Opinie o Grupa Red-Dragon Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Red-Dragon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Red-Dragon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Red-Dragon Sp. z o.o. w Kraków

No nie brzmią najlepiej te ostatnie wpisy. Czy z tym nieterminowym wypłacaniem wynagrodzeń coś się poprawiło? I ile mniej więcej trzeba było czekać na uregulowanie należności? Pytam przynajmniej autorów wpisów z ostatniego roku, skoro podobno dłużej rzadko kto tu pracuje...

Anonim Nowy wpis

Pracuje od ponad 3lat wypłaty są nawet przed terminem a że pracownicy się nauczyli ze muszą dostać równo 10 na umownie zleceniu i nie umia czytać umow to inna bajka xD

Emma Nowy wpis
@Anonim

A czy po 3 latach można już dostać umowę na stałe czy zatrudniają w innej formie niż umowa o pracę? Na tych zleceniówkach to jaki jest termin wypłaty? Mam licencję ochroniarską i chciałabym dostać tu pracę, tylko nie wiem co oprócz doświadczenia mogą wymagać...

Danuta Nowy wpis

Jak w ogóle sytuacja z zatrudnianiem osób do pracy w ochronie? Syn chciał coś znaleźć odnośnie zatrudnieni na stronie firmy, ale nie mógł wejść, bo jest zablokowana. Wymagacie doświadczenie czy takie osoby, świeżo po zrobieniu licencji mogą się starać o etat?

Niewypłaceni

Witam, wrócilśmy dzisiaj rano z imprezy, jechaliśmy 150 km swoimi autami pracowaliśmy 11 godzin, i nie dostaliśmy ani grosza. Z takim (usunięte przez administratora) i upadlaniem ludzi jeszcze się nie sptkałam. W siedmiu zabezpieczaliśmy imprezę masową bez picia i jedzenia, chociaż organizatorzy nas zapraszali na catering to łysy (usunięte przez administratora)(nasz dowódca)powiedział że nie jesteśmy głodni. Obiecał nam wodę i przez 10h nie dostaliśmy nawet szklanki, a było 35 stopni.Gnoili ludzi a zwłaszcza młodych, 50 km jechaliśmy po kasę i kazali nam (usunięte przez administratora). Łysy syn szefa i ich (usunięte przez administratora)przeszli samych siebie ????

Grazia

Czy są aktualnie jakieś przyjęcia do ochrony? Jak teraz z terminowością wypłat? Bo pislai tu jakiś czas temu, że są opóźnienia. Poprawiło się coś? Mundury dalej we własnym zakresie czy pracodawca zapewnia już?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grupa Red-Dragon Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Obywatel

Firma nr 1! Pod względem braku umundurowania ,grafika ,spóźnionej wypłaty oczywiście z zaniżoną stawką ,firma krzak najlepsza w oszukiwaniu ludzi

Stefan

Pisano, że w firmie nie ma pracownika, który przepracowałby w firmie rok. Czy to prawda i co jest tego powodem? Proszę więcej napisać, zarówno o stawce, jak i traktowaniu pracowników? Chcę wszystko dokładnie wiedzieć, gdyż znalazłem jedynie ogłoszenie z sprzed kilku lat i wtedy to proponowali pracownikowi ochrony fizycznej um. zlecenie i 13 zł brutto / godz., wymagając ukończonego kursu samoobrony.

Michal

Witam. Nie zgadzam się począwszy z niżej wymienionymi opiniami jakieś szkalowanie widzę jest i zazdrość ewidetnie. Pracuje w tej firmie juz 4 lata wypłaty są na bieżąco stałe grafiki umundorowanie dostałem normalnie nie rozumiem was jak możecie pisać taka nieprawdę na tą firmę. Polecam osobiście.

@Michal

Bo to nie prawda co pisze ten gościu

Jan Kowalski

Nie cygan !

Jan

Piszesz? Nie prawdę. Dlaczego

Jan

Ludzi czekają na wypłatę po 3 m_ce? Szkoda gadać

Joanna
@Niewypłacony

tylko pytanie po co miałby wkręcać innych. A możliwe, że na różnych stanowiskach ludzie mogliby mieć tu inne warunki po prostu? wiadomo jak obecnie jest w biurze?

@Michal

Dostałeś ?,jak sobie zakupiłeś za swoje ,4lata ?????tam nie ma takiego pracownika który pracuje rok czasu , chyba że (usunięte przez administratora) który pracuje nie wiedząc jakie są stawki

Sławek

Pracowałem na mpk później w Red dragon ,praca na aucie auto złom ,defekt auta i pracownik będzie obciążony ,zarzucanie że piłem w pracy i byłem pijany

Bo to prawda ,wcześniej wypłaty bo Ulmanowej się bał ,a później róbta co chceta

Sławek

MPK się nie da ,auto było złomem jeżdżącym i taki efekt był

Gniewko

Dobrze że w końcu o nim piszą ,pracowałem na Łagiewnikach ,zostalem zwolniony nawet nie wiedziałem o tym ,było to w październiku a od sierpnia jestem nie wyplacony ,że jestem zwolniony dowiedziałem się od pracownika przychodząc do pracy ,olewać takich pracodawców ,i tak jak ktoś pisze - zgłaszać do inspekcji pracy , z tego co wiem jest 8 osób którzy go zgloszą

Agata
@Gniewko

Gdzie piszą, masz na myśli forum czy coś więcej? Dobrze rozumiem, że jest niewypłacalny? W takim wypadku, o ile nic się nie zmieniło myślisz, że jest sens, żeby tam pójść?

Dobre opinie to opinie samego właściciela firmy ,wszystko co ludzie napisali to jest prawda ale takie jaja są w tej firmie i dobrze że w końcu ludzie zaczęli pisać o tym co się dzieje i jakie wałki sa robione

Janek

Praca w tej firmie to najlepsze co mnie spotkało wypłaty na czas nigdy nie doszło do dnia spóźnienia mi wypłacenia pieniędzy i nie rozumiem tych opin na dole polecam!

@Janek

Czego (usunięte przez administratora)nie rozumiesz ???jest 15 dziś a chłopaki nadal wypłat nie mają !!!!!!!

Niewypłacony

Jakie umundurowanie ?grafiki ?wypłata ?takie coś nie istnieje w tej firmie ,kradzież pieniędzy ze stawek godzinowych ,brak umów - nie można się doprosić ,właściciel firmy nie odbiera telefonów od pracowników po prostu ich olewa traktuje jak (usunięte przez administratora) ,dzwoniłem wczoraj do kumpla co tam jeszcze pracuje ale już nie długo ,to wypłaty nie ma nadal a był 14 !!!!!!!wczoraj ,więc 3 pozytywne opinie to opinie samego właściciela tej pseudo firmy

ARKADIUSZ

Bardzo dobra firma. POLECAM PEŁEN PROFESJONALIZM. Szybka reakcja ochroniarzy. Perfekcyjne zabezpieczenie imprez jak i obiektów chronionych. Polecam

Robert

Zleciłem tej firmie ochrony imprezy wszystko się fajnie zakończyło porządna solidna firma

Jakub

Polecam firmę wszystko na czas bezproblemowo

Wkurzony

To co wyżej napisane wszystko prawda ,firma krzak ,nie polecam

Niewypłacony

Uwaga na Red dragon ,szef nie płaci za pracę,przestrzegam!!!!!!

Teresa
@Niewypłacony

Ale długo już jest ten problem z brakiem płatności? Zgłaszacie to gdzieś czy myślicie że jeszcze uregulują wszystko?

Hetman
@Teresa

Tak jest co miesiąc ,czekanie na pieniądze ,z każdej przepracowanej godziny jest urywane nie wiadomo na co ,trudno się nie domyślić że do kieszeni szefa to idzie,nie polecam firmy

Czarek

Nie polecam tej firmy nikomu ,jak wyżej napisane ,brak grafika ,co chwile inny obiekt ,brak wypłat ,brak szacunku do pracownika ,brak ubrań,brak sprzętu do pracy ,co tu więcej pisać ,niedowiarków zapraszamy przyjęcia są non stop a jaka rotacja (usunięte przez administratora)

Agata

Zdarzyło ci się prosić o wypłatę? Długo? Wiem, że to nie powinno mieć większego znaczenia, ale w obecnych warunkach jednak myślę, że warto dopytać.

@Agata

Tak ,ma być 10 a jest koło 20 ,oczywiście dużo osób nie wypłaconych ci co dali wypowiedzenie bo widzą co się dzieje we firmie ,firma (usunięte przez administratora) ,tak jak mówię omijać szerokim łukiem z daleka !!!

@Agata

Jakieś śmieszne kary ,nie zostałeś ukarany niczym ale pieniądze zabierane są na poczet kar (usunięte przez administratora) !!!szkoda słów ,dziwię się że jeszcze nikt nigdzie tego nie zgłosił ,bo zazwyczaj tu przychodzą chłopy ze wsi co nie wiedzą co to internet ,a ci co wiedzą to umią posługiwać się tylko telefonem na przyciski

Joanna
@Marek

Kary? Ale chyba musi zostać powiedziane za co wlepiają jak już, więc za co np? I widzę, że ciekawe masz mniemanie o pracownikach...

@Joanna

Mniemanie?ale tak jest ,chcesz to możesz spróbowac pracy w Red dragon ,przyjęcia są non stop ,więc???za co kary ?pieniądze są pobierane na poczet kar co miesiąc ,popracujesz max 2 miesiące jak dobrze pójdzie i sama się zwolnisz i zostaniesz nie wypłacona ,to jest (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Red-Dragon Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa Red-Dragon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Red-Dragon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Red-Dragon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Red-Dragon Sp. z o.o.
  • Igołomska 1 lok. 54
    31-983 Kraków

Grupa Red-Dragon Sp. z o.o.