Feniks-Ochrona Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Feniks-Ochrona Sp. z o.o.

Michal 2012-05-21 11:57:47
Pracowałem w Feniksie 4 lata, a wcześniej pracowałem w innych firmach ochroniarskich.
W Feniksie jest tak samo jak w innych firmach , (płaci tak jak wszystkie). . Firma jak firma nie jest taka zła pracowałem w gorszych np Solid czy Juwentus.
Feniks może i płaci mało ale nigdy mnie nie oszukał.
[usunięte przez moderatora]
Anonim 2012-05-21 12:02:18
Ja pracuje w firmie Feniks a wcześniej pracowłałem w Justusie
Uwierzcie mi Feniks w porównaniu do Justusa to idealna firma.
Pewnie że mogliby płacić trochę więcej ale ochrona w ogóle jest [usunięte przez moderatora]
annonim 2012-05-21 12:07:30
Witam pracowałem w Feniksie 3 lata, firma Solidna ale dla emerytów i rencistów wg mnie jak każda ochrona w Polsce. Ci przynajmniej płacili na czas a w poprzednich firmach czekałem 3 miesiące na wypłatę. Teraz wyjeżdzam do Anglii i Mam wszystko w [usunięte przez moderatora]
Lukasz 2012-07-07 21:31:34
powiem tyle ludziska co 2gi z was nawet nie ma pojecia o ochronie wiec po co te negatywy jak stal zaledwie dzien pod firma i czasl portkami,uciekal do kibla jak widzial cos co wymaga interwencji.Jestem pracownikiem feniks
,arek 2014-03-10 18:58:10
najgorsza firma w jakiej pracowałem
nigdy więcej
rabitus 2014-08-06 14:31:47
Stawki w ochronie takie jak w innych firmach, jak ktoś chce zarobić w ochronie bez licencji to nie ta praca, nie wiem jakie macie doświadczenia w ochronie ale oni przynajmniej wypłacają to co obiecują, zdarzyły się opóźnienia ale takie mamy teraz czasy wszyscy zalegają.
jacky 2014-12-19 09:14:20
Ustawowo nie,ale u nich owszem,i nie wciskaj tutaj ściemy jak tam nie pracowałeś!
jacky 2015-01-09 06:49:37
Masz może linka do tej ustawy?
jacky 2015-01-10 10:53:06
Człowieku idź się spytaj ,a nie mącisz wodę,tyle płacą.
Andrej 2015-08-14 09:35:37
Zatrudnij się towięcej powiesz!!!!!!!!!!!
Andrej 2015-08-14 09:45:43
Kar jest cała lista .Dyżurni znają tylko słowa: nie ma i obchód !!!!!!!!!!!!
andrej 2015-08-14 10:36:28
Podobno będą liczyć : ilość kamyków na hałdzie ,ilość drutu zbrojeniowego,ilość desek !?!?
andrej 2015-08-27 08:02:52
Zatrudnij się a zobaczysz
rabbitp 2015-09-17 13:59:07
Panie Jacku, daj Pan już spokój.
BOLEK 2015-10-03 22:12:59
@Alek.Stawka minimalna wejdzie szybciej niz sie spodziewasz a cala ta branza padnie a firmy beda zatrudniac pracownikow na umowe o prace z pominieciem pseldo firm ochroniarskich.Koniec wyzysku za 4 zl.
były pra 2015-10-04 08:21:13
Jest jeden w soldzie D W
Lola 2015-10-08 18:00:13
Sold to dobra firma dowiedzialam sie juz sie ciesze ze bedziemy traktowani jak ludzie no i znikna te glupie czujki,bo po co czujki tam gdzie jest monitoring.Dyzurni w soldzie to normalni ludzie.
salama 2015-10-08 21:33:31
Szanowna lolu potrzebne sa czujki nawet jak jest monitoringgdyz to czy ty bylas ns na obchodzie dyzurny wie przez to ze odbilas czujke a nie z monitoringu
rabbitp 2015-11-13 10:11:18
dart TO NAPISZ GDZIE PRACUJESZ,
Stanisław 2015-11-14 16:34:41
Dzień dobry. Wpisuje coś na takie forum pierwszy raz, bo w życiu takich bzdur nie widziałem jak tu. Mam 62 lata pracuje w tej firmie 2,5 roku. Nie wiem jakie macie doświadczenia życiowe ale ja mam chyba zupełnie inne. Firma nie obiecuje nikomu złoty gór, ale wypłaca zawsze to co ustaliła z pracownikiem na początku. Jeżeli ktoś traktuje prace w ochronie na poważnie i wiąże z nią swoją przyszłość, choć nie wiem czemu bo w ochronie nigdy nie będzie pieniędzy, to jest to praca na przeczekanie, na znalezienie czegoś innego, dorobienie do renty lub emerytury lub tak jak ja spróbujcie znaleźć coś w moim wieku. Jestem z zawodu murarzem, z problemami z kręgosłupem, nie mam renty.
Jak możecie uważać że wykonanie obchodu terenu raz na godzinę to problem. Jaka praca taka płaca. Karzą jak wszyscy ale spróbujcie zapomnieć ubrać czapkę w innej firmie, tam mają taryfikator, tu w zasadzie trzeba być trzeźwym.
A ludzie w biurze w porządku, nie zdarzyło mi się nie załatwić u nich żadnej sprawy.
Polecam dla tych co chcą pracować i nie wydziwiają. Inni niech założą własne firmy.
Rambo. 2015-11-15 19:35:51
STANISLAW TY TO CHYBA JESTES PODSTAWIONY PRZEZ BIURO. TA FIRMA TO DNO.4ZL NA GODZINE I KUPA KAR. ALE TO JUZ KONIEC TAKICH PSELDO FIREMEK.CIEKAWE CO CI OBIECALI ZA TAKI WPIS. W NORMALNYCH FIRMACH STAWKI SA DUZO LEPSZE . TAK WIEC STANISLAW NIE PISZ GLUPOT.
Stanisław 2015-11-16 14:26:14
Dzień dobry.
W swoim życiu spotkałem już osoby które z góry zakładają, że nikt nie może mieć innego zdania. Mimo wszystko pozdrawiam.
sanczo 2015-11-22 14:18:42
wstyd mi się przyznać znajomym ile zarabiam w feniksie,nie spominając o godz.przepracowanych rezygnuje z tej pracy jestem psychicznie wykończony
ja 2015-11-24 08:28:04
Jeśli upadną pseudo firemki jak to nazywacie to pomyślcie ilu ludzi straci pracę i wyląduję na bruku.Przecież te firmy co zostaną nie będą miały ąz tylu miejsc żeby przejąć pracowników upadłych firm.Są to marne pieniądze ale zawsze jakieś są.Chociaż pewnie połowa piszących tu osób woli siedzieć na bezrobociu i żyć na koszt innych ludzi niż iść do pracy dlatego się cieszycie że firmy upadną.
Paweł 2015-11-26 09:50:32
Witam wszystkich zainteresowanych.
Pracyje w tym zawodzie juz barzo dlugo czasu,zdazylem poznac zasady panujace w tej branzy.Mam 54 lata i jestem pracownikiem kwalifikowanym,wyksztalcenie zawodowe.Moze mnie sie udalo.Ja nie mam powodu nazekac na ta firme(pracuje w cieple,na glowe nie kapie obecnie mam 6zl na godzine-mam nadzieje,ze w zwiazku z nadchodzacymi zmianami stawki godzinowe zostana podniesione).Obchod mam zrobic tak zeby zmiescic sie w godzinie,wyplata czasem sie spoznia pare dni. Umundurowanie dostalem nowe(koszulka ,bluza,spodnie,kamizelka odblaskowa,kurtka zimowa byla uzywana ale czysta i wyprana(buty mam swoje,firma nie daje obuwia).
Pracowalem juz w kilkunastu firmach przez te prawie 30lat(min.Solid,Impel,Tombor,Justus,PSI i inne)Prace zmieniam jesli cos mi nie pasuje np.obiekt,stawka lub towarzystwo wspolpracownikow. Zaleta pracy w ochronie to napewno to,ze jak dzis odejde z jednej firmy to jutro mam prace w drugiej.Prosze nie piszcie takich bzdor jak niektorzy z moich poprzednikow.O co chodzi? A no chodzi o to ze w kazdej zaznaczam w kazdej ochronie sa kary a nie ma nagrod,w kazdej ochronie sa dupiane czytniki obchodow i w kazdej firmie ochrony placa porownywalne pieniadze-czemu? bo Panstwo/Rzad na to pozwala i tam trzeba miec pretensje.Mnie taka robota pasuje,pracowalem w ochronie banku to byla dopiero udreka,nie mowiac o pracy na sklepie(nigdy wiecej).Ja lubie miec spokoj i cieplo.Tak to prawda nie lubie sie przepracowywac wiec i stawka jest jaka jest.Kazdy ma wybor.W tej firmie jak robie to co mam robic nik sie mnie nie czepia,nawet kontroler jak przyjedzie to czasem kawe u mnie wypije. A kierownika widzialem tylko raz jak mnie przyjmowal-i to mnie to pasuje.A nie wierzycie,ze w innych firmach tak samo placa,prosze sprawdzic mnie bzdur nie opowiadajcie.Wniosek jest taki im mniejsza firma tym jest lepiej.A nie podoba sie praca w ochronie to idzcie na budowa za pomocnika murarza to zarobicie bez specjalnych umiejetnosci co najmniej dwa razy tyle-porownacie wtedy co i za ile mozna robic.
Wiesiek 2015-11-28 15:15:40
Straszne rzeczy, trzeba iść na obchód.........
Rafał 2015-12-17 08:19:56
Przecież zgodnie z kodeksem pracy chyba art.151 "Praca w niedziele i święta jest dozwolona: pkt. 7 przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób," nie znasz się i piszesz głupoty.
KRIS. 2016-03-10 08:27:45
Ktos pracuje w dobrej firmie to niech da znac bo tu to juz koniec tej firmy.A i wyplaty opoznione.
AS 2016-03-19 20:19:01
CHLOPIE KAZDA DUZA FIRMA DAJE UMOWE O PRACE! TAKIE TO GDZIE TY PRACUJESZ TO DO WRZESNIA JESZCZE I JUZ BEDZIE KONIEC!
EDGAR. 2016-04-02 14:23:22
OD WRZESNIA WCHODZI STAWKA MINIMALNA 12 ZL BRUTTO. TERAZ PRACUJE ZA 4ZL NA GODZ A OD WRZESNIA PONAD 8 ZL. NIECH ZYJE PREMIER KOPACZ!!!!
HAK 2016-04-15 11:52:30
DLACZEGO FENIKS PLACI CALOSC PENSJI CO DRUGI MIESIAC? SLYSZALAM ZE TO CHODZI IM OTO ZEBY NIE PLACIC SKLADEKCJEZUS CZY JEST TO ZGODNE Z PRAWEM? MA KTOS JAKIES NA TEN TEMAT IINFOMACJE PROSZE O WPIS NA FORUM
HAK 2016-04-15 11:53:17
PIKO 2016-04-15 17:49:52
TAK NIEKTORE FIRMY OBCHODZA PRAWO JEZELI TAK TO ZGLOS TO DO PROKURATURY BO TO JEST PRZESTEPSTWO. TA FIRMA FENIKS ZNANA JEST Z NIEUCZCIWOSC .SLYSZALEM ZE TO JAKIES UBEK JA ZALOZYL.
PIKO 2016-04-15 17:53:00
ARES 2016-05-07 19:23:23
UWAGA WAZNE JEST TO ZE OSOBY KTORE W POPRZEDNIM SYSTEMIE PRACOWALY W APARACIE BEZPIECZENISTWA ZOSTALY ROZLICZONE I OSADZONE JEZELI LAMALY PRAWO. NASTEPNIE WYNAGRODZENIA ZA PRZEPRACOWANY MIESIAC POWINNY BYC WYPLACANE W CALOSCI W NASTEPNYM MIESIACU TAK STANOWI PRAWO A NIE CO 2 MIESIACE BO TO JEST PRZESTEPSTWO. JEZELI COS TAKIEGO MA MIEJSCE NALEZY ZGLOSIC TO DO PIP KTORA TO JUZ NIEDLUGO BEDZIE PRZEPROWADZAC KONTROLE 24 GODZ 7 DNI W TYGODNIU BEZ ZAPOWIEDZI I TO BEDA WRESZCIE KONTROLE KTORE W FIRMACH ZASTANA STAN FAKTYCZNY A NIE USTAWKI POD PIP.TAKIE PROBY PLACENIA CO 2 MIESIACE PENSJI Z UMOW ZLECEN BYLY W PARU FIRMACH OCHRONY ALE SZYBKO Z NICH ZREZYGNOWANO!!! PRACOWALEM W FIRMIE FENIKS I MAM JAK NAJGORSZE ZDANIE O TEJ FIRMIE! DLATEGO CIESZE SIE ZE TAKIE FIRMY UPADNA PO WPROWADZENIU STAWKI MINIMALNEJ 12 ZL ZA GODZ PRACY. NA RYNKU ZOSTANIE PARE DUZYCH FIRM KTORE BEDA SPELNIAC STANDARTY I WARUNKI OKRESLONE PRZEZ PANSTWO!!!
MIKI 2016-05-11 15:10:17
ARES ZBLIZA SIE MOMENT WPROWADZENIA STAWKI MINIMALNEJ 12 ZL ZA GODZ PRACY BRUTTO CZYLI 8 ZL I 70 GR NETTO CZYLI DO REKI JA JUZ MAM SYGNALY ZE SA PRZYGOTOWANIA TO TEGO ABY TO OMIJAC WIEC TRZEBA LUDZIOM USWIADIMIC TO ZE BEDA ZARABIAC ZAMIAST 4ZL JAK TO MA MIEJSCE TERAZ TYLKO 8 ZL I 70 GR TAK BEDZIE STANOWIC USTAWA I KAZDE OMINIECIE TEGO TO PRZESTEPSTWO I PROSZE O INFORMACJE NA FORUM A MY SIE JUZ TYM ZAJMIEMY.
polo 2016-07-31 14:36:12
Ta firma to kompletne dno
OSA 2016-09-10 19:13:54
DZIWIE SIE ZE TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE!NIC DOBREGO O TEJ FIRMIE NIE MOZNA NAPISAC!!!
JOZEF 2016-10-11 14:58:00
WAZNE ZE TEN LYSY JEST NA ZESLANIU I JUZ NIE WROCI BO PRZETARG WYGRA POTEZNA FIRMA
Zostaw swoją opinię o Feniks-Ochrona Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feniks-Ochrona Sp. z o.o.