Opinie o Taranko sp. z.o.o w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Taranko sp. z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Taranko sp. z.o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taranko sp. z.o.o w Gdańsk

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hela

Tak.

Klient

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych wypowiedzi na temat Taranko Wołomin. Bardo często robię tam zakupy i nie spotkałam się z tym, aby Panie były niemiłe i coś wciskały. Potrafią nie tylko doradzić, ale wręcz wystylizować. Polecę każdemu ten sklep.

Kupująca

Obsługa w Taranko Wołomin jest fatalna. Panie nawet nie umieją doradzić, wciskają wszystko na siłę aby sprzedać.

Klientka

Firma dopuszcza się nieuczciwych praktyk konsumenckich - wystawia produkty na stronie internetowej, deklaruje naturalny skład, a wysyła produkty niezgodne z opisem, sztuczne, bez metki ze składem. Nie respektują też praw konsumenckich w procedurach reklamacyjnych i działają wbrew woli klienta. Prowadzą korespondencję oceniającą i wykluczającą jakikolwiek szacunek, unikają sformułowań ich obciążających. Ubrania może i ładne, ale etycznego biznesu nie prowadzą. Nie polecam, a przy dokonywaniu zamówień polecam sprawdzać zgodność towaru z tym deklarowanym na stronie internetowej.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Joanna

Ubrania ładne, ale płaci się głównie za metkę, nie za jakość :-( Ceny są wygórowane...

SARA

Jak długo potrwa jeszcze okradanie firmy przez 3 osoby łącznie z szefową produkcji.Te osoby korzystaja z materiałów firmowych ,dodatków,podszewek nie płacąc za to grosza w przeciwienstwie do pracownikow ktorzy za kawałek tasiemki muszą płacic.Te osoby wieczne szyja na handel bo ile mozna sobie szyc /firma w firmie/Moze czas byłoby z tym skonczyc.Mało,ze mają najwyzsze pensje,socjale to jeszcze im mało.Moze w koncu szefostwo przyjrzy sie tej sprawie i otworzy wreszcie oczy.Brygadzistki damy bez wykształcenie nie reprezentuja nic swoja osobą a wywyzszają sie jakby były gwiazdami.Moze w koncu nowa kierowniczka produkcji przystopuje kombinowanie.Przy takich pracownikach to firma szybko splajtuje ile mozna kraść.

klientka

Dokonałam zakupu kilku rzeczy w sklepie internetowym. Część z nich zwróciłam zgodnie z regulaminem czekam na zwrot gotówki już pona d 14 dni , jak to nazwać ? Tak po prostu(usunięte przez administratora)

Porażka

No więcej niezamowie dziś właśnie dostałam bluzkę bez guzików trochę nieładnie tak się nie robi

KIEDYŚ PRACOWAŁAM W TARANKO
@Porażka

Zapewniam Panią jeśli napisze Pani do Firmy informacje tak jak tu . Firma "STANIE NA RZĘSACH " by naprawić swój błąd . To nie celowe działanie a przeoczenie człowiek . Myślę , że warto :) Przecież chodzi o zadowolenie obu stron ;)

Zakup bluzki

Porażka dziś dostałam.bluzke bez guzików więcej niezamowie jak można taka bluzkę przysłać lubię bardzo ubrania z tej firmy ale już niezamowie

Wacław

@xxx Dziwne jest to co napisałeś. Firma dla pracowników jest dobrym miejscem do pracy ,a tu taki zarzut. Może zabrakło chęci do pracy?

Taranko to bluzki z poliestru za 300zl.

Jaka atmosfera jest między działami w Taranko sp. z.o.o?

PolaP

Między sklepami bywa różnie zależy chyba od atmosfery w sklepie. Czasami dziewczyny są miłe a czasami nie. Nie każdy chce się dzielić towarem. Z centrala kontakt fajny i zawsze mamy pomoc.

xxx

Nie polecam pracy w tej firmie. Mobbing - jest traktowany jako problem z osobą go zgłaszającą, a nie z osobą, która mobbing stosuje. My pomocy nie otrzymałyśmy. Odeszłam. Stanowiska - są jedynie na papierze. Ogólnie jak pracowałam, miałam kilku kierowników. Większość nie znała się na obsłudze KOMPUTERA. W efekcie pracownicy najniższego szczebla robią zestawienia i raporty dla centrali - przecież polecenie służbowe. Umowa - moja przyszła po miesiącu od podjęcia pracy. Następnie o jej przedłużeniu się dowiadujesz jak przyjdzie do podpisu nowa. Jak Ci nie przedłużają to przez telefon mówią co innego, a ostatniego dnia umowy informują o braku przedłużenia. O likwidacji stanowiska informują dzień, dwa przed likwidacją sklepu. Kadra - brak pomocy od pani regionalnej, która ma w zwyczaju mówić co innego "w cztery oczy", a co innego robić. Często skargi i uwagi traktuje jako formę braku lojalności... Nie orientuje się jakie obowiązki są na jakim stanowisku - każdy ma robić wszystko.

Jakub
@xxx

Podajesz sporo negatywnych zachować. Nie wspomniałaś nic o pensji. Czy zaliczyłabyś jej wysokość do pozytywnych stron zatrudnienia? Liczę na Twój komentarz.

PolaP
@Jakub

Jakub wpis xxx chyba jest o innej firmie. Ja pracuje w Taranko i takiej pomocy jak teraz nie miałyśmy nigdy. Czy Regionalna czy Dyrektor zawsze są i nam pomagają. Zdażają się jakieś obsuwy, ale to wiadomo jest różnie. Mieliśmy problem z kierowniczką i został rozwiązany bardzo szybko ku naszemu zaskoczeniu. Kasa różnie zależy od miesiąca, ale mamy 2%od sprzedaży i premie kwartalną i premie jak jesteśmy na urlopie, kiedy nie sprzedajemy, są konkursy praktycznie co miesiąc. Atmosferę każdy sklep ma inna wszystko zależy od Kierowniczki. Ja polecam prace i ciesze się, ze tu trafiłam. Jedyny minus jaki bym dała to zakupy pracownicze i mały wybór, a rzeczy piękne.

Olek

Ta firma to masakra zarobki pod psem a jak nie na pracy to na przymusowy urlop.Brygadzistki to gwiazdy że spalonego teatru biorą kasę tylko za gadanie i nic więcej.Nie polecam tej firmy nikomu sprzątaczki zarabiają więcej niż tu.Oczywiscie oszukuje Państwo i pracowników

Iza

@Zadowolona, czy Taranko zapewnia pracownikom dodatkowe profity? Firmy często oferują dofinansowania na karty sportowe lub na dojazdy do pracy. Czy zapewniony jest pracownikom pakiet socjalny? Jak pod tym względem oceniasz tego pracodawcę?

Zadowolona

Pracuję na dziale pakowni z Honoratą już kilka lat i złego słowa nie powiem!Jeśli komuś nie chce się pracować ,a tylko wymaga ,to najlepiej oczernić na forum,bo tak najprościej! A tak w ogóle,Pani "szczęśliwa"to kłania się, Słownik języka polskiego i ortograficzny również.

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

szczęśliwa

NIE polecam pracowac' w dziale PAKOWNIA tak długo, jak będzie pracowała tam szefowa HONORATA!!!!! Ona jest CHAMKĄ , NIEROBĄ i do tego będzie zabierała od was ciężko zarobiony pieniądze i przypisywała jej córce i sobie!!!!!! Do tego mycie podłóg w pracownie 2 miesiące temu było 2 razy w tygodniu (rok temu ... 1 raz na 2 miesiące !!przy tej ilości kużu!! Nie wiem jak teraz).Klimy nie było . Ubrania z Chin z metkami Taranko - masakra!

ada

Bułgar czy ty na pewno widziałeś tam klimatyzację ? bo jeśli tak to chyba nie wiele zakładów ma klimatyzację w halach produkcyjnych , a z tego co wiem to większość klimatyzatorów jest produkowana w Chinach. Radzę ci nie zmieniaj pracy bo możesz trafić na halę bez klimatyzacji i bez ogrzewania

szczęśliwa
@ada

Niema a ni tego, a ni tego!!!!

Iza

@J, jak długo pracujesz w firmie Taranko sp. z.o.o? Czy firma organizuje dla swoich pracowników jakieś imprezy lub wyjazdy firmowe? @Kejt, czy możesz napisać coś więcej - Dlaczego nie polecasz pracy tam? Ciężko jest wyrobić założenia, a tym samym dostać premię, o której piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Taranko sp. z.o.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w Taranko sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Taranko sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taranko sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Taranko sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Taranko sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Taranko sp. z.o.o