Opinie o Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. w Głogów

Aleksander

Masz swoje zdanie na temat tej firmy? Jeżeli tak to chętnie je poznam. Na wstępie chciałbym wiedzieć, czy dają oni od pierwszego dnia zatrudnienia umowę o pracę? Z góry dzięki za pomoc.

Rover Karasek

Potwierdzam kolegę. Nie dajcie się zwieść! Bez kontaktów w firmach przemysłowych nikogo nie wezmą!

@Aleksander

Tak, od pierwszego dnia pracy zatrudniamy pracowników na podstawie umowy o pracę. Pierwsza umowa jest zawsze umową na okres próby.

Jakie są warunki zatrudnienia w Alfa i Omega Iwona Szulc Janusz Szulc sp.j.?

Ola

Warunki w alfa i Omega odbiegają od tego co Ci obiecują na rozmowie. Chodzi tu głównie o umowę. Umawiasz się na podstawę 5000 a w rzeczywistości dostajesz 2500 na umowie a reszta to dodatki na które musisz zapracować. Samochód służbowy tylko do dyspozycji w godzinach pracy. Chyba że zainwestujesz w zagluszarke GPS. ☺️ Podobno działa ???? Socjal zerowy- żadnych dodatków pozapłacowych. Całuski Olka

Tadeusz
@Ola

Potwierdzam w 100 % tą rzetelną opinię!

Magdalena

Warunki zatrudnienia zależą od stanowiska pracy. Każdy pracownik jest zatrudniany na podstawie umowy o pracę. Każdemu pracownikowi oferujemy również: trzynastą pensję, świadczenie wakacyjne/ wczasowe, premia jubileuszową, możliwość ubezpieczenia grupowego (koszt własny pracownika) oraz możliwość uczestniczenia w wydarzeniach integracyjnych.

@Ola

Warunki zatrudnienia zależą od stanowiska pracy, doświadczenia kandydata oraz od ustalonych warunków finansowych. Na etapie oferowania stanowiska każdy kandydat jest informowany o warunkach zatrudnienia. Na wielu stanowiskach miesięczne wynagrodzenie składa się z pensji podstawowej, regulaminowej oraz premii od sprzedaży w przypadku przedstawicieli handlowych. Każdy pracownik jest zatrudniany na podstawie umowy o pracę. Każdemu pracownikowi oferujemy również: trzynastą pensję, świadczenie wakacyjne/ wczasowe, premię jubileuszową, możliwość ubezpieczenia grupowego (koszt własny pracownika) oraz możliwość uczestniczenia w wydarzeniach integracyjnych. Już na etapie ogłoszenia o pracę informujemy o braku możliwości korzystania z samochodu służbowego w celach prywatnych.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Alfa i Omega Iwona Szulc Janusz Szulc sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Magdalena

Rozmowa w języku angielskim odbywa się tylko na stanowiska na które język angielski jest wymagany i jest to zawsze zaznaczone w ogłoszeniu o pracę.

Czy Alfa i Omega Iwona Szulc Janusz Szulc sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź

Umowa o pracę od początku, wszystko na "czysto".

Magdalena

Naszym pracownikom oferujemy tylko i wyłącznie umowy o pracę. Pierwsza umowa to zawsze umowa na okres próbny 3-mcy a kolejne są ustalane indywidualnie z pracownikiem.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie ALFA I OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na stanowisko Doradca techniczno - handlowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Szczęściarz

W 2018 aplikowałem ma PH. Skontaktowała się ze mną jakaś Pani od HR i umówiła termin rozmowy rekrutacyjny. I nie zadzwoniła. Napisałem więc smsa a Pani przeprosiła i ustaliliśmy kolejny termin...i sytuacja się powtórzyła.To mi wystarczyło żeby ocenić co to za firma. Z ciekawości sprawdziłem profil Pani ma LinkedIn - zrobione pięćset kursów HR,a odwala taką lipę.

@Szczęściarz

może to rodzinne ... bo Dyrektor Handlowy odwala jeszcze większą lipę ...

BARTOSZ
@Szczęściarz

Bo ta Pani to córka właścicieli. I może sobie na to pozwalać. Szkoda gadać na temat tej firmy. A Dyrektor Handlowy to jej mąż.

@Szczęściarz

Bardzo mi przykro, że został Pan tak potraktowany. Taka sytuacja absolutnie nie powinna mieć miejsca. O 2016 roku zadania rekrutacyjne wykonuję ja osobiście oraz kilka firm zewnętrznych. Osobiście pilnuje terminów oraz tego aby każdy kandydat z którym rozmawiam otrzymał odpowiedź zwrotną w formie e-maila bądź rozmowy telefonicznej. Jeszcze raz przepraszam.

@BARTOSZ

Podkreślamy fakt, że jesteśmy firmą rodzinną. Bycie córką właścicieli absolutnie nie usprawiedliwia takiego zachowania i przepraszam jeżeli do niej doszło. Mi, jak nikomu innemu, zależy na dobrym imieniu firmy bo jestem z nią związana od 29 lat. Jak pisałam już w poprzednim komentarzu korzystamy również z firm zewnętrznych.

Ten Psełdo Dyrektor pociągnie tą firmę na (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że właściciele czytają te opinie i im się oczy otworzą. Byle nie za późno.

TOMEK

Coś w tym jest! Dyrektor Handlowy chyba się pomylił z powołaniem gość jest jakiś nierefolmowalny. Współczuję wszystkim podwładnym jegomościa. Firma nie godna polecenia, odradzam bo można się gorzko rozczarować.

Wiktoria

Chciałabym się dowiedzieć o szkoleniach jakie zapewnia firma swoim pracownikom. Ktoś coś ?

@Wiktoria

Firma zapewnia wiele szkoleń prowadzonych przez Dyrektora Handlowego - nie polecam .

Oliwier

Czytam te wszystkie wpisy i jestem naprawdę zdumiony. Ile trzeba mieć tupetu żeby wypowiadać się w superlatywach o tej firmie. Ja rozumiem że córka właścicieli zrobiła milion szkoleń żeby było och i ach. I pięknie gada co to za super firma, ale rzeczywistość jest całkiem inna! Dla każdego składającego papiery do tej firmy zapalają się tylko lampki w głowie bo napiszą w ogłoszeniu ile to się nie zarobi. A to jest łgarstwo. Każdy kto ma kontakty w przemysłowych firmach nie przyjdzie do was. Bo wiedzą co tak naprawdę macie do zaoferowania. Pozdrawiam Was serdecznie. PS. Panie Tomku, Pan to nawet nie umie biegać a co dopiero zarządać działem handlowym.

Krzysztof
@Oliwier

Potwierdzam Opinię Kolegi Oliwiera, Firma jako Firma jeszcze jako tako , natomiast Dyrektor Handlowy porażka, nie dość że nie potrafi zarządzać zespołem to stosuję dziwne techniki motywacji , które zdecydowanie zniechęcają do pracy niż motywują. Bardzo duża rotacja pracowników przez Niego. Wszystkim którzy myślą o pracy w Alfa i Omega odradzam ze względu na dyrektora . Dyrektor to rodzina więc nikt inny się nie pojawi na tym stanowisku. Pozdrawiam serdecznie :)

Stanisław

Stanowczo odradzam pracy w firmie A&O Chodzi tu głównie o dyrektorora handlowego i jego podejścia do ludzi!

Felix
@Stanisław

Ma kolega świętą rację

Dawid. T

To co piszę koleżanka Ola to prawda. Dodam do tego że nie rozumiem posunięć firmy. Dając ciągle nowe ogłoszenie na pracuj.pl Każde wezwanie do dyrektora daje do myślenia czy nie dostanę kwitów. Uważają się za wszechwiedzących. Nie dajcie się zwieść tymi niby wysokimi zarobkami.

Nina

Pracuje w siedzibie AiO od niemal 10 lat. Firma dość dynamicznie się rozwija i stale szukamy nowych pracowników - aczkolwiek nic na siłę. Na pracę nie mogę narzekać, od pon do piątku od 8 do 16 w fajnym i zgranym zespole. Każdy kto uczciwie pracuje może liczyć na stałe zatrudnienie.

Zbigniew
@Nina

Skoro pracujesz od niemal 10 lat w siedzibie firmy Alfa i Omega to na pewno będziesz mogła odpowiedzieć na moje pytanie. Napisałaś, że godziny pracy są stałe, dlatego zastanawia mnie, czy zdarzają się sytuacje, że trzeba zostać dłużej w pracy?

@Zbigniew

Przez moje 10 lat, sytuacje w których musiałam zostać dłużej mogę policzyć na palcach jednej ręki.

Aneta
@@Zbigniew

To w takim razie to bardzo dobrze. Widać, że w Alfa i Omega szanuje się czas pracowników. Wcześniej nadmieniłaś, że firma cały czas szuka nowych pracowników. A czy nowe osoby mogą liczyć tam na wsparcie ze strony bardziej doświadczonych kolegów?

Nina
@Aneta

Oczywiście.Każda nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc i wsparcie wśród współpracowników.

Aleksander
@Nina

Nie ukrywam, że to bardzo dobra informacja, bo jest to bardzo ważne na początku każdej nowej pracy. Jak wygląda takie wdrożenie na stanowisko? Podpowiesz jeszcze na jaką formę umowy można liczyć w trakcie okresu próbnego? Dziękuję.

Darek

Nie polecam.! Obiecują złote góry A rzeczywistość całkiem inna.

Tamyz
@Darek

@Darek a co dokładnie masz na myśli? Wszystko jasno opisane w ogłoszeniu: - podstawa 5000 brutto - comiesięczna premia od sprzedaży. Sprzedajesz = zarabiasz - auto tylko do celów służbowych

Zbigniew
@Tamyz

Jesteś dobrze zorientowany w warunkach pracy. Jak wysoko ustawione są targety i czy jest możliwość uzyskania premii po ich zrealizowaniu?

@Zbigniew

Targety nie mają wpływu na premię. Premia jest naliczana od sprzedaży danego handlowca i wypłacana co miesiąc wraz z pensją.

Krzysztof. R

To zięć, nic dziwnego że chce się wykazać!

Obecny

Faktycznie, firma cały czas szuka. Nie wierzę że nie może znaleźć nikogo na wszystkie województwa. Słyszałem że tam jakiś gość jest nie przyjemny na rozmowie co wszystkie rozumny pozjadał.

S123

Firma bardzo często poszukuje na stanowisko przedstawiciela handlowego. W jednym z regionów od 1.5 roku ogłoszenie systematycznie ukazuje się max co 3 miesiące. Jako PH nie możesz wykorzystywać samochodu do celów prywatnych. Przynajmniej tak przedstawiono na rozmowie kwalifikacyjnej w 2018 roku.

AiO
@S123

Aplikuję po raz drugi na to samo ogłoszenie Za każdym razem status mojej aplikacji jest "rozpatrywana" jednak nikt się ze mnę nie kontaktuje.

AiO
@AiO

Jakie auto i jaka podstawa dla PH?

Albert
@S123

Rzeczywiście, permanentnie wiszą ogłoszenia. Ciekawe dlaczego? Czyżby oferowali tak słabe warunki, że nie ma chętnych? Kto szuka ten znajdzie, hehehehe.

Wick
@AiO

Nie kontaktują się bo szukają osoby, która ma kontakty i relacje w przemyśle i zrobi sprzedaż za dyrektora.

Jarek

Powiem tak Byłem na rozmowie, Pan który przeprowadza rozmowę jest mało kompetentny. Ja rozumiem, że chcę się pokazać rodzinie z jak najlepszej strony ale nie tędy droga! Szału nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. - Głogów

• Jak się pracuje w Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k.?

Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k.
2.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Północna 12
    67-200 Głogów

Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k.