Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Demo

No wiecie, ale oni jednak sa nadal zakładem pracy chronionej, hahaha! Nawet po zmianie wojewody nic się nie zmieniło, sprawa dalej w odwołaniu od 1,5 roku.

gpu

W razie jakby ktoś dalej nie zrozumiał sytuacji, to dla nich byłby dedykowany utwór: Siedzi se syneczek przi kałuży i pije ta woda. Na to przichodzi tako stareczka we plyjdzie i pado mu: - Synek, nie pij tyj wody, bo to je sam maras, puć sam ino do mie, dom ci szolka tyju... - Proszę, co pani mówiła? - A nic, nic, pij, pij goroliku, pij...

gpu

@hdmi Czy serio pytasz o warunki pracy w tym zakładzie ochrony przed pracą? Rozumiem, że ktoś może zostać oszukanym przez cwanego oszusta, zdarza się, ale iść jak baran pod nóż? Przepraszam, ale lekki szlag mnie trafił z powodu Twojego pytania - czy chociaż raz przeczytałeś poprzednie wypowiedzi co się wyprawia w MX i naprawdę nie dociera do Ciebie, że ta firma to praktycznie zombie z powodu szeregu mniej lub bardziej kontrolowanych przekrętów? Uf.. przechodząc do rzeczy - podejrzewam, że warunki pracy rewelacyjne, najpewniej możesz być zatrudniony na stanowisku jakim sobie tylko wymarzysz i jeśli tylko nie liczysz na wynagrodzenie, to zgłoś się tam czym prędzej, nawet CV nie pisz, może nawet na słupa się załapiesz, jedynie podpiszesz kilka kartek i pomożesz nieszczęśnikom w walce z niecnymi wierzycielami, urzędami i byłymi pracownikami. Mogę zagwarantować, że będzie to wyjątkowe doświadczenie i niezapomniany epizod w całej Twojej karierze.

Adsl

ogolnie firma straszna, moja mama pracowala kilkanascie lat, na odchodnym zostawili ja bez kilkunastu wynagrodzen, 2 lat skladek, z nieodprowadzonymi podatkami i jeszcze probowali na nia cos przepisac. Pfron to w ogole porazka,mama za te praca zaplacila zdrowiem, a kto wie czy nie zycie. Na sam koniec miala tam wypadek i trwaly uraz zdrowia, nie dostala nigdy odszkodowania,bo wyszlo na jaw,ze ja zatrudniali fikcyjnie w innej firmie i zalegali skladki za 12m!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Bash!

OOO JAKA SZKODA ze strona im nie dziala Te pozdrowienia chcialem se przeczytac :P

ron

firma oszukała ludzi na darmowy internet unijny wzamian za wziecie kredytu na kaucje za urzadzenia do odbioru tego internetu ludzie w całej polsce są oszukani i wykorzystani a firma ma to daleko -> musze spłacać kredyt a internetu i tak nie mam od 16 grudnia www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140212%2FPRZEMYSL%2F140219822#block2 www.uke.gov.pl/interwencja-uke-w-milmexie-13356# forum.hotmoney.pl/pokaz/Netmaks-sp-z-o-o-brak-internetu-od-5-dni-67658 www.telepolis.pl/wiadomosci/-aktualizacja-ii-darmowy-internet-unijny-na-2-lata-w-sieci-netmaks,2,3,27692.html#tab-com2 kontakt24.tvn24.pl/artykul,brak-internetu-firma-netmaks,2233928.html www.uke.gov.pl/interwencja-uke-w-milmexie-13356# www.facebook.com/netmaks.oszukani/ www.rmf24.pl/fakty/polska/news-milmex-zwroci-miliony-za-darmowy-internet,nId,1100588 www.telepolis.pl/wiadomosci/-aktualizacja-ii-darmowy-internet-unijny-na-2-lata-w-sieci-netmaks,2,3,27692.html?cp=2 www.telepolis.pl/wiadomosci/telko-in-milmex-ma-powazne-problemy-z-netmaksem-ale-chce-isc-po-nowe-czestotliwosci,2,3,29838.html?cp=1#tab-com2 www.stockwatch.pl/forum/wpisy-3991p27_MILMEX-Catalyst.aspx forumprawne.org/prawa-konsumenta/494592-problem-z-dostawca-internetu.html forum.dziennikwschodni.pl/netmaks-brak-internetu-czy-ktos-jeszcze-t90898/ wielun.naszemiasto.pl/artykul/jest-doniesienie-do-prokuratury-w-sprawie-sieci-netmaks,2156767,t,id.html serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/775323,interwencja-uke-w-milmexie-klienci-czuja-sie-oszukani-przez-dostawce-internetu-beda-splacac-raty-za-spolke.html www.rmf24.pl/fakty/polska/news-milmex-zwroci-miliony-za-internetowy-projekt,nId,11

kuba

Michał napisz coś :) np. że jest świetna atmosfera, wypłaty w terminie i że nie wiesz o czym ludzie piszą. No wiesz takie tam pierdoły jak byś firmy pomylił :D

gosc

chyba już przestała działać ich strona internetowa.

Dei

Atmosfera jest świetną bo w firmie zostali sami prezesi podłączeni kablem do akumulatorów w autach, dwa lata temu w Milmex odcięto prąd, firma oszukala wiele setek niepełnosprawnych!

smieszek
@Dei

wodę też odcieli i sikają przez okna :-) hahahahaha to te halogeny wokół firmy też na akumulatory chodzą? :-D

ignacy
@smieszek

Wlasnie michal, gdzie jestes cukierku?

do egor

egor Ty chyba tam pracujesz charytatywnie lub to pisze ktoś z dyrekcji . Według byłych pracowników, Milmex mógł utracić płynność finansową w październiku 2013 r. Ich zdaniem, od tamtej pory do 2015 r. konta bankowe firmy wraz z wypłatami dla pracowników zajął komornik. W całej Polsce toczą się w sądach sprawy o niewypłacone pensie a kolejka jest bardzo długa u komornika aby cokolwiek odzyskać z milmexu . Mam nadzieję ,że własciciele milexu zapłacą za ludzką krzywdę .

gal M

Popatrzcie tylko na wczorajsze raporty z weglopex holding, jak sie chwala inwestycja w Milmex, hahaahahaha!!! A co z kontami spolki po kwietniu 2014 roku? Od tamtego czasu minelo sporo miesiecy? A jakos nie widze, zeby cos bylo odblokowane, poza tym jednym kontem w BPH, ktore sobie utworzyli od reki.

lusi

To ciekawą lekturę nam zagwarantował Milmex. Anxious Pocieszam się tylko, że te 37 milionów, które od nas wyciągnęli, to nic w porównaniu z 300 mln innego zadłużenia. Ale to marne pocieszenie.

madmax

Firma z Sosnowca przy wsparciu pieniędzy unijnych i ze sprzedaży obligacji miała rozbudować sieć szerokopasmowego Internetu Netmaks, a dziś zalega z wypłatą pieniędzy wielu podmiotom, w tym pracownikom. - W ramach śledztwa badane są wszystkie wątki związane z działalnością podmiotu – informuje nas Agnieszka Wichary, rzeczniczka katowickiej okręgówki. - Dotychczas przedstawiono zarzut jednej osobie – dodaje nie podając personaliów ani charakteru zarzutów. Według osób znających sprawę, zarzuty postawiono jednemu z menedżerów z zarządu Milmeksu. Jednemu, bo pozostali - jak informują byli pracownicy - przebywają na zwolnieniach lekarskich i nie mogli stawić się do tej pory na przesłuchaniach. Katowicka prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wyłudzenia około 80 mln zł dotacji z Unii Europejskiej na rozwój infrastruktury informatycznej. Umowy na dofinansowanie budowy infrastruktury podpisano ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości, które zajmuje się unijnym wsparciem dla przedsiębiorców, rozdzielając część środków z Regionalnego Programu Operacyjnego. Do Katowic przekazano także sprawę oszustwa na szkodę klientów Milmeksu wszczętą przez Prokuratura Rejonową Sosnowiec-Południe. Chodzi o klientów, którzy zawarli umowę na korzystanie z bezprzewodowej sieci NetMaks ramach promocji "Internet Unijny 2 lata za darmo". Usługa miała być darmowa, ale od abonentów pobierano około 2,5 tys. kaucji za modem. Tym, których nie było na to stać, proponowano podpisanie umowy kredytowej. Raty miał płacić dostawca internetu, a gdy firma przestała się wywiązywać z płatności, banki zaczęły kierować roszczenia do abonentów. Jednocześnie, w katowickim sądzie, toczy się postępowanie z wniosku o ogłoszenie upadłości Milmeksu. Rok temu powołany został tymczasowy nadzorca sądowy, który miał ocenić wartość majątku teleinformatycznej firmy i moment utraty płynności finansowej. Informacji, aby procedura ta została zakończona na razie brak. Sprawa upadłościowa została zainicjowana przez jednego z obligatariuszy. Milmex miał realizować inwestycje ze środków uzyskanych z emisji z obligacji notowanych na rynku Catalyst. Od 2013 r. miał jednak problemy z terminową wypłatą odsetek inwestorom, a potem także z terminowym wykupem papierów. W jednym z ostatnich komunikatów wystosowanych do posiadaczy tych papierów, zarząd Milmeksu wyrażał zdziwienie, że sąd ustanowił takie zabezpieczenie. Oceniał, że obligatariusz występujący z wnioskiem w tej sprawie, celowo dąży do sparaliżowania działania spółki. „Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, iż rozpoczęła się restrukturyzacja kapitałowa i inwestycyjna Spółki, we współpracy z funduszem Cameron Private Investment Ltd." – można było przeczytać w komunikacie. Cameron kojarzony jest z kontrowersyjną postacią na rynku kapitałowym – Józefem Jędruchem. O tym, jak zakończyła się restrukturyzacja i rozmowy z obligatariuszami firma już nie poinformowała. Znany jest wątek przekazania przez Milmex zastawu na rzecz administratora. Spółka podała, że w ten sposób nie ma już zobowiązań z tytułu obligacji. Zastawem tym są częstotliwości radiowe, które jednak nie są zbywalne. W związku z tym, część inwestorów spisała już papiery Milmeksu w straty. Analiza sprawozdań za ubiegły rok wskazuje, że odpis na należności od spółki zrobił także dom maklerski NWAI, który pośredniczył w plasowaniu emisji. Według pracowników, Milmex mógł utracić płynność finansową w październiku 2013 r. Ich zdaniem, od tamtej pory do kwietnia 2014 r. konta bankowe firmy wraz z wypłatami dla pracowników zajął komornik.

JAI

przeciez ta strona w ogole sie nie zmienia od 2 lat prawie, jakby nie dosc bylo niszczenia nas w sądach, odebrania nam prawa do godnego zycia i leczenia...ta firma odebrala nam wszystko,a teraz tylko klamia...

lin

MilmexNiepocieszeni mogą być wierzyciele spółki Milmex Systemy Komputerowe. Sąd Rejonowy Katowice-Wschód X Wydział Gospodarczy 11 maja oddalił pięć wniosków złożonych przez wierzycieli firmy o ogłoszenie jej upadłości – dowiedzieliśmy się. Z ustnej informacji od pracownicy sądu wynika, że przyczyną decyzji był brak majątku na prowadzenie postępowania upadłościowego. Do zamknięcia tego wydania „Parkietu" nie otrzymaliśmy od sądu szerszego uzasadnienia. Zgodnie z przepisami prawa upadłościowego brak pieniędzy na postępowanie może oznaczać kilka rzeczy, w tym faktyczne pustki w kasie spółki albo silne obciążenie z tytułu hipotek, zastawów itp... Wśród podmiotów domagających się od sosnowieckiej firmy należnych pieniędzy są zarówno pracownicy, jak i instytucje finansujące jej działalność. Spółka uważa, że przekazując administratorowi zastawu częstotliwości radiowe, wywiązała się z zobowiązań wobec obligatariuszy. Nie ma w tej sprawie jednomyślności, ponieważ częstotliwości nie można w łatwy sposób spieniężyć. Według naszych informacji obligatariusze podejmują takie próby. – Przeprowadzono wstępne wyceny częstotliwości i są one prezentowane potencjalnym nabywcom – mówi Justyna Czekaj, prawniczka koordynująca działania obligatariuszy. Milmex Systemy Komputerowe budował sieć szerokopasmowego internetu, wykorzystując częstotliwości radiowe z zakresu 3,5 GHz na podstawie 67 rezerwacji wydanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Część rezerwacji traci ważność w tym i 2016 r. Według naszych rozmówców UKE rozpoczął wobec nich procedurę odbioru, co budzi wątpliwości części obligatariuszy. W 2014 r. to UKE zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez zarząd Milmeksu. Przeczytaj więcej o: Milmex Systemy Komputerowe , obligacje , sąd , UKE , upadłość

stas

Jak wiesz mają na sumieniu gorsze rzeczy niż pisanie pie...na stronie. I co policja na to ?

Rozrzalony

To jest chore to co wypisują na stronie melmexu gdzie jest policja ? Ktoś powinien zablkować ich strone . Wpisy robią na miesiąc do przodu . Chorzy ludzie ,,od prezesa Krzyśko, zarządu Milmexu i inwestora 11 listopada 2015 Pozdrowienia od prezesa Krzyśko, zarządu Milmexu i Józefa J., inwestora :-) :-) :-) ,,

naiwny

Dlaczego prezesi nie siedzą jeszcze w areszcie ?

kc

Napisz ws fgsp do Krzysztofa kc[at]Onet.pl albo od razu lepiej daj sobie spokój z tą sprawą...

na ratunek moderatorowi

Czy komuś udało uzyskać zaległe wynagrodzenie od komornika lub z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych? Właśnie dostałem pismo od komornika o pustych kontach, i że mogę si e zwracać do niego przez 10 lat, albo iść do FGŚP.

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe