Opinie o Artman Świece Marek Kozbur w Kurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Artman Świece Marek Kozbur. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Artman Świece Marek Kozbur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artman Świece Marek Kozbur w Kurów

ale czad

Daleki jesteś od prawdy dzieciole. A wasze co wnoszą? Skoro jesteście na prawie i tacy oszukani czemu piszecie paszkwile a nie dzialacie? Sztachety w płocie się skończyły? :) hahahaha wieś tańczy wieś śpiewa a wszedłem na to forum bo lata coraz więcej ogłoszeń tej firmy(usunięte przez administratora) Tylko nikt nie pisze o pozytywach. Firma naście lat na rynku żadnych konkretów tylko (usunięte przez administratora)

zainteresowany

Wow ile negatywów. Czy są jakieś pozytywy związane z tą firmą?

ale czad

Nieporadny życiowo (usunięte przez administratora)z wiochy Twoje wypowiedzi są równie płytkie jak Ty sam. Jak się nie chce pracować to nie ma kasy komuna juz minęła:) ja jestem haterem z zamiłowania a podkręcanie na forach takich niedorozwojow jak ty sprawia mi olbrzymią radość :) narka (usunięte przez administratora)hahahaha oczerniajcie dalej

@ale czad

Dzięciole, ciekawe dlaczego tak siebie nienawidzisz? Co ma wspólnego chęć pracy od pracy bez zapłaty? Jesteś najwyraźniej na poziomie pantofelka bo nie pracuje ci główka. Współczuję. Nic nie wnoszą twoje wypowiedzi oprócz światła że jesteś blisko firmy. Tak trzymaj!

ale czad

Niczego innego nie spodziewałem się tu spotkać szukając opinii o tej firmie. Większość postów od tych samych trolli.0 konkretów. oczernic potrafi każdy anonimowy kretyn. Ale żeby się ujawnić to kohones brak. jestescie śmieszni i żałośni. W żaden sposób nie jestem związany z ta firma choć znam jej produkt. Banda wieśniaków z przeświadczeniem ze zostali oszukani hihi szczęścia

jan K
@ale czad

dlaczego ty -(usunięte przez administratora)się nie ujawniłeś ? Trochę odwagi...

@jan K

oczywiście że "czad" się nie ujawni bo to sam właściciel albo jeden z niewielu już pozostałych tyłkolizów..naiwnych i nieporadnych. Dlaczego się nie ujawniam? Bo przestrzegam prawa...po prostu. W 70% wieśniaki zasilają Artman...znów w Kurowie hi hi hi. Daję łapę uciąć że "czad" jesteś mocno związany z firmą bo niby dlaczego wlazłeś akurat na Artman...Dupek!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artman Świece Marek Kozbur? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Gość przez duże G

Nie ma co się sugerować opiniami konkurencji... Gdzie na jakiej firmy opinie spojrze, wszędzie spiski i negatywne komentarze. Albo jesteście najzwyklejszymi cebularzami albo piszą tutaj ludzie z innych firm produkujących świece. W życiu nie uwierze, że jesteście zwykłymi pracownikami, bo gadacie tak nie na temat, że głowa pęka. PS. odpuście sobie tą nagonke, bo jesli ktoś chce iść do pracy to idzie i nie patrzy na jakieś debilne strony z opiniami od ludzi z bólem (usunięte przez administratora) pozdrawiam.

była na szczęście

Właśnie od momentu, kiedy przestałam pracować w tej firmie ZAWSZE sprawdzam opinie! Zresztą fakty mówią same za siebie: rotacja ogromna, w biurze zmieniają się co kilka miesięcy jak widzą co tu się dzieje. Pracują tylko ci , co nie mają wyjścia, mądrzejsi i bardziej zaradni uciekają aż się kurzy!

osk

Czyżby ktoś z rodziny poczuł się urażony... Wystarczy sprawdzić ile spraw w sądzie toczy się przeciwko temu Panu żeby wiedzieć jaki to człowiek nie mówiąc już o komornikach którzy siedzą mu na karku . To wszystko jest do sprawdzenia...

RTG
@Gość przez duże G

śmieszy mnie twój nick...nie da rady uratować opinii kogoś kto poległ za własne oszustwa...w firmie pracują ludzie którzy mają klapki na oczach a raczej nieudacznicy życiowi lub ci którzy w ten sposób liczą na odzyskanie zaległych wypłat...wiem na 100% że prokuratura również ma zająć się tą firmą...nie napiszę dlaczego aby winny nie stał się nagle aniołkiem...chociażby z parafiny ha ha ha. A co do konkurencji to nie miałaby po co czynić nagonkę...szarak padł od strzału ze ślepaka...własnego

ciekawski
@osk

Tak z ciekawości ileż to spraw? Widzę że forumowicze wszystko wiedzą:)

mila

Zawsze można z Panem (usunięte przez administratora)porozmawiać w Jego domu . Nowa Pani Prezes ma zakład fryzjerski w Szczecinie wystarczy poczytać... wpis KRS i poszukać w necie.Powodzenia!

odpowiedź

Na stronie firmy www.swiece.pl jest ich adres aktualny.

P

Czy ktoś wie jak skontaktować się z M.K? Wyłudził towar, zwlekał i kłamał w sprawie zapłaty- a teraz zniknął....Będę wdzięczna za informację. Teraz niczego się dowiedzieć nie można. Firma widmo. Przestrzegam dostawców

@P

nie zniknął...radzę skorzystać z adresu podanego w poniższej odpowiedzi...ja mam zamiar udać się tam osobiście w asyście paru klientów....złożę zamówienie nie do odrzucenia...

człek

agonia przed zgonem...

ciekawość

cóż taka cisza? zgon czy agonia?

oczko

Ma wpis oczywiście w KRS na adresie starych śmieci. Ciekawe co chce ukryć M.K wynajmując halę w innym miejscu. ja wiem hi hi hi. To na nic. Widmo stąpa po piętach. Już za minutkę, już za momencik

olala

ma swój wpis w KRS tylko trzeba nauczyć się szukać ;)

do poprzedniego gościa

dobre, ogłosił upadłość i otwiera nową firmę na pionka. Rewelacje i gratulacje za super biznes. Pozdrowienia dla super pracowników jak wyżej "gość", dla którego wyzysk to ekstra robota, bo nie umie znaleźć lepszej

większy gość

Oj naiwny o kasę dzwonili, a nie o pracę :D

pośrednik pracy

Do Artmana dzwoniłam parę miesięcy temu, a odnosząc się do histerycznej wypowiedzi osoby tam pracującej to: po pierwsze: opinię postanowiłam napisać po raz pierwszy, gdyż bardzo zaskakujące było zachowanie rozmawiającej ze mną pani. po drugie: opinia o pracodawcy nie odnosi się jedynie do właściciela, to cały zespół i ludzie pracują na wizerunek firmy. po trzecie: widać, że nic nie zmieniło, sądząc po tym, że część wypowiedzi "sekretariatu" została usunięta przez administratora. pozdrawiam,

gość

W starym Artmanie sekretarka miła??? Też coś...

maskotka

Kiedy pani dzwoniła do sekretariatu Artmana? Ja dzwoniłam w podobnej sprawie dwa miesiące temu i zostałam potraktowana bardzo dobrze a rozmówczyni udzieliła mi odpowiedzi wykazując dużą kulturę i znajomość tematu. To był jednak tak zwany "stary" Artman. Być może zakład ten w nowym wcieleniu zatrudnia nieodpowiednie osoby na takie stanowisko?

sekretariat

ciekawe co pośrednik pracy robi na stronie go work ??? To strona z opiniami o pracodawcach a nie pracownikach (usunięte przez administratora)weź się do pracy a nie wymyślasz niestworzone historie i oczerniasz ludzi

pośrednik pracy

jestem "pod wrażeniem" uprzejmości pani sekretarki (lub osoby, która odbiera telefony pod numerem sekretariatu). Poszukiwałam pracodawców chętnych zatrudnić osoby z orzeczeniem (bardzo sprawne ruchowo, manualnie), po przedstawieniu się zapytałam, czy firma zatrudnia takie osoby. Pani potraktowała mnie po prostu skandalicznie! - nie licząc kłamliwej odpowiedzi, tonu głosu, nieuprzejmości, wręcz arogancji. W żadnej firmie nie spotkałam się z czymś takim - szok!! Nigdy więcej kontaktów z "Artman" mieć nie zamierzam, a moi beneficjenci dostali inne,świetne posady: w firmach, gdzie panuje jakiś poziom i gdzie traktuje się człowieka przynajmniej w stopniu zadowalającym. Za "merytoryczność" oraz "dobre wrażenie" firmie wystawiam stopień mierny.

rzeczywistość

czyli jak zwykle...na początku żeby się pokazać... a potem znów problem...dlatego przelewów nie ma tylko gotówka, bo nie na czas!

czarymary

była....wyciągnięta z trudem "spod ziemi" pod presją że nie przyjdziemy na drugi dzień do pracy..obawiam się że za m-c będzie gorzej...niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Artman Świece Marek Kozbur - Kurów

• Jak się pracuje w Artman Świece Marek Kozbur?

Zobacz opinie na temat firmy Artman Świece Marek Kozbur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Artman Świece Marek Kozbur