Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

dyzi27

Witam, czy orientuje się ktoś jakie obiekty posiada Justus w Olsztynie (Warmińsko-Mazurskie). Dodali ogłoszenie,że poszukują osób na obiekt handlowy i zastanawiam się czy warto podejmować z nimi współpracę?

OLSZTYN
@dyzi27

jak chcesz stracić zdrowie psychiczne i fizyczne to możesz zacząć pracować

remarke
@dyzi27

Pewnie jakaś drogeria, praca lajtowa + fajne laski.

ola

firma ochrony detektor z warszawy z ulicy iwonickiej 38 to dopiero złodzieje raczej banda oszustow dla nich prawo w Polsce nie istnieje nie wyplacaja mi pensji już 3 miesiące żaden PiP ani Policja nic nie może zrobic

Ciastek
@ola

Tak samo City Security. Nazwa zawsze a sama, ale spółki się zmieniają. Przez cztery lata pracowałem w ośmiu firmach pod jednym szyldem. Z Justusem jest tak samo.

Blenek

(usunięte przez administratora) i oszuści...

TenKtóryZniszczyJustus

Panowie, panie pracujący w firmie justus. Patrzcie na kogo pracujecie: Udziałowcy justusa: OGNIEWSKI JANUSZ HENRYK, OGNIEWSKI PIOTR KRZYSZTOF ---> Firma TERSAL ENTERPRISES LIMITED Firma TERSAL ENTERPRISES LIMITED: Adres: Inomenon Ethnon, 48, GURICON HOUSE, 6042, Larnaka, Cyprus Tak naprawdę udziały justusa są na cyprze :)

TenKtóryZniszczyJustus
@TenKtóryZniszczyJustus

W dniu 14 marzec 2011 zaszły w firmie AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA JUSTUS SP. Z O.O. następujące zmiany dla Udziałowcy: Sprzedano udziały OGNIEWSKI, PIOTR KRZYSZTOF (Mężczyzna, ur. 1957), udziały: 40 udziałów o wartości 50 000,00 zł Zakupiono udziały TERSAL ENTERPRISES LIMITED (Firma/instytucja), udziały: 40 udziałów o wartości 50 000,00 zł

signal
@TenKtóryZniszczyJustus

a sprawdzałeś inne firmy hahahahahahahahah

Smerf
@TenKtóryZniszczyJustus

He he he za słaby jesteś w uszach

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Cugumo

Jak sie czyta te wasze wypociny oczywiscie nie wszystkich to mnie szlag trafia każda firma Obojętnie czy ochrony czy budowlana czy jakaś inna ma swoje plusy i minusy Prawda jest taka że w ochronie pracują dziadki większości i oni zamierzają stawkę Ale z drugiej strony praca jest jaka jest akordy nie ma w większości na posterunkach w (usunięte przez administratora) ciepło asam obiekty gdzie jeszcze można oko przymknąć czyli jaka praca taka płaca jak ktoś Chcę większą kasę niech startuję na prezesa spółki albo dostanie się do rządu jak ma takie kwalifikacje

Smerf
@Cugumo

Zgadzam się z tobą.Najlepiej to brać kasę za friko.Dziwie się że się nie podoba a trzymają się recami i nogami.Jak jest tak źle to nikt nikogo nie trzyma na siłę.Kase zawsze mam na czas i za wszystkie godziny.pracuje już 3 lata i koordynator super facet.Do ludzi odnosi się z szacunkiem.

Canis

Przepracowałem miesiąc i parę dni.Podpisałem kilkanascie umów,bo tak omijają prawo. Nie dostałem wypłaty i się zwolniłem.Wypłata jest następnego miesiąca około 24.Całe dwa miesiące robi się za darmo. Odradzam pracy w Justusie. Brak wsparcia ze strony koorydynatora,a wsparcie przyjeżdża po 15 minutach. Monitoring tragedia,brak kamer i 14.5 h. na nogach.

Ludzka Stonoga - Polecam film
@Canis

Śmieszne jest to że ludzie piszą ze całe dwa miesiące robi się za darmo , jakim to trzeba być idiotą żeby tak twiedzić. Jeżeli zatrudniam się 1 Stycznia to wynagrodzenie mam 25 Lutego Cały przepracowany luty wynagrodzenie jest 25 Marca' No to jak się "robi za darmo?" Ale właśnie takich ludzi bez szkoły z ulicy zatrudniają do firmy... Szkoda strzępić ryja ~ Zbigniew Stonoga

Canis
@Ludzka Stonoga - Polecam film

Jak się przyjmowałem dostałem zapewnienie że firma płaci do końca miesiąca w którym się pracuje. Tym bardziej że jest grafik i podane godziny.Ale mało z tym. Dlaczego Justus nie wypłaca pieniędzy za wypracowane godziny?

Jesion
@Canis

Nie możliwe aby ci nie wypłacili - skontaktuj się z koordynatorem albo zadzwoń do kadr - lub napisz przez stronę do nich. Teraz 24 będzie wypłata za październik. Ciekawe co zrobią w grudniu....

Leon Zawodowiec

Oczywiście nieudacznicy z grupą inwalidzka choćby nie wiem jak lecieli w kulki to i tak zwolnienie im nie grozi. Grafik wiecznie pozmieniany prywatne życie nie istnieje bo to dziadek dostał zatwardzenia i nie przyjdzie a to inny z chorym kręgosłupem nie może wstać z łóżka. Donosicielstwo, najbardziej donoszą najwięksi nieudacznicy bo to ich jedyna zaletą. Nie polecam. Firma wykorzystuje luki prawne by płuc w twarz pracownikowi gdy tylko jest okazja. Śmieszne szkolenia z jakimiś fujarami po znajomości dla podpisu i dla kasy. Menedżer nad niczym nie panuje ale dla klienta jest w stanie zrobić wszystko upokarzajac pracowników. Przy obecnym rynku pracy mam nadzieję że ta branża zostanie zdzarta i zostaną same kulawe dziadki, co w końcu doprowadzi do tragedii.

tomek
@Leon Zawodowiec

podobno na podkarpaciu urzeduje karakanica z metra cięta i prawo pracy to nie jest to co ona zna...

Leon Zawodowiec

Typowa śmieciówka. Nie ma luki prawnej której firma by nie wykorzystała, aby okpić pracownika. Na składkach ZUS, na funduszu chorobowym, na funduszu pracy. Zawieranie fikcyjnych umów, tak aby minimalizować odprowadzane składki, przesuwanie terminu zapłaty, nie dostarczanie "pasków" wypłat, niekompetencja menadżera ... Fikcyjne szkolenia. Przykładów można wymieniać bez liku. Szczerze odradzam.

leon

Jest to wg. mnie firma śmieciowa.Zatrudnia w Rzeszowie Decation na umowach śmieciowych,gdzie powinna być umowa o prace. Z tego co wiem będą skagi do PiP i Sądu Pracy, aby na przyszłość nie okradali innych. Dodatkowa pracując w nocy na śmieciówie omijają wyższą płace za godziny nocne. Dodam,że zatrudniają,a dopiero następnie dają umowe,co jest łamaniem obecnego prawa.

kolbaa
@leon

leon potwierdzam ,kierowniczka justusa na Reszów nie zna prawa pracy ,ciekawe co inwestorzy powiedza ...

Mario

Jako cieć masz 13 brutto - 9.7 zł na reke. Wynagrodzenie 2002 zł brutto za tzw. Etat 154h Tak na zleceniu i od tego Masz odprowadzany ZUS. + druga umowa na nadgodziny z innej spółki. Tak czy siak zrobisz 240h ZUS masz opłacony od 154h. Umowa zlecenie jest na max 2 miesiące, potem zmieniają sami umowę na inna spółkę i tak co 2 miesiące.

yeti

Jaka stawka na obiekcie jako cieć? Może ktoś się wypowiedzieć? czy jest to 13 zł brutto? Czy składki emerytalne są odprowadzane?

Kwinto

juni

macie moze kontakt do kierownika z regionu lubelskiego? jestem zainteresowany praca

Słyszałem, że to jedna z lepszych agencji ochrony ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia. Może mi ktoś podpowiedzieć czy firma ma potrzeby kadrowe? Ja nic nie znalazłem a nasuwa się wniosek, że jest pełna obsada. To chyba musi być tu spoko i nie szukają nowych!

saaasa
@Nowy

Ogłoszenia są wszędzie na olx, pracuj.pl. Luudzi ciągle brakuje bo nie ma kto PRACOWAC.

juni

w woj. lubelskim szukaja pracownikow? wiecie cos moze?

Doro

Justus - kolorowy nie jest. Szukają ludzi ale ich traktują jak nie powiem co. Na start masz do podpisanie z kilka umów. Zmienia się tylko nazwa i chyba nip. Wypłata dopiero po miesiącu od tak aby kasą chyba obrócić. Tak kolego pracujesz miesiąc i liczysz że kasę dostaniesz - figa musisz poczekać jeszcze miesiąc na nią. Najczęściej między 26-28 każdego miesiąca. Składki opłacone ale z której umowy. Z tej na której masz wynagrodzenie 1320zł czy z tej drugiej gdzie widnieje 125zł. Prosto i domyśleć że z tej drugiej. Mniejsza składka wynagrodzenia miesza składka zus. Urlop - wiadomo brak. Ale chcesz 5 dni wolnego - pytanie co - i szukaj nowej roboty. W najgorszym wypadku dostaniesz info że kara za opuszczenie posterunku. Tak koledzy Pilnujesz sklepu dajesz info że nie przychodzisz przez 10 dni a kolega z którym pracujesz zostaje sam nie da rady pracować non stop po 14 godzin dziennie przez 10 dni i lipa. Zaraz telefon zaraz info że nie ma pracownika że jeden pracuje tyle dni i już dzwonią do ciebie co z tekstem Co ty robisz. Nie polecam ale proszę samemu się przekonać. Aż tak kolorowo u nich nie jest. Przepracujesz miesiąc dwa trzy i zobaczysz sam jak to jest. Zapewne lepiej mają osoby z przysłowiową klamka czy po specjalnych szkoleniach. Ale osoby do pilnowania sklepów spożywczych placów budów czy innych obiektów o małej strategiczności mają przechlapane. W czym jest problem dać jedną umowę zamiast dwóch. Co z tego że zamiast dwóch wynagrodzeń dostaniesz łacznie np 1700zł jak można to zrobić na jednej.. Ludzie wiadomo o co chodzi. Ale masz prawo awansu - nowość na umowach.

byly

To nie jest firma tylko oszuści i złodzieje.

lolka

W solidzie to pewnie teściową wożą - co za pierdoły wypisujecie....

Misf
@lolka

Jak głupoty? Szwagier Jureczka (prezesa) ma Taxi z patrolu interwencyjnego, codziennie jeździ z domu okolice Wzgórz Krzeslawickich do Myślenic i odwrotnie. Takie rzeczy się odwala firmie. Mało tego? A co Dareczek już nie jeździ na kontroli bo nie wolno zabierać kasy z wypłat ludziom i mu się nie opłaca (usunięte przez administratora) Wielka rodzina w tej firmie każdy po układach ma umowę o pracę nie którzy nawet dwie. Co drugi to kapus bo ukladzikach z prezesami.

smerf

O SOLIDZIE JUVENTUSIE TEŻ PISZĄ ŹLE co się dzieje w tych firmach ochrony

Misf

Trzeba wozić szwagra prezesa z Jego domu do Myślenic Intermarche i odwrotnie. Takie układy..

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 36 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus