Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

DŁUGOLETNI KLIENT

Ja się pytam. Kto zajmuje się sporami i reklamacjami w tej firmie? Wy sobie jaja robicie. Pora wrócić do szkoły i nauczyć się merytoryki i składni wypowiedzi. Nie wymagam cudów, ale trochę szacunku. Droga osobo zajmująca się pisaniem do klientów. Po pierwsze rób to szybciej, a po drugie uruchom sobie poprawianie błędów w tekście. Ponadto i co najważniejsze popracuj nad sensem napisanego tekstu. O zasobie słownictwa nie wspomnę. A Wy drodzy włodarze firmy zastanówcie się komu powierzacie korespondencję z klientem. W końcu kontakt z klientem to wasza wizytówka, a słowo pisane dwukrotnie zapada w pamięć.

też klient
@DŁUGOLETNI KLIENT

a dodatkowo to wydzwanianie z centralii po nocach z glupimi informacjami, ze cos nie dziala bo pradu czy zasilania nie ma

no własnie
@też klient

I tu dochodzimy do meritum sprawy, wydzwaniaja gadaja o jakis brakach pradu, ze centrala jest zsabotowana. A co mnie klienta to interesuje. No co? Tylko tyle ze gadajac takie idiotyzmy do klientow sobie opinie Justusie wystawiasz.

lolo
@DŁUGOLETNI KLIENT

Maja braki kadrowe to i do reklamacji dali kogos niekompetentnego.

@lolo

A w twoim przypadku to co się takiego działo że ten brak kompetencji tutaj zaznaczasz? swoją drogą nawet jeśli już faktycznie są jakieś braki to tutaj ta jedna osoba ma więcej roboty? wiadomo ile za to płacą?

Agnes.

Rambo .Czyli można łamać prawo być bezkarnym pracując w tej firmie można być bity i wyzywanym . Dziś pobiję a jutro zabije na tym ta praca polega że myśli się że jest się bogiem co mu wszystko wolno. Bo jest wielkim ochroniarzem bez mózgu . Co pracodawca ma chyba jakieś kryterium zatrudniania chyba że zatrudnia kryminalistów i jemu to pasuje. Żaden prestiż w takim razie.

@Agnes.

A kto tak twierdzi? Było pisane że pracownik jest po pracy ! Po drugie pracodawca może nawet nie wiedzieć co robi pracownik po pracy bo co go to interesuje

@Rambo

No właśnie przypadkiem nie powinno go to interesować w kontekście chociażby opinii publicznej? Nie wpłynęła ta poruszona sprawa w żaden sposób na postrzeganie firmy przez otoczenie? Temat ucichł?

Adriannn

Firma jak wszystkie, czyli najniższa krajowa na umowie zlecenie a na deser podpisujesz umowę z kilkoma spółkami aby w końcu justus mógł zapłacić składkę od przysłowiowej dychy wypłaty z jednej ze spółek. Rynek ochrony to (usunięte przez administratora) kwalifikację robi się po znajomości w jeden dzień i później taki po wielkim kursie bawi się w komandosa. Firma wypłacalna ale kwestia aby doprosić się o uniform to porażka, osoby siedzące wygodnie w stacji monitorowania poganiają i odzywając się jak do (usunięte przez administratora), jeśli czasowo nie zrobisz obchody nawet jakbyś umierał. Nie polecam żadnej firmy zajmującej się ochroną, (usunięte przez administratora)

Agnes.

Czy pracownik ochrony może po za pracą być agresywny i pobić ludzi . Czy taka praca motywuje ich do takie zachowania?

Rambo

Zgoda ale co szef ma do pracownika co ten robi po pracy to już prywatna sprawa pracownika czy się zajmuje po pracy

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
aga

Pracowałam w Rzeszotarach. Dostałam buty o numer za małe, nie mogłam się doprosić większych... Umowę wypowiedzieli telefonicznie, bez uzasadnienia i bez okresu wypowiedzenia. Do dzisiaj nie otrzymałam pełnego rozliczenia za wrzesień... (usunięte przez administratora)totalne. Nie polecam.

@aga

Nie ma czegoś takiego jak wypowiedzenia telefoniczne sąd pracy i tyle a kasę co do złotówki zwrócą

obsrewator
@Rambo

Rambo przestań (usunięte przez administratora) farmazony chyba jesteś koordynatorem bo bronisz firmy jest tak jak dziewczyna pisze wali ich to czy będzie ktos pracował czy nie grunt to żeby dziurę w grafiku za łatać są godziniaże którzy potrafią ludzi nowych wygryżć a umów niema tylko badziewne zlecone

@obsrewator

Nie twierdzę że nie ale nikt nie ma prawa ci umowy wypowiedzieć przez telefon jest umowa w umowie pisze jaki jest okres wypowiedzenia no chyba że zawsze można znając winę pracownika i go wywalić odrazu ale i to co do kasy muszą wypłacić co do złotówki

@obsrewator

Poza tym nikogo nie bronie jestem tylko zwykłym pracownikiem wiem o co chodzi bo sam mam grupę i ciągną z nas kasę ile wlezie a my zasuwamy w warunkach spartańskich

@obsrewator

nikogo nie bronię u nas tez nie jest wesoło jei chozi o atmoere w pracy a tp przez jednego starego (usunięte przez administratora)co grafiki robi pod siebie i wszystko ma w (usunięte przez administratora) obiekt ok kierownictwo się nie wtrąca jeszcze tylko aby bude postawili normalną a nie klitkę 1metr na metr toi toi

Gibki lorenz

Czystosciowka... Jeden wielki (usunięte przez administratora) prowadzący przez Dyrektorka który ma w (usunięte przez administratora) opinie pracowników. Potrafi zachowywać się chamsko, a nawet wyzwać od różnych...oszukuje, kłamie... Nie lepsze są te jego koordynatorki. Brawo Wy....

krystian

MAM PYTANIE -CZY JUSTUS PŁACI ZA PRACE W GODZINACH NOCNYCH?.BARDZO PROSZĘ O INFORMACJE/

Ziomuś
@krystian

Ja zawsze miałem wszystko wypłacane

Pracownik S.
@krystian

Nie nie płaca w moim rejonie mają kilka obiektów i godz nocnych nie płaca na zadnym

z.
@krystian

za nocne godzina stawka jest taka sama jak za dzinne

@z.

A czemu tak? W KP jak ktoś kiedyś wskazał powinien być jakiś naddatek. To do teraz niczego z tym tutaj nie zrobili?

gustaw
@z.

Co ty pitolisz - jest wypłacaony dodatek nocy

@gustaw

No właśnie też się zdziwiłam, po co kłamie? A ile tego dodatku tak właściwie wychodzi?

Koliberek
@krystian

Niestety nie to jedyna firma co nie płaci.(usunięte przez administratora)i tyle jak się upomnisz o wodę to cię przenoszą na inny obiekt bardzo daleko ja tak teraz mam mieszkam w Pszczynie a chcą mnie dać do Żywca ponat STO kilometrów i muszę się zwolnić a urlopem oni decydują niechcą wypłacić Banda (usunięte przez administratora) mają takie przekręty że głowa boli.Uciekaj jak najszybciej z tej firmy.Pozdrawiam

@Koliberek

Nie wiedziałem że mają zaległości z wypłatami. Mają sporo ofert na pracowników ochrony głownie z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ty też masz grupę inwalidzką?

Życzliwy

Nie płaci

Julia
@Życzliwy

Jak długo już nie płaci?

@krystian

Płacą etatowcom - jak byłem na zleceniu to nie ma czegoś takiego jak dodatek nocny.

Jacek
@krystian

Płaci. Ja pracowałem w nocy i w dzień dopłata za godziny nocne była.

@Andrzej

Tylko z grupą a i tak cienko z kasą

Gawędziarz 122

Nie

@krystian

Nie masz na co liczyć. Nie płaca.

Krzysztof

Płacą na etacie - ale nie chętnie dają godziny nocne w grafiku.

Bil
@krystian

Tak płaci w rupiach indyjskich ????

Maro

Nie

puma2456

Dzień dobry, proszę o adres email, ponieważ chcę wysłać dokumenty aplikacyjne do Firmy Justus Kraków.

pantera
@puma2456

Dane kontaktowe sa dostepne na stronie www. https://www.justus.com.pl/erekrutacja.html https://www.justus.com.pl/kontakt.html bok@justus.com.pl

Chodzi o ochronę justus na Galerii Bałtyckiej Gdańsk pracuje tam pracownik który łamie wszelkie zasady związane z jego stanowiskiem znam go osobiście i nikt z tym nic nie robi a on śmieje się wszystkim w oczy chodzi i się chwali że ma układy i nic mu nie mogą zrobić ponadto był przykaz DYREKCJ Bałtyckiej że nikt obcy szczególnie Pani brygadzistą z firmy pakar serwis ma zakaz wstępu do siedziby justus Niestety nagminnie obydwoje łamią te zasady Być może DYREKCJa GB JESZCZE otym nie wie ale za kilka minut się dowie ta brygadzistą to Ukrainka i tak pan który pracuje przy monitorze w justus sobie pozwala na wszystko łącznie z panią brygadzistą z firmy pakar On psuje waszej firmie Opinie

A może napisz konkretnie imię Pana a nie piszesz ogólnie i inni czują się z tym źle.

Klientka

Sądzę że osoba wykonująca swoją pracę, która dodatkowo jest bardzo uprzejma spełnia swoją role. Niektórzy pracownicy którzy mają za zadanie stać i pilnować galerii na pasażu z moich obserwacji (np. Łysy Pan z paskiem Calvina) stoi ciągle przy barierce na telefonie lub siada przy jakichś stanowiskach i rozmawia z innymi;) Polecam zająć się pracownikami którzy nic nie robią niż tymi którzy przez chwile z kimś porozmawiają.

Pracownik Food court
@Klientka

To fakt, pracuje w lokalu Food na GB od 5 lat i co teraz dzieje się na Food to tragedia. Bezdomni i śmierdzący ciągle żebrzą nie dają w spokoju zjeść klientom. Nie wiem co tam się dzieje w Justusie ale za czasów ochrony jak byli Szrek, Bartek, dwóch takich podobnych w okularach (chyba dalej pracują) i taki chudy z bródką, to zanim taki (usunięte przez administratora) pomyślał o przeszkadzaniu klientom to chłopaki z ochrony byli już na miejscu i wyprowadzali delikwenta

Koleżanka pracownika z food
@Pracownik Food court

To fakt ile razy widziałam jak Panie pracujące na foodzie z GB (Ukrainki) same musiały wyganiać cyganów lub żebrzących bo ochrona nie reagowała.

Ja a bo co
@Koleżanka pracownika z food

Panie Ukrainki to niech się zajmą swoją pracą bo ze śmietników się wysypuje stołów nie czyszcza tylko chodza i patrzą jak kogoś podpierdzielic a jak ludzie chcą zostawić bagaż w przechowalni to ochrona lata i szuka księżniczek z Ukrainy ale przecierz one są takie pracusie.

Klientka
@Ja a bo co

Ojoj.. Jak Pan taki mądry to niech Pan sam zapierdziela pare godzin na dużą galerie w pare osób. Nie da się robic wszystkiego na raz;)

Jozin z Bazin

Dawno nie czytałem tekstu, który tak kaleczy język ojczysty. Brzmi jak ewidentna zazdrość ze strony piszącego. Czyżby zwykły pasażowiec chciał podskoczyć szczebelek wyżej? Zamiast załatwić sprawę wewnątrz firmy to trzeba rozkablować gdzie się da? Tak się nie robi. Może czas wrócić do Sephory?

Pracownik McDonalds
@Klientka

Da się, ale księżniczki muszą ruszyć zadki, a nie siedzieć na papierosku w kanciapie.

Y

Koordynatorzy z Katowic spoufalaja się z brygadzistkami i niektórymi pracownikami. Do nich nigdy nie mają uwag, chociaż potrafią wychodzić z pracy 2 godziny przed końcem pracy. Traktują osoby z orzeczeniem jak kozła ofiarnego. Dotyczy to okolic Chorzowa i Katowic. Ciekawe czy właściciel firmy o tym wie.

Bo pracuje w justus i nie wyo

Bo pracuje w justus i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji brawo za odwagę

Ewa Jamroz

Proszę Pana, Oni uratowali życie mojej corki( teraz sama jest już mama) bo " Banda (usunięte przez administratora) " wystawiła na nią wyrok śmierci.Mnie potraktowali trochę lepiej ( bandyci) po wyjściu z więzienia: miałam trzymać gebe na klatkę, zabrali mi 3 knajpy, prześladowali moja ridzine a ja spiernixzalam 15 lat - prawie bez kontaktu z rodzina.Diszlo nawet do tego, że musiała mnie rodzina - uznać za zmarla"... Niech Pan nie pluje na ochroniarzy i policję i inne służby..Gdyby nie ochrona to skończyłabym 2 metry - pod ziemią- tak jak mój Szwagier- Grzegorz Jamroz( zostawił żonę i dwoje dzieci - przed samą Komunia Swieta) .Wie Pan za co uratował swoją rodzinę Szwagier?? Za polisę na życie, żeby żona nie straciła dachu nad głową.Skoro ochrona wypieprzyć tą " dame" to pewnie musiali tak zrobić i tyle w temacie.Ewa Barbara Tylek Jamróz.

Kuba Philips bielsko

Szanujemy pracowników bo tak szybko odchodzą

B . pracownik

mówisz kolego o Galeri Krakowskiej bo jest kierownik w tym obiekcie (usunięte przez administratora) jak i paru ochroniarzy ktorzy nadużywają alkocholu w pracy ten proceder powtarza sie w wolne dni w których biura maja wolne

Edzu

Najgorsza koordynatorka w firmie justus w Krakowie jest Beata Czarnota jest wulgarna i chamska nie polecam pracy na jej obiektach obiecuje nowo przyjętym pracownikom że mają szansę na umowę o pracę a to są bzdury wyssane z palca

B . pracownik
@Edzu

witam co do kwalifikacji tych ze koordynatorów to sa duże zastrzeżenia tam się liczy tylko ustawic grafik tak aby była obstawa obiektu szkoda sie wypowiadać na nie Zetelnośc tej firmy z takimi koordynatorami i ochroniarzami żule i alkoholicy ubrani w Mundury firmy Justus

Silny

Justus się zmienił na porządną firmę - płacą w terminie, kontrole normalne bez wyszukiwania kar na siłę , dużo obiektów, pracownicy doświadczeni w pracy.

Urszula
@Silny

A mógłbyś dać znać jakie są umowy? Można dostać umowę o pracę czy tylko zlecenia, o których tu wcześniej pisali?

@Urszula

Umowa o pracę tylko z orzeczeniem

Zdzichu

Pracowałem krótko i nie polecam. Ciężki kontakt z koordynatorem w Bydgoszczy.

rambo77

witam jak wygladaja wasze portiernie tez macie klitki 1,5 metr na 1 metr czy to normalne dramat 12 godz w takiej budce na lody nawet nie ma miejsca na posiłek

ewa@korpyta.pl

dlaczego brak kontaktu w sobotę z firmą? dlaczego brak kontaktu e - mail ? Miałam kontakt z osoba chorą na covid. Czy nr telefonu w reklamie do drzwi należy do bazy PT Justus podaję : 506 457 546 proszę o odpowiedź na adres mail Ewa@Korpyta.pl taka ulotka była wrzucona do mojej skrzynki pocztowej oraz została naklejona na bramę wjazdową do posesji drogi koniecznej bez ustaleń

ktoś
@ewa@korpyta.pl

Administracja pracuje od pon do pt w godzinach 8:00 - 16:00 Baza monitorowania czynna jest 24/7 Jeśli była to reklama, jest to prawdopodobnie numer do przedstawiciela handlowego.

Jacek

Rzadko zdarza się tak solidna firma ochraniarska. Wynagrodzenie w terminie. Godziny nadliczbowe płacone w terminie. Zwrot kosztów dojazdu do pracy, za leki itp.

Feerer

Pracuje jako ochroniarz w Rzeszowie, spoko atmosfera, kontakt z koordynatorką też ok, wypłaty się zgadzają i są terminowe. Jako pracownik nie mam problemów.

Tomuś
@Feerer

Potwierdzam, długo pracowałem, koleje życiowe sprawiły, że nie mogłem już kontynuować pracy w zawodzie, jednak zawsze mile wspominam lata w Justus.

polo
@Tomuś

Tomuś ty lizusie ewci ,przecież ty młody chłopak jests a nie umiesz nic innego robic tylko pracowac jako ochraniarz...mala ewcia ci kazała napisac chyba ten post

Ernest
@polo

Efcia to dobra gitka ona dla kariery by własną matkę sprzedała bo jak ktoś o niej coś się interesuje to wie że nawet własną siostrę wygryzła swojego czasu

Tomuś
@polo

To, że wy nie macie nic lepszego do roboty niż oczerniać ludzi w necie albo pisać takie komentarze to już nie moja sprawa, ja pisze zgodnie z własnymi doświadczeniami :)

Kaktus
@Feerer

Cześć, będę starał dostać się do tej firmy (Rzeszów). Czy mógłbyś napisać mi jak to wygląda z: Ubraniami (dostajemy je za darmo?). Trzeba jakieś dodatkowe badania przy rekrutacji czy tylko te z medycyny pracy?

Iwan
@Feerer

Skąd wiesz, że wynagrodzenie Ci się zgadza? Dostajesz tzw."pasek"

Wxd
@Feerer

Ja słyszałem że właśnie (usunięte przez administratora) na kasie że się nie zgadza i że ludzie będą odchodzić do innych firm

Lu

Jak wygląda praca dla osób niepełnosprawnych, bo mam grupę 2. Czy coś dają jakieś dodatki dla niepełnosprawności. Kraków

@Lu

Mi pomagają w pokryciu kosztów leków i dojazdów . Pokryli też koszty zabiegu i rehabilitacji. Mają fundusz pomocy musisz napisać wniosek z prośbą o pomoc.

Olga
@remarke

W jakiej kwocie pokrywają te koszty, są jakieś limity czy coś w tym rodzaju?

Mam pytanie ,jakie stawki obowiązują w Justusie na galeriach Auchan?

Janusz

Chcesz się zatrudnić - zadzwoń, umów się na spotlanie

Jerzy
@Janusz

Po to jest to forum, żeby o takich rzeczach informować zanim pójdzie się na rozmowę. No chyba, że wynagrodzenie nie jest czymś czym firma się chce chwalić? :)

Zbyszek
@Jerzy

Jerzy, a czytałeś zapisy umówy, że wynagrodzenie jest "tajemnicą" - czy pytasz w imieniu konkurecji ?

@Zbyszek

Jaka tajemnica w umowie ? Umowa zlecenie przedłużana co trzy miesiące ,śmiechu warte. Po prostu pracownicy z różnych miast chcą porównać stawki godzinowe i tyle a nie jakaś konkurencja .Pracodawcy widocznie na rękę jest aby nikt nic nie wiedział i tyle kto się dogada to ma

Czy Agencja Ochrony Justus oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ahah

raczej zlecenie

remarke

To zależy jaką mają umowę z klientem, jeśli masz stopień niepełnosparwności pewnie dostawniesz uop

Ziom

Ja się pytam, jak ktoś w ogóle mógł zatrudnić Panią Urszule Kapłon, która jest koordynatorską ds. ochrony fizycznej w Małopolsce. Pracowałem już w wielu miejscach, ale jeszcze z tak niekompetentną, kłamliwą, obłudną, szyderczą i dwulicowym człowiekiem się nie spotkałam, jaką jest ta Pani. Nie będę się wypowiadała jak traktuje swoich pracowników, lista jej przewinień jest bardzo długa np. dzwoni do pracownika i go zwołuje do pracy, w dniu kiedy ma wolne - nie interesuje ją to, że nie da rady w tym dniu stawić się do pracy, wykorzystuje innych pracowników do układania grafików, dąsa się na telefony od osób zainteresowanych pracą, śmieje się z osób, które jej nie pasują i wiele , wiele innych grzechów bym mógł napisać na jej temat. Kogo lubi, to będzie przedłużała umowę na kolejne miesiące, lata, a jak nad kimś się uweźmie, to tak będzie robić, aby zniszczyć tego pracownika. Najgorsze jest to, że pomimo tylu skarg jakie były wnoszone na jej stosunek do pracowników, ona nadal piastuje swoją posadę. Ta kobieta, powinna dawno stanąć przed barierkami Sądu Najwyższego i odpowiedzieć za te wszystkie łamane przepisy prawa pracy i stracić dożywotnio pracę do wykonywania swojego zawodu. Ostrzegam wszystkich przyszłych i obecnych pracowników - UWAŻAJCIE NA TĘ KOBIETĘ!!!!!!! Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem miejsca pracy i chcecie składać podanie o przyjęcie do pracy, to BŁAGAM WAS NIE RÓBCIE TEGO, a jeśli pracujecie to szczerze, poszukajcie sobie lepszej płatnej pracy i na konkretną umowę, a nie na umowę zlecenie. Odradzam i raz jeszcze odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koliberek
@Ziom

Witam serdecznie ja pracuję w Pszczynie i też Teraz Mamy smarkata koordynatorkę zapytałam się o apteczkę i wodę to mnie chce przenieść do Żywca gdzie dojazd jest sto kilometrów to ja będę tylko pracować na paliwo.Niedosc że biorą na nas pieniądze z pefronu to Jeszcze (usunięte przez administratora) bo nie płacą nocnego ludzie to (usunięte przez administratora) jakich mało mają takie przekręty że głowa boli Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 36 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus