Opinie o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Lol,,,,

Sprzedaż wzrosła tylko dzięki Ph i to jest główny motor napędowy firmy... Podwyżki dla ph A reszcie podziękować za współpracę i tak jest zbędna....

lol?
@Lol,,,,

a kiedy niby ta sprzedaż wzrosła?

hmm
@Lol,,,,

Sprzedaż czego? Tak serio pytam.

Piotruś
@hmm

Raczej kogo?, to bardziej adekwatne do sytuacji.

Brawo!

Fajnie tam macie na tym 4 piętrze.

Czwartek z piętra
@Brawo!

Mamy fury i heary i wszystkie tam bajery :)

Jesteśmy potengom!

@:)

Potengom w robieniu.... Mamy RTM2 na który czekaliśmy pół roku i co? I jest gorzej niż po pierwszym. Gratuluje sternikowi panowania nad sytuacją :).

Kleik
@:(

Panie Robert, dzwoń pan do MC :) trzeba posprzątać. Ten się nadawał do robienia porządków.

@:(

Zaraz, zaraz... a nowy Cysio to co robi? Może już RTM 9.0? :)

Kandytat

Pojawiło sie ogłoszenie na PH , czy warto aplikować? Będę wdzięczny za konkretne info

Bergerac
@Kandytat

Nie

Zofia
@Bergerac

Możesz napisać dlaczego " nie"? Czekam na szczegóły. Dziękuję z góry.

Brałeś udział w rekrutacji do Sobieski sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wujek Dobra Rada

Na koniec miesiąca przypominam kultowy cytat z filmu Miś : „Przecież ty masz być chory! No... Ty jesteś chory! Cięż-ko cho-ry!”

!
@Wujek Dobra Rada

Nigdy nie było to bardziej trafne.

Gosia

Nie wiem, czy wiecie... Ale są super wyniki. Z opublikowanych danych globalnych za H1 wynika, że poprawa EBIDTA grupy to aż 13 milionów Euro! Czyli EBIDTA wynosi 7.7 mln Euro. Problem tylko polega na tym, że na minusie, bo rok temu było -21mln Euro...

@Gosia

Dla nas wazniejsza jest strata w Polsce a nie we Francji. Ujemna EBITDA dołuje w szybkim tempie i to zadecyduje o sytuacji

Karol
@Kasia

Tak nowa finansistka M maluje okienka zeby Francji nie pokazać prawdziwego obrazu ruiny

Hmm
@Gosia

A w Polsce? Jak wyglada dystrybucja? Czym my handlujemy? Program lojalnosciowy dziala? Co z hurtem? EC robi z nami co chce. De facto powrot do przeszlosci. Roznica jest w tym, że teraz mamy konsultantow, ktorzy powiedza dokladnie to samo: bez tradycji nie polecimy. Czyli dowiodą tego co kolarze wymyślili :) Roznica druga to, ze teraz mamy KP zamiast CC :) czy ktoś, z szanownych konsultantow moglby tez zrobic audyt tzw. hamulcowych poprzedniej zmiany: wesole IT, HR, zakupy. Plusem jest to, ze logistyka i produkcja w miare ogarnieta. Na miejscu Cysia i Czesia bym odgrzeebała szybciutko to co kolarze wymyslili..., ale na tym sie znac trzeba, i z takim IT to też nie damy rady. No i zagwozdka co z hurtem. Niby stołki obstawione, ale jakoś mglisto. Tylko cos nie zadzialalo. Jakie sa plany nowej pani od marketingu? A mialo byc tak pieknie :) Kto na tym korzysta: EC, czyli jest jak bylo. No i na koniec, gdzie rada nadzorcza z pania AJ? :)

Czy mam handlować?

@?

A czym? Wez konsultanta lepiej :)

AS
@Gosia

Czyli jak teraz francuzi sprzedadzą Polskę to zminimalizują straty. Czyli potwierdza się plotka. Hmm, tylko kto to kupi? Pierwsze oszczędności bym zaczął od 4p. Po co tam tyle ludzi siedzi teraz? Kto nie sprzedaje, do domu. Flota samochodowa 4p to pensje ze 20 handlowców. Przy takich wynikach fury tylko na wyjazd do klienta. Reszta tramwaj. Pensje też ciachnąć 1/4. Wszystkie usługi tzw. niesprzedające, na zewnątrz jako outsourcing, tylko po porządnym przetargu, zrobionym też przez kogoś niezwiązanego z mbws...

Gosia bis

Rob kazał pisać?

Pierre
@AS

Cecie Sprzedam Polska ? Polska klopot. Nie robi dobry bisnes Polska. Nie umi bisnes.

Bergerac
@Pierre

Polszka kłopot bo Mesieur expat zatrudnia i nie umi fachowców zatrzymać. W sztoku Polaki u steru i biznes rośnie, w CEDC też, a Bielsko same Polaki i co? Umiom.. Mesieur słuchasz nie tym uchem, pomyśl Pan. Byli dobrzy ludzie to ich potraciliście. Myśleć, myśleć... Anglik miał zawsze Polaka za pariasa...

Lord

Jak oceniacie teraz pracę tych na samej górze, czy jest ktoś kto daje realną nadzeję na poprawę. Jak to wygląda na 4p?

Janka
@Lord

Nic nie widzę, ciemnośc widzę

Van Helsing
@Lord

Tragedia. Za kolarzy było jasno co trzeba robić. Zmiany RC sterowane przez AH rozwaliły fajny zespół. Sprowadzenie polityka zamiast gościa od sprzedawania było błędem. De dacto podejście kolonialne RC przy wtórze niekompletnej od A do Z HR Rebault rozwaliło zespół, ktôry serio chciał walczyć. Z perspektywy czasu oceniam MC jako jednego z lepszych szefów sprzedaży i managerów z jakim meiliśmy okazje pracować. Robota szła do przodu, śruba dokręcona i jakaś atmosfera była fajna. Andrew wypękał bo z podmianką dyra sprzedaży zrobił wizerunkowy krok, w sensie teraz mamy „takiego prawdziwego”, szkopół w tym, że MC mimo, że był marketingowcem ogarniał 3x razy bardziej niż KS. Mistrzostwem było jak razem z AZ odzyskali mega kase z Alti. Hurt co go teraz KS utopił, rozkręcili kolarze z AZ z MC na czele. Reasumując dobra zmiana podsycona donosami Arbuza i podobnych fachowców przyniosła odwrotny skutek. Szkoda o tyle, że było realne światło w tunelu.

Znawczyni
@Van Helsing

AJ ich wystawił bo miała w bonus za znalezienie dyra, także nastąpiła łapanka, tylko ja się pytam po co? Co to dało? Angielski Remote Controlled by więcej zdziałał z poprzednim zespołem. Bardzo źal też JBC. Super fachowiec.

Polonez
@Znawczyni

Akurat JBC to żaden fachowiec. Po jej wybrykach tylko Sławomir pluje wódką.

Krzesło
@Polonez

100% popieram. Dobra w gębie i tyle.

Polomix
@Krzesło

Tu bym się nie zgodził. Problemem, było jedno - totalny brak wsparcia dla komercji. Taka Litwinka, Arbuz, za-kupy. Polonaise był super produktem, ale jak zwykle problemy ze strony zakupów spowodowały to, że produkt miał pół roku opóźnienia... bo dziwnym trafem zakupowiczka miała fakapy na każdym etapie. Sprzedaż stawał na głowie jak tłumaczyć kolejny nowy termin. Ta firma ma gigantyczny problem z brakiem fachowców, a ci co byli brali niestety na klatę nieudacznictwo innych. Zobaczcie ile się poopóźniało, ile zabrakło - ktoś to rozliczył? Gdyby rok temu był prawdziwy finansowy, w tym ktoś od IT i procesów, prawdziwy operacyjny to byśmy byli zupełnie na innym etapie. Taka prawda. Akurat według mojej oceny marketing i sprzedaż była ok. Szło do przodu. Problemem od zawsze była dziecinada na innych stołkach... przypomnijcie sobie fachowość pani finansowej :) sprzedaż dobrze sprzedawała, i pomysły marketingowe były ok.

E = RC kwadrat
@Polomix

100% zgoda. To nie marketing, ani nie sprzedaż to narośla w postaci braku kompetencji. HR, finanse, produkcja, logistyka, IT - to są wyzwania. I to wyzwania konkretne. Niestety działania tych "komórek" rozwalają od lat ten biznes.

Zgoda
@E = RC kwadrat

100% się zgadzam. Kwas, oprócz wspomnianego wylał się po przyjściu RG. Totalna pomyłka.

Archibald
@Van Helsing

Racja!

Makumba

Coś sukcesu nie widać? :)

R
@Makumba

Jest sukces! COMEX grube pensje wziął.

Hakatumba :)
@Makumba

W Bielsku boki zrywają :)

HELP
@Hakatumba :)

A rynku klienci pytają po co jeździmy. Pakietów w hurcie brak, wsparcia ph brak, fv niezapłacone, kontrakty wypowiedziane. Klienci do dzisiejszego programu wybrani z kapelusza zero pomysłu. Grzesiu jest dyrektoruje i co? A no nic. Nic jie sprzedajemy i jest dobrze:). Tak dobrze lekko i przyjemnie nie było :). Dzięki Panowie i Panie i gratuluje kompetencji.

Widze to tak
@HELP

To nie brak kompetencji, oni coś grubego kombinują. Przyjrzyjcie się co zmienili, a domyślicie się.

Tia
@Widze to tak

Przetrwalnik. Cedek i Stock przejmują sklep za sklepem, nie mówiąc o Bielsku. Może kupili czas. Ale nie ma czym handlować :(

AFP
@Tia

Zamydlili oczy Francuzom, rzucili na pożarcie kogoś tam. Zaraz Cysio i Grzesio też pewnie polecą. Przyjdzie gość z KP (exKP). Nic to nie da. Debilizmem było ze strategii co byla ok nie kontynouwaliśmy, bo, że niby kolarska była.... ehhh. Komedia trwa dalej. Francuzi powinni tu jednak przysłać swojego rewizora.

Archibald
@AFP

W punkt!

2:0

Arbuz wyleciał :) Czekamy na dalsze posunięcia.

Robi sie
@2:0

Czy masz na myśli Za Kupy i IT ? Jeśli tak to popieram.

Brawo!!!
@2:0

No to HR jeszcze :) o rety, fajnie się robi :)

Jeszcze jeden, jeszcze jedna :
@Brawo!!!

Podobno szukają :) w KP sporo fajnych ludzi w HR było.... A-WON :) hahaha

Haermaszewski
@Jeszcze jeden, jeszcze jedna :

Telefon pani Ani już się pewno urywa :) No taka gwiazda to istny dar :) Robić może wszystko :) No i taka słodziutka jak cukiereczek, niuniuniu. No faktycznie wprost stworzona do a-wona, hehe

Były
@2:0

Skąd takie info? Wpadła wiadomość z potwierdzeniem?

Jerzy Waldorf

Czy ktoś tu, jeszcze coś sprzedaje? Gdzie podziali się kolarze, konsultanci itp.? Jak tam w marketingu?

Puzon
@Jerzy Waldorf

Teraz się siedzi na spotkaniach, albo robi geszefty. Gigantyczna padaka haerowa, bezkrólewie. Co niektóre ratują się silikonem, botoxem i wypełniaczami. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości kwasu hialuronowego usta są znakomicie nawilżone, odzyskują naturalny kolor, oraz pierwotną jędrność. Ich rozmiar umożliwia precyzyjne wczepienie się, lub zassanie ucha prezesa :) uniemożliwia też oderwanie się od biurka vel stołka. Poziom kwasu hialuronowego w organizmie przełożył się na poziom kwasu w biurze.

@Puzon

Panie Wojtku a jak tam w Bielsku?

Waldorf Jerzy
@Puzon

Znaczy się bez zmian ... gruz i k. pa z gilem? Ile ta firma będzie upadała... A jak tam młodsza siostra ST... już sprzedana?

Gitara
@Waldorf Jerzy

Firma ma się coraz lepiej. RC to gość, który nad wszystkim panuje. Buduje mocną ekipę, nowy power.

Waldorf jerzy
@Gitara

A Sobieski Trade... jak sobie radzi?

@Gitara

Którą firmę? Bo chyba nie MBWS, w którym pracuje :) A skoro buduje, to czemu wszystko jest na sprzedaż? Klienci się mnie pytają :)

@Waldorf jerzy

Hehehehehehehehehe

Tak jak w KP? :(

Cobyłoaniejest

Tak jak w Campari :)

Bzyk
@Cobyłoaniejest

Jak haery zamiecie, dwójkę Drombo to uwierze. Na razie większość nietrafnych ruchów i totalny brak słuchania. Jak to możliwe, że mógł słuchać takiego szkodnika jak Renówka? Rety.

Cobyłoaniejest
@Bzyk

Żartowałam :)

@Cobyłoaniejest

Jako PH się pytam co czarodziej Cysio sprzedał? Co Cysiu?

RC

Chyba kogo :-)

Danuta

Lubię Monty Pythona, a teraz mam codziennie :)

Lepper
@Danuta

Teraz to raczej Bareja :-)

Gienek
@Lepper

Wszyscy w terenie angażują się na maxa, czuję że będzie dobrze. Czekamy na nowy system premiowy Pani R.

Janek
@Gienek

Haha :-) musi znaleźć koniecznie drogiego dostawce usługi konsultacyjnej :-) i koniecznie znajomego :-)

Dzidzia
@Gitara

RC nad niczym nie panuje. Ekipa nie wie co robić.

Ciekawa

Gdzie nasza AJ i rada nadzorcza? Obiecała :) Hehe :)

@Ciekawa

Patrzy na nas i boki zrywa ze śmiechu :) Przetrwalnik był, kasa płynęła. Liderka skupiała się na swoich 4 literach. Litwinka mydliła oczy Francji i jakoś to szło. Na koniec wystawiła nawet swoich. R pewnie się modli o Avon :) Tylko wizerunkowo nie pasuje... Haha.

Wiosna
@:)

A obecna ekipa to skupia sie na robocie ?

Don Juan

Czyli to jednak impreza pożegnalna?

Hania
@Don Juan

Dlaczego ? Mówią, że w końcu będzie dobrze.

@Don Juan

Będziemy kogoś żegnać?

LPR

Tak cały SF i 4p :)

Grażyna
@PH

Tak. Czas tej ekipy managerów patrząc na planowane działania, efekty to nie więcej niż 12 miesięcy.

@Grażyna

A jakie są efekty? Tak pytam z ciekawości?

Prins Czarls
@Grażyna

W 1939 Anglia zapewniał Polaków o gwarancjach bezpieczeństwa. Tymczasem minister Chamberlein prowadził politykę mającą na celu odsunięcie wojny od Wielkiej Brytanii, tymczasem poświęcając Polskę. Powtórka nastąpiła w Jałcie. Polak dobry hydraulik :)

Krakowiaków

Firma już jest na mieliznie i zmierza do zatopienia. Kierujący na pewno jej nie wyprowadzą z tego kierunku. Na Krakowiaków większość już to wie, koniec blisko. Szkoda , ale dla pocieszenie zostaniemy pożegnani na spotkaniu z wielka klasą.

super
@Krakowiaków

Pracuję u zakupowiczki i ona mówiła że prawniczka będzie opracowywać plan upadłosci

Szacun :)
@Krakowiaków

Brawo Cysio :) Brawo Big Ben :)

Janusz do kwadratu
@super

Jaka upadłość ? Wszystko dobrze idzie. Za Sobieski Trade wpadnie kasa, ruszy Łańcut i będzie tani alkohol, są nowi dyrektorzy którym się chce. Ruszymy w rynek z naszymi markami i zwiększymy sprzedaż. Konsultanci nam pomogą. Więcej wiary w zwycięstwo. Trzeba umieć oceniać sytuację.

Tiaaaaa :)

Komu się chce?

The Bill
@Hehe

Kasiore walić i za darmo jeździć? Wszystkim :) konsultanci też dobry pomysł, kumple, kumpelki :) asesmenty :) cash flow jest :)

The Bill
@Janusz do kwadratu

Tak gadała kadrowa, po czym zwiała w poskokach z zarządu :)

Renata
@Janusz do kwadratu

Żartowniś. Tu nawet ludzi nie można ściągnąć do pracy, a ci co są szukają inne pracy. Taka ciężka sytuacja i o wszystkim dowiadujemy się z plotek. Nikt nic nie wie.

God Save the King
@Renata

Anglik kazał zaufanym propagandę sukcesu siać. Do grudnia... :-) Anglikowi zaś kazał inny Anglik. A że w tym czasie Polaczki się miło zagryzają to mają darmowe muppet show :-) COMEX działa, COMEX radzi, COMEX nigdy Cię nie zdradzi, mamy Volva i Audiki i nie znami takie triki! Jest benzyna, są wojaże, także słuszne apanaże, się spotkamy, posiedzimy i w ten sposób zarobimy. Sprzedaż to są dyletanci, nam potrzebni konsultanci! Asesmenty i rewiusy, ważne, aby były niusy. Posiedzimy, pogadamy i napewno coś sprzedamy! A tymczasem drogie dzieci, taki morał mi się kleci: jest cudownie, jest wesoło, wszystko się sprzedaje w koło, kto zarobił ten zarobił i się przy tym nie narobił :-)

Kasa?

1zł?

@Janusz do kwadratu

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek. Postać: Jarząbek

Ciekaway

Ile kosztuje leasing Audi Q7, A6, Volvo? Kierowcy zarobią na siebie?

@Ciekaway

Rata miesięczna to minimum 2500zł , dodaj do listy Infiniti i Skody Superb w full wyspie. W firmie która od wielu lat jest na skraju bankructwa flota powinna być skromniejsza.

Szacun :)
@PH

Sie gra sie ma :) Jak to jest, że za kolarzy był hurt m, a za Cysia nie ma? Dobra strategia :) Teraz widać komu zależało na odejściu ekipy czerwonych, no tak ....

Shogun
@Szacun :)

Cysio z zawodu dyrektor, raczej w życiu nic nie sprzedał, ale na spotkaniach zawsze siedział ładnie :) Polityk :)

Premia

Hahahahahahaha

@Premia

Za taką premie to Warszawka niech sobie wyjedzie w teren haha

:-)
@99

Premie autorstwa pani HR :-) i jej konsultanta z Pepsi :-) dobre, dobre... Myślę, że należą się wielkie brawa! Tytan biznesu.

po sklepach jeżdżę
@:-)

Dziękujemy za tę kolejną, motywującą do jeszcze większego wysiłku opinię. Już niedługo performance-review.

Kola
@:-)

Lepiej być Tytanem niż Januszem biznesu. A takich tu nie mało. Pozdro dla kumatych!

Bxyk
@Kola

Pani R pani sobie nie schlebia :)

buhahaha

Arbuzem Logistyki :-)

@buhahaha

Arbuz i Zakupowiczka - dwójka Drombo :) Ktoś ich rozliczył, za niekończące się wpadki?

Ani-Me, Ani-Be :)
@:)

Hihi - mnie to się raczej z Olsenem kojarzy. :) Ludzie się narobią, a ci i tak... Ale eksperci, że hoho :) Byle do pierwszego :)

R y d z e p o d e s z c z u
@:)

A gdzie to nasi Kolarze się pochowali? Gdzie bojowe okrzyki? Gdzie oklaski? Buahahaha.

Ehhh
@R y d z e p o d e s z c z u

Grunt, że mamy u steru takie tuzy biznesu jak naszą Najdroższą Litwinkę (oj bardzo), Arbuza, Zakupowiczkę i ER-Haer :) - niekompetencja finansowa (gigant), legendarna wręcz o tym to już historie chodzą, niekompetencja która bierze się od głowy - wesoła logistyka i wieczne braki, zero odpowiedzialności - poopóźniane wszystko, zwalanie na wszystkich (głównie na marketing w tym pani A przoduje) - zwalanie na sprzedaż (nagminne - dokładnie to samo co za Józka) - wtrynianie nosa we wszystko, bez odpowiedzialności za własny obszar - przedziwne procesy HR I tak się ten Gang Olsena broni Zwaliwazy już wszystko na AJ - Listek Klonowy i jej ludzi oraz na sprzedaż (tak, tak), pytanie co dalej się wymyśli? Szkoda AJ, szkoda kolarzy, wiedzieli co robić. AJ popełniła gigantyczny błąd, że nie zamiotła od razu. Pan Big-Ben niestety popełnił ten sam błąd, do tego został nasączony jadem.

Don Pedro co widział niejedno
@:)

Dużo podróżują razem :) Cukiereczki.

Szara
@Ehhh

Ciekawe jak ci ludzie mogą patrzeć w oczy zwykłym pracownikom?

Edward

Na forum Gowork.pl nie powinno się podawać danych osobowych innych osób. Inicjały, po których można rozpoznać te osoby też do nich należą. Jeśli jesteś pracownikiem dodaj proszę swój komentarz o warunkach pracy. Ważnym aspektem zatrudnienia jest wynagrodzenie. Może mógłbyś rozwinąć ten temat i napisać o benefitach i dodatkach. Zainteresuje to na pewno wiele osób myślących o zatrudnieniu w firmie Sobieski.

Oko Prezesa
@Ehhh

Big-Ben wie więcej niż się wydaje. Zwykle, nowi nie pojawiają się natychmiast bo mają okresy wypowiedzenia.

@Oko Prezesa

Niestety nie wie nic. Postawienie na gigantyczna niekompetencje i donosicieli spowodowalo rozwalenie dobrego zespołu. Od dawna patrzyłam na to co się udało, powstał dobry zespół, fajni ludzie. Jakoś to się zgrało. Niestety intrygi, jątrzenie, zgubny wpływ ejczar, betonu co trzyma się stołków z mega kasą. Szkoda tego co tu było, szkoda kolarzy, dwóch panów (usunięte przez administratora). Niestety Big-Ben dał ciała. Szkoda. Popełnił ten sam błąd co AJ i nie umie go naprawić. Bo aby umieć, trzeba mieć cohones, aby przyznać się do błędu...

Mary
@:(

Nie obrażajmy naszych doświadczonych koleżanek. Big-Ben nie jest amatorem, cv bogate. Gdyby prawdą było co piszesz o niekompetencji to pozbyłby się nieudaczników. One teraz są potrzebne, muszą przekazać wiedzę, a potem Big-Ben będzie miał więcej ruchów. Dajmy mu szanse, jestem przekonana że warto, patrzę z bardzo bliska.

@Mary

Science Fiction. Dopuścił do odejścia super ludzi. Ehh.

Benek
@:(

Którzy to byli tacy super?

Hihi
@:)

Arbuz pluje na sprzedaż od dawna. Brzydalek do stołka przyspawany. Za to jak głośno się śmieje z żartów Big Bena. Ząbki szczerzy i okrasza głośnym hahaha! Jakie mądre pytania zadaje, tylko w swojej działce cieniutko. Ale zawsze skrytykuje, i jak potrzeba to skomentuje. Tytan!

Fekalix Max
@Hihi

Nieładnie. Taki ekspert jak madamme De Bille :) Miej nas Panie w opiece.

Dronka
@Fekalix Max

A jak tam nasz Mistrz sprzedaży od sławetnego klienta? Nauczył się już chodzić jak spadł z pleców? Ten to dopiero jest agent.

Małpka
@Dronka

Prawdziwy Arbuz Sprzedaży. Tytan biznesu. Tylko nie tego co trzeba....

@Dronka

Buki
@Małpka

Arbuz jest jeden :) król niekompetencji i wazeliny. Cesarz OOS-ów :)

Ciekawy
@Don Pedro co widział niejedno

A co z tym? :) Ciekawy wątek...

Ciekawy
@Szara

Hehe, mogą, mogą. Ważne, aby ich biznes się toczył :) pracujemy na ich pensyjki, geszefty, auta służbowe, domy, szkoły dla dzieciaków. Ktoś ma jeszcze złudzenia?

Dżon
@Małpka

Prawda to, prawdziwy miszczu ten M. Tylko wyników brak.

Ogarnijta się
@Dżon

Grunt, że Arbuz, De Bille, Zakupowiczka i Renault kasiore pobiera :) reszta się nie liczy :) Ktoś eozliczył Arbuza i Za-kupy za gigantyczne straty? Gang Olsena twardo się wpiera, powód? Kasa. Krzyczą, tańczą, śmieją się głośno, z korporacyjną werwą kroczą. Wartość dodana: zero. Koszty: gigantyczne, pensji, dodatków i co najgorsze: błędów i niekompetencji. Taka prawda: król jest nagi. Ostatnio na biednego AZ zwalanie było... ehhh

My geszeft is your geszeft :)
@Ogarnijta się

Lista: - Poldek butelki - Czarny na święta - 0,2 - Karmel - materiały pop - itd No i co? No i nic. Nieszczęścia jak to mówią chodzą parami. Ale zwalić potrafią: marketing, sprzedaż :) Jak to zepniemy jeszcze niekompetencją pozostałych, to mamy to co mamy. Byle do pierwszego, byle Audi i volviaki były, a jak się gorąco zrobi to zwalimy na kogoś, doniesiemy, tak jak na kolarzy i AJ robili... byle do przodu. Big Ben nie kuma, więc sie przeżyje :)

??
@:(

Czemu wycieliście, że ludzie żałują odejścia 2 x MC?

Harper
@My geszeft is your geszeft :)

De Bille - w punkt :))))))) No mega!

Harper
@Buki

Arbuz czyli AG? Buhahaha

Życzliwy
@Małpka

Artek - nie pękaj :-) Big Ben już szuka :-)

0,7
@Życzliwy

Beton się wspiera twardo. Ja ci przymkne oko na to, ty mi na tamto :) ja ci podpisze fakturę, ty mi pomożesz i do pana z Angli na uszko dobrze powiesz. Ja ci załatwię, a ty mnie. Ty nie powiesz o mojej niekompetencji, ja nie powiem o twojej. Straty i przepalona kasa? Nic to. Są pensje, domy, dzieciaki w szkole, fury :) I się kręci! Całe biuro to widzi, oprócz Anglika i tych biednych Francuzów :) aha i koniecznie trzeba głośno źle mówić o AJ, szczególnie do angielskiego ucha.

Sączy Pączy
@Ehhh

R go nasączała bo odkryli jej zdolności „biznesowe” :)

Sączy Pączy
@Don Pedro co widział niejedno

Co z tymi podróżami? Hehehe, fikuśnie :)

Jestem z terenu
@0,7

To trzeba Anglikowi o tym powiedzieć bo inaczej nie wyrwiemy się z tego. Ja jestem z terenu, ale ciągle tu czytam o tych gierkach i nieudacznikach. Będzie tylko pisać czy działać ?

Magdalena
@Jestem z terenu

Sobieski chce aktualnie zatrudnić Przedstawicieli Handlowych ds. rynku tradycyjnego. Podobno kandydaci powinien mieć doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy, a także doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży branży FMCG. Możecie się jakoś do tego ustosunkować? Jak duże powinno być to doświadczenie? To ważna kwestia, ponieważ na pewno wiele osób właśnie rozważa ubieganie się o tę posadę.

Krysia
@Magdalena

Sobieski czy MBWS ? Wstydzicie się :)

Fu
@Dżon

Ktory M? Bo jest paru :)

Wanda
@Magdalena

Stąd ludzie odchodzą niż przychodzą, a ci co przyszli zaraz odchodzą. Szkoda czasu na ten eksperyment.

Niestety
@Wanda

Dokładnie.

Emma
@Jestem z terenu

Tu by musiał MC wrócić....

Lepper
@Emma

Szczególnie, że to był łebski gość i wcale nie cZłowiek AJ, lubili się. Ale AJ wystawiła i jego. Generalnie kolarze mieli zapał do roboty i plan, ale z D, R, A i A co obi mogli zrobić? MC trafial szlag po każdym spotkaniu z D. R tez wtryniala swoje wynalazki. Anglik popełnił błąd , wszyscy wiedzą, że za sprawą odejścia kolarzy stoją intrygi R. Zakiwała anglika, ale też stabilność biznesu.

Ta co widziała
@Jestem z terenu

By tu musiała ekipa wrócić...

Rob
@Kola

Czyli R zostanie zwolniona?

Ło rety
@Rob

Wesolutko u was na tym 4p :) Współczuć, nic nie sprzedajecie kasę bierzecie :(

Roberto
@Ło rety

Przykład idzie z góry. Prawie wszyscy menago chorzy.

@Don Pedro co widział niejedno

Miziaczki, cukiereczki? Za kasę MBWS? :)

@Hehe

A jak :) Taki biznes :) Podobno nowy Arbuz bedzie :) Generalnie Lord planuje 100% wymiany przed sorzedażą geszeftu, aby to dobrze wyglądało. Nawet silikon i botox nie pomoże :)

Tom Pierre
@:)

Zapomniałeś o Za Qupach :)

@Tom Pierre

Komercyjnego też szukają :) nikt nie chce :). Jaja.

Robi
@:)

Nie chcą bo wiedzą co planowane jest dalej z spółką i jak wygląda w rynku

W-wa
@:)

Czy ktoś wie co robi Arbuz i Zakupowiczka?

Za-kupy
@W-wa

Fakapy :) i podrôże wspólne :)

Anita
@Za-kupy

Zaqupy to firmowy beton. Przez lata wyrobiła sobie z dostawcami dobre „układy”. Ktoś powiedział, że warto teraz wyrobić dobre układy dla firmy. Czepiają się, dlaczego ?

Czekając na cud
@Anita

Aby się u nas pozmieniało musiałby powstać zespół, wymiana nieszczęsnej kadrowej, betonu, komercyjny co nie histeryzuje i sprzedaje, złapane za łeb przypadki rozwalania zespołu, przejrzyste zasady. Logistyka produkcja, zakupy spięte jednym kompetentnym człowiekiem, tak jak w CEDC. Takie Arbuzy - zero siedzenia w COMEX-ach, tylko do nauki i roboty, pod ścisłą kontrolą i ścisłymi KBIs. Człowiek taki by przewietrzył kadry. Do tego też ktoś z klasą i umiejętnościami do HR, koniecznie. Wszyscy spięci targetami i rozliczani. W każdym razie - bez zdrowej polityki kadrowej nic nie wyjdzie. Wake up mr. Big Ben, wake up. Może to nie polityczne teraz, ale błąd wynikający z rozwalenia zespołu po odejściu AJ był gigantycznym błędem Anglików. Tyle w temacie. Tymczasem my dalej pracujemy na Wasze: Volvo, Audi, podróże, konsultantów, układy. Cudownie!

Beka
@Czekając na cud

100% racji!!!

Ehhh

Amorki :)

Katastrofa

Ta firma, to jedna wielka wylęgarnia pasożytów . Ile tu ludzi, trafiło na długotrwałe L4, to nawet ZUS nie jest w stanie policzyć. Ostatnimi czasy, to tylko sami „pełniący obowiązki”. Etaty zablokowane na 4 pokolenia do przodu ;-/

I tyle
@Katastrofa

Królestwo pani HR i jej intryg, które rozwaliły zespół. Big Ben łyknął i się powaliło. Głupio. Bo dla wszystkich by miejsca starczyło.

Przemysław
@Katastrofa

Używanie takich porównań nie jest raczej zbyt fortunne. Piszesz, że etaty są zablokowane, a ja znalazłem kilka ofert pracy do firmy, więc pracodawca poszukuje nowych pracowników. Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i wysokość wynagrodzenia? Czy te aspekty zatrudnienia Cię satysfakcjonują?

Jusis
@I tyle

Nie szczujcie tak na HR bo nie rozumiecie nowoczesnych technik zarządzania. Gdyby nie HR to nie byłoby komu i z kim pracować. Po wakacjach rozjaśni się wszystko, ile to już dni Big Bena ?

Czekacz
@Jusis

Mamy nadzieje, że i tu pan Anglik z KP szuka i szybko nastąpi zmiana. Oby.

Megane
@Jusis

Pani Droga, kadzi sobie pani ogromnie, a nie przypomina sobie pani jak pani szczuła na zespół? Do czego to doprowadziło, co?

Ta co widziała
@Megane

Na MC jechała, zarówno do AJ jak i Anglika. Bała się. Rozwalony zespół to jej wina.

Zbigniew
@Jusis

Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Chciałbym dowiedzieć się jaka jest obecnie atmosfera w pracy i czy pracodawca szuka nowych pracowników. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/sobieski-trade-sp-z-o-o,4715 znalazłem tylko ofertę dla przedstawiciela handlowego. Czy będzie rekrutacja także na inne stanowiska? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Walter
@Zbigniew

Grobowa

Zbigniew
@Walter

Nie napisałeś zbyt wiele. Określając atmosferę jako "grobową" mogę się tylko domyślać, że oceniasz ją nie najlepiej. W takim razie ciekawi mnie, czy pracodawca starał się w jakiś sposób ją poprawić? Np. poprzez organizację wspólnego wyjścia wszystkich pracowników.

Beka
@Zbigniew

Renia daj już nam święty spokój pls.

Wanda

Dyskusja na forum mało wnosi do tematu, którym serwis się zajmuje. Wasze opinie są chaotyczne i nie pomagają nam w otrzymaniu informacji o firmie. Powiedzie na czym dokładnie polega problem, który zaistniał w firmie. Kilka postów niżej pojawiła się informacja o niskich premiach. Od czego są one uzależnione? Czy każdy pracownik może na nią liczyć choć w minimalnej kwocie?

@Wanda

Renia czytać nie umisz? :)

Janusz

Daj Pan spokój...

Eee
@Janusz

A czemu ma dać? To cudo od początku zatruwa tu atmosferę. Tak się zdarzyło, że usłyszałam historie z jej poprzednich firm. AJ wsadziła nam taką minę, że hej. Tyle ludzi przez te intrygi ostatnio ucierpiało. Z zarządu też zwiała... Jest to straszne co tu się wyprawia.

Szczepan

1:0 !!! Jeszcze 3: - Arbuz - Za Qpy - Renault I będzie dobrze! Budżet się poprawi :) Renault już na lekarskim przeglądzie? Hehe

@Szczepan

Ktoś mi powie jak to jest, że taka haer jest trzymana?

Były
@Szczepan

Co ten Arbuz przeskrobał, że taki hejt na niego ?

Ben
@Były

Z tego co ja widzę: niekompetencja, do tego brzydki nawyk zwalania na innych przy jednoczesnym zamiataniu potężnych niedociągnięć swoich jak i pewnej pani, hehehe.

Tyrus

Co tam panie w finansach? :) Wszystko zwalone już na sprzedaż? Drogi stołek obroniony?

Egon Olsen
@Tyrus

Pani z Ostrej Bramy obroniła stołeczek, szkółki, domek, audi i $$$$$$$$ :-) AJ już ubrana we wszystko co mogła być ubrana przez wunder team. Pani z Litwy nic nie widziała, nie miała nic wspólnego z kontraktami, tysiącem wtop jakie zaliczyła, wykonywała tylko polecenia AJ :-) Głośno i gromko pokrzykuje, kleci prezentacje do Francji. Hahahahaha. Ona bidna niczemu nie winna :-) tak będzie zeznawać :-) serduszko się kraje... Tylko teraz kto winny będzie hmmmm..., jak tu zamydlić... no kto się napatoczy... może bohater Kubusia Puchatka.... czyli K... Gang Olsena bezpieczny :-) jest kasa :-) Ponownie się udało, uffff. Serial trwa. Kolejne odcinki piszą się same. Big Ben dalej nic nie wie :-)

Sprzedawca
@Egon Olsen

No to jest zagadka. Jestem z terenu i tylko słuchy dochodzą co tam na Krakowiaków się dzieje. Mnie to się w pale nie mieści. Trzeba było po Józku to wymieść. Dobrze tam wam się żyje, co?

Słomka
@Sprzedawca

Czy dobrze nam się żyje ? Pewnie, że tak jeśli nie przeszkadzają ci intrygi, gierki, kłamstwa. Beton nie pozwala na zmiany. Litwa cały czas miesza.

Ufff
@Słomka

Kolarze chcieli ten beton rozwalić. Cwaniaków powywalać, beton dostał paniki... Angol się nie pokapował i dobrzy ludzie co im się mega chciało się wymiksowali. Można ich było na innych pozycjach porozkładać i ruszyć mega do przodu kasując szkodników.

Tom
@Ufff

Niektórzy mówią, że najlepiej to zaorać 4F i zasiać na nowo. To chyba zbyt radykalne.

Panna z wilka
@Tom

MC i kolarze tak chcieli. Ale(usunięte przez administratora) sie skumala z Litwa i jeda i druga sie chronila. Nadawaly do Big Bena. To samo arbuz i zakupowiczka jak ich balagan wyszedl. AJ miała to gdzieś bo wykorzystała wszystkich, łącznie z wystawieniem kolarzy. Można było kolarzy nie lubić, ale ci goście mega zachrzaniali i im się chciało. Beton się ich bał, szczególnie Renault.

Small Ben
@Panna z wilka

Duży błąd Big Bena z MC, bardzo duży. Mógł go do sprzątania zostawić. Błąd

Lenka bez Denka
@Panna z wilka

RG się skumała? Faktycznie była bardzo związana z Litwą ostatnio... ciekawe...

1:0

No to jeszcze panie Big Ben przeproś się pan z kolarzami i MC i będziesz pan gość, może by i to poleciało. Fajni ludzie to byli tylko RG panu natruła...

Emma
@1:0

Fakt, jakby to inaczej rozgrał to mogło by być (usunięte przez administratora) fajny zespół był, ludzie się dogadywali, atmosfera była. Robota szła, jedyna hamulcowa to Litwinienki. Co ci kolarze z nią mieli to skaranie boskie. MC to był chyba uosobieniem cierpliwości. Można to było wszystko inaczej poukładać, Renault robiła wszystko, aby było inaczej obsmarowała 4 litery i MC i AJ.... przestraszyła się, pozostali też, Big Ben łyknął jak kaczka. Za szybko i za pochopnie panie Big Ben, na złych doradców postawiono.

Zostaw merytoryczną opinię o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kołaczkowo

• Jak się pracuje w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ