Opinie o Feniks - Ochrona Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Feniks - Ochrona Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Feniks - Ochrona Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feniks - Ochrona Sp. z o.o. w Kraków

Aaa Nowy wpis

Witam serdecznie. :) na stronie pokazuje, że świadczone są usługi porządkowe, ale nie mogę doszukać się jakichś konkretnych ofert na prace dla pracowników sprzątających. Możliwe, że coś przegapiłam? Proszę mi napisać czy teraz będą dostępne przyjęcia a jeśli tak to na jakiej formie umowy?

Domel Nowy wpis

Wynagrodzenie w terminie i zgodnie z obecnymi stawkami.

Kkkkxjdjdjdj Nowy wpis

Nie ma

Kkkkxjdjdjdj Nowy wpis

Polecam firmę feniks / były pracownik

Pracownik Ochrony

Spotkanie w biurze, wypelnienie ankiety, rozmowa z kierownikiem,przekazanie dokumentow,pare podpisow i wskazanie obiektu pracy. Kontroler mnie zawiozl na obiekt,pokazal i wyjasnil co gdzie i do czego.

Podstawowe o ochrone,alkochol.

Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
gosc

wszyscy ochroniarze sa tepi jak skazancy tepe matoly

DANKA.

Stwierdzam iż istnienie firmy Feniks jest niezgodne z konstytucją .

Dingo.

Jestem w szoku że ta firemka jeszcze istnieje pewno to już nie ochrona tylko usługi budowlane .

Jolanta
@Dingo.

Niestety ale z Twojego wpisu nie można nic wywnioskować. Dlaczego jesteś w szoku, że Feniks - Ochrona jeszcze istnieje i czemu sugerujesz, że to już nie ochrona a usługi budowlane? Wyjaśnij proszę bo nie jestem w stanie się domyśleć co przyczyniło się do tego, że dodałeś taką opinię.

Józef

Polecam, płacą stawki zgodnie z przepisami i w terminie

Baba

Czy dalej są rano operatywki rodem z PRL ? I czy ten młodszy z przypraw dalej patrzy na GPS jak szpak na czereśnie ?

@Baba

Jesteś zorientowana w tym, co dzieje się w firmie Feniks - Ochrona, dlatego może będziesz umieć odpowiedzieć na moje pytanie. Czy firma zatrudnia również ochroniarzy, którzy posiadają pozwolenie na broń?

Zenon

Praca jak każda inna. Niestety opóźnienia w wypłacania pensji nawet dwutygodniowe są w tej firmie normą.

Robert

@Baba., każdy ma prawo do swojego, indywidualnego zdania na temat pracy w danej firmie. Dawno pracowałeś w Feniks - Ochrona? Może od Twojego odejścia z pracy w tym miejscu zaszły jakieś zmiany. Czy są na forum osoby, które obecnie pracują w Feniks - Ochrona w Krakowie? Dajcie znać, co sądzicie o pracy w tym miejscu!

Baba.

$miać mi się chce jak czytam opinie że Feniks to dobra firma ????Pracowałem tam przez pare lat i to był cyrk rodem z filmu Bareji zwłszcza ten stary prezes milicjant a i te dwie przyprawy do zup też orginały ????Nie polecam pracy w ochronie ja zmieniłem zawód i zarabiam w miesiąc pare pensji które płacą w ochronie !

Robert

Bardzo proszę o zachowanie kultury na forum. Wypowiedzi pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie nie będą tolerowane w tym miejscu. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem, który każdy publikujący swój komentarz akceptuje: https://www.gowork.pl/regulamin . Czy ktoś z Was chciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w Feniks? Czy chcielibyście poruszyć jakieś istotne kwestie dotyczące tego pracodawcy?

Włodzimierz

Teraz to się pracuje przynajmniej za pieniądze - pensja jak dwie moje renty.

Klakson
@Włodzimierz

Ciemnoty (usunięte przez administratora) wykształcenie nie wiem czy podstawowe cieszą sie z gówna

Klaks

Czy mogę się wysrać na feniks

Robert

@Radek, rozumiem, dziękuję za odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Feniks - Ochrona? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Jaka atmosfera w niej panuje?

Robert

@Żul 1, czy masz do powiedzenia coś rzeczowego na temat pracy w Feniks - Ochrona? Zachęcam do dodawania swoich kulturalnych i merytorycznych opinii. @Radek, długo już pracujesz w Feniks - Ochrona? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie? Polecasz aplikować osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Radek
@Robert

Pracuje 3 lata, wcześniej w paru innych. Raczej dla osób starszych, lub dorobienie do renty lub emerytury.

Radek

Praca jak wszędzie indziej, bez cudów jak robisz swoje wszystko ok, nie chlejesz, robisz obchód to spokój.

Zjaś

Polecam, płacą zgodnie z umową, w biurze idzie wszystko załatwić, kierownik nie wydziwia. Pracowałem na budowie teraz robię na osiedlu.

Janusz

Firma super szczególna przyjazna dla rencistów Polecam, obiekty fajne nie budowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Feniks - Ochrona Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Feniks - Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Feniks - Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Feniks - Ochrona Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Feniks - Ochrona Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Feniks - Ochrona Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Feniks - Ochrona Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Al. 29 Listopada 130
    31-406 Kraków

Feniks - Ochrona Sp. z o.o.