgadzam się, wstyd że taka uczelnia nie dba o warunki pracy i o warunki dla studentów.

@gość

Bo takie są fakty, cała prawda

Firma Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina szukała pracownika na Pracownik Gospodarczy. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Gosc

A co miałbyś tam robić???

@Gosc

Nie rozumiem Twojego pytania. No chyba miałby pracować. ;) A co wiesz coś na temat tego stanowiska więcej i źle je oceniasz czy o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina - Warszawa

• Jak się pracuje w Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
1.2/5 Na podstawie 9 ocen.

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina