Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Kierowniczka

Dzisiaj w firmie pozbyli się prezesa Bartosza teraz czas na regionalnego z Grudziądza i regionalną rzęsę i wtedy będzie najfajniejsza praca na świecie

Regionalna rzęsa! Hahaha dobre :D

Luki

Może teraz właściciele rzeczywiście popatrza na to co się działo i przyjdę po rozum do głowy i może zaprosza dalej do współpracy tych którzy po prostu nie chcieli poddać się głupkowatym zarządom byłego prezesa

Kolo
@Luki

Żebyś się nie zdziwił, Prezes przynajmniej podchodzil obiektywnie do wszystkiego, fakt, ze czasami (usunięte przez administratora), ale nie bez powodu, w wiekszosci to nas bronil przed glupimi pomyslami i karaniem za byle co (usunięte przez administratora)

Kolo
@Kolo

Karanie przez (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) było, ponieważ były prezes buntował dział sprzedaży przeciwko kontroli i właścicielom, a ich znowu, przeciwko działowi sprzedaży. Stąd konflikty między działami. Zaplanowane to miał wcześniej, bo myślał, że przez bunt zabierze ludzi do swojej fałszywej foremki.

KIEROWNIK
@Kierowniczka

Co za wspaniały ,,kiwrownik,,czas na tego czas na tamtego a może czas na Ciebie ????A tak na marginesie chyba liczysz na jakąś posadke skoro tak pracowac Ci z nimi ciężko .Wszystkich się pozbyć co wymagają i wtedy będziesz siedzieć z (usunięte przez administratora) w domu nic nie robić i jeszcze Ci będą za to płacić ha ha ha żenada

Haha
@KIEROWNIK

Wymagać można ale z kulturą a bycie prostakiem regionalnym to wstyd. Ale to tak jak chłop lub baba że wsi wyjdzie ale wies z nich nigdy. Wymagający regionalny jest konkretny i rzeczowy a nie drze ryja. Wszyscy ci którzy pójdą z wami dalej będą poniżani bo elokwentnych ludzi nie chcecie a tylko takich którymi da się kierować. Tyle w temacie grubasku i rzęso.

Moly
@Luki

Nie tylko Zarządzam prezesa ale również regionalnych którzy czuli się zbyt pewnie i mogli wszystkimi pomiatać

Blada

Regionalna z Grudziądza poleciała pierwsza

KIEROWNIK
@Haha

,,tyle w temacie ,,doskonale wiemy kto takim zwrotem się posługuje ha ha.Chcesz zabłysnąć ale gaśniesz ;)

Onpracuje
@Moly

Pseudo regionalni Katarzyna, Krzysztof i Artur to były prawe ręce prezesika Bartka. Wiedzieli kogo maja tępić i tyrać. Już dawno powinni iść w ślady p. M. S. Ona za mobbing mogła wylecieć a oni co? A pan A. K twierdzę gra na dwa fronty, fałszywy jak pies. Lepiej aby Państwo B uważali na co niektórych. Później będzie za późno.

Kontra
@Onpracuje

Wszyscy regionalni prawe ręce. Regionalni to zazwyczaj prawe tumanico!Natomiast wszyscy wiemy że Ty lewe i leniwe do roboty ,a fałszywa jak pies zawsze byłaś rozplacz się biedactwo ...,które ciągle trzepie aferę wokół własnego dupska i udaje że ciężko pracuje .Mobing wszyscy regionlani tobą zazadzali i wszyscy cię ganiali i tyrali i pieniądze też za ciebie brali a nigdzie nie odeszlas bo zal ci się rozstać oj oj oj

@Onpracuje

A. K.ma przecież (usunięte przez administratora) to musi zwinnie (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) pomiędzy (usunięte przez administratora), byłym prezesikiem a niezadowolonymi pracownikami, którzy właśnie chcą odejść. Musi jeszcze zwerbować w ten (usunięte przez administratora) nowych i (usunięte przez administratora), tak żeby wszystko składało się na jego ratę w banku co miesiąc i żeby komornik broń (usunięte przez administratora) nie puścił z torbami. To dopiero nazywa się (usunięte przez administratora) siebie, bycie (usunięte przez administratora) za wszelka cenę. Za najlepsza orientacje co się dzieje w terenie są jego słynne telefony z pierwszymi słowami "no jak tam?"

Żal...
@dobry

A może powiesz mu to w oczy??? a nie na forum się wypowiadasz.... Samo dno... Imię i nazwisko swoje podaj będzie się lepiej rozmawiać.

@Żal...

Fajnie brednie pisać anonimowo. Wstyd ludzie.

@Żal...

Jak mu mówiłem to powiedział że już wie. Ty podałaś/podałeś jak swoje trzy grosze pisałeś ?

zły

Przez ta firmę tylko po sądach się włączyć muszę bo ktoś jakieś przekręty robil

@zły

Tylko prawdę mów żeby żadnemu cwaniakowi czterech liter nie ratować

Wow

Były prezes to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakiego wcześniej nie znałem.

Lacky

No to prezesiku jesteś spalony w finansówce pracy to ty raczej nie znajdziesz a żeby coś swojego otworzyć to cię nie stać.

@Lacky

Bo ty znasz Prezesa stan konta ???? Litości...

Ha ha
@879

No cudów przez te lata jakoś nie zwojował. Konto nie ważne wystarczy spojrzeć....Na (usunięte przez administratora) nie starcza...Ha ha

Asd
@Lacky

Nie wiesz na co go stać. Prawie nikt nie wie. Pusty nie jest, a do tego ma jeszcze kilka swoich biznesów nieźle prosperujacych. To nie jest głos wychwalajacy go, po prostu coś tam wiem.

@Asd

On i jego biznesy, hehehe, chyba jako (usunięte przez administratora).

Kamys
@Asd

Biznesy prosperujące a to dobre. I taki z niego biznesmen ze od tylu lat na etaciku ze służbowym autem telefonem laptopem etc. Chyba warzywniak u siebie na dzielni.......

XYZ
@Kamys

A no tak. Bo wtedy biznesmen nie musi zusu płacić z tych działalności. Tak dobrze prosperuje że przyoszczędzić musi. I co teraz .......musi na ZUS zarobić. Nie no przecież biznes na pewno kolejny prosperujący wymyśli.....

Kqe
@XYZ

A to dobre. Coś w tym jest. To się ubawiłam

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Dziadek Władek

A co tam u Katarzyny zwanej Rzęsą i Krzysztofa gangstera zwanego Kluseczką? Czyżby zostawili swojego guru i wrócili do debilona.

Babcia Czesia
@Dziadek Władek

.Zadzwoń zapytaj skoro taki ciekawy jesteś ha ha ha jaki problem .A Debilon to na 2 imię masz pewnie.

@Dziadek Władek

Jakie Ty musisz mieć nudne życie ze interesujesz się ich prywatnymi sprawami.Co Ciebie to obchodzi co u nich słychać żałosne wpisy i beznadziejne pytania.

Dziadek

Bycie prostakiem i buraczkiem przynosi takie skutki. Ciekawe czy dalej będą takimi asami bez prezesa.

Luki
@Dziadek Władek

Rzęsa wróciła. Zresztą nikogo to nie dziwi. Co ona tak naprawdę potrafi, ganiac ludzi, zastraszac i drzec jape. Więc to wymarzona praca dla niej. Podobnie jak dla tych nieudaczników z kontroli.

pętla
@Dziadek Władek

Rzęsa to widać że nie z jednego pieca chleb jadła. Ale że faceta sobie w końcu załapała ? Jakieś cuda chyba.

Ghj
@Babcia Czesia

O jak mnie cieszy upadek firmy????

@Ghj

A o jakiej firmie piszesz....... pseudokomisiku B.M?

Obserwator

A jak to się stało ze najwięksi przyjaciele i zaufani ludzie prezesa nie poszli z nim do jego pseudo firmy tylko zostali w nobilonie? Przecież przyrzekali wierność do ostatniej kropli krwi. Wydaje mi się że powód jest prosty nie znaleźli żadnych łosi którzy zbieraliby dla nich pieniądze a sami nie poszli do niego bo musieliby zapie...... a tego nie są nauczeni.

Jogi

Rzęsy nikt nie broni jak ona wam w gardle stoi bo jest wymagająca i lubi ludzi ambitnych. Trafiają jej się osły i barany ale to liście spadły zaraz śnieg będzie roboty full. A piesek to Ty tłusty doberman.

Micjas

Rzęsa i Krzysiu ciągle skubali z prezesem sie dzialkowali wszystkich pracowników i podwładnych gnoili chodzi z nosem do góry w każdej chwili a tu nagle czar prysnął prezesa już nie ma a rzęsa i Krzysiu na kolana przy właścicielach taka ściema płakali jeczeli przepraszali No i właściciele się zlitowali Ps. Tacy twardziele a ogony podwineli I prezesa zostawili a on był przy nadziei.

Aktualna ny
@Micjas

Byli Twoimi przelozonymi obydwoje ?Bo moimi jest jedna z nich i powiem tak zawsze ganiała do roboty i pracowala na równo z nami. W terenie!Zawsze chciala żebyśmy zarabiali dobre pieniądze i brali premię.Poszczekać możesz sobie w internecie bo nic innego Ci nie pozostało, anonimowo każdy kozak .Więc się nie wypowiadaj za wszystkich

Mahony
@Aktualna ny

Ciekawe który to piesek rzęsy tak ja broni? A może to sama Katarzyna? Pracować można też na 2 fronty....a przecież nie wolno.

Prymus

Tylko po co tu wypisywać o prywatnych sprawach byłego prezesa. Każdy kto z nim pracował wie jaki jest. I to nie są najlepsze wspomnienia. Zwykły ..... , nieszanujący ludzi.

Zdrajca

On nie zmienił się. On zawsze był. Nobilon pamięta jak zgarnął przedstawicieli i kierowników z innej firmy. (usunięte przez administratora). To jest tak.jak facet zdadzą to zawsze będzie zdradzal i nie mylić z sypialnią. (usunięte przez administratora) wiedzieli liczył się z tym chyba ze on go (usunięte przez administratora). No cóż bogatszy jest ten kto ma 100 niż ten kto ma 50.

Ryba
@Zdrajca

Zgarnął wtedy, zgarnie i teraz.

Kora

A to akurat prawda. Tacy się nie zmieniają.

Pinio

Nic dziwnego, mądra decyzja. Tutaj mają stabilność i dobre pieniądze a u guru co by mieli? Problemy i długi.

Hahaaa
@Pinio

Kabaret, popcornu tylko brakuje, haaahaaaaa.

Wielki dzień

Dziś Wielki dzień dla Nobilonu i byłego pana prezesa. "To jak judasze, łapka do góry kto idzie za byłym prezesem"?,???????????? Godzina 21:00 się zbliża.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nobilon?

Obecny

Od kiedy nie ma prezesa, który wiecznie siał konflikt między terenem a kontrolą i szefostwem jest super.

Kanis

A Ty co na stare metody byłego prezesa się powołujesz. Za podlizywanie premia. To już było.

Rzęsa i Kluseczka

Atmosfera jest super pozbyliśmy się chwastów poszedł prezes a kierownicy regionalni typu rzęsa typu kluseczka na razie odpoczywają Oni robili z niektórych największych złodziei a sami okazali się że tropiąc złodziei sami kradli. Nieładnie Kasiu. Nieładnie Krzysiu.

Ponawiam usunięty wpis
@Obecny

Dużo dają premii za taki wpis?

Cargo
@Ponawiam usunięty wpis

Tak zmuszają dybami i płacą ogrom pieniędzy. A co nie możesz przeżyć że Ciebie już nie ma. Nie ma jak na bezrobociu?

@Kanis

Dokładnie. Wszystko wraca do normalności. A praca jak praca, swoje trzeba robić. Dziewczyny z biura też jakieś spokojniejsze.

Coco
@Obecny

Nie zauważyłam.

Głos
@Rzęsa i Kluseczka

Drodzy Państwo apeluję o rozsądek bo wbrew pozorom wcale nie tak trudno sprawdzić kto dokonuje wpisów .Wszyscy (usunięte przez administratora) ,,?Masz dowody idz na policję ,okradli Cię złóż wniosek o ściganie,chyba trochę mimo wszystko przesadzasz gwiazdo.Oczerniajac innych dowarosciowac się musisz.Przeczytaj rwgulamin najpierw zanim wyślesz taki wpis.I mniej pij.

Komentarze znikają

jak premie, a nie przepraszam, teraz przecież jest słodko i malinowo, żałośni.

Tetris
@Komentarze znikają

No wyobraź sobie że jest normalnie. Co żal (usunięte przez administratora) ściska

afera

to co wygląda na to że ci o siedzieli na wyższych stołkach w tej firmie po cichu skubali właścicieli.

Coba
@afera

Teraz będą skubać u prezesa Ale glebę

@afera

Z tego co słyszałam to nikt nie skubał. Prezes raczej coś kombinował na boku.

@Zorientowana

Jak kombinował na boku to też skubał. Kombinowanie na boku przez prezesa zatrudnionego w firmie właścicieli, raczej równa się ze stratą tych że właścicieli nie sadzisz ?

@afera

Dla mnie to równoznaczne nie jest. Bo on nie kradł tylko pracował jeszcze gdzieś

@Zorientowana

To co szanownego pana prezesa nie obowiązuje zakaz konkurencji.

Widocznie nieobowiązywał. Nie wiesz nie hejtuj. Pozdrawiam

Grzesiek D.

Ta (usunięte przez administratora) od kontroli co dostała jąkawki jak usłyszała o gadżeciarskich mega naklejach i (usunięte przez administratora) wszystkich ma za (usunięte przez administratora). Nie skontrolowany doradca to (usunięte przez administratora) Nieskontrolowany kierownik zespołu doradców też (usunięte przez administratora) a tu proszę najciemniej pod latarnią wszystkich mierzyli swoją miarą. Nie dość że (usunięte przez administratora) swoich pracowników pod pozorem wyssanych z palca kar to jeszcze największe złodziejstwo w matni hahahahaha. Ciekawe na ile w skali lat orżnęli właścicieli.

Aaa

Nie tylko oni byli zdrajcami, wielu ich było więc naturalne, że pani (usunięte przez administratora) i pan (usunięte przez administratora) rozjaśnili im, co za błąd by popełnili.

pętla

Giermek A.K. też kręcił lody przy swoim mentorze ?

Ooo

Ulubiona plota MS, zapomniała o (usunięte przez administratora) S. Tylko ciekawe, że S. pracując z nią tyle (usunięte przez administratora)mu się przykleilo do rączek, pod jej okiem taka defraudacja, ciekawe czy nie dzialkowali się.

Ruda

Głąbie (usunięte przez administratora) widziałeś?Jeśli nie,to nie wyśpij takich bzdur!!!!

Ruda

DO LIZ...WIDZIAŁAŚ ICH W ŁÓŻKU, NA PEWNO NIE!CHCIAKAS ZABLYSNÀĆ,MOGLAS BROKATEM SIĘ POSYPAC!!!!

Super

Rozumiem że przescieradlem byłeś/byłaś?

Człowieku, ty masz taką wyobraźnię, że proponuję zacząć bajki pisać dla dzieci. Jak Ci z bajkami nie pójdzie to pozostaje długie leczenie w zakładzie zamkniętym, bo widać że spory problem pod kopułą masz

Wiśnia Rzęsa Bartuś

Z tego co wiem a jestem tego świadkiem zarówno wiśnia jaki rzęsa dzwonią po doradcach aktualnie pracujących jak i byłych i oferują super pracę pomyślcie jaki był wiśnia dla niektórych i uwierzcie że ten człowiek się nigdy nie zmieni. Zawsze będzie (usunięte przez administratora) tak jak B.M I RZESA.

Aj lof ju
@Wiśnia Rzęsa Bartuś

Rzęsa już taka nie będzie bo wreszcie po 3 latach ma faceta.....szczęściarz .....ha ha.....

Olenka
@Aj lof ju

Masz rację Przez ostatni miesiąc była znacznie spokojniejsza i grzeczniejsza i milsza to chyba efekt zabaw łóżkowych. Nie ryczy tak na nas bo ma gdzie indziej pole do popisu żeby ryczeć.

@Wiśnia Rzęsa Bartuś

Szok co tu sie dzieje. Do mnie nie dzwonili. Oni jakiś układ mają czy co ?

Rewer
@Adolf

Weź nie ściemniaj. Teraz na nich zwalasz. Każdy wie jak było.

@Rewer

Nie ściemiam. Nie wiem jak bylo. Człowiek pracuję .No jakieś tam ploty na ich temat słyszałem ale żeby taki numer

Guru
@Adolf

Dzwonią tylko do tępych gdyż takimi łatwiej jest kierować. Nikogo mądrzejszego nie wezmą bo ich rozgryźć.

Rewer
@Adolf

Oj prezesie prezesie nieładnie tak swoich teraz wkopywać i wszystko przekręcać. Każdy wie do kogo się dzwoniło i do kogo jechało i to w godzinach pracy. Nieładnie...

Kora
@Guru

Ty Guru nie przeginaj. Bo ludzi obrażasz.

@Guru

To co tylko się cieszyć że do mnie nie dzwonią. (usunięte przez administratora)

@Rewer

Prezes (usunięte przez administratora) wie ja nie. (usunięte przez administratora).

Naprawdę
@Aj lof ju

Naprawdę gwiazda znalazła gwiazdę. Ciekawe kto to ? Pewnie ktoś z firmy. Bo wszyscy polacy to jedna rodzina ....

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon