Opinie o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Milmex Systemy Komputerowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Milmex Systemy Komputerowe o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milmex Systemy Komputerowe w Sosnowiec

diffen

Dostałem postanowienie o wszczęciu poszukiwań z lokalnej prokuratury, a wy?

gość

a skąd wiadomo że się ukrywają ??? ta firma jest z SOSNOWCA oraz prezes i jego synek.

azalea

Witam. Ja rowniez jestem zainteresowany kontaktem, dostasrczalem sprzet tym oszustom i najmowalem pomieszczenie do 2014 roku. Teraz ich prezes i jego synek (szczyt chamstwa) ukrywaja sie przede mna i policja!

byly
@azalea

Ciekawie piszesz ze sie ukrywaja (smiech) bo codziennie widze ich I ich samochody pod firma :-) a oni sa w firmie bo nie raz ich widzialem, wiec albo kiepsko szukasz albo jestes uposledzony :-) co lepsze policja I to nie byle jaka z nimi na bierzaco miala kontakt odwiedzali sie nawzajem wiec co pieprzysz glupoty :-) nie siej glupot ciamajdo :-) albo w twojej bajce sa kiepscy policjanci :-)

pawel22p@gmail.com

Witam. Jestem osobą poszkodowaną poprzez tych złodziei. Internet miał być darmowy a tutaj nic. byłem osobiście u nich w firmie w Sosnowcu (nie widać tam bankrutctwa - na bogato wszystko). Zostawiłem odbiornik DARMOWEGO INTERNETU, otrzymałem na piśmie że będzie zwrot na podane konto tego co wpłaciłem, a tutaj nic. ZŁODZIEJE OSZUŚCI. Mam wszelką korespondencję z nimi oraz nagrane rozmowy. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o wiadomość.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Milmex Systemy Komputerowe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
piotrpe

Mnie tez składki zniknęły! Jeszcze miesiąc Teemu figurowały jako opłacone! A dodaj, ze dotyczy to roku 2013, kiedy ta firma jeszcze dostarczała dokumenty do ZUS :-(

A3

Witam Państwa, ja również się kontaktowałem z w/w osobą pod jej profilem na fb :) Wydaje się, że z punktu widzenia organów ścigania ta sprawa jest już zamieciona pod dywan i z góry skazana na niepowodzenie, ale my się nie poddajemy :) W sprawie będzie kilka tysięcy osób poszkodowanych.

moriel

Są juz zarzuty dla podejrzanych! Nadal liczy się każda osoba z nowymi i ważnymi informacjami ze wzgledu na problemy z prokuratura sosnowiec południe. Ja zeznawalem do tej pory jedynie tam.

amadeo

wielokrotnie usuwano z forum moje wpisy, jestem zbulwersowany! Podaje wlasny nr telefonu, gdyz licze na kontakt. Nazwiska osob skazanych prawomocnymi wyrokami, a ppowiazanych z Milmexem, sa wszystkim dobrze znane. Nie wiem czy prezes spolki ukryl sobie cala kase na dzialce w Wilkowicach, ale mam pewnosc,ze ja znajde, bo bede szukal do upadlego!!!

pracus
@amadeo

Amdaeo :-) padles juz? :-)

darekK

a mnie w zusie znikły składki i się okazało, że mi sfalszowali umowe o pracy i zgłosili gdzieś w gdansku jako pracownika!!! skandal juz byłem 4 razy na policji w tej sprawie!!!

niki

chyba nie rejestr, tylko wpis do krs, ciemna maso, a że strona działa to nic nadzwyczajnego, w internecie wiele rzeczy zostaje nawet po śmierci... :P jeśli nie znasz całej oferty rynkowej w Polsce, to wyraźnie jesteś osobą bardzo ograniczoną ;) był "darmowy internet unijny", tak nazywała się promocja, zresztą ich strona sieci NetMaks też jeszcze w sieci wisi - w sumie ukradli blisko 300 mln zł!

Rita

firma oszukała ludzi na darmowy internet unijny wzamian za wziecie kredytu na kaucje za urzadzenia do odbioru tego internetu ludzie w całej polsce są oszukani i wykorzystani a firma ma to daleko -> musze spłacać kredyt a internetu i tak nie mam od 16 grudnia (usunięte przez administratora)

WKURZONA

ROMEK TA FIRMA JUZ NIE ISTNIEJE , WIĘC SKĄD TAKIE PYTANIE ?? PRACOWNICY OD 2013 DO DZIŚ NIE MOGĄ ODZYSKAĆ PENSJI .

micki

2000zl

kc

@Lech i inni - wszystkich wierzycieli i poszkodowanych proszę o kontakt na adres mailowy: kc08@onet.pl Pomogę w zakresie prawnym, jednak zaznaczam, że nie skupuję wierzytelności. Chciałbym zebrać wszystkich chętnych do ich sprzedaży i podzielić się też wiedzą o firmie zarówno z Wami, jak i organami ścigania (to ostatnie już w zasadzie poczyniłem).

Lech

W moim przypadku Milmex do tej pory nie wyprowadzil się z lokalu,zajmuje go bezprawnie,w lokalu pozostawione jest wyposażenie, nie płaci od półtora roku nie zabiera rzeczy,Co robić ? jak się pozbyć intruzów?zablokowany lokal nie mogę wynająć?

MPK-key

ZUS nie tyle przykładał rękę do przestępstwa, co nie przykładał się należycie do jego ścigania. Jesteśmy w trakcie ustalania tego, jakie podjęto kroki w celu wyegzekwowania od firmy składek (nie były opłacane ponad rok!!!), a przede wszystkim jak doszło do tego, że pracownicy byli zgłoszeni do ubezpieczeń z tytułu umów z firmami, których nigdy nie zawarli, to jawne fałszerstwo i podawanie nieprawdziwych danych!!! Sprawę próbowano zatuszować, "wyczyścić", ale z datą wsteczną nie da rady, mamy to już na piśmie :)

MPK-key

Fałszowaniem umów z pracownikami zajmują się już wszystkie ZUS ;) Ja również byłem na policji zeznawać, niespecjalnie rozwojowo to wyglądało, ale mają zadzwonić za kilka dni i na pewno będę jeszcze wzywany do okręgu. Koniecznie bierzcie ze sobą kopie zeznań!

A dzisiaj w Pulsie Biznesu artykuł o tych przekrętach i o Jędruchu! Jak doprowadza do upadłości kolejne spółki i o całym jego Cameronie.

AdeL

(usunięte przez administratora) tutaj jest sporo ciekawostek :)

hellon

zajrzyjcie na stockwatch forum, wątek milmex, tam jest dużo odpowiedzi na wasze pytania

Zostaw merytoryczną opinię o Milmex Systemy Komputerowe - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milmex Systemy Komputerowe?

Zobacz opinie na temat firmy Milmex Systemy Komputerowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milmex Systemy Komputerowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Milmex Systemy Komputerowe