Opinie o castorama.pl - Castorama Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Castorama Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Castorama Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska Sp. z o.o. w Warszawa

ccc

JC!

Pracownik sektora logistyki

Czy jest ktoś w stanie opowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku sektora logistyki? W ogłoszeniu wiadomo- zawsze miło i pięknie. Oraz jakie jest wynagrodzenie na takim stanowisku? Miejsce pracy Lublin

Nikodem Dyzma
@Pracownik sektora logistyki

To jest wypakowanie towaru, jeżdżenie z paletami, wchodzenie na samą górę na drabiny, słuchanie że cały czas za wolno się robi, montaż mebli, grillów, praktycznie wszystkiego, robienie wszystkiego za stałych pracowników mówię jako pracownik tymczasowy

Xd
@Nikodem Dyzma

Bo od tego jesteś jako pracownik tymczasowy żeby robić za stałych... jesteś od odciążenia porządnych pracowników tej firmy, ciesz się ze wgl cię chcą

@Xd

a ty to jesteś raczej pracownik stały, ciesz się że są tymczasowi i ma kto za ciębię robićććććć

bozena11

Niedawno robiłam zakupy w sklepie w Kielcach , chciałem zakupić silikon na dziale z drzwiami , dobrze zbudowany pan z krótkimi włosami którego zapytałam był niemiły i mówiąc krótko zbył mnie , po czym jak się okazało dołączył do rozmowy z innym pracownikiem w innej alei, jestem mówiąc delikatnie rozczarowana , pogratulować obsługi .

Dido

Kierownik budowy nowo otwieranej castoramy w Rzeszowie po byłym Tesco jest człowiekiem który stosuje mobbing.Jest człowiekiem z HDHD,znerwicowanym.Współczuję pracownikom a wszegolnosci jego rodzinie.

Pracownik Biurowy

Brałem udział w rekrutacji do biura na Krakowiaków. Pierwszy raz spotkałem się z rekruterką która stara się zniechęcić do pracy w ramach swojej organizacji. Dodatkowo tzw śmichy chichy to chyba nie przystoją podczas rozmowy i zerkanie w kółko do smartfona. Padło hasło, że mogę czuć się bardzo nieszczęśliwy na tym stanowisku. Oczywiście nikt się nawet nie pofatygował aby do mnie zadzwonić i powiedzieć o wyniku rekrutacji. Dobrze, że znalazłem sobie inną pracę. Okropne podejście do kandydatów

Standardowe

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Castomurzyn

Pracowałem trochę czasu w tej firmie. Dramat. Stali pracownicy jak kolega jeden napisał kombinatorzy, zwolnienia l4, urlopy, grafiki wszystko dostosowane pod nich, młody pracownik niech robi. Kierownicy przemądrzali brak wsparcia, pomocy z ich strony. Nie wspomnę o dyrekcji, dyrektorach. Niektórzy za to co robią powinni dawno wylecieć. Dyr. regionu jeszcze gorszy. Awansował z kierownika, a teraz nie zna ludzi. Traktuje Cię jak totalne zero. Ludzie kablują, donoszą na siebie. Panuje nieprzyjemna atmosfera. Pracowałem na dolnym śląsku przy ul KEN 1. Szkoda, bo firma była z perspektywami. Szkoda, że klienci piszą takie nieprzychylne komentarze. Ciekawe jakby oni pracowali na naszych stanowiskach........ Dyrekcja z centrali powinna bardziej przyglądać się kogo awansuje na wyższe stanowiska - ale grunt że Cię (usunięte przez administratora) -najważniejszy obrót.

Prezesko

Witam serdecznie. Pracowalem w Castorama jako osoba do czynnosci pomocniczych przy wykladania towaru. Atmosfera fatalna. Maksymalny monitoring człowieka. Do dzis snia mi sie regaly, hala i czlowiek obserwujacy mnie. Jego wzrok czuje na plecach. Zostaly leki. Siadla psychika. Teraz lecze sie u specjalisty. Mialem rozkladac towar do 20 kg. w rzeczywistosci okazalo sie 34 - 40 kg i wiecej (posiadajac grupe o niepelnosprawnosci umiarkowanej. W trakcie drogi do pracy uleglem wypadkowi i dochodze swoich praw z Castorama. W tym samy dniu dostalem informacje o nieprzedluzeniu dalszej współpracy po powrocie ze zwolnienia. Taki stan zawdzieczam m. in. Marcinowi ktory powinien pracowac w sluzbach wywiadu bo tam by sie nadawal. Jestem rozczarowany bardzo praca, ludzmi pracujacymi w Castorama i ich podwjsciem do czlowieka a mamy XXI wiek.

super hero

Na jaką stawkę może liczyć z-ca kierowmika sektora obsługi klienta?

mixx

Pracował ktoś Warszawie przy Alei Krakowskiej jako pracownik sektora logistyki i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Ju
@mixx

Nadal jeden taki w logistyce ktory robi z siebie przyjaciela wszystkich, a buntuje i sie wymadrza, ale juz chyba jego czas jest policzony bo szefostwo sie zorientowalo co to za gagatek.... moze nie beda udawac ze nie ma problemu. Jak.wszedzie wyscig z czasem i wyjasnianie tematow.

dominick

Niestety nie lubię jak z m0rdy robi się cholewę więc muszę wystawić ocenę negatywną. Kiedy po rozmowie rekrutacyjnej obiecuje się, że kandydat zostanie poinformowany drogą telefoniczną o ocenie jego kandydatury, to wypadałoby dotrzymać słowa... A potem utyskiwanie, że pracownicy nie szanują pracodawców.

Lojal

Pozdrawiam. Na starcie Casto zatrudnia przez pośredników (i to jest dobre bo lepiej się zarabia) jednak zwykle na działy gdzie jest ciężko czyli magazyn lub dział budowlany. Następnie (z fochem) po sprawdzeniu zawodnika i przetyraniu przez niego ton produktów dostaje stały angaż (najniższa krajowa). Oczywiście turbo - 13,14 ale dopiero po pół roku pierwsze apanaże więc tyra się za najniższą. Na działach pilnowanie co do minuty taimingu pracy, monitoring pełny. Przydzielanie do pracy zgodnie z falą. Najgorsza dla młodych - starzy kombinują - kiedy na wolne, kiedy na chorobowe. Młodzi pracą - traktowani jak tania siła robocza - po jakimś czasie wysyła się ich na kursy widlaków itp. - w ramach nagrody, a tak na prawdę nie wiąże się z tym nic poza dodatkowym ryzykiem w pracy. Firma jest nastawiona na maksymalny zysk i przesłanie go poza granice Polski więc inwestycje zgodnie z zyskami. Rotacja stanów osobowych wysoka. Nie polecam młodym ludziom - bez perspektyw godziwych zarobków - dla desperatów. Premia Turbo nie zawsze zależy od obrotów - czasami na rynku pojawia się dodatkowy podmiot pracy i wtedy aby powstrzymać eksodus rzuca się srebrnikami - ot taki myk. Personel kluczowy to ludzie - pozerzy. Niby miły klimat powitania itp jednak brak jakichkolwiek działań podnoszących jakość organizacji pracy i zarobki. Większość z nich awansowała dzięki donoszeniu na kolegów oraz układom. Do pozytywów należy zaliczyć terminowość wypłat oraz wyposażenie pracowników.

Jakie wartości są cenione w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Aktualny pracownik

Praca jak praca wartości nie są cenione żadne zarzuca cię do its której nie jesteś w stanie przerobić , ci co coś umieja i mają wiedzę to albo odchodzą albo nie są doceniani , na zastępców brani są zazwyczaj doradcy nie.majacy o niczym.pojecia i efekt taki jest tego że taki zastępca kierownika nie wie jakie kleje mamy do czego jak przeliczyć płytki jaki syfon do brodzika a kasę bierze większą niż doradca uważam.ze.jak ktoś jest zastępca powinien coś sobą reprezentować a nie ze doradcy wiedzą więcej od takiego kierownika firma schodzi na psy bo nie do cenią ludzi którzy naprawdę coś umieja a ci co zostają zastępcami to (usunięte przez administratora) .....

KLIENT

Robiąc zakupy w Katowicach kierownik działu paneli zachowywał się jakby pracował za karę, niemiły, brak chęci do pomocy wręcz obrażony że klient śmie zadać mu pytanie o asortyment na jego dziale, ten Pan wpływa na negatywną opinię Państwa sklepu.

a.
@KLIENT

To jest forum do wyrażenia opinii o Castoramie jako pracodawcy. Kiedy ktoś zacznie czytać ze zrozumieniem...

lllllll
@KLIENT

Jak się nie podoba to wypad do innego sklepu.

kkkk
@lllllll

chciałbyś być tak potraktowany w sklepie?

Przemek

Witam Proszę o informacje na temat Castoramy -Lublin. Dział ze stolarką - drzwi. Dziękuje

Dawid

Czy kastorama ma fajny system premiowania dla swoich pracowników ?

koń
@Dawid

Dwie premie w roku..od kilku lat kombinują jakby tu się ich pozbyć ale wiedzą że to byłby gwóźdź do trumny bo większość to trzyma w tej pracy. Są jeszcze mityczne premie kwartalne tzw. Turbo.. mityczne bo chyba mało który sklep je otrzymuje, nawet pomimo progresji sprzedaży. Kiedyś premie były na czas wypłacane teraz bywają obsuwy - tzw. problemy techniczne. Sumując podobnie płacą inne firmy tyle że często rozbijają to na mniejsze co miesięczne premie.

mario
@Dawid

2 premie i premia od dochodu sklepu, której nigdy nie ma lub tak zrobią by poszła w koszty sklepu :) jak podpadniesz nie masz zadnej premii bez konkretnego powodu nawet... wola nie polecam

Castus

Ciesz się, ze pozwalają Ci iść do tej toalety. Przynajmniej pod tym wzgledem supermarkety trochę się ucywilizowaly. Jeszcze 10 lat temu siedzialbys w pampersie.

Jola

Jak się pracuje na kasie w Castoramie w Legnicy? Jak zarobki , atmosfera itp? Nie wiem czy mam sobie głowę zawracać tą pracą.

Seba
@Jola

Jeżeli nie masz zamożnych rodziców ani bogatego męża, to do roboty i tak gdzieś musisz iść bo wyjścia nie masz. Jak Ci się nie spodoba to się po prostu zwolnisz. Dożywotniego cyrografu podpisywać nie musisz. Idź, zobacz, sama oceń. Potem się tu podzielisz wrażeniami ☺

Kandyday

Ostrzegam przed rekrutacja w Castoramie w Legnicy kierownik kas kobieta tak odpychająca ze po minucie już chce się stamtąd wyjść ..

Jola
@Kandyday

A czemu kierownik odpychająca? Pytam, bo mam się tam zgłosić na rozmowę

Hej, mam pytanie, kiedy są wypłacane wynagrodzenia w castoramie? Dzieki za odpowiedz ;)

O.
@Nowy

Czwartego dnia pracującego każdego miesiąca.A dni pracujące są od poniedziałku do piątku.W tym miesiącu był to piątek.

Nigdy więcej

Nigdy wiecej castorama jak chcesz zajezdzic kregoslup prosze bardzo ... Na twoje miejsce 10 innych osob a zarobki? Smiech na sali hipoteki na mieszkanie nie wezmiesz po 3 latach tego kolchozu mówię pas...

yer
@Nigdy więcej

Czy praca tam jest naprawdę taka ciężka? Kiedyś rozmawiałem z kimś i właśnie zwolnił się bo mu plecy wysiadały. Tak przynajmniej mówił. Chyba nie na wszystkich działach jest ciężko?

Casto
@yer

Zatrudnia się jako dyrektor, to plecy i kolana Ci nie wysiada.

novy

Ktos moze pracowal w Castoramie w Bstoku na stanowisku doradca na dziale budowlanym? Moglby ktos cokolwiek opowiedziec?

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 4 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Castorama Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Castorama Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Castorama Polska Sp. z o.o.