Opinie o Artman Świece Marek Kozbur w Kurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Artman Świece Marek Kozbur. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Artman Świece Marek Kozbur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artman Świece Marek Kozbur w Kurów

CB

A mi się podoba ta firma i będę pracował w niej do końca świata i jeden dzień dłużej. Pzdr

Ukraina
@CB

Jakby wszyscy mieli takie zarobki Marcin.K to też by nierezygnowali z tej jakże "perspektywistycznej" pracy Niestety w tyw kołchozie są równi i równiejsi. Pozdrawiam P.S mam nadz. tylko, że wypłacił już wszystkim ludziom zaległe pieniążki z poprzedniej firmy. Pozdrawiam ????

Weronika

@Fabian Niewąż przed wstawieniem komentarza polecam zapoznać się z regulaminem forum. Na forum nie można obrażać. Czy ktoś pozostawi swoją opinię na temat pracy w Artman Świece Marek Kozbur? Taka opinia będzie pomocna dla osób co chcą zatrudnić się w tej firmie.

Sialala

Ludzie... Dajcie spokój tym głupotom o pukaniu ???? człowiek tak uzależniony od alkoholu, jedyne co może puknąć to swoją głowę palcem!!! Prawo natury, niestety...

fanta

Oh Lidzia daj juz spokoj to nie Marzenka!!! pisze !! Zreszta taka jestes bystra w pisaniu to moze sie spotkamy !! po co sie ukrywac pod pseudonimami !!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artman Świece Marek Kozbur? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Botoja

Och Marzenka nie wysilaj się z tymi swoimi komentarzami :)

wy wiecie kto

no zal du** sciska bo kiedys ona byla pupilkiem i ja dymał na boku hahha teraz woli ukrainki

Xxx

Na pewno znajdziesz lepsza pracę gdzie dostaniesz więcej na godzinę i gdzie może szef będzie miał ochotę Cię pukac. Powodzenia ????

Lola
@Xxx

Może Ciebie tak dobrze puka, że jesteś jego obrońcą? a zaraz zaraz Ty pewnie z rodziny i juz wódeczkę z rana popijaliscie. Oczywiście ze jest lapsza praca w której i nie czeka się na pieniądze w 2 ratach i nie ma się śmieciowej umowy która można wytrzec sobie (usunięte przez administratora) A co dostawki? Jest najnizsza wymagana.

@Lola

Cieszymy się twoim szczęściem :)

Mistrzunio

Może Pani wyżej powie tej dziewczynie prosto w oczy to co o niej myśli . W internecie swoje żale wylewać nikt Cię na siłe nie trzyma . Nie podoba sie to po co tam przychodzisz i pracujesz . Pamietaj prawda zawsze wyjdzie na jaw prędzej czy później wszyscy sie dowiedza kim jesteś. Pozdrawiam Panią A...

Ktoś tam@

Pani(usunięte przez administratora).szaleje dalej... Ile jeszcze upodleń, poniżań, krzyków, rozkazów, braku szacunku? Wciąga ludzi w swoją chamską sieć, wykorzystując fakt, że często pracownicy są jedynymi żywicielami rodziny i muszą to wszystko znosić bo póki co nie mają innej pracy. TO jest straszne.. TY mała franco, możesz jeszcze patrzeć w lustro???ludzie Cię nienawidzą, nie czujesz tego??? A podobno taka inteligentna hahahha

Ktoś tam@

Witam ponownie.. Jak widać nic się nie zmieniło, Pani (usunięte przez administratora)szaleje dalej...no strach się bać

Weronika

Czy w firmie jest możliwość rozwoju pracownika?

@Weronika

Tak, jest co najwyżej możliwość rozwoju w człowieku nerwicy i depresji niestety.

@Weronika

Jest jeszcze możliwość znoszenia małego, wyszczekanego, nie szanującego nikogo gnoja czyli Martusi... Wstyd,hańba!Zmień się dziewucho bo to co Ty wyprawiasz nadaje się do UWAGI... Karma wraca,pamiętaj!

Pytm

i co tam slychac w wielkim swliecie

rambo bambo

Kogoś poniosło

Poul

Witam, czy ktos z panstwa tutaj, moze mi powiedziec w jaki sposob mozna skontaktowac sie z dzialem handlu firmy Artman wcelu zakupu siwec?..

jytfm

Dobrze, żę atmosfera u nich dopisuje, to zdecydowanie dobry znak.

Pakowaczka

Wyplata w trzech w najlepszym wypadku dwóch ratach i z reguły nie 10-go :-( Nie polecam tego obozu pacy !!!!!!!!!!!

Gal Asterix
@Pakowaczka

Ani razu nie było wypłacane w trzech, ale lubię twój tok myślenia. Co następne? Smoki?

pomagam w długach kozbura
@Gal Asterix

Gal był Anonim nie Asterix, Marek za ta kase co nakradłeś mogłbyś przynajmniej nauczyc sie czytac a nie kreskówki z synkiem ćpunkiem oglądasz.... a swoją drogą przestańcie pier@#$ć są ekipy wypadowo windykacyjne, ja swój hajs mam Wam tez polecam zatrudnic fachowca od długów komornik (usunięte przez administratora) da na rozdzielności majątkowej i wyprowadzeniu kapitału na żone i dzieci a sp zoo nie daje mozliwosci licytacji pryw majatku, na kosciól wiecej daje nic wasze pensje

nick

ksiazkowo jak tu opisane najstarsi kręciknoty nie pamieraja czy bylo tak kiedys czy to tylko legenda

ehhh

Umiesz człowieku czytać ze zrozumieniem ? Jak odpowiedź jest twierdzaca to po co piszesz setny raz czy terminowo płaci jak jest 1000 razy napisane, że NIE. I co to jest dla Ciebie dobra stawka ? A wypłacane w ratach bo to na "styl zachodni" tygodniówki - zielona wyspa Gal Asterix - wypłate pewnie na koncie masz tak jak smoki istnieją

Odsetki ustawowe :D

Rozbawiona

ha ha, hit! "wczasy pod gruszą w kurowie" Cytat miesiąca :D

ehhh

maja umowy, badania, szkolenia bhp i przed swietami dostali oprocz calej wyplaty bony do auchana, a na wakacje wczasy pod gruszą w kurowie

ehhh

Spójrz na wypowiedzi o komornikach i płatnościach (od 2011 tu?) potem włącz logiczne myślenie i wyłącz już TV jak nie zadziała myślenie bo widać, że masz z tym problem (za dużo reklam?) - od 10 lat ponad sytuacja jest coraz stabilniejsza i na pewno będzie tylko lepiej - myśl pozytywnie ta praca jest dla ciebie, może na infoludku będzie kolejne ogłoszenie, że takich niby "kierowników" szukają i droga do kariery stanie otworem, a rachunki popłacisz kiedy indziej w końcu rozwój zawodowy jest bezcenny :D A i nie zapomnij, że umowę trzeba podpisać najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy, a najpóźniej po 7 dniach dostaniesz rozpiskę swoich obowiązków w Artmanie zgodnie z przepisami na piśmie ;D Akceptacja wyzysku w tym kraju jest zakodowana w genach, walczącym o swoje uczciwie zarobione pieniądze życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Artman Świece Marek Kozbur - Kurów

• Jak się pracuje w Artman Świece Marek Kozbur?

Zobacz opinie na temat firmy Artman Świece Marek Kozbur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Artman Świece Marek Kozbur