Opinie o PBSG Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PBSG Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PBSG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBSG Sp. z o.o. w Poznań

Joanna

@juro jeśli dalej szukasz pracy zachęcam do ponownego sprawdzenia aktualnych ofert firmy PBSG Sp. z o.o.. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Dobry handlowiec - IT.

Joanna

Zapoznaliście się już z zakładką Kariera? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,856946,0,0,kariera Co myślicie o zasadach, którymi firma PBSG Sp. z o.o. kieruje się podczas codziennej pracy?

Juro

czy wie ktos czy w dalszym ciągu potrzebują kogoś do pracy? Szukam jakiś ofert ale niestety nic nie ma ani tu na gowork ani u nich na stronie. Ktoś, coś? Niech da znać. Dzięki z góry za pomoc! Pozdrawiam

Bartłomiej

przejrzyj sobie linkedIn...jaki jest średni czas zatrudnienia Key Account Manager...świetna firma....średni czas to od 3 do 6 miesięcy i wylot ! To musi być bardzo stabilne miejsce pracy :-)

Account Manager

1) Telefon od Pani z Hr, umówienie na spotkanie z dyrektorem handlowym 2) spotkanie z dyrektorem handlowym, bardzo merytoryczne, w bardzo sympatycznej atmosferze Co do feedbacku i ewentualnej oferty pracy nie mam pojęcia, bo rozmowa była dziś.

konkretne, rzeczowe i na temat

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jenny

PBSG to nowoczesna firma z dostępem do dużych klientów. Atmosfera w pracy bardzo fajna. Zarząd i dyrektorzy w porządku. Jak się chce można awansować. Zawsze można się do czegoś doczepić - ale póki co to drobiazgi (mógłby być wygodniejszy fotel ;). Polecam pracę w PBSG.

pendolino

Nowy na pokładzie PBSG. Jestem zadowolony i mogę polecić. Co prawda trafiłem w Q4 - więc mają tu ogrom pracy. Projekty tylko dla dużych. Szybko można zdobyć doświadczenie i wiedzę. Atmosfera przyjazna i pomocna. Jeżeli do czegoś miałbym się przyczepić to problem z parkowaniem - biuro w samym centrum jedyne co to rekompensuje to widok na Wartę i Katedrę z biurka.

tomtom

właśnie zacząłem pracę w PBSG - jak na początek jestem zadowolony i mogę polecić

don

Jak chcecie szybko się czegoś nauczyć i nie piąć się po szczeblach kariery w korporacji przez 10 lat, to idealna firma dla Was. Pracuję tu i wiem co piszę. Wcześniej pracowałem w korporacji i wiem co to wyzysk człowieka w białych rękawiczkach i pod sztandarami korpo.

Alfa

Ładne dziewczyny pracują w tej Firmie.

Byłem u nich na rekrutacji. Bez chamstwa i ściemy. Miałem dwa etapy, najpierw z panią z działu merytorycznego od konsultingu, potem z człowiekiem z zarządu. Nie wybrali mnie, ale wszystko było chyba ok. Pani Anika w sekretariacie - profesjonalnie przekazała info, ze nie tym razem. Żałuje ze nie miałem szczęścia bo na korytarzach ludzie wyluzowani i biuro fajnie. Ten człowiek z zarządu cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania i jeżeli nie ściemniał to firma nastawiona na ciągły rozwój, w takiej chciałem pracować :(. Jestemmoptymista i szukam dalej i będę sie im przyglądał :). Może inni bedą mieli więcej szczęścia.

arep

można się dużo nauczyć klienci z pierwszych stron gazet zarobki w porządku system motywacyjny zależny od wyników i zaanagażowania atmosfera ok - zawsze mogłaby być lepsza :) - ale ludzie fajni osobiście polecam PBSG

Kora

pracuje tu 10 miesięcy i póki co wywiązują się z obiecanych na rekrutacji rzeczy. Generalnie luz, choć bywają okresy gorące - pod koniec kwartałów. Ludzie - średnia wieku 30-35 lat, a więc kumaci i na czasie. Dużo się uczę, a ludzie chętnie dzielą się wiedzą - przynajmniej dla mnie to bardzo ważne. Fajnie że się nie siedzi cały czas na miejscu, tylko jeździ po Polsce i poznaje nowe miejsca. Klientów też mają na poziomie, pracuje się z kierownikami i dyrektorami :), więc mogę zobaczyć jak jest gdzie indziej.

Cleopatra

Benku, vel Elo, vel Dominiko - dlaczego piszesz nieprawdę - pracowałam w PBSG - nie było tam ani starych kompów, ani nagrywania rozmów, ani podglądania ekranów Pokazywanie się na mieście??? O czym ty piszesz? Skąd ty to bierzesz? Pracuję nadal z PBSG w nowej firmie - robimy razem projekty - jest OK i korzystam z tego co się tam nauczyłam.

On

nie potwierdzam opinii Benka - firma normalna jak każda - raz lepiej raz gorzej - ale normalna (wiem co piszę, bo kiedyś pracował w nienormalnej z szefem wariatem)

Ela

Potwierdzam wypowiedź Benka, chociaż kompy za moich czasów miały 5 lat nie 10. Telefony 10, a smartfona pewnie dalej nie ma żaden z konsultantow. Ale doświadczenie zdobyłam. Kolego "tom", tak jest tam fajnie że wstydzisz się podać swojego imienia i nazwiska?

Tom
@Ela

Ela, a potrzebujesz wiedzieć kim jestem? Nie wystarczy, że piszę prawdę? Naprawdę miałaś 5 letni komp??? NIe mogę w to uwierzyć, no chyba że byłaś stażystką, ale to musiało być w takim razie 2011, a ja jestem tam już od 2010 i dostałem 1 roczny po kimś tam. Coś mi się nie zgadza ;) Ale może faktycznie byłaś stażystką lub wklepywaczką danych. Nie pamiętam nikogo o imieniu Ela? Ktoś tu kłamie... :)

tom

Benek masz na myśli PBSG na ulicy Szyperskiej w Poznaniu? Bo ja tu już trochę pracuję ale ta firma ma 8 lat i nie zbudowała by biznesu na 2 miesięcznych rekrutach... wiem to po sobie mam kilkuletni staż, a obok mnie siedzi min 4 osoby ze stażem 3 i 4 letnim...każdy z nich ma sprzęt nie straszy niż 2 lata... Już to pisałem - to nie jest idealna firma - ale jestem z nią związany kilka lat i zrobiłem kilka zajebistych projektów) i przykro mi jest jak, taki jak ty Benku, próbujesz tak (o mnie) pisać! A może jesteś z konkurencji :), a może zwyczajnie się nie nadajesz :) - osobiście podziękowałem z 5 rekrutom do mojego zespołu - bo się nie nadawali. Szukam dalej... aha nie jestem jeszcze w zarządzie, ani z HR :) i jestem na tyle dobry, że to im (z zarządu) zależy abym wciąż tutaj pracował i póki co nie planuję zmian :)

dido

firma OK - pensja i premia na czas na koncie, rozwój jest, wyzwania są, ludzie fajni, biurowiec A - bez większych zastrzeżeń

DIR

Pracowałem w tej firmie w sprzedaży. Obecnie dyrektor w korporacji (branża IT). Firma skupia się głównie na obsłudze dużych organizacji. Panowie z Zarządu z dużym doświadczeniem i kontaktami. (usunięte przez administratora)

Mama

Pracuje tutaj już 3 lata, potwierdzam ze biura zmienili na dużo lepsze. Tamto to był niewypał. Ludzie z jakimi pracuje są super. Struktura jest płaska ale to daje szanse, ze będziesz szybko zauważony, jak jesteś dobry (oni lubią tzw zaangażowanych) tak było ze mną i nie żałuje. Siedzę w części doradczej i projekty faktycznie robimy dla najwiekszych w kraju. Zarobki przyzwoite. Jak porownywalam z innymi, to wypadają dobrze i zgadzam sie z poprzednikiem, maja jasny system premiowy.

Lol

Oj, chyba kolega nie wyrobił planu :). Firma ok, pracowalem poprzednio w podobnej i nigdy nie zobaczylem premii, tutaj jest ok i uczciwie, co miesiac placą na konto. Ten w okularkach, fakt nie jest delikatny, ale duzo mozna sie przy nim nauczyc! Prowadził projekty dla najwiekszych firm w kraju. Duzo wie, wiec jak ktos chce duzo sie nauczy. Ideału nie ma, ale atmosfera na prawde ok i biuro tez fajne.

Zostaw merytoryczną opinię o PBSG Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PBSG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PBSG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBSG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBSG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PBSG Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBSG Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 44 ocen.

PBSG Sp. z o.o.